Noora-mala pandica

Seerland · 44257

Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)

Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #61 : 14 Maj 2008, 17:21:04
Barva se ne spremeni, lahko da se oblika spremeni, ker zraste :) samo ma zdaj res tak lepo simetrično, da bo verjetno ostala tako. Tak so vsaj rekli :) Ja, vodo ma res rada, tu ko se mi sprehajamo je en potok, in ona s takim veseljem tja not spiči :)
na morju pa je malo sumljivo gledala morje, preveč se je premikalo to za njen okus, pa slano je blo :) ampak je vseeno sprobala 8) joj pliškoti...jaz mam enega kenguruja na polici, ko bi ti vidla kak se gledata :) nora ga gleda kot da ji je smrtni sovražnik, ampak še ga ni upala vzet. se je pa spravla na jogi, na preprogo, na prazne liste, na mape, na teniske.....ampak ok, tak pač je :)



še vedno pa najraje grize palce :)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #62 : 14 Maj 2008, 17:22:29


to je blo pred morjem, ko se je dokončno naučila kako skočit na mene in me celo poslinit :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #63 : 14 Maj 2008, 17:27:01
Bo pravi plavalec  ;D Js ga pa vsa zavzeta sprehajam okoli ribnika (ga imamo doma), da bi se malo namočil zdaj ko je tako vroče, pa samo malo stopi v vodo. Enkrat je pa čofnil not  :o Po nesreči... Ko pride pa fantov pes, ga pa komaj ven dobimo, on bi samo plaval in plaval  :o

A potem je z lisami podobno kot pri bernčkih, ko se še malo spreminjajo z rastjo. Ima pa res zelo lepo simetrično, se mi zdi, da je malo manj takih.

Čevlji pa copati so tudi na seznamu ja  >:D Bolj ko praskam tisti fuj, bolj me milo gleda, češ pa daj no, čisto malo. Kaj pa prazne plastenke grize kaj?

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #64 : 14 Maj 2008, 17:56:27
Kar se tiče čevljev in copatov, je enkrat pojedla od fanta adidaske, samo ji je iz ljubezni oprostil ;D moje sem jaz kar pospravljat začela v omaro, za vsak slučaj. s plastenkami zaenkrat nisem imela problemov, ker nima dostopa do njih, zato pa je dobesedno umorila in razstavila na mikroskopske koščke krpo za pomivanje tal...ne eno, kar dve. zdaj sem jih prestavila, tako da čakam da najde novo žrtev za grizenje. ima pa eno žogico rozasto plastično, z nekimi rogeci, neki špičeki ven štrlijo, in ko to dobi v roke potem maš mir en teden pred njo če je treba. pa potem ostale njene "grizike", brez katerih pač ne more živeti :)


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 14 Maj 2008, 18:39:10
Seerland glede čelne črte je bilo pri našem Sky-u tako, da je sedaj beline med učki malo manj, kot jo je imel pri 10ih tednih, ampak simetrija je ostala, tako bo najbrž tudi pri tvoji psički. In tudi tista črna fleka na riti je pri Sky-u sedaj večja, kot je bila na začetku. Je od zadaj zdaj bolj opazen :D, ker ima črno rito :P.

LP



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #66 : 14 Maj 2008, 18:53:46
ja saj me ne skrbi kaj preveč če ostane ali ne, ker mi je samo važno da obdrži prijazne očke :) rito ma pa naša tudi črno in mi je prav smešna... :)saj s skyem sta ful podobno obarvana, se mi zdi. morem poslikat malo, kak je smešna ko proba na posteljo prit...gleda tak zahrbtno, da točno vem da nekaj naklepa.pride do postle, kao nekaj voha, pol pa da glavo na postlo, zadnje noge ima stegnjene, rep v zrak, da se ja luknjica vidi :), sprednje noge pa nazaj zavije :) in če kao nihče ne opazi počaaaaasi spleže cela gor :) ko pa jo dobimo pa hitro dol, pa pride pa na silo hoče taco dat :)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #67 : 14 Maj 2008, 18:58:56
aja,sky, koliko je imel sky plečne pri 4 mesecih(če mogoče še veš)? ker meni se zdi, da je ne znam prav zmerit, ker mi je malo preveč naneslo :)
je prav od sprednje noge na vrh pleč, torej na hrbet, al moreš kak drugače?


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #68 : 14 Maj 2008, 20:08:58
Jaz tudi copate pa vse pospravljam, samo danes je spet dobil moj natikač. In potem celi gobček porine v njega pa me milo gleda  :D
Taia pa žogice sploh ne ganejo, vrv ja, na plastenke je popolnoma nor (odstranim etiketo pa fejst zašraufam) in pa seveda pliškoti. Brez teh mu pa ni za živet. In potem ima na zelenico celo zbirko igrač pa se samo sprehaja od ene do druge.

Prav meriš. Na vrhu sprednje noge (nevem kako se pri psih točno reče, pri konjih je to viher) oziroma plečke...vrh lopatice  :) sm že smotana  :-[

Koliko pa meri sedaj? Koliko ima potem končno višino?

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #69 : 14 Maj 2008, 21:07:47
Brez skrbi ob prijaznem življenju bodo učke ostale kakršne so :-*. Naš včasih gleda kot  >:D in že vnaprej se ve, da bo nekaj ušpičil :D. Res ne zna skrivat svoje otročje žlehtnobe ;D.

Ja, plečna višina se izmeri na vrhu hrbtenice, kjer so sprednje tačke "pripete" ;) na hrbtenico. To najlažje izmeriš s kakšno palico.

Ne vem, koliko je imel Sky plečne višine pri 4ih mesecih, ker sem le-to začela spremljati šele pred enim mesecom. Imam pa shranjeno koliko je tehtal. Sem ga vsak teden ali pa na 14 dni tehtala. Pri 4ih mesecih je imel 28 kg, ampak je bil precej suhcan. Na zadnjih stegnih je imel kar "luknjo", rebra so se mu med gibanjem precej videla kljub bogatemu puhku. Trenutno ima 50,5 kg in 75 cm plečne višine (to smo merili danes).

Glede plečne višine je tako: samci 72-80 cm, samice 67-72 cm. So pa možna odstopanja navzdol in navzgor. Jaz sem bolj za slednje. Ne morem si pomagat, sem res nora na ogromne pse ;D.

Seerland tudi mene zanima, kako velika je tvoja psička in če ste jo kaj tehtali, koliko kg ima.

LP



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #70 : 14 Maj 2008, 21:26:48
*Sky* hvala  :) Nisem vedela da so tako veliki  :-[ Sem mislila da so tako do 70cm stupid me :-[

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


*Sky*

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 14 Maj 2008, 21:46:20
Ne, ne Macika nč nisi stupid :D. A veš men se je včasih tko velik zdel, če je kdo reku, da ima njegov pes 70 cm plečne višine. Žal pa nikoli nisem merila našega (žal že 1 leto pokojnega) bernca. Pol bi mi blo bolj jasno, da to sploh ni tolk veliko, ker naš Lord je bil med res velikimi bernci. Kot ga imamo v spominu, je bil sigurno velik vsaj toliko kot je sedaj Sky. Pa men se Sky sploh ne zdi velik  :-\. Sem navajena (še bolj pa nora) na večje pasme. Včeraj sem doma naredila cel direndaj, ko je Sky dobil nepričakovan obisk enga bernardinca... Sm bla čist konc od samga veselja, komej sm najdla mobitel, da sm jih poslikala. Sej slikce bom najbrž dala na forum v temo Landseer, če mi uspe prenest slike iz starga mobija na novga, pa pol iz tanovga na računalnik ::) ::).

LP



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #72 : 14 Maj 2008, 21:54:39
Maš cele komplikacije  ;D Meni osebno so tudi velike pasme najbolj všeč  :) Nebom več Seerlandino temo smetila  :-[ Bom pa pogledala slikice v Landseer temi. So pa to zelo lepi psi, morm rečt  ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #73 : 15 Maj 2008, 14:18:22
Ja Noro sem merila včeraj in danes in ima plešne 58. :-[ Mislim, da jo merim prav, upoštevam vsa navodila :) Kar se tiče kilogramov, mislim da jo bo moj danes peljal na tehtanje, jaz delam do večera :(
po mojem predvidevanju ma tam nekje 25-30kg, tak vsaj sklepam, bomo videli. *Sky* kar se pa tiče luknje med trebuhom in nogami, mislim da imajo to vsi landseerji ki še niso do konca razviti, torej so še v dobi odraščanja :) potem ko je pa dlaka prava, se pa tudi to skrije. Noora kar rada je, včasih zjutraj vse poje, včasih samo pol, ampak spravi pri kosilu not. zvečer pa tudi kar je. opažam kako se redi, pa ne po debelosti, ampak ko se carta pa skoči na mene..vedno težja je. pa ko da taco, vedno bolj mi roko na tla vleče ::)je pa že kar velika, včasih se igra z enim zlatim prinašalcem, mislim da je eno leto star in je že skoraj čisto njegove veličine. Je pa smotana in to zelo :) Kake akcije ma s svojo žogico, da se samo smejiš, prav lovi jo. In ko jo hočeš potem vzet, te pogleda kao  I kill, I eat :) ampak sva jo že navadila zdaj, da spusti, oziroma da prinese žogico, je ugotovila, da se ji splača, ker potem jo spet vrževa in lahko spet laufa :)
Tudi jaz sem bolj navdušena nad velikimi psi, zato so mi landseerji še bolj všeč, ker so pa res veliki...Malega bi tudi imela, ampak samo pod pogojem da imam tudi velikega ;D


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #74 : 15 Maj 2008, 14:21:52
Aja, sem pozabila, danes sva ustvarjala norino spletno stran, tako da če koga zanima, si jo lahko ogledate tukaj:

http://www.freewebs.com/seerland/

stran je še v nastajanju, tako da ni kaj ekstra :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #75 : 15 Maj 2008, 16:22:25
Luštna spletna stran  :)

Je pa Noora nekje isto velika zdaj kot Tai...le da je Tai pol lažji skoraj (nekje 20kg).
Mali kužki so bolj taki Lap dogs...da ga maš na rokah pa žuliš, samo js bi potem raje mačko imela  ;) Pa velikega psa  :D

Še kakšno slikico bi  8)

Za Nooro  :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #76 : 15 Maj 2008, 16:41:57
Bojo slikice, zdaj ko jih znam tak fajn pripopat :) samo mala zdaj spi doma ko tele :)
danes je bla finta...sem z roko oponašala kao neko "zver" ki ima odprta usta in sem kvakala :) Noori se je mešalo zraven, skakala, lajala, glavo v tja metala....prav smešna je bla. In jaz nisem nehala, pa je šla v kopalnico, k "sreči" je bila brisača na tleh in se je veselo polulala gor >:( >:( >:( pa je več kot 3 tedne že čista, ji ne uide. ampak zanalašč...ker jo zafrkavam kao :(
ja sej, moja sestra ma maltežana in mali je res car, vsepovsod ga je polno, ampak je cartljivec tipični, po rokah se ga nosi, stopnica ni šanse, ko gre ven se na hitro polula pa hitro spet nazaj not :)  spi na postelji, normalno in nasploh se mi zdi, da on misli da je človek :) meni pa že od nekdaj veliki psi...to je to :) potem pa lahko kaki mali, če je čas, pa denar pa živci :) mam pa planšarje fuuul rada, sma z očimom ko sem bila majhna fuul navijala za njega, ampak mama ni popustila, se preveč boji :)
tak da ti je jasno kak to zgleda, ko pride k nama na obisk :) mimugrede, ful lepo ime Tai :-* daj mu  :-* :-* :-* :-*od mene in od Noore isto :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #77 : 15 Maj 2008, 20:35:44
A iz principa se je polulala  :) Meni to Tai dela ko ga ogovarjam iz balkona v pesjak, potem gre ponavadi polulat iz principa, češ kaj si pa mislim, da ga zezam  :D

Ta opis sestrinega maltežana je pa podoben sošolčevi pudljici...hitro ven lulat, pa bejži nazaj not  :D

Meni so tudi veliki psi, sam da je veliko, pa cartasto  :o Kake dogice so fine, pa njufke, bernčki, landseerji, ...

Hvala, naj bi bilo Tai človeško ime, kitajsko.

Hehe Noorika spi...Taiček tudi, zmatran od šole  ;) Pa od dirkanja okoli  ;D Vrača(va) precej slinaste (Tai)  :-* :-* :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #78 : 16 Maj 2008, 14:52:19
ja, prav zanalašč je blo, iz hudobije >:( Doge so bile meni od nekdaj že všeč, če bom kdaj imela, potem bi imela sivo harlekinasto :) mi je tak lepa. ampak so mi pa bolj všeč kosmati psi, dolgodlaki, zato so mi landseerji tako všeč, ker majo vse kar iščem pri psu :) Njufi niso slabi, so mi pa landseerji ful lepši. Prejšnji teden sem šla v cirkus, so meli taaakega lepega njufa, pa ubogal je do konca...Se je vidlo, da mu je fajn...pa neki nemški špici so še bli, tigrov pa tega pa tak več ni. Meni so se njufi zadopadli ko sem bila majhna, ko sem gledala Srečo na vrvici, pa je bil Jakob :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #79 : 16 Maj 2008, 18:16:27
Pri meni to Tai prakticira ponavadi takrat, ko ga ne izpustim iz pesjaka ko si njegova visokost zamisli  ::) Jaz (in moj fant) bi imela modro dogo, so mi čisto odtrgane barve. Je pa res ja, da nekega kožuha nimajo. Tako da ima moj Taiček vse kar rabim  :) Če boš prišla na pesjanarsko srečanje ti bom pa Nooro itak celo prežulila   ;)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #80 : 16 Maj 2008, 18:59:47
Saj prav, zgleda prav prisrčen pesjanar, moj fant je danes gledal tvoj album, tudi on je rekel da je lep in posrečen, predvsem pa se vidi, da ga njegova človeška mamica razvaja :) jah sej, moja visokost je zdaj nekaj štrajkat začela kar se jedenja tiče...misli da jo bom en po en briket hranila. pa se je ful lepo navadla jest trikrat na dan, zdaj pa nekaj protestira...briketi pa ji ziher pašejo, ker je iste od kar obstaja  :) upam da bo ugotovila, da zaenkrat kraljeva še ni, da ji jastoga pripravljam... ;D hehe, če pridem na kakšno srečanje, btw morem malo pogledat kdaj in kje sploh je kaj, potem mi tvoj Tai tudi ne uide :) Bri bernčkih mi je tak sladko to ko majo bele šapice pa po obrazeku :) pa kosmatinci so, to pa zelooo rada čoham. 8)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #81 : 16 Maj 2008, 19:55:21
O hvala hvala  ;D Ko bom to Taiu prenesla bo kr zrasel  :)
Ja ja fore pri hranjenju so mi pa znane. Tai na primer ima to foro da zadnjih par briketov mu moraš pa prijet posodo, drugače laja kot obseden na posodo, pa če je samo en briket notri  ::)
Sej drugače sem pa ugotovila, da niti ne stanuješ tako daleč od mojega kraja, se bi mogoče lahko zmenili drugače za kakšno divjanje  8)
Ja to pa res, meni so ful všeč bele šapice, zgledajo kot da bi imeli nogavičke  :o

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #82 : 16 Maj 2008, 20:26:05
Aha, šmarje :) ne, to pa res ni daleč. fajn bi res bilo,da se kdaj dogovorimo za kake divjalne urice, moji divjanja tak nikoli ni dovolj. Zdaj ima nove finte. En labradorec hodi ponavadi na isto mesto kot mi, ko je čas za sprehod, in ko se ona dva začneta igrat...potem samo bejži ;D in se zakadi v njega, pa ga prekakuje :) saj ji še ne uspe čisto gladko, si pomaga malo s plezanjem, labradorec pa jo z veseljem prenaša...Ko je prvič mela to finto, sem jo stran potegnila takoj, pa je labradorec tako silil v njo, da sem jo le spustila. In sta postala prava prijatelja :) Ima pa še dva husky frienda, ona dva kopljeta luknje, ona pa okoli kroge laufa :)
prava smotanka je.Noora pa nima nogavičk, ma pa zato kremplje kot satan, to je opazno tudi po mojih rokah, nogah, bokih...polna sem praskic ;D ;D


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #83 : 16 Maj 2008, 20:40:26
U ja praske. Mislim da sva si kr enake po praskah...kremplje ima ostre kot hudič, pa še gricnat me vsake tolko poskusi...kaj pa veš, mejbi si pa Barbara premisli in jo bom lahko grizel  >:D
Kamot se lahko dogovorimo, samo jaz nevem za nobeden fini prostor  :-[ Naša baraba se zleta ponavadi kr pred hišo. Če ima pa Noora rada labradorce bi bil pa fantov pes zanjo -> je labradorec. Drugače pa poleg Kana (labradorec) ima še sošolce, z njimi ima pa prave borbe  ::)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #84 : 17 Maj 2008, 08:45:24
Borbe, ja...mi gremo danes, ko jaz končam na piramido, gremo malo bezek nabirat, pa sok nardit, pa bo Noora pomagala :) Včeraj zvečer ko sem prišla iz službe, je bila takooooo vesela, da je bla že prav smešna. Hodla je za mano, ko sem šla v kopalnico, obvezno pred vrata se vsest pa čuvat, pol je mela pa gobec do spanja odprt, pa jezik pri strani ven dan, pa ko da se je smejala :)
meni se zdi, da se je smejala ;D Tai se kdaj smeje? Nevem,no...pač se mi zdi ::) Uf, Noora se zaenkrat ne more še pred hišo znoret, ker še hiša ni do konca zgrajena, ampak ko se preselimo, potem pa bo akcija :)mislim da bom takrat jaz tudi kroge okrog hiše tekla, od veselja da jo imamo :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #85 : 17 Maj 2008, 09:52:24
Mi pa še nimamo bezga  :-\ Ga imamo drugače pred hišo, pol ga pa pohamo  :) Drugače pa je Tai zvesto pomagal regrat nabirat, to je bilo veselje  :D
Dve takšni smejejoči fotki od Taia sta v albumu: http://macika.moj-album.com/album/11078438/?os=11581122 in http://macika.moj-album.com/album/11078438/?os=11740875  :) Drugače pa tudi lazi za mano če me dolgo ni domov, zvestoba do roba  ;)
To ti pa verjamem, cele dneve boš pred hišo in jo gledala  8) Imate še veliko?

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #86 : 17 Maj 2008, 10:47:43
Kaki lepi nasmejanec je ta tvoj Tai :) isto se smeji kot Noora :-* :-*
mi je tak sladki, da bi ga pa res lahko prečohala... Ja,je še kar, saj zdaj bo šlo hitro...z iskanjem parcele se je kar zavleklo, gradnja tak ni potem problem, glede na lepo vreme zadnje čase :) Ampak ok, za dobre stvari se splača počakat :)
Za šmarje, jaz vem samo kje je bencinska črpalka :) V mariboru pa poznam kar veliko primernih jasic, gozdičkov,.....za igranje malih prijateljev :) Se bomo zmenli za neko vmesno varjanto, da bo vsem prav :)
In kako gre Taiu v šoli??? Je priden? Jaz sem do sedaj Noor naučila pridi, taco,drugo taco,ne sme, fuj,gremo,počakaj,včasih pa celo zna sedi :) ampak reeees včasih, pa še to se mi zdi, da bi se v vsakem primeru vsedla, tudi če ji nebi rekla :)


Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #87 : 17 Maj 2008, 10:53:46
Najdit pravo parcelo za pravi denar je kr hudo ja. Tudi jaz upam da bom lahko enkrat imela svojo hišo...imava s fantom že zamišljeno  ;) Je pa res ja, za dobre stvari se splača počakat, boljše kasneje pa vredu, kot hitro pa je kaj narobe.
Ja se bomo zmenili za neko vmesno varianto, samo prostor je potrebno najti  :)
Tai je priden v šoli, sicer bi pa on za priboljške ubijal  :D Doma drugače vadiva s klikerjem pa mu gre fino. Zna tačko, drugo tačko (vsake toliko me čudno gleda pri tem), glas, prostor, sedi, hop, ne grizit (sploh zdaj ko zobe menja) in pa fuj. Odpoklic naju še matra, včasih je bolje včasih slabše  :-\
Stisni Noori  :-* :-* :-*

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #88 : 17 Maj 2008, 10:54:59
Uau kakšna luštna lepotička je Noora  8) !!! Prava pandica  :D.

Am, smem vprašati iz kje sta?  :) .


 :-* :-* :-* od Nare in mene  :) !


Lp,
Maja



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #89 : 17 Maj 2008, 11:09:08
Smeš vprašati karkoli hočeš  :)
Smo iz Maribora,  :-* :-* :-* za Naro nazaj, od Noore in mene, je Nara prinašalka??? Če sem mimu brcnila,se opravičujem :)
lp