Kraševec, kraški ovčar [Karst Shepherd Dog]

**Jackie** · 456555

**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #630 : 11 Oktober 2009, 18:50:00
Svetlana, hvala  :-* res so nekaj posebnega  :)
V Ljubljani ne vem če bo v kratkem kakšna predstavitev kraševcev, bi morda Čajka lahko točno povedala, so pa kraševci vsako leto prisotni na razstavi v Ljubljani  ;) Te predstavitve so ponavadi organizirane v okviru sejmov ali v primeru Lipice-dnevu odprtih vrat, kot predstavitev slovenske avtohtone pasme  :)
Lp  :)



Gala-V

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 0
Odgovori #631 : 11 Oktober 2009, 19:46:11
Če so podatki na netu točni, bo naslednja razstava v Ljubljani januarja 2010. Razen, če ne bo kakšnega srečanja prej.  ???

Drugače pa čestitam vsem udeleženim na razstavi v Bratislavi! Me veseli, da sta se je udeležila tudi dva G-ja.  ;D
Kateri pa je ta APOLLÓN? Nekaj sem sicer vrtala po netu in ga našla na strani od šarotov (cz), ampak je le ena slikica.

Meni pa še vedno ni ratalo naložiti vseh slik od Lipice. Saj ne, da jih je toliko, samo 100 let traja, da naloži 4 slike na moj-album.


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #632 : 11 Oktober 2009, 19:51:33
Gala-V, ne vem če je tole točno, ampak nekje v spominu imam, da je ta Apollón Gromov polbrat (sin od Arona).  ;)
In če me spomin ne vara mislim, da je bil na razstavi v Mariboru leta 2007  ;D



Gala-V

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 0
Odgovori #633 : 12 Oktober 2009, 16:09:37
Se najdejo podatki na netu, ki to potrjujejo, mama pa je "čehinja" seveda.  ;D


Gala-V

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 0
Odgovori #634 : 14 Oktober 2009, 10:47:27
No, zdaj sem končno našla čas, da dokončam temo iz prejšnjega tedna.  ;D

Pri nas betonska ograja prav nič ne kvari videza, ker imamo za sosede nekaj podobnega Strojanovim, na srečo pa sta vsaj sama in nimata 10 nadležnih otrok. Imata pa ene 5 mačkov, črno psico podobno labradorki in nekaj manjšega, belega in garjavega (se praska in je skoraj brez dlake, spominja na vaškega golega psa :-\ ). Na drugi strani je tudi en podoben, samo ta hodi v službo in nam ne grozi s smrtjo, tako da je tam žičnata ograja.
Iz naše vasi po celotnem hribu sprehajam psa samo jaz; od normalne sosede pes je prestar za take ture, nekaj jih je preveč nesocializiranih in agresivnih, da bi jih lastniki lahko vozili okrog 1 uro brez, da bi jim roke odtrgali, večina jih je pa itak na ketni. Ljudje so pravi podeželski slovenceljni in jim je zelo hudo, če ima kdo boljšo hišo, boljši avto, manjšo rit. Pri takih pa žival itak ne more biti normalna, ker je noben ne povoha (živa alarmna naprava) in jim na kraj pameti ne pade jo peljati na sprehod. Če noriš po hribu s psom rata tudi rit manjša  :D, ampak je lažje čepeti ob cesti in družno opravljati. Dokler ni hujših incidentov je vse ok. Se je pa res treba zadržati in prijazno komunicirati s takimi, ker ti v nasprotnem primeru hitro vrže "začinjene čevapčiče" na dvorišče. :-\

Pri nas se seveda še vedno gonimo in smo pravi izobčenci v šoli. Vse delava, ko drugi psi odidejo. Poleg gonitve smo staknili še kužni kašelj (verjetno v Lipici), tako da sploh nismo za v "družbo". Smo pa pojedli vse antibiotike in sedaj lahko poskusimo še s Panatusom za kužni kašelj.  ;D
Sem ji pa za v stanovanje oblekla spodnje hlačke in se prav nič ne pritožuje. Nasploh je njej itak vse ok, samo da se ji nekaj zanimivega in novega dogaja, pa tudi, če s hlačami na riti.  :D Vmes smo menjali še dlako, ampak ni bilo tako opazno. Malo več sem jo krtačila, tako da se po stanovanju ni nič poznalo.

Smo pa bili v soboto s šolo v živalskem vrtu, kjer smo se kompletno stuširali. 1 ura in pol brez dežnika v čistem nalivu.  :(
Ker smo se gonili sem šla v skupino, kjer so bili mladički in sem spoznala malega marogca iz Bučnovaške. Lastnica ga kliče Bobi, tako da ne vem, kakšno je njegovo rodovniško ime. V Lipici pa smo spoznali Alfonza.  ;D



Tukaj me je presenetila Tika. Je že kar odrasla babnica, je imela že leglo in mi deluje še zelo igriva.
Prvi je Faust, sestrici Gaša in Gala ter sestri Tika in Taja (kako sta si različni!)


Skupinska


Galop


Gaša


Otečen gobec


Prvič sem videla tudi Hajdi in moram reči, da mi deluje zelo pridna in nežna dušica.
Moja je bila na srečo zelo zadržana, delno zaradi "procesa" na njeni buči in pa verjetno se je tudi začela malce pripravljati na gonitev. Se me je prve par dni tako držala, da je še spala pri meni.  ;D Na hipodromu pa je bilo sploh fajn, ko je načrtovala pobeg na veliko potrebo in je skoz silila na travo.  :-\
Rana se je pa sedaj lepo zacelila in izgleda super. Mačka pa so tudi našli, ga imajo sedaj eni na začetku vasi.  :D



~Tina~

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
  • Hajdi
Odgovori #635 : 27 Oktober 2009, 12:31:39
Hejla!

Že nekaj časa nisem nič napisala o mali Hajdi (ki niti ni več tako mala, saj je stara že 4 mesece in pol :P)
In kaj se dogaja? RASTEMO  ;D Vsak dan je večja, vsak dan je za malenkost temnejša in vsak dan bolj postaja podobna kraševcu. :o
Res je hecno, kakšna je bila npr. 14 dni nazaj. Razlika je opazna!  ;D
Drugače pa je še vedno zelloo pridna in ubogljiva. Všeč mi je, ker točno pokaže kaj želi. Ko bi se igrala pride in me ščipa za noge in laja in godrnja in se meče po tleh.:D Najrajši od igre pa ima sigurno lovljenje.
Ampak potem jo moram loviti jaz  >:D. Je pa tudi čisto nora na igrače, kar mi je tudi zelo všeč. :)
Napredujemo pa tudi pri trikcih  :D. Sedaj se znamo zavrteti v levo in v desno, znamo narediti preval v levo in v desno, znamo dati tačko v kakršnem koli položaju, učimo pa se osmico med nogami. :P
Res se zelo rada uči (posebej trikcev). Čisto neumna pa je na agility ovire. Po šoli moramo obvezno čez vse, ki jih imajo tam. Najraje pa ima tunel. ;D

Zdaj pa še nekaj slikic, ki so nastajale dva dni  :D

Najprej en lep portret, ki je sicer star že dober teden, ampak mi je všeč!


 :-* :-*



Prinašanje  :)




In pa malo vaje "stoj".


No, kakšna se vam zdi moja mala? Meni je itak najboljša, ampak z veseljem slišim še mnenje drugih!

Lp, Tina

Ne obstaja psihiater, ki bi vam pomagal kakor pes, ki vam poliže lice!
http://miki-piki.moj-album.com/
http://www.dlvkos.si/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #636 : 29 Oktober 2009, 16:49:30
Tina, meni je prekrasna  :-*   :-* :-*
Zelo lepo glavo ima in super, da se tako rada uči. Ti pa si očitno tudi zelo dobra lastnica  :)
Kaj pa še kaj delate v mali šoli?  :)



~Tina~

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
  • Hajdi
Odgovori #637 : 30 Oktober 2009, 10:09:19
Hvala  :-* :-*
V mali šoli smo se pa naučili:
-pravilno igranje s psom
-veliko smo delali na pozornosti psa na vodnika
-sedi in prostor ob levi nogi - potem pa trajanje
-poleg - trajanje
-obrat levo, desno in okrog pri poleg

Ko pa je bilo to "naučeno" smo se postavili v krog in dali psa v sedi oz. prostor, potem pa je vsak od nas moral iti s svojim psom vijugasto okoli drugih. Tu se je res lepo pokazala pozornost.
Nekajkrat smo morali vsi vodniki naenkrat hoditi po poligonu in po navodilu inštruktorja enkrat zaviti levo, drugič desno, tretjič pa okrog.

Včeraj smo imeli zadnjo uro letos (dva meseca sta res hitro minila), mala šola pa se nadaljuje drugo leto marca. Potem junija gremo pa na izpit A  ;D (če bo vse po sreči). Res smo letos največ delali na sedi, prostor in poleg, saj bomo drugo leto to še nadgrajevali. :)

Imam pa dva vprašanja.
Kako si ti Groma naučila tisti "shy"? (Ker jaz sem Hajdi poskusla to naučit pa sem nekje prebrala, da bi se naj psu pihnilo v obraz. Hajdi pa se je pri tem naučila "glas", ker je vedno zalajala.)
In pa kako si Groma naučila, da ima pri prosi tako dobro ravnotežje? Tamala mi vedno takoj pade po tleh  :-[

Lp, Tina

Ne obstaja psihiater, ki bi vam pomagal kakor pes, ki vam poliže lice!
http://miki-piki.moj-album.com/
http://www.dlvkos.si/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #638 : 30 Oktober 2009, 15:29:21
Živjo,
no ste bili kar pridni v mali šoli  8) Kako ste se pa učili prostor in poleg? Ste vse z vabo (priboljškom) izpeljevali ?  :)
Sta mogoče kaj delali s klikerjem? Glede teh raznoraznih trikcev, se da zelo lepo izpeljat določene zadeve, da se lepo popravit položaj pri poleg itd.
Shya oz. po domače "učki"  :P pri Gromu nisem posebej učila, mi je enkrat sam ponudil in sem potem samo klikala ter dodala povelje. Pri Kani sem pa spet učila na popolnoma drugačen način, kot je običajno- tačko mi je dala na roko in vzela priboljšek pod roko, jaz pa sem sčasoma počasi umikala roko. Se da zelo elegantno naklikat s koščkom lepilnega traku na gobčku in klikaš dotike tačke z gobčkom  ;) Sčasoma mogoče podaljšuješ trajanje in dodaš povelje  ;)
Glede ravnotežja pa se ga ne da ravno naučiti  :D Se pridobi postopoma pri psu z gibanjem po raznolikem terenu, pa seveda z raznimi takimi trikci  ;) Ful ravnotežja in kontrole nad telesom se lahko pridobi tudi z vadbeno žogo, to imava midve s Kano- Grom je malo prevelik vol za to  >:D ;D Tako da še naprej vadit trikce in se veliko igrat in sprehajat, pa bo tudi na ravnotežju postala boljša. Mogoče bi bilo dobro, če ima za začetek še kakšno oporo (tvoje roke) ali pa da stojiš za njo, ko je v položaju sedi in jo potem spraviš v prosi- pes se v bistvu kar nasloni nate in je za začetek lažje  ;)
Mi trenutno delamo na flipu, pa ubadamo se s čim lepšim položajem poleg, začenjam pa tudi 2on2off z Gromom- Kana pa po 2 dneh že obvlada, da hodi nazaj  ;)
http://www.youtube.com/watch?v=cRwDqomFueQ&feature=related
Pa z Gromom sva spet začela malo bolj hodit v javnost, zdaj je bil pol leta več ali manj samo v "divjini", pa sem videla, da rabi tudi malo več "urbanega šolanja".  ::)  ;DDoma sva že lepo dosegla, da se ne zmeni za okolico, ko dela z mano, če smo pa drugje pa ni šans... Tako, da zdaj klikava še izven dvorišča in stalnih sprehajalnih poti, počasi bova pa uvedla vse več motečih dejavnikov  ;)
Jaz se v bistvu z Gromom še vedno učim in me zna kdaj pa kdaj tudi prinest okoli, ampak se trudimo in upam, da bo pri 3 letih enkrat tudi naša žvau postala vsestransko kul pes  8)
Lp



~Tina~

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
  • Hajdi
Odgovori #639 : 30 Oktober 2009, 16:18:44
Kako ste se pa učili prostor in poleg? Ste vse z vabo (priboljškom) izpeljevali ?  :)
Sta mogoče kaj delali s klikerjem?
[/quote

Ja, večinoma smo delali s priboljški in igračko! ;)
S klikerjem pa ne delava, čeprav vem, da je to super zadevca. Sem pa opazila da Hajdi zelo reagira tudi kar na ton glasu. Tako da je čisto presrečna, če ji rečem da je pridna ali pa bravo pridna!  ;D
Za "učki" pa bom poskusila s salotejpom. Mogoče bo uspelo  :P (ampak bom verjetno uporabila povelje "skrij se"  ;)
Pri prosi se mi vedno nasloni na mene. Je pa problem, ker se gospa vedno vsede postrani (nevem kako bi temu drugače rekla) in ne naravnost. Jo pa potem nekako prepričam, da se lepo usede, ker je potem tudi lažje za njo.

Ampak verjamem, da nama bo uspelo! ;D ;D

Lp, Tina  :)

Ne obstaja psihiater, ki bi vam pomagal kakor pes, ki vam poliže lice!
http://miki-piki.moj-album.com/
http://www.dlvkos.si/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #640 : 30 Oktober 2009, 16:38:39
Ton glasu je zelo podobno- potrditev in nagrada, se pravi rečeš Ja! in nagradiš recimo. Dobra stran klikerja je, da vedno zveni isto in psu tudi pomeni isto- da je naredil dobro, je veliko lažje usmerjanje in učenje  ;)
Jaz bi mogoče potem, za začetek nagrajevala pravilno sedenje in šla šele potem naprej s prosi  ;) :)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #641 : 02 November 2009, 17:19:38
Še vedno upam, da so to samo hormoni  :P :o







Pa še malo tazaresnih  ;D

Tkole se raztegne, če je na kaj zelo zelo pozoren  ;D




Ena wannabe zamišljena  :P



Odmislite madež v ospredju- ona se pač vedno turi pred fotoaparat  ;D :D





Takole se grom pogovarja- godrnja, grgra, malo zavija in je nasploh zelo smešen  ;D  ;)



Lp




P.s.: Fotke so sicer slabe, moj fotoaparat počasi umira...  :'( ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #642 : 02 November 2009, 19:36:55
Niso hormoni. To je Grom.  ;D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #643 : 02 November 2009, 19:39:40
Zina krasen je tale tvoj Grom, mi je všeč ker je tako živahen oziroma če ga lahk imenujem z Maršijevem vzdevkom - čvrknjen  :-* :D
A boš mogoče v nedeljo z Gromom v Vrtojbi ?


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #644 : 02 November 2009, 20:29:36
Ampak je faca, zdaj ni nikogar doma dopoldne in je sam v pesjaku in me potem tako nadere ko pridem, kao kje sem hodila toliko časa  >:D Sicer ga zjutraj še spustim ven za pol ure in se malo poigrava, pa dobi svojo cufo s priboljški za kratkočasenje, ampak ko pridem domov je pa tako vesel, da si ne morem pomagat, da ne bi bila z njim  :-* :-*
Čara  ;D pravijo, da s časom postanejo bolj umirjeni, ampak jaz ne vidim kakšnih sprememb  :P Še vedno se zelo rad giba in je zelo aktiven kuža  ;D





Ana, Marši in Grom sta si po duši zelo podobna, oba malo zmešana, ampak sta taka najbolj zakon  :P V Vrtojbo naju ne bo oz. prideva samo pogledat in malo na socializacijo če uspeva dobit prevoz. Bova pa na razstavi v Ljubljani- v soboto, pa potem na malo več razstavah kot preteklo leto, ker moram hudiča navadit na tako gužvo oz. da sem jaz bolj pomembna od gužve  ;) Nekako mu moram dopovedat, da mu ni treba čuvati svoje čredice kraških ovčic in da je lahko prijatelj tudi z nekraškimi psi moškega spola  :) Pa seveda pozornost name in to. Saj počasi se kar lepo oblikuje, ampak še vedno mi v kakšnih trenutkih manjka izkušenj, ki pa jih z njim pridno pridobivam. Ja, dolgčas pa res ni z njim, vsak dan kakšen nov izum iz njegove strani, tako pri trikcih in učenju, kot pri neumnostih. Včasih se mu kar malo strga in leta v krogih okrog hiše, dokler ne pade dol  ;D Pa recimo, ko priteče iz pesjaka lepo na izi mu ni problem preskočit 2 ležalnika, ki sta na njegovi poti in podobno. Nisem navajena na tako brzino in agilnost  >:D Kana je vseeno bolj lagano sportski   8)



To je pa ena tistih 'psst, nobenmu povedat' slik  :-[ ;D




Lp, Zina  :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #645 : 02 November 2009, 20:59:23
Ja ko gledam te tvoje fotke Groma, mam res filing da sta sta z Marškom sorodni duš, in kot praviš taka sta dbest  :D
No, če bosta v nedeljo se šetala po razstavi, malo glejta, če me kje vidita, bom pa brez svojih beštij  ;)


~Tina~

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
  • Hajdi
Odgovori #646 : 21 November 2009, 16:59:46
No pa se spet malo javljam!
V tem času se je ogromno zgodilo! Padel je tudi prvi sneg  :o. Hajdi je bila čisto navdušena. Zjutraj, ko sem jo spustila ven je sicer malo čudno gledala, popoldan pa je norela! :o :D
Na žalost pa ga naslednji dan ni bilo več.  :(
Drugače pa je sedaj Hajdi že en teden stara 5 mesecev! ;D Je zelo, zelo, zelo pridna in ubogljiva. Še vedno se temni in dobiva gosto, dolgo zimsko dlako. Puhka pa že skoraj ni več  :'(. Samo po glavi je še.
Plečne višine ima čez 50 cm (nekje 53), dolga pa je čez 60cm. Vsak dan gremo na dolg sprehod, ampak je sedaj problem, ker so kmetje njive in travnike pognojili in Hajdi ne more biti več spuščena, ker se je dvakrat prav lepo povaljala in je potem čudovito dišala. ::) Zobki jo še vedno močno srbijo in izpadajo (smo pa našli oba spodnja podočnika - za spomin).
Pri trikih napredujeva z prosi (se nasloni na moje prste na roki), prevale obvlada, da o glasu ne govorim  ;). Tudi shy je parkrat že izvedla (ko jo je kaj srbelo) ;D, sem pa poskusila z salotejpom pa je kar dol padel. Moram najti močnejšega  :).

Pa še nekaj slikic, ki so nastale danes, ko je bil tak lep sonček!  ;D







Lp,
 Tina & Hajdi

Ne obstaja psihiater, ki bi vam pomagal kakor pes, ki vam poliže lice!
http://miki-piki.moj-album.com/
http://www.dlvkos.si/


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #647 : 21 November 2009, 18:50:24
Ful je lušna  ;D
Se mi zdi, da se zelo lepo enakomerno razvija  ;)



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #648 : 25 November 2009, 16:10:45
Grom se trenutno nahaja v svojem najpestrejšem obdobju odraščanja- 2. puberteta  >:D:P ;D ::)









Kdo pride na razstavo v Lj :)?

Lp  :)



Rob

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
Odgovori #649 : 27 November 2009, 08:45:07
Živijo **Jackie**, v tvojem zadnjem postu si napisala, " Kdo pride na razstavo v Lj ? "...Jaz bi prišel na razstavo, da si ogledam vaše Kraševce, čeprav svojega še nimam. Prosim te za informacijo, kdaj in kje v Lj bo razstava...
Hvala za odgovor..
LP Rob



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #650 : 27 November 2009, 09:01:36
Zina prva fotka je  :-* :-* Gromči je vsakič lepši  :o


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #651 : 28 November 2009, 13:24:47
Rob, http://www.ljubljana.slo-dogs.com/ - tule so vsi podatki. Midva z Gromom bova na razstavi v soboto, za ostale kraškote pa ne vem, kako bodo  :) Bo pa vse skupaj na gospodarskem razstavišču.

Ana- hvala :)

A mogoče kdo kaj pozna tole sodnico - Stefi Kirschbichler ?  :)

Danes sem bila zelo presenečena nad tem, kako hitro se kraška dlaka posuši. Zjutraj na sprehodu je dobesedno lilo, jaz sem bila mokra do gat, Kana isto, od Groma je tudi kar kapljalo. No in pridemo domov, mu dam pred vrati ukaz za stresi, se je dvakrat otresel, potem sem ga pa prebrisala z brisačo. Brisačo sem mogla ožet, ker je bil tako moker, ampak on je bil potem v roku desetih minut tako suh kot da sploh ne bi bil prej eno uro na dežju....  ;D

Potem je imel pa svoje žute minute, tokrat na postelji, s svojim najljubšim opravilom- trganjem papirja na prafaktorje  >:D ;D
Začel je dokaj mirno  :P





Potem pa meni najbolj smešni trenutki tega mrščenja in delanja nemogočih fac  :o








Lp, Zina



~Tina~

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
  • Hajdi
Odgovori #652 : 28 November 2009, 13:57:44
Hehe je lušen  :D :-*
V Ljubljano pa mogoče pridemo, čeprav bo bolj verjetno, da pridemo v Celje! ;)

Hajdi pa se je naučila nekaj novega:
 :o



Naučila pa sem jo na zelo hecen način. Enkrat, ko sva se cartali sem jo božala po ušesu in naenkrat je s tačko "počohala" gobček.  ;D Ko je to večkrat naredila, sem jo začela nagrajevati.
Trenutno pa še delava na trajanju, čeprav že zdrži kar nekaj časa!

Lp, Tina

Ne obstaja psihiater, ki bi vam pomagal kakor pes, ki vam poliže lice!
http://miki-piki.moj-album.com/
http://www.dlvkos.si/


ercho

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
  • Era in citre obužujem! Moja ljubezen!:)
Odgovori #653 : 27 December 2009, 18:58:37
vesele božično novoletne praznike!

petra & ero



Slikica je stara samo pričara božično vzdušje! :P
Ko bo kaj  novih vam sporočim  ;)

Ercha & Ero


ercho

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
  • Era in citre obužujem! Moja ljubezen!:)
Odgovori #654 : 07 Februar 2010, 00:07:41
hei!
na tem foromu pa se nič več ne dogaja... :( :'(
sporočite kako je bilo na razstavi v ljublajni, pa kakšne druge novičke so tudi dobrodošle...  ;)

kako kaj vaši kraškoti preživlajo pusta....

no pa še nekaj novih slikic

ero :-*


ero na ograji opazuje zasneženo okolico in na ves glas za brezveze laja ???


tega psa imaš preprosto rad :-[


tipček moj  :D


 :o


več slikic na: http://www.mojalbum.com/ero-petra/ero-barti-zima-2009

lp
petra







Ercha & Ero


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #655 : 15 Februar 2010, 11:22:34
Petra, super fotke  :o
Pri nas vse po starem, na DLVKOS smo odprli nov forum: http://www.dlvkos.si/index.php?option=com_fireboard&Itemid=297, sicer pa se zabavmo kot vesno  ;D
Še malo Gromovih slik:










Lp



otalež36

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #656 : 21 Februar 2010, 22:44:00
Hajdi Tina,imaš zelo lepo samičko. Moram te  pohvalit  za odlično,profi razstavljanje samičke v Celju,kar tako naprej in uspeh ne bo izostal. ;D

Emil Pižmoht



~Tina~

  • *
    • Prispevkov: 165
    • Točke: 0
  • Hajdi
Odgovori #657 : 01 Marec 2010, 21:12:18
Hajdi Tina,imaš zelo lepo samičko. Moram te  pohvalit  za odlično,profi razstavljanje samičke v Celju,kar tako naprej in uspeh ne bo izostal. ;D

Emil Pižmoht

Hvala! :)
Res sem zelo vesela, čeprav sva bili še malo "štorasti". Ampak za prvič je bilo kar vredu! ;D

Lp

Ne obstaja psihiater, ki bi vam pomagal kakor pes, ki vam poliže lice!
http://miki-piki.moj-album.com/
http://www.dlvkos.si/


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.

ssasa

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #659 : 17 Marec 2010, 00:34:04
Evo da se i ja prikljucim ovom forumu, ne znam da li sam pogodio stranicu ali se nadam da mi necete zameriti unapred hvala, i molio bih za komentare o psima

BLEK DEVIL


ATLAS-ZEF