Problem s slikami

T.M.T · 1991

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
: 15 Maj 2008, 19:05:11
Se resno opravičujem Črtu,ker tako grdo smetim ampak nujno rabim pomoč.

Danes se mi je zbrisala/je izginla/izpuhtela bilo kaj cela mapa fotografij in filmčkov s kotitve naša Chiquite :'( >:(.Ker sem že ves računalnik obrnila na glavo res ne vem več kaj naj naredim.Se je že komu zgodilo kaj podobnega,se komu sanja kaj sploh lahko,če lahko naredim?

Edina opicja je,da z moj-album-a potegnem na računalnik fotke,ki sem jih (hvalabogu) metala gor.Ampak se mi zdi,da so te fotke ogabne kvalitete,sploh ker so pomanjšne.Se jih da s programom Visulizer Photo resizerjem nazaj povečati?

Res mi vsak nasvet prav pride :(

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Chanel.

  • *
    • Prispevkov: 687
    • Točke: 3
  • Hovawarti ex Horto Albo
Odgovori #1 : 15 Maj 2008, 19:50:12
Si koš že pogledala?
drugače pa probaj na moj-album kliknit določeno sliko da jo poveča potem pa povečano klikni še enkrat ker jo potem pokaže v originalni velikosti in brez napisa.


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2 : 15 Maj 2008, 19:51:48
Ojla

Kot je že rekla Chanel, Prva stvar ki jo poglej je, če so slučajno pristale v košu.

Če jih v košu ni več, ali pa jih ni, je možno da jih je kdo po pomoti prestavil (drag'n'drop ni vedno prima), torej najboljše da daš v startu iskanje in naj ti poišče vse slike ki jih imaš na računalniku (dobro je v nastavitvah tudi vklopiti da išče po sistemskih in skritih datotekah)

Če tudi to ne obrodi sadov, potem pa je še ena možnost in sicer kakšen program za file recovery, datoteke so namreč še vedno na tvojem disku (če nisi čeznje že posnela česa drugega), samo njihov naslov je bil izbrisan iz tabele datotek. Torej v tem primeru nikar na disk na katerem si imela slike, ne nalagaj novih stvari.

Lp, Črt

P.S.: piklsi ki so izgubljeni s pomanjševanjem slike, jih ni mogoče več dobiti nazaj :)



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #3 : 15 Maj 2008, 20:30:30
Koš je bil prvo kar sem šla obnovit,potem pa 3x iskat z iskalnikom...pa nič :(.

Trigi ubistvu sem mapo hotela prestavit v eno drugo mapo,ko pa sem datoteko izpustila...puf.Nikjer :-\ več

Bom probala narediti še to tvojo zadnjo opcijo in močno močno upam da najdem :(

Hvala za pomoč!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/