Apartmaji v dalmaciji- kjer sprejmejo pse

damayanti · 174056

tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 24 September 2008, 11:07:20
Na koffi in na šnops lahko pridete kadar koli :D( lahko tudi kaj drugega imam še en limončelo iz Šolte, pa rogač....pa še kaj bi se našlo ;) :o)
Delat vas pa ne bom gnala.( tolk žleht.. ali pa tolk gorenka pa spet nisem >:D :D)


 ;D same dobrote.  :o ;)



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #91 : 07 Februar 2009, 12:45:56
Ker vem iz lastnih izkušenj , da je cel problem dobiti apartma kjer dovolijo pse, sem se odločila , da malo pomagam ( nimam nobenih  osebnih interesov pri tem ;) )

Takole; naša soseda na Šolti ima dva nova apartmaja za 4 osebe - in sprejmejo pse( lahko tudi več- ne samo enega :P) edini pogoj je, da se razumejo z drugimi ( to zato pišem , da mi ne bodo potem vaši mojega Damčka natepli- ker ponavadi  se hodi kopat tja na bližnjo plažo :D)

Mi je pa obljubila,da tisti gostje, ki ji jih jaz zrihtam imajo popust 8)

http://www.svitlebaje.com/apartments/Welcome.html

Če želite popust, me pa vseeno prej kontaktirajte- da jim napovem kdo pride.  ;D

So pa še drugi, ki tudi sprejmejo pse. ;)  Tri poznam na Korčuli, dva na Mljetu... in pa na Visu kamor smo pa pred Šolto hodili. Imam pa tudi slike od apartmajev, pa kakšen opis in nasvet mi tudi ni odveč dat.

Upam , da bom  komu v pomoč.
LP K. :)

A mi lahko prosim za tale link zgoraj poveš kraj, kjer je tale aprtma? Jaz ga na internetni strani ne najdem.

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0

rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #93 : 07 Februar 2009, 20:45:28
http://www.svitlebaje.com/apartments/Info%20%26%20Contacts.html

Kraj Maslenica  :P ;)

Piše najbližje mesto je Maslenica, tako da v Maslenici prav ni. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


gregecc

  • *
    • Prispevkov: 285
    • Točke: 0
  • Dog lover
Odgovori #94 : 09 Februar 2009, 01:54:46
rapgirl mogoče ti bo to pomagalo
http://www.villas-solta.com/images/solta_map_v.gif

ampak s šolto je tko,...mi smo bli tam 5x,..tut za 3 tedne in več in tam je res ful mirno,..čisto nič ne dogaja,..ne pričakuj nekih tržnic s spominki in podobnega džumbusa,...tam ni res ničesar razen morja pa apartmajev pa pet trgovin na celem otoku ;D hehe

je pa res da je ful lepo in pravo mesto če hočeš res odklop od celga sveta,... je pa vse tako majhno da si lahko v enem dnevu praktično cel otok pogledaš tko da če piše da je blizu maslenice potem ne more bit daleč,..pomoje kake 5 minut z avtom:D mislim pa da na tej strani otoka k je maslenica fuuul piha,...nism pa zihr,..bo damayanti znala več povedat ;)

pa lp
grega

A dog is for life, not just for Christmas!


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #95 : 09 Februar 2009, 11:43:24
Piše najbližje mesto je Maslenica, tako da v Maslenici prav ni. ;)

Ti apatmaji... oz apartmaja sta nad uvalo šešula

na sliki glej ( sori nimam specialke) mordo črto- to je glavna cesta... druga zajeda - piše šešula  na tem polotoku- rt-u so apartmaji....oz Jadranka ima samo dva apartmaja in ona tam ne živi ;).... ne vem pa še kakšne bo imela letos cene( za nas bo spet popust... to je obljubila ;))

Edina cesta ki pelje iz Rogača proti maslinici pride v Maslinico- to je malo ribiško mesto... nema štantov, ena trgovina( V Grohotah je super market in tržnica... torej 8 km pred Maslinico ;) )
 Ena fensi restavracija  V Martins marchi dvorcu,Ena picerija Gajeta,Šime in njegovi dve vnukinji ki prodajata sadje in zelenjavo, ene par lokalov  ena sladoledarnica, en kiosk, Vladar Muki - to je en cucek... potepuški mački in Jovanka na klopci ki opazi vsakega :P :o :D :D pa Geor in njegova konoba kamor baje hodi Slavica ekelston na južno( če mu verjemeš....  ::).......)In pa Žuti s pirom v roki ki pozna Toma Cruisa in je cel svet obdelal( če verjameš..u lajfu ni bil dalj kot v Šibeniku >:D) Kungota je vele mesto napram Maslinici :o :D :D :D Če naš damč laja na naši parceli ki je iznad Uvale šipove ga jaz pri jadranki slišim >:(

hecam se :P..... OK resno.... Maslinica je res malo mesto ribiško... ni đumbusa....... do jadrankinih apartmajev prideš po makedamski poti to je en ovinek preden prideš do dvorca ... do tja imaš cca 5 minut vožnje z avtom do njenega parkinga.... ni daleč... ker 5 minut z avtom po tisti poti pomeni 5- 10 na h se pelješ :).... peš ali z biciklom avto prehitiš ;) :D.
Niso čisto ob morju... imaš pa pogled na šešulo na odprto morje- proti drveniku in vse ostale otočke ki so pred Maslinico. Če v maslinici poje Severina in pihja SZ veter jo slišiš na terasi ;)
 :D :D :D...... a sem dovolj obrazložila... a rabim še kaj?

BDW....uno v temi- hišce.... če bi kdo rad šel naj mi ZS napiše, mu bom dala tel naj se meni sam na svojo odgovornost.... jaz ga letos ne priporočam nobenem več ;)... http://damayanti.moj-album.com/album/12439240/
Isto velja za uno Rino. http://damayanti.moj-album.com/album/12732835/

Bomo našli kaj drugega za letos ;).... tam  marca grem na Šolto  bodo sveže inormacije.


Aja Še pojasnilo..... Vetrovi ;D) za gregija :P

Zgoraj glej sliko - na sliki določi  S severe J jug V vzhod in Z zahod ;)
S je burja) piha pozimi večinoma ;)
J je Jugo....ta je zoprn poleti ;)
V... nimam pojma kva tam piha
Z piha tranmontana... je nizek veter ki je na morju... Pr jadranki ga ne čutiš :D ker je na višini vidiš zgolj razburkano morje na odprtem- Čutiš jo zgolj v Gajeti  če sediš zunaj  ;) ;D
Torej se greš kopat v Šešulo ;D



kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #96 : 09 Februar 2009, 13:16:50
Aja še to.
Letos za enkrat na <Šolti ostanejo Mirjana( tam ki je bila lani Lejca)
Pero- Vila Protea http://damayanti.moj-album.com/album/7634768/   tam kjer je bila  večina  :D ( kakšne pse bodo sprejemali še ne vem Pero stalno joka , da hoče psa :D... gazdarica si pa želi "apricot pudlico" :D... tako ,da se bo teba prilagajat če jo dobi... ;).... če jo dobi seveda ;))
In Jadranka ki ne komplicira nič ;D
In pa ribiška hiša v Krušici od Nikice... on tudi ne komplicira ima pa zasoljeno ceno ::) pa še sedaj ni zunaj nazidal žara ::)
http://damayanti.moj-album.com/album/8019683/

na Korčuli -Tam kjer smo bili   mi lani http://damayanti.moj-album.com/album/13568102/  Dorjan  za letos nekaj fantazira, da bo za pse računal v obeh robinzonskih- druga je tale http://damayanti.moj-album.com/album/13101146/ ( če mene vprašate... ceno ima za sezono 55 eur na dan+ za psa 1 kom - 5 eur- ( moja malenkost- NO WAY! 8) predrago ...  ostali pa kakor vseste ;))
...ostane  tale za 5kom  predsezona in posezona ni panike( lastnika sta cool), v sezoni  zgolj majhni psi... baje se tam rada namaka okoliška otročad( ki si lasti tudi tisti pomol , ki naj bi bil zgolj od hiške) , in ki jih psi seveda motijo ::)( ali pa oni  motijo mir.... kakor si pač kdo razlaga)  http://damayanti.moj-album.com/album/12361232/
In pa Marina in njen fensi apartma v Gradini - za take, ki imajo poleg majhnih otrok  še psa ;) sicer ima ona "kao" privat plažo.... spuščat psa pa jaz tam ne priporočam, ker je le bolj kot ne naselje ;)
http://damayanti.moj-album.com/album/13103858/

na Lastovu ostane zgolj Silvana( čeprav lani so tudi čez njo letele kritike... baje ne nudi ravno vsega kot obljublja ::).... )
http://damayanti.moj-album.com/album/12309920/

 Na Mljetu  teli dve hiški-  ne komplicira nič
http://damayanti.moj-album.com/album/13089795/
Spedenani sta u nulo-  s klimo... svojo res privat plažo.. ograjenim zemljiščem- okolica Pomene cca 5 minut peš ( hotel ,lokali, trgovina,pekarna...  nacionalni park)
Cena je bila pa že lani za tamalo  4 os 80 eur za taveliko pa 150..... skratka zasoljeno..... ima pa več ali manj nemške goste tako , da se je treba podvizat za rezervacijo ;)
 Se pa držita skupaj..... torej če imate pet un friendli soseda ne vem kako je ;)
lani  kar sem jaz priporočala sta šli dve familiji oz. Star ata in mama  v eno v drugo pa ostala family z  dvema psoma in so bili ful zadovoljni z namestitvijo.... malo manj pa s samimi cenami na Mljetu( baje je v iber drago-  za tisto kar imajo.... pa še to baje nimajo kaj veliko... skratka za tisto kar pa nudijo pa ocurijo do amena)

No jaz osebno sem se lani napalila na GR in sicer Zakintos
tam sem našla dve ponudbi ki sta mi ustrezali
 ena je bila tale
http://www.zanteweb.gr/zakynthos.zante/en/beach-bungalows

malo si oglejte cene ;).... vse hiške imajo klimo, so na plaži ;), lastnica govori angleško , bila je ful prijazna in nima  nobenih zadržkov z  lepo vzgojenimi psi :) BTW -za pse je brezplačno ;)

Druga pa tale
Marathia - Zakynthos - Grcija  http://www.zanteweb.gr/zakynthos.zante/en/andreas-houses
So bolj na samem tri hišice dve večji in ena manjša.... v vseh klima , do morja  cca 80 m maximum
  jaz sem se zanimala za  tamalo.... v septembru mi je za 14 dnevni termin postavil ceno 50 eur na dan.... brez doplačil za psa ;) daljši termin  spusti ceno... govori angleško

Ampak smo imeli premalo dopusta... za 14 dni se nam ni izplačalo ker je le malo predaleč
....... toliko če komu pride kaj prav :)











kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #97 : 09 Februar 2009, 13:24:00
Hvala za obširno razložitev. :D Super si. :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #98 : 09 Februar 2009, 14:11:34
Hvala za obširno razložitev. :D Super si. :)

  Ni za kaj ;)
Če koga še kaj zanima... "Shoot a question" ... če lahko komu kaj pomagam -  z največjim veseljem ;) :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #99 : 09 Februar 2009, 14:32:08
Na Mljetu  teli dve hiški-  ne komplicira nič
http://damayanti.moj-album.com/album/13089795/
Spedenani sta u nulo-  s klimo... svojo res privat plažo.. ograjenim zemljiščem- okolica Pomene cca 5 minut peš ( hotel ,lokali, trgovina,pekarna...  nacionalni park)
Cena je bila pa že lani za tamalo  4 os 80 eur za taveliko pa 150..... skratka zasoljeno..... ima pa več ali manj nemške goste tako , da se je treba podvizat za rezervacijo ;)
 Se pa držita skupaj..... torej če imate pet un friendli soseda ne vem kako je ;)
lani  kar sem jaz priporočala sta šli dve familiji oz. Star ata in mama  v eno v drugo pa ostala family z  dvema psoma in so bili ful zadovoljni z namestitvijo.... malo manj pa s samimi cenami na Mljetu( baje je v iber drago-  za tisto kar imajo.... pa še to baje nimajo kaj veliko... skratka za tisto kar pa nudijo pa ocurijo do amena)

 :-[ Meni se pa tele dopadejo.  :) Samo je drago za mojo študenstko plačo.  :'(



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #100 : 09 Februar 2009, 14:35:39
Damayanti ti lahko takoj en sp al pa d.o.o. za nudenje počitniških kompleksov kjer so dovoljene živali odpreš (ekola tržna niša)  ;), pri tebi dobim več informacij kot pa pri turističnih agencijah ;)

No sicer trenitno sam čekiram in zbiram info za naprej, ker z mojim za dalj časa ne grem, prezakomplicirano ::) :D Bi mogla še najmanj pol bajte sabo na dopust vlečt da bi lahko on mirne duše pančkal in pa papal ::) :o


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #101 : 09 Februar 2009, 14:58:58
Damayanti ti lahko takoj en sp al pa d.o.o. za nudenje počitniških kompleksov kjer so dovoljene živali odpreš (ekola tržna niša)  ;), pri tebi dobim več informacij kot pa pri turističnih agencijah ;)

No sicer trenitno sam čekiram in zbiram info za naprej, ker z mojim za dalj časa ne grem, prezakomplicirano ::) :D Bi mogla še najmanj pol bajte sabo na dopust vlečt da bi lahko on mirne duše pančkal in pa papal ::) :o

Sem imela idejo... ampak je preveč komplikacij- preveč stroškov :D premalo zaslužka...  mal za hobi pa rade volje pomagam in potem kakšen liter olja dobim, pa vsepovsod imam kavo in  bevando v dobrem ;) 8) :D

kar se pa pol bajte tiče.... he he he....  lahko kupiš moj čoln :o ga dam poceni-  je registriran in še plovno dovoljenje za HR vode ima do septembra nabašeš vanjga pol bajte  zapneš za avto in gas ;) ;D ;D ;D
Pa še tendo  ima in raztegljive sedeže za  pse- opereš ga s šlaufom :o

http://damayanti.moj-album.com/album/13568102/?os=13569693

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #102 : 09 Februar 2009, 15:07:16
Vse je ful zanimivo! :o

Jaz mam pa eno vprašanje...Kako pa ste šli v Grčijo s psoma?Pot me malo bolj zanima... :-[
Za v bodočnost se malo informiram, za letos nam tako odpade ;)



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #103 : 09 Februar 2009, 15:37:30
damayanti za kolk das coln? ;D



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #104 : 09 Februar 2009, 15:46:25
1500eur   z novo prikolico vret ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #105 : 09 Februar 2009, 15:47:41
Bom povedala mojmu ;)

Kaksen mas pa motor gor? :)



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #106 : 09 Februar 2009, 16:07:50
star christler 35.... rusk sistem brez vsake elektronike dela vse ,pali ko šus... sam ni  lih eko >:D.... pa še enga dam zraven( motor) za rezervne dele ;)......
drugač gre dobr... mi smo hotl še propelar zamenjat ,da bi bil še hitrej. ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #107 : 09 Februar 2009, 16:45:46
Vse je ful zanimivo! :o

Jaz mam pa eno vprašanje...Kako pa ste šli v Grčijo s psoma?Pot me malo bolj zanima... :-[
Za v bodočnost se malo informiram, za letos nam tako odpade ;)

Nismo še šli...bomo pa enkrat, ko bo dost dopusta. :) ker glede na to ,da ti vožnja dol in nazaj pobere cca 3 dni.... bi šla vsaj za tri tedne... da bi potem res predrajškala cel Zakintos po dolgem in po čez.
Sem imela pa plan izdelan  nekako takole z avtom do Benetk tam na  trajekt minoan lines( za pse zastonj... pač kakce in luže moraš čistit za njim) mi smo računali za palubnega potnika, torej, bi si s sabo vzeli spalkein un mali plaža šotor :o- in bi se že nekam počli za tisti dan/ je pa ladja velika... naša dva pa itak svetovna firbca in to, da bi unadva nekje ležala v senci in cel dan oprezala  in zijala pasla -bi jima bilo še  všeč- in to zelo  ::)..... dol bi šli v Patrasu... potem z avtom malo še kej pogledat / če bi bil čas ,s potoma ,do Kilinija tam na trajekt ( baje vozi eno uro) na Zakintos.

Vem samo ,da je treba Minoan  ali Aanek rezervirat že zelo zgodaj- ker so ful različne cene( za letos bi morali že sedaj... letos torej odpade spet :D)...
Sem pa malo govorila z različnimi ,ki so že potovali s psom - trajekt Benetke Patras .. ali Anek lines ali pa Minoan.... in noben ni navedel nobenih komplikacij... ;)

sicer še boljša varianta bi bila z avtodomom..... za tega moramo pa še malo dinarčkov zaslužit :-\...


Je pa baje zanimiva tudi Lefkada- samo jaz se vanjo še nisem poglabljala... za kakšne pametne namestitve :)



kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #108 : 09 Februar 2009, 18:35:51
mi smo bli lani na Murterju z našo 4 mesečno gospodično. glede psa, nikjer nobenih problemov, ne v gostilnah, ne na plaži, nikjer. mislim da se je ona mela prekrasno, mi2 ot njena ¨spremljevalca¨ pa ... naj povem, da nismo naredili koraka, ne da bi vsak čohal in gledal psa, pa povsod polno raznih cukrčkov, pa lepotičk in podobnea - skratka, vsi so se ozirali za nami   ;D

tudi apartma ok. spodnji od 2 apartmajev, ograjeno dvorišče (idealno za malo kužiko), nov aparma. so nas pa poštena naj*****. spraševala sem jih namreč, če imajo zakonsko posteljo ... in tip po mailu da ja itak in tako naprej. naslikah je sicer bil nek kao kavč, ampak ko sem ga vprašala za zakonsko posteljo, je rekel da je. ko pa prideva 2 gor .... ne bi naju motilo, da o kuhinja, jedilnica/miza in postelja v istem prostoru ... ampak da je takoimenovana zakonska postelja v bistvu le kavč!!!  >:( 10 dni sva spala en na kavču, in drugi na ¨postelji¨, ki je bila v bistvu zložena iz 2 blazin kavča!!  >:( aja, pa osiguran parking pomeni, da parkirplac dobiš na trgu v centru - seveda če imaš srečo, če si dovolj zgoden  ::)

tako da, razen z lastnikovo poštenostjo, smo bli zadovoljni.

torej, če bo Damayanti lahko kej predlagala  ;D iščemo:

kraj: ni važno, samo da je bolj daleč od Murterja (vsako leto gremo nižje)  :), seveda prijazen psom, na mirni lokaciji, vendar vseeno da je mal večernega utripa (to se ravi kakšne trgovinice in štanti za kakšno večerno potepanje, kakšna dobra gostilna) - ni treba da je pri riti oz sploh nočemo preveč gužve (se tudi peljemo brez problema, glavno da se lahko zvečer nekje zamotimo)  ;)
apartma: za 2 osebi + 1 mali pes (pridna, se lepo obnaša, zelo redko laja, še ko laja na ukaz preneha, tudi do muc je prijazna,do ljudi sploh- bognedaj da jo kdo ogovori,so takoj ljubčki in metanje na hrbet - čohanje), zakonska postelja, klima, čimbližje morju, pa po možnsti parkirplac  :-[

smo ful zahtevni? :-[

tisti aparmajčki na Hvaru, ki sem jih videla na eni od tvojih povezav so mi ful všeč  :o


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #109 : 09 Februar 2009, 19:39:07
No tile kavči po apartmajih grejo tudi meni na živce.... jaz čem imet orenk pojstlo ne en bedn klip-klop / raztegljiv kavč da prideš domov z okvaro hrbtenice ???.
Je pa tako... nasplošno kaj mene moti na jadranski obali... kjer koli greš na blef in nimajo slik - vse obljubijo... ko prideš tja je pa to "kr neki".
tako so naju  pred leti nateg*ili na Hvaru ;).... šla sva v  Vrbosko.  V oglasu je imel desc napisano 50 m od morja. Ko sva prišla dol je bilo to 500 ampak zračne linije- v Vrboski se ni dalo nikjer kopat razen pred hotelom na drugi strani.... tista plaža-500m" 50M" se je pa izkazala za pravo alpinistično avanturo ???. Tomo Česen bi je bil ziher vesel jaz v japankah sem jo pa preklela do nezavesti.
Apartma je bil ok, če odštejem  neko sosedovo staro mamo ki je cele dneve tam ene rože trebla in oprezala kaj delava pred apartmajem( mi je šla na koncu pošteno na jetra)
nazadnje sva se vsak dan vozila na drugo stran v zavalo kopat.
Torej v mojih priporočilih Hvara nisi vidla ;) :D
Prav tako ne Brača.
Jaz kar priporočam... sem bila tam in sama pogledala po večini tudi sama poslikala ... na lepe oči nič ne priporočam( pa še to nekaterih od lani ne priporočam več.... bodisi ker ni bilo tako kot je lastnik obljubil, ali kaj drugega ni štimalo v apartmaju, nekje  en lastnik je bil zoprn in neke verske napotke dajal itd ;) taki so oplel, pa če slona sprejmejo.... ponudbe je dost- treba je samo ločit zrnje od plev.... letos ko jih bo pa recesija stisnila bodo pa še molili za goste ne se zmišlevali, kaj ja in kaj ne.... še za tazoprne pse bodo prosili >:D >:D >:D ali pa ne bo cvenka ;) :o :P :P :D :D)

Ok zdej resno naprej... dons je luna  a ne ? :o :D :D :D

dakota;
Lahko ,da si videla katerega koli na Šolti... ampak tam ni lajfa zvečer( razen ,če se vsedeš na katamaran in greš v Split... tam imaš pa vse.. samo za pozno zvečer ni katamarana - nazaj na Šolto)

Tvoji želji.. blizu plaže, blizu  večjega mesta,  z okoliškimi mački >:D  ;) :D , in klimo je edino  Marina)  Vela Luka - Korčula ;)
http://damayanti.moj-album.com/album/13103858/
lani je imela ceno v sezoni 50 eur... je pa to apartma za 4 osebe ;)( jaz ga ponavadi priporočam takim ki imajo majcene otroke- ker je plaža bolj plitvina in manjše flike mivke v vodi / za kanglce in lopatke/- pa blizu za lulat, kakat, jest pit in time out :D... .....čeprav sta šla lani v najinem terminu dva najina prijatla- brez psa -brez otrok- v posezoni jima je še ceno potem spustila... sta bila ful zadovoljna in s plažo in z mirom in s samim apartmajem- satelitsko, mikrovele itd.- lastnikov na vrhu sta pa rekla da nista niti videla, razen prvi dan in dvakrat vmes pa zadnji dan  ,ko sta  šla plačat.)

Sva bila pa  midva  prvo leto z Damčam na Visu- v Rukavcu... pri eni Jasni. Tudi ni bilo slabo :)
50 m od morja- relanih.... terasa pred apartmajem ogromna- oz taka pritlična za 10 oseb... apartma kletni - brez klime( tudi brez potrebe za klimo),  zunaj je bilo 40 stopinj notri pa hladno/ jaz sem se ponoči pokrivala ...  sam apartma nobenega luksuza- posebej spalnica, majhna kopalnica velik dnevni prostor s kuhinjo- zunaj letna kuhinja z ogromnim žarom.... sam Rukavac zelo mirno naselje... sva šla pa zvečer ali v Vis ali pa Komižo... od štantov do picerij  vse najdeš.
Sicer 5 let nazaj v glavni sezoni sva plačala 35 eur. Pse sprejmejo brez pardona ;) sami jih imajo ( no takrat so jih imeli 5 kom istrske in posavske goniče, ker sta oba Jasna in njen mož lovca,- jih imajo pa v sezoni drugje ;) niso tam.
Oddaja ga tudi preko adriatika.hr  ( več apartmajev imajo v hiši ;).... dva manjša en je ful velik...in en mislim , da je za 4-5......
evo link do teh apartmajev
http://www.adriatic.hr/show_obj.php?id=1153
 Tukaj imate slike ;)..... drugače ni tako božjastno kot izgleda na teh slikah( te slike so pomoje stare že enih 10 let/ že pred petimi leti je bilo bolj novo notri :D .. je kar ok. Ni pa nek fensi šmensi apartma..... slab pa ni bil( moja ocena od 1-10... pa sem dost kritična  mu dam 8 - terasa in letna kuhinja je bila zakon ;)
da ne boste plačevali agencijam , če koga zanima , ZS pa  dam direkt tel. od Jasne ;D, pa jo lahko pokličete in vprašate kako je s ceno in prostimi termini. :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #110 : 09 Februar 2009, 20:32:49
ja ja,sem pozneje ko sem gledala še 1x linke videla da nisi ti dala linka do Hvara  :-[

po likah apartma s Korčule zgleda suuper! imajo kakšnega za 2 osebi? ker za 4 osebe nima pomena  :-\

pa tudi tisti na Visu zgleda super  :o se bo treba kaj zmenit ja. imaš kakšen mail teh lastnikov? ker klicala glih ne b, ker je moja hrvaščina bol boga  :-[

Šolta se mi tud ful dopade - moram vprašat mojega, če m je preveč ¨zabačeno¨  :D


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #111 : 09 Februar 2009, 21:06:12
ja ja,sem pozneje ko sem gledala še 1x linke videla da nisi ti dala linka do Hvara  :-[

po likah apartma s Korčule zgleda suuper! imajo kakšnega za 2 osebi? ker za 4 osebe nima pomena  :-\

pa tudi tisti na Visu zgleda super  :o se bo treba kaj zmenit ja. imaš kakšen mail teh lastnikov? ker klicala glih ne b, ker je moja hrvaščina bol boga  :-[

Šolta se mi tud ful dopade - moram vprašat mojega, če m je preveč ¨zabačeno¨  :D

V Gradini samo ta- pet friendly... samo en apartma ima.
Od Visa nimam maila... samo telefonsko

na Šolti čisto ob morju- kot si izrazila željo in z klimo ničesar ;)

preglej vse linke in slike, ko se boš odločila pa ZS pošlji pa ti pošljem kontakt ;)... kar pač imam ali tel ali mail( ne moreš izbirat- kar je je :P ;)  :))

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #112 : 10 Februar 2009, 14:01:28
Damayanti čoln ne pomaga nič spljoh :P ::) :D Je treba kar domače ognjišče oz vsaj pesjak s seboj tovorit, pa mislim da se moj tata nav s tem strinjal da mu bajto podiram :D ;)

Pa pomožnosti brez šteng ali vsaj minimalnim številom, apartma pa mora sigurno bit v pritličju ker po štengah mi hoditi ne spljoh (ma poba fobijo pred njimi :o :D)

Mi bo pa pri naslednjem vse to prav prišlo  ;) Še posebaj če boš kako Grčijo podrobno raziskala glede apartmajev ;)


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #113 : 10 Februar 2009, 14:06:48
hvala damayanti  :) bom pogledala, in se bomo že kej zmenili - sej časa je še veliko  :)

ma ja,sej klima no ... lani sva bla v tistem apartmaju, kjer nas je lastnik nategnil za parkirplac in posteljo brez klime,in je blo glih tako ok. apartma je imel debele kamnite zidove, kletni, pa je blo super - sm se ponoči pokrivala,tako da je to odvisno tudi od lege apartmaja ne  ;D pa tudi kosilo sva skuhala že zjutraj, tako da nismo kuhali v največji vročini, in e še dodatni greli. tako da glede klime se da zmenit, ni glih nuja, če je vse drugo super


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #114 : 10 Februar 2009, 14:11:52
satin; avtodom :o :D :D :D... imaš mobilen apartma, z eno samo štengo :D... v njem narediš še pesjak :D.. še en "probljem ni več"
Zdej pa hitro loto listek kupit ;D
razen če  počakaš da se jaz grško naučim.... samo pomoje imaš več šans ,da na loto sedmico trofneš :D
Nekako se mi ustavi učenje grščine že pri ta našvasanih črkah, kami popuardakolis apartmanolis pocenulis za psinulis :-|~

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #115 : 10 Februar 2009, 14:43:40
hvala damayanti  :) bom pogledala, in se bomo že kej zmenili - sej časa je še veliko  :)

ma ja,sej klima no ... lani sva bla v tistem apartmaju, kjer nas je lastnik nategnil za parkirplac in posteljo brez klime,in je blo glih tako ok. apartma je imel debele kamnite zidove, kletni, pa je blo super - sm se ponoči pokrivala,tako da je to odvisno tudi od lege apartmaja ne  ;D pa tudi kosilo sva skuhala že zjutraj, tako da nismo kuhali v največji vročini, in e še dodatni greli. tako da glede klime se da zmenit, ni glih nuja, če je vse drugo super

Če imaš možnost- čim prej zazihraj...  dalj kot čakaš slabša izbira ti ostane ;)
kar se parkinga tiče....  je ponavadi bolj kot ne v civilizaciji tak problem. Jaz v tak kraj- apartma z psom sploh ne grem... vedno išem mir. Na podlagi lanskega dopusta, je pod vprašajem postal tudi apartma. Ker hišica samostojna je nekaj čisto drugega... če je bolj na samem pa sploh- smo vsi na dopustu- brez omejitev. Nobenih oddpoklicev, prostora, poleg in podobnih ukazov..... rodi- stvori -delaj kar hočeš- nobenega ne motiš/ ker nobenega ni ... ne rabiš sprehodov, ker je zvečer pasja ekipa tako zdelana, od vseh samostojnih podvigov čez dan , da ob 20:00 vsak v svojem kotu dol pade ..... zjutraj jih je bil problem pokonci spravit , da smo šli  kupit  kruh in ribe
Če si  nekje res pri morju.... klime ne rabiš- ker stalno po malem piha z morja- psa nadziraš iz terase v vodo ali na bližnjo okolico.
jaz sem lani prišla še celo na to, da na morju ne rabim elektrike- zvečer je bila razsvetljava svečka proti komarjem  spat smo šli  bolj zgodaj cca ob 22 h( da bi kam v mesto hodila, se nama tud ni dalo- edino na obisk sva šla k drugim v še eno tako hiško, ali pa sva obiske dobila.... nobenih pšššš, da ne motiš soseda, če bi imeli orkester pleh muzike  do daske, ne bi motili nikogar ;D)
vstajali -ko smo se zbudili ,oz ,ko so nas zbudili galebi- /dret se začnejo ko se sonce pokaže/... kar je bilo tudi zgodaj ob 7h... :D.
Čeprav sva lani vlekla s seboj cel akumulator, plus en kup ene krame, da bova gledala vsaj na laptopu( ker brez štroma si nismo predstavljali življenja)...  sva  vso frštekarijo uklopila tretji dan za 15 minut...  pa če bi jo -ali pa ne bi bilo čisto vseeno.
Meni je samostojna hiška nekje na samem , par kilometrov ven iz civilizacije in čisto pri morju zakon. Vse ostalo je slabše ;D
zame je dopust odklop- edina skrb-  kaj bomo jedli in kaj bomo pili vse ostalo mi je deveta briga ( pa še to  mi ni neka obveza- ker na morju konzumiramo zgolj ribe-  priprava teh je moški posel >:D.. jaz edino kakšen riž ali pa krompirček dam kuhat, pa zjutraj je kava moja zadolžitev :D- to je pa že vrhunski podvig ;) :D)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #116 : 10 Februar 2009, 14:48:44
Ti tole magično sedmico že kar dolgo lovimo ::) :D Pa vraga noče in noče v mrežo past >:( :D Če jo pa trofnem ste vabljeni na poskusno počitniško bivanje v premičnem apartmanu :D ;)

Tko da najbrž bo prej grščina padla kot pa sedmica :o :D

Jaz ti lahko malo pomagam samo s kakšnim evharisto (hvala) ;)


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #117 : 10 Februar 2009, 15:54:44
ma sej klima je še najmanjpi problem če je ni  :) fajn je,ni pa nujno. je pa fajn če je vsaj na taki lokaciji, da ne cel dan tolče sonce drekt notr. no, enrat smo si  s sabo pritovorili ventilator in je blo tud ok  :o tako da če je stvar prijazna do psov, kolikor toliko blizu morju (ni treba da stopiš vanjga takoj ko greš čez vrata  :P, kakšen sprehod ne škodi ne  ;D) in ima posteljo ...  ;D  ja sej vem da je boljš čmbolj zgodaj, da maš več zbire, samo veš kakšni so moški, vsa moj no  ::) ma ja,veš kje je še to dej, kaj kompliciraš ...  ::)


tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #118 : 10 Februar 2009, 16:34:07
ja sej vem da je boljš čmbolj zgodaj, da maš več zbire, samo veš kakšni so moški, vsa moj no  ::) ma ja,veš kje je še to dej, kaj kompliciraš ...  ::)

sm mislila da je samo moj tak  :o ;D ;D :D :D
Jaz sem ga že "zdresirala" in je izbira lokacije, nastanitve moja, on nima prava da glasuje!  8) ;) Priznam da pa ga več kot do Črne Gore ne morem spravit.  ::)



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #119 : 10 Februar 2009, 16:46:12
sm mislila da je samo moj tak  :o ;D ;D :D :D
Jaz sem ga že "zdresirala" in je izbira lokacije, nastanitve moja, on nima prava da glasuje!  8) ;) Priznam da pa ga več kot do Črne Gore ne morem spravit.  ::)

ne ni ne samo tvoj tak  ::)  :) ma ja, pri nas je tako. izbira lokacije je skupna (če se le da prepustim njenu da se on s tem ukvarja) , izbira oz iskanje apartmaja pa moja  :)