Apartmaji v dalmaciji- kjer sprejmejo pse

damayanti · 173941

damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #120 : 10 Februar 2009, 17:03:40
Vidm , da ste še mlade v vezah >:D  Izbira apartmaja in lokacije nasploh vsega je moška ;) Vedno. ;D
 Normalno da   me  izberemo  in lokacijo in apartma in za ceno se zmenimo ;)... ajde datumi se uskladijo ;)... ... zdej če je uredu... Potem se pohvališ,  kakšen fajn apartma in lokacijo si zrihtala ;D.    Če je pa zanič je pa itak on kriv- on je  to hotel >:D >:D >:D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #121 : 10 Februar 2009, 17:11:06
Damayanti, ti si prava zakladnica :o :D

Ja, mene tudi mika Grčija, mogoče tudi Korzika...letos še ne, potem pa bomo videli. ;)
Se pa priporočam vnaprej, če bo šla, da poročaš za kak fajn apartma, čeprav mene najbolj mika Lefkas v Grčiji.
Hvala!




sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #122 : 10 Februar 2009, 17:17:13
Če imaš možnost- čim prej zazihraj...  dalj kot čakaš slabša izbira ti ostane ;)
kar se parkinga tiče....  je ponavadi bolj kot ne v civilizaciji tak problem. Jaz v tak kraj- apartma z psom sploh ne grem... vedno išem mir. Na podlagi lanskega dopusta, je pod vprašajem postal tudi apartma. Ker hišica samostojna je nekaj čisto drugega... če je bolj na samem pa sploh- smo vsi na dopustu- brez omejitev. Nobenih oddpoklicev, prostora, poleg in podobnih ukazov..... rodi- stvori -delaj kar hočeš- nobenega ne motiš/ ker nobenega ni ... ne rabiš sprehodov, ker je zvečer pasja ekipa tako zdelana, od vseh samostojnih podvigov čez dan , da ob 20:00 vsak v svojem kotu dol pade ..... zjutraj jih je bil problem pokonci spravit , da smo šli  kupit  kruh in ribe
Če si  nekje res pri morju.... klime ne rabiš- ker stalno po malem piha z morja- psa nadziraš iz terase v vodo ali na bližnjo okolico.
jaz sem lani prišla še celo na to, da na morju ne rabim elektrike- zvečer je bila razsvetljava svečka proti komarjem  spat smo šli  bolj zgodaj cca ob 22 h( da bi kam v mesto hodila, se nama tud ni dalo- edino na obisk sva šla k drugim v še eno tako hiško, ali pa sva obiske dobila.... nobenih pšššš, da ne motiš soseda, če bi imeli orkester pleh muzike  do daske, ne bi motili nikogar ;D)
vstajali -ko smo se zbudili ,oz ,ko so nas zbudili galebi- /dret se začnejo ko se sonce pokaže/... kar je bilo tudi zgodaj ob 7h... :D.
Čeprav sva lani vlekla s seboj cel akumulator, plus en kup ene krame, da bova gledala vsaj na laptopu( ker brez štroma si nismo predstavljali življenja)...  sva  vso frštekarijo uklopila tretji dan za 15 minut...  pa če bi jo -ali pa ne bi bilo čisto vseeno.
Meni je samostojna hiška nekje na samem , par kilometrov ven iz civilizacije in čisto pri morju zakon. Vse ostalo je slabše ;D
zame je dopust odklop- edina skrb-  kaj bomo jedli in kaj bomo pili vse ostalo mi je deveta briga ( pa še to  mi ni neka obveza- ker na morju konzumiramo zgolj ribe-  priprava teh je moški posel >:D.. jaz edino kakšen riž ali pa krompirček dam kuhat, pa zjutraj je kava moja zadolžitev :D- to je pa že vrhunski podvig ;) :D)



Sanjsko, sanjsko :o ;D



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #123 : 10 Februar 2009, 17:33:50

Ja, mene tudi mika Grčija, mogoče tudi Korzika  Se pa priporočam vnaprej, če bo šla, da poročaš za kak fajn apartma, čeprav mene najbolj mika Lefkas v Grčiji.
Hvala!

Enako!!!  ti dve apriorij! :o Od igumenice  na Lefkado- in kakšen  Peloponez- če bo tri tedne dopusta ...l
 Če bo zgolj 14 dni  Korzika ...........(zanimiva bi bila tudi Sardinija.... enkrat :))
 :o... za letos tudi  jaz še ne vem. Nekaj imam sicer v planu... samo tja bi šla z avtodomom- septembra :). Bomo videli kako se bodo stvari odvijale  tja do maja. Vse še v povojih.. :-\
Če ta opcija odpade potem, pač spet robinzon hišica - samo ne una od lani , ker  lastnik nekaj fantazira, da bo ceno dvignil in za pse zaračunaval.
več kot 40 eur na dan  v posezoni pa ne dam. Tolk pa sem škrtica 8) :D :D

p.s. občasno berem potopise o Grčiji in Korziki ter Sardiniji  na caravaningu...... kar bolana sem....

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


gregecc

  • *
    • Prispevkov: 285
    • Točke: 0
  • Dog lover
Odgovori #124 : 11 Februar 2009, 13:04:55



Aja Še pojasnilo..... Vetrovi ;D) za gregija :P

Zgoraj glej sliko - na sliki določi  S severe J jug V vzhod in Z zahod ;)
S je burja) piha pozimi večinoma ;)
J je Jugo....ta je zoprn poleti ;)
V... nimam pojma kva tam piha
Z piha tranmontana... je nizek veter ki je na morju... Pr jadranki ga ne čutiš :D ker je na višini vidiš zgolj razburkano morje na odprtem- Čutiš jo zgolj v Gajeti  če sediš zunaj  ;) ;D
Torej se greš kopat v Šešulo ;D



[/quote]

hvala damayanti;)

lp grega

A dog is for life, not just for Christmas!


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #125 : 15 Februar 2009, 19:17:46
Lahko mogoče kdo deli svoje izkušnje glede Malega Lošinja? Kako je tam s psi in "pasjimi" plažami?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #126 : 15 Februar 2009, 19:49:07
Jaz sicer s svojim psom še nisem bila na lošinju, sva bili pa s kolegico kakšne 2/3 leta nazaj v kampu Čikat, kjer sta imela najina soseda s sabo tudi psa.
One2 sta hodila na plažo "na drugo stran otočka"... bom pobrskala med fotkami, nisem sigurna, če imam kakšno.

Pri plažah je tako, tiste, ta urejene javne plaže je skoraj utopično pričakovati, da bi bili psi dovoljeni. Ponavadi so pa tako ali tako polne in si itak tam kot sardelca. Poleg tega je kar nekaj obale skalnate (recimo klik ali klik), se pa da med temi skalami najti tudi kakšen simpatičen "zalivček". Treba se je pač sprehoditi in si najti svoj prostor pod soncem. Ima pa Mali lošinj tudi super urejene sprehajalne poti ob morju.

Jaz sem bila itak v osnovi že popolnoma navdušena nad samo prijaznostjo ljudi :) Tako da o Malem Lošinju samo najlepše. Res pa je, da takrat nisem ravno gledala z očmi lastnika psa...


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #127 : 05 Marec 2009, 11:27:08
Na Lošinju je na žalost zelo podobna zgodba kot na Cresu ali Krku. Sicer se da najti kakšno divjo plažo, kamor greš lahko s psom, ampak na urejene pa kar pozabi. So table vsakih par metrov - včasih imam občutek, da imam na vrvici najmanj morskega psa ali pa črno vdovo.  ???  ::) Edino v nekaterih kampih bi šlo, a še tam so določeni deli plaže, kjer se kuža lahko kopa.

Več tukaj:

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6439.0.html

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #128 : 05 Marec 2009, 11:37:23
Mi smo rezervirali na Šolti. :) Gre letos še kdo na Šolto letos mogoče?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #129 : 06 Marec 2009, 08:56:26
Kje na šolti? Pri Jadranki?
Mi bomo verjetno kaj dol... kdaj pa greste?

p.s. hvala da si me  spomnila morem malo perota poklicat... da vidim , kaj je sedaj z njihovo " apricot pudlico" :D... in kakšne bo imel letos cene

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #130 : 06 Marec 2009, 09:37:44
Tukaj: http://www.svitlebaje.com/apartments/Welcome.html

Mi gremo začetek avgusta. :)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #131 : 06 Marec 2009, 10:51:09
Pri  Jadranki ;D... no fajn ;D , če bomo takrat dol( kar se čisto možno zgodi... so me v unibindu zaje**li.. moram v sezoni na dopust >:() vas pridem kaj pogledat...   ;) :)

za vse ostale...... sem govorila z Perotam
torej villa Protea  studio za  dva- (tisti mali spodnji) -  predsezona do  1.7 je  25 eur na dan glavna sezona 35 eur posezona od 1.9 naprej spet 25 eur na dan :)
tavelik apartma je  15 eur po osebi..... maksimum sprejme 8  ljudi... na komot , da nobenem ni treba v dnevni na kavču spat 6 ;D
torej 4 grejo tudi lahko ;)...   ;D socializirani psi dovoljeni- brez omejitev

http://damayanti.moj-album.com/album/7634768/      slike ;)

pa še nekaj novega.... za tiste ki ne marate na otok ;)

Govorila sem z eno gospo... Ona je sicer čez leto v Italiji kjer tudi živi ime ji je  Ksenia :D

Ima dva studio apartmaja v Biogradu.... hiša je čisto na plaži ;)... jaz osebno tam še nisem bila, tako da ne vem kako je tam na plaži
vse kar vem je po slikah.( ampak kakor sem slišala je tista plaža v glavni sezoni dokaj oblegana... torej se zna kakšen bedak kaj bunit... psov ni priporočeno spuščat po plaži  :))

Ona govori zelo slabo hrvaško... govori pa tekoče angleško ;)
Ima psičko labradaorko Molly.... tako ,da psi niso problem- nikakršen... dokler se ujamejo z drugimi( še vesela bo , da se bo Molly lahko s kom igrala)
Hiša ima ograjen vrt, in psi  so lahko  spuščeni.  garantira ležalke( ki jih imate lahko kar znotraj vrta),  zunaj na vrtu je žar.... je pa hiša blizu promenade ( dolgčas odpisan :D)

apartmaji in hiša so novi( hiša je za enkrat še brez fasade)....  letos prvič oddaja. Ti apartmaji niso za petične in zahtevne goste :D...ker nekega težkega luxuza ni.
slike  http://damayanti.moj-album.com/album/15107566/

cene do 15.7 -predsezona 35 eur na dan..... sezona 45 eur...posezona 35 eur ;)
za telefonsko mi pošljite zs..... menili se boste sami ;) :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #132 : 06 Marec 2009, 11:05:25
ooo, super, kar pridi. :) Upam, da bo tudi drugače kdo s psom dol, da bo Ajka mela kej družbe. :)

Samo nekaj mi zaupaj. Ali ima klimo slučajo? Toliko samo, da vemo. Ni nam toliko pomembna, samo zaradi psov. Ali je hiša samo po sebi dovolj hladna?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #133 : 21 Marec 2009, 14:10:44
Tudi mi bomo šli verjetno letos na Šolto(s psičko, se razume).Imam pa tudi par vprašanj, jih napišem kasneje.
Sicer pa nisem 100% ampak verjetno.  :)

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #134 : 21 Marec 2009, 18:03:12
Pri  Jadranki ;D... no fajn ;D , če bomo takrat dol( kar se čisto možno zgodi... so me v unibindu zaje**li.. moram v sezoni na dopust >:() vas pridem kaj pogledat...   ;) :)

za vse ostale...... sem govorila z Perotam
torej villa Protea  studio za  dva- (tisti mali spodnji) -  predsezona do  1.7 je  25 eur na dan glavna sezona 35 eur posezona od 1.9 naprej spet 25 eur na dan :)
tavelik apartma je  15 eur po osebi..... maksimum sprejme 8  ljudi... na komot , da nobenem ni treba v dnevni na kavču spat 6 ;D
torej 4 grejo tudi lahko ;)...   ;D socializirani psi dovoljeni- brez omejitev

http://damayanti.moj-album.com/album/7634768/      slike ;)

pa še nekaj novega.... za tiste ki ne marate na otok ;)

Govorila sem z eno gospo... Ona je sicer čez leto v Italiji kjer tudi živi ime ji je  Ksenia :D

Ima dva studio apartmaja v Biogradu.... hiša je čisto na plaži ;)... jaz osebno tam še nisem bila, tako da ne vem kako je tam na plaži
vse kar vem je po slikah.( ampak kakor sem slišala je tista plaža v glavni sezoni dokaj oblegana... torej se zna kakšen bedak kaj bunit... psov ni priporočeno spuščat po plaži  :))

Ona govori zelo slabo hrvaško... govori pa tekoče angleško ;)
Ima psičko labradaorko Molly.... tako ,da psi niso problem- nikakršen... dokler se ujamejo z drugimi( še vesela bo , da se bo Molly lahko s kom igrala)
Hiša ima ograjen vrt, in psi  so lahko  spuščeni.  garantira ležalke( ki jih imate lahko kar znotraj vrta),  zunaj na vrtu je žar.... je pa hiša blizu promenade ( dolgčas odpisan :D)

apartmaji in hiša so novi( hiša je za enkrat še brez fasade)....  letos prvič oddaja. Ti apartmaji niso za petične in zahtevne goste :D...ker nekega težkega luxuza ni.

slike  http://damayanti.moj-album.com/album/15107566/

cene do 15.7 -predsezona 35 eur na dan..... sezona 45 eur...posezona 35 eur ;)
za telefonsko mi pošljite zs..... menili se boste sami ;) :)





Poznamo. Smo bili lani v Biogradu in smo si ogledovali te hiše. Je pa Biograd ful neprijazen za pse.


Lp Z.

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #135 : 14 April 2009, 22:46:14
Mi smo rezervirali na Šolti. :) Gre letos še kdo na Šolto letos mogoče?


To je na Malem Lošinju? Kje natanko?



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #136 : 15 April 2009, 07:10:31
Mi na Mali Lošinj hodimo že leta,pa nismo nikoli imeli problemov.To velja predvsem za kamp Loparji.Sicer vem,da v apartmajih psi niso dovoljeni,so pa zato v kontejnerjih in v kampu.Kar se tiče kopanja na urejeni plaži,je tam prevelika gužva,zato tja nismo nikoli hodili.Smo si rajši našli kakšen del plaže,kjer smo bili sami.Podobne izkušnje imam z avtokampom Baldarin na Cresu,ki je ravno nasproti Loparjev.Sicer so morali psi tam nositi številke na ovratnicah,ampak problemov pa ni bilo.Glede na to,da je Baldarin delno FKK kamp,mi je pa zelo všeč bila tam čistoča.Pa morje je izredno čisto.Avtokamp v Nerezinah dovoli pse,za ostalo nimam pojma.Vem pa da psi niso dovoljeni v Nerezinah v avtokampu Bučanje.Čikat je za moj okus rahlo preveč "umeten".
Mi bomo po vsej verjetnosti letos šli na kak podaljšan vikend spet v Loparje,še posebej,če mi bo uspelo rezervirati kontejner.S štirimi psi je to namreč ratalo že kar strateški premik.
LP Tjaša



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #137 : 15 April 2009, 10:46:56

To je na Malem Lošinju? Kje natanko?


Šolta je samostojen otok. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #138 : 15 April 2009, 13:59:43
Šolta je samostojen otok. ;)


Aha, hvala  :)



whippet

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #139 : 16 Maj 2009, 21:36:10
tudi nas je zamikalo, da bi šli z našim hrtom na Šolto ali Korčulo, vaše slike sem že videla, kam pa lahko pokličem in rezerviram oz. preverim ali imajo prosto?, hišica Beki v Šešuli nam je kar všeč ali pa hiša v Maslinici, pa slike s Korčule tudi obetajo!, smo trije +pes in si želimo na morje takoj ko se začnejo počitnice 26. junija za 10 dni!
hvala



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #140 : 18 Maj 2009, 06:02:48
Vam svetujem kar hišo v Maslinici. ;) Od 26.6 za 10 dni imate lahko " naš apartma" :) Zgoraj. Sicer je za 4 ampak bo za 3 prav tako komforten.
Detajle pa vam pošljem na ZS ;)
LP K.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


kraško

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #141 : 18 Maj 2009, 15:17:36
Konec meseca dobimo mladička KO in bi želeli z njim na morje. 5 nas je + kuža. Otroci so stari 3,6,9. Prosimo za vaš predlog. Hvala.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #142 : 20 Maj 2009, 18:04:23
Konec meseca dobimo mladička KO in bi želeli z njim na morje. 5 nas je + kuža. Otroci so stari 3,6,9. Prosimo za vaš predlog. Hvala.

kam bi šli? kdaj?
glede na to kar ste napisali vam je zelo težko kaj predlagati? :)
 razen to da kuža pravočasno cepite da ne bo komplikacij na meji, in  kot nasvet ;) iščite čim bliže plaži s plitvino , že zaradi otrok :)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Medvedka

  • *
    • Prispevkov: 333
    • Točke: 0
Odgovori #143 : 20 Maj 2009, 19:36:50
ena neumesna.... mi smo rezervirali apartma, kot vsako leto, ampak letos gre z nami tudi psička... je dolgodlaka in me zanima, kakšne imate izkušnje po komapnju??? ali jih stuširate po vsakem kopanju v morju pa če potem nimajo psi nobenih problemov (srbenje, draženje kože ipd.) ???

lp


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #144 : 21 Maj 2009, 07:43:33
, kakšne imate izkušnje po komapnju??? ali jih stuširate po vsakem kopanju v morju pa če potem nimajo psi nobenih problemov (srbenje, draženje kože ipd.) ???

lp
kopanju?  :)

 jaz jima  po vsakem( čisto vsakem) kopanju zgolj operem med tačkami( med blazinicami), in po glavi z sladko vodo.

Drugače pa nista pretirano občutljiva na sol...... nasprotno. Pred lani ko je Damč fasal neko reakcijo na "usrano "vodo , v  Sori, se je tisto nespiranje po kopanju v morju izkazalo za bolj terapevtsko in učinkovito kot vse kreme, tabletke in dermatološki šamponi.
Po dveh  dneh je bil kot prenovljen( prej smo pa celo lekarno na njem ponucali od claritina - proti praskanju, do  medicinskih gelov balzamov in ne vem česa vsega še in nič ni pomagalo).

Jih pa na dva dni stuširam s sladko. Razen če res kje po kakšnih plitvinah brodi, kjer je koncentracija soli večja potem zvečer po kopanju hitro tuširanje. Zgolj zato ker je črn in če  je slan potem izgleda kot da je do konca umazan. ;D   Na tri do 4 dni pa tuširanje + šampon. Drugače je smrduh ;)( morje+alge+švic = smrad :-9 )

Je pa seveda odvisno od vsakega psa pesebaj ...odvisno koliko je občutljiv ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Taja_the_vizsla

  • *
    • Prispevkov: 105
    • Točke: 1
Odgovori #145 : 21 Maj 2009, 12:01:33
Našo Tajo smo na vsake kvatre tuširali, če se ne motim enih 2-3x v 10 dneh. Ni imela nobenih težav zaradi soli.

lp vid



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #146 : 21 Maj 2009, 12:41:18
Damayanti..apartma v Splitu al blizu...za cas razstav v Splitu (23.7-26.7). S psi seveda...a bi ti kaj vedla, ker jaz ne vem kje zacet iskat...

Lp Ziva

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #147 : 21 Maj 2009, 14:00:29
Uf a ni raztava ravno takrat ko je glavna sezona?

Bom vprašala, če kdo kaj ve ;). Ali pa mogoče kdo renta svoje stanovanje.
Ti otočani imajo tako ali tako po večini še stanovanja v Splitu.


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Dedee

  • *
    • Prispevkov: 207
    • Točke: 0
  • rockin' all over the world.
Odgovori #148 : 21 Maj 2009, 14:24:22
Mi smo bili lani pri Trogirju (Slatine) in smo bili zadovoljni. Letos bi pa šli (spet) v okolico Splita ali pa še malo dlje (najdlje do Makarske recimo). Šli bi proti koncu avgusta, z psom (8kg), z mano, mojim bratom (10) pa s starši. Nekje kjer bi bila voda bolj čista in bi bili nekje na samem (brez pretirane gužve, vreščanja,prostor za sprehod s psom), pa ne po preveč zasoljeni ceni.
Zdaj sem malo zakomplicirala.  :D Damayanti? Kdorkoli? Kake izkušnje, predlogi glede apartmajov?  :)



Balu

  • *
    • Prispevkov: 217
    • Točke: 0
Odgovori #149 : 21 Maj 2009, 20:52:28
Ja, glavna sezona Damayanti....pa vrocina. Tko da kamp raje ne...tud pol ne moremo psov pustit ce gremo kaj ven. Lej ce dobis kaksno info bom(o) full vesela(i)...jaz lahko najdem samo une "uradne" variante in jih ni dosti.
Hvala!
Aja psi so pa vecje sorte- svicarji, bernci, belgijci...pa kitajc.  :o :P
Kaksna hiska z vrtom? LOL

Ziva

“So you're trying to be down basically,” deadpan, “because I don't deal with down at all.”