Apartmaji v dalmaciji- kjer sprejmejo pse

damayanti · 173962

HALLY

  • *
    • Prispevkov: 485
    • Točke: 0
Odgovori #240 : 26 April 2010, 15:50:08
Pozdravljeni!

Zanima me, če ima morda kdo izkušnje ali kakršnokoli informacijo v zvezi s kampom Lopari na Lošinju? Letos nameravam tam letovati s svojim pasjim mladičkom in ne vem, če so na plažah psi dovoljeni... :-\

Hvala za pomoč!;)


Bru... lani sem bila tam, sicer brez psa. :) Plaža je super, isto kamp - res super dopust!! :)
Se spomnim, da tam, kjer so bili kontejneri in prikolice, je bilo kar veliko psov - edino za kopanje nisem prepričana, če so se.. :/
Sem pa slišala, da imajo v sosednjem kampu prav pasjo plažo, pa ponekod bi naj tudi umaknili tiste tablice, kjer je pes prečrtan. :)

LP

ps: lep dopust pa poročajte, kako je bilo! ;)



Arcibald

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #241 : 03 Maj 2010, 21:54:56
Damayanti imas ZS, smo morali prestavit na najbolj nemogoc termin od 31.7 naprej .....torej sos....
L/p




damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #242 : 05 Maj 2010, 13:36:01
"s.o.s. poruka" ko se vrnem.... slikam kot japonc :D in vse sem že prelazila.

 vsem ki ste bili v Proteji, Tanja in Pero pošoljata lepe pozdrave :), in Sosed Feliks tudi pošilja pozdrave ;D pa Jadranka
imamo jugo vleče , da me bo odneslo.... slike in detajli sledijo ko se vrnemo :) tudi navodila za plaže in skrite kotičke ;)

Lp K.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #243 : 09 Maj 2010, 07:31:55
Damayanti imas ZS, smo morali prestavit na najbolj nemogoc termin od 31.7 naprej .....torej sos....
L/p



Tvojega ZS- ja nimam ???
 te pa rabim nujno! odpri svoj ZS

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Arcibald

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #244 : 17 Maj 2010, 12:15:23
Imas meil Damayanti.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #245 : 20 Maj 2010, 10:02:54
No kot sem obljubila, javljam novosti za vse ki imate letos željo po Šolti.
najprej novice.
Noben poznan ni umru, noben se ni preselil >:D
Dobra novica.
Stara gajeta( picerija) v Maslinici ima novega lastnika. In sicer Ivo ( naš ribar ;)..isti model od katerega sem vam v preteklosti dajala telefonsko , da vam ribe zrihta :D)
To pomeni, da letos se bo dalo dobit že pripravljeno ribo, po zelo ugodnih cenah.( Smo zmenjeni- moji" znanci" imajo ugodnosti >:D...drugače drugje kupujem ribe i>:D)
Torej apartmaji( dodala sem določene slike)
Jadranka
http://www.mojalbum.com/damayanti/jadranka-maslinica
ima še kar nekaj prosto... cene ima 50 eur( za app 4 osebe).... ..letos nova ograja in vrata na njeno dvorišče... število in velikost psov ni omejena ;)
Predsezona posezona prosta... cena reducirana ;)...( sori pozabila kolk je že rekla)

Ante
http://www.mojalbum.com/damayanti/sesula-solta

Navil cene v nebesa...za tamali hiški hoče po 80 eur na dan za taveliko 100 ( meni sicer pretirano)... glede psov tudi nima nič proti... vendar je treba vzeti v zakup, da sta tam še dve hiški.
Večina še vse prosto ( le zakaj ::))

Krušica- ribiška hiša.
http://www.mojalbum.com/damayanti/ribiska-hisa-krusica

 cena 60 eur v glavni sezoni... ste na morju..oz v morju- 5 metrov.
v zakup morate vzet, da ste res na plaži... sicer 50 metrov naprej - namakanje s psom BP... prav tako naslednjih 100 metrov v drugo uvalo.
druga stvar v zakup.... tam je en orto zoprn bernardinc... sicer ga lastnik pazi. Mačkov /potepuških ni več.

Več ali manj vse prazno( razen od 31.7-15.8...)

Protea.
http://www.mojalbum.com/damayanti/protea-solta
Tamali apartmaji spodnji po 30eur
zgornji modri s klimo  po 40 eur( prost mislim da od sredine 7. do začetka 8.... nisem 100% še dobim točen termin)
ravno tako spodnji ..ima še luknje prosto
Spodnji apartma- tavelik za 8...začetek 7 in druga polovica 8. prosto
http://www.mojalbum.com/damayanti/solta-1-5-07
nove slike proti koncu albuma.
V primeru, da se ne najde 6 kom skupaj... se bo oddajal tudi manjšem številu...po reducirani ceni( posebna cena za moje " znance" ;) ;D)

V zakup je treba vzet.....Denija( imajo novega psa... majhen pudelj... vseh se boji :D)
In 180 m od plaže.( Šimetova konoba- una v Šešuli štarta šele 1.6->dalje)

p.s. Predajam , še pozdrave....vsem ki ste tam ( Jadranka, In Pero) že bili. :)

p.s.s. Gospod Ante 2( un od Tjaše)... bo javil svojo tel. Ima  en apartma za 4 osebe po 40 na dan.... v primeru urgence..za une v zadnjem trenutku... nam bo reševal počitnice.
nahaja se pa na  zunanji strani..... torej tam kjer se ponavadi sprehaja s psi...oz gleda zahode sonca.( na  Z obali ;) )

p.s.s.s.  za telefonske/ kontakte , pa na ZS.... pa sami se boste menili... he he!

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #246 : 20 Maj 2010, 11:48:08
Hally,mi že leta hodimo s psi na morje na Lošinj in še nikoli nismo imeli zaradi njih nobenih problemov.Sicer večinoma hodimo v avtokamp Lopar na Malem Lošinju ali pa v avtokamp Baldarin na Cresu.V Loparju običajno vzamemo v najem bivalni kontejner,s psi pa se ne hodimo kopat na glavno plažo ampak v zaliv zraven.Tako nimam nobenih problemov,pa še oni so lahko spuščeni.V Baldarinu pa morajo biti psi obvezno na povodcu,če se sprehajaš z njimi, na plaži pa nismo imeli problemov,ko so bili spuščeni.
Tudi po restavracijah ni bilo nikoli problemov.Pa tudi na trajektih nam niso nikoli težili.So šli psi lahko z nami na palubo in jih nismo nikoli puščali v avtu(sicer tega ne bi nikoli storila),pa tudi nagobčnika niso rabili nositi.
LP Tjaša



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #247 : 20 Maj 2010, 20:31:55
Hally,mi že leta hodimo s psi na morje na Lošinj in še nikoli nismo imeli zaradi njih nobenih problemov.Sicer večinoma hodimo v avtokamp Lopar na Malem Lošinju ali pa v avtokamp Baldarin na Cresu.V Loparju običajno vzamemo v najem bivalni kontejner,s psi pa se ne hodimo kopat na glavno plažo ampak v zaliv zraven.Tako nimam nobenih problemov,pa še oni so lahko spuščeni.V Baldarinu pa morajo biti psi obvezno na povodcu,če se sprehajaš z njimi, na plaži pa nismo imeli problemov,ko so bili spuščeni.
Tudi po restavracijah ni bilo nikoli problemov.Pa tudi na trajektih nam niso nikoli težili.So šli psi lahko z nami na palubo in jih nismo nikoli puščali v avtu(sicer tega ne bi nikoli storila),pa tudi nagobčnika niso rabili nositi.
LP Tjaša

V Loparih imajo psi celo "svojo" plažo, tako da ne more nihče težiti glede tega.



peter skala

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #248 : 31 Maj 2010, 20:31:48
O.K. Zdaj pa zares

Nujno .Hudič je odnesel šalo.Šefinja/žena/ je naročokla,da moram takoj nekaj najti.
Podatki.Dva odrasla v višino in širino,
           En pes,neodrastel,star eno leto ,prinašalec
           Dopust ,zadnji teden junija, 14 dni,
           Dalmacija,pa ni pogoj
           Ne prevelika gužva/to je pa moja želja/
   

Prosi vas za pomoč.Telefon,informacija,namig, karkoli.

Se vam že naprej zahvaljujem,saj vem da ste dobre duše in da se vam smilim.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #249 : 01 Junij 2010, 08:08:06
Sem ti poslala ZS, ker sem ti obljubila , da ti bom pomagala :)
Mi moraš pa sporočit, kaj vam je bolj pomembno...apartma, ali lokacija...ali cena ;)
Lp K.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #250 : 12 Junij 2010, 10:24:15
Glede na to da imam ful ZS- jev. glede Šolte .. z istimi vprašanji( prosti termini) bom kar tukaj napisala.

Jadranka http://www.mojalbum.com/damayanti/jadranka-maslinica
PROSTO
Od 5.7-30.7
od 15.8 dalje
Do 20.7-  je še predsezonska cena
 glavna Sezona je 55 eur

Proteja( zgolj velik apartma spodaj za 8 kom) od 15.8- dalje http://www.mojalbum.com/damayanti/protea-solta
( cca 15 po osebi...)

Hišice Šešula. http://www.mojalbum.com/damayanti/sesula-solta/cottages/17791347
Razen studio( tukaj je malo več povpraševanja ker je cena 40 eur)

Velika za 6
ZASEDENA
od20.7-5.8

Tamala za 4
PROSTA
15.7-30.7
5.8- dalje prosta

Tmala visoka
PROSTA do 20.7
in od 10.8 dalje

Cene ( nove) tamale hišice 75 eur
velika 80
Glavna sezona
Posezona , predsezona ceneje....

Vstrajno ga pumpam , da  še spusti ceno
Upam da mi bo uspelo ::)
Sploh zato ker so majhne in res primerne bolj za par z psom :)

Ante( drugi)( ta od katerega nimam slik)
Prosto od 20.8 dalje
in prosto do 20.7
 cena je 50 eur

lokacije
http://www.mojalbum.com/damayanti/landplot-grundst-cke-parcela/foto/17917955

Za kontakte  in naslove od njih mi pa  na ZS pošljite ;)
lp K.

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #251 : 15 Junij 2010, 15:44:02
Evo mi pa smo nazaj s Šotle. Imeli smo se super. Vreme super, morje odlično, apartmaji od Jadranke pa tudi ena A. Lepi apartmaji, najbolj pa odtehta veliiiika terasa, kjer je za pesjane res ogromno placa in si lahko po milji volji iščejo svojo senco  :P Ob priliki bom dala še kakšno fotko.

Hvala Damayanti za kontakt.  8)

lp
Eva



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #252 : 17 Junij 2010, 11:17:01
Super. me veseli da ste uživali... slikico pa le  kakšno nalimaj obvezno. ;D

Jaz pa tele dni malo manj uživam... morem dinarčke zaslužit , da bom Avgusta lahko uživala  na Šolti :-9


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


čekan

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #253 : 19 Junij 2010, 18:22:51
Zdravo!
Mi ravnokar srfamo po internetu za kakšno fajno lokacijo dobiti na Šolti, Komiži ali kje drugje v južni dalmaciji. Mal imamo problem, ker še nismo našli apartma, ki bi bili veseli pesa, zato prosim za pomoč, namig, ali pa kar direktni kontakt...!!!

Lp M



čekan

  • *
    • Prispevkov: 7
    • Točke: 0
Odgovori #254 : 19 Junij 2010, 18:44:33
Zdravo!
Mi ravnokar srfamo po internetu za kakšno fajno lokacijo dobiti na Šolti, Komiži ali kje drugje v južni dalmaciji. Mal imamo problem, ker še nismo našli apartma, ki bi bili veseli pesa, zato prosim za pomoč, namig, ali pa kar direktni kontakt...!!!

Lp M



Lumpika

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #255 : 19 Junij 2010, 20:48:02
Glede na to da imam ful ZS- jev. glede Šolte .. z istimi vprašanji( prosti termini) bom kar tukaj napisala.

Jadranka http://www.mojalbum.com/damayanti/jadranka-maslinica
PROSTO
Od 5.7-30.7
od 15.8 dalje
Do 20.7-  je še predsezonska cena
 glavna Sezona je 55 eur

Proteja( zgolj velik apartma spodaj za 8 kom) od 15.8- dalje http://www.mojalbum.com/damayanti/protea-solta
( cca 15 po osebi...)

Hišice Šešula. http://www.mojalbum.com/damayanti/sesula-solta/cottages/17791347
Razen studio( tukaj je malo več povpraševanja ker je cena 40 eur)

Velika za 6
ZASEDENA
od20.7-5.8

Tamala za 4
PROSTA
15.7-30.7
5.8- dalje prosta

Tmala visoka
PROSTA do 20.7
in od 10.8 dalje

Cene ( nove) tamale hišice 75 eur
velika 80
Glavna sezona
Posezona , predsezona ceneje....

Vstrajno ga pumpam , da  še spusti ceno
Upam da mi bo uspelo ::)
Sploh zato ker so majhne in res primerne bolj za par z psom :)

Ante( drugi)( ta od katerega nimam slik)
Prosto od 20.8 dalje
in prosto do 20.7
 cena je 50 eur

lokacije
http://www.mojalbum.com/damayanti/landplot-grundst-cke-parcela/foto/17917955

Za kontakte  in naslove od njih mi pa  na ZS pošljite ;)
lp K.



Glej damayanti je malo višje gor pisala o apartmajih na Šolti. :)



justMe

  • *
    • Prispevkov: 90
    • Točke: 0
Odgovori #256 : 21 Junij 2010, 16:45:29
Kaj pa kaj svežega iz Iste?? Namreč bila sma v Turčiji in bila nas..... Zato rabiva obvezno še en oddih in to s psom. Torej kak apartma v istri za 2 osebi in psa (moja je noseča da ne bo 3,8km od plaže in mesta :).


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #257 : 24 Junij 2010, 18:20:15
Kaj tolk vaju je Turčija zmatrala , da rabita še en dopust al kaj :o :D
Povej kako je bilo v Turčiji... a sta bila AI... v Hotelu al sta šla tako.. avanturistično.

( ker jaz zdej loto pišem..in če zadanem , ubodem avtodom...pa bom šla tud v Turčijo... s cuckarijo vred  :D)
Istre pa ne poznam... nazadnje pomoje , da sem bila, ko sem bila stara enih 18 let z prjatlcam..
Najprej smo bili pa pri enih V Medulinu.... totaln podn že prvi dan- stari moril za crknit ( ena od "bab" zrihtala/ požrle smo jo zarad tistega apartmaja bednga  >:D)
... Naslednji dan  pa v tuš kabini škorpijona najdla ...... v 15 minutah smo bile spokane in adijo... na blef v Premanturo
Na srečo smo na  turist biroju dobile  en apartma.. sicer  človeka dostojen apartma... ..od morja pa  ful.. se mi zdi ,da smo se potem hodile kopat v un Kranjski kamp al kako se mu že reče....
Moj edini Dopust v Istri...
Naslednje leto smo naredile premik do Paga...in nas je burja in dež prala ene 4 dni v Šotoru :-9...
Tretje leto nadaljavale do Hvara... Super dopust ;D( najboljši ;D)
Od takrat ... se, zame morje začne od Zadra naprej ;)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


justMe

  • *
    • Prispevkov: 90
    • Točke: 0
Odgovori #258 : 24 Junij 2010, 21:32:23
Ni glih tema pa vseeno na kratko:
Plačala: Turčija, Antalija, 5* ruleta, all, 7dni
Dobila: Turčija, Alaniya (25km pred - bogu izza nogu), realne 3*, poden od all inclusive, 6dni

 :-\


Tadeja

  • *
    • Prispevkov: 247
    • Točke: 0
Odgovori #259 : 06 Julij 2010, 12:31:14
Alanya je bila meni osebno bolj všeč od Antalye, tako da ni tako slabo, kot izgleda.  ;D Je pa res, da je z avtobusom še 125 km vožnje od letališča.

"Odgovoren si za tisto, kar si udomačil..." (A. de Saint-Exupery)


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #260 : 12 Julij 2010, 08:33:17
Med Vikendom sem dobila eno informacijo, pa jo bom kar tule objavila.

Od 16.7 do 26.7 je prosta robinzonska hišica v Stinivi na Korčuli.
(to je tam kjer smo bili mi dve leti nazaj)
http://www.mojalbum.com/damayanti/robinzon-4-osebe-korcula
Je za 4 osebe...psa sprejmejo( :D)

Ker je recimo (da) to ene vrste last minute ... je cena najema 50 eur na dan( kar se mi zdi ugodno... glede na to, da smo toliko mi plačali v Septembru)

Primerno za tiste ki ; :)
radi pečete ribe
ste v prvi vrsti do morja
imate radi mir
nočete psa kopati na povodcu
 
ne rabite luxsusa

telefonsko od Doriana dobite prek ZS


kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #261 : 12 Julij 2010, 11:21:46
Damayanti, kako je pri teh robinzonskih variantah z vodo. Meni ni preveč v interesu, da bi morala res na vsako kapljico pazit, ali da "bognedaj", da tisti pred tabo spraznijo rezervoar. Pa kako je z dostopom pri tejle?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #262 : 12 Julij 2010, 12:46:00
Voda je v cisterni.
Uporaba je itak samo za WC in tuširanje in posodo pomit .
Je pa vedno, kot vsepovsod na otokih treba to racionalno rabit.( ne moreš se ravno 6x dnevno tuširat) Slabost za nekatere... meni je bil bonus,...  tuš je zunaj( meni je bilo  to super zarad psov)
Mi vodo za pit vedno in vsepovsod kupujemo ;)... sploh dol. ( tud za pse) ker je to kapnica ( deževnica)
Dostop do te hišice je  normalno po poti zgoraj. Tam je tudi parking( pot do tja je makedamska) avto se pusti na parkingu..potem je pa treba pešaka dol v uvalo tam cca 80 metrov.( zoprno prvi dan in zadnji ko je treba punkle vlačit...potem pa zakon...  ker je mir... sicer nad njo je  še ena hiška( je pa tud manjša...ponavad jo pari vzamejo...( in to tujci ker ima un model zgoraj ful navito ceno ;))
Je pa dokaj Blizu Vele Luke  cca 6 km.
Mi smo vsako jutro lepo užgali peš do ceste v avto in v Šoping v Velo Luko s cuckarijo vret... nabavili ribe, zelenjavo, kruh ITD.... potem pa nazaj v naš mir)
Zvečer itak nismo po oštarijah hodili, ker se nama ni dalo... je bilo lepše bakle na terasi prižgat in " bevandat" na terasici in poslušat morje.
Od vseh dopustov, " dopustov" je bil ta najboljši. ;)

Če se pa ne motim je pa letos v ponudbi pri tej hiški tudi čoln.
Mi smo sicer takrat imeli svojega

Drugače sama lokacija , je fenomenalna... sama oprema bajte ni bog ve kaj.... je pa res, da mi smo bili več ali manj cel dan zunaj na terasi... pekli in kuhali smo tud zunaj... edina uporaba notranjosti je bila čez dan  ko sem šla v hladilnik in na WC :D

Je pa ena dobra stran ... uvala je v U... to pomeni da stalno pomalo piha iz morja... nikoli ni una vročina...do vode je  slabih 50 metrov tako, da ko prideš iz vode ti ni treba  na obali čukaš ampak greš pred hiško v senco in se počiš na ležalko.
http://www.mojalbum.com/damayanti/stiniva
tole smo bili mi... sicer v Septembru

Pohištvo so baje zamenjali...takrat je bila notri ena spalnica predpotopna... ( nisem pa 100%)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #263 : 12 Julij 2010, 13:16:11
Kapnico se da komot tudi pit. Jaz jo vedno, ko sem na Korčuli in vsi okrog mene tudi, pa nikoli ni bilo nobenega problema. Seveda je pogoj, da je rezervoar redno čiščen.  Na moje tam dol se lahko zanesem, da je. ;)



peter skala

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #264 : 12 Julij 2010, 22:57:14
Evo ravno prispela s Šolte,Šešula Ante. Ej prva liga.Zakon.
Damajanti imaš pozdrave od famikije Jakovčevioć.
Več napišem jutri ali v naslednjih dneh.

Res sva se imela super.Pes ja pa užival kot že dolgo ne.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #265 : 13 Julij 2010, 08:32:01
Oooo ste že nazaj  :o
Hvala za pozdrave  ;D... sva se pa enkrat vmes z Antetom , že slišala.
Me je poklical in rekel, da za "moje prijatelje"  s psom je cena čez celo poletje 65  :D :D :D
In za vašega psa komentiral nekako takole" kakav ti je to pas , kad bi naša bila takva....veseljak največji :D :D :D"

tako da veš... ste še drugim po zaslugi vašega psa ceno znižal :o   :D( izjemno mu je bil všeč vaš pes)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


peter skala

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #266 : 13 Julij 2010, 14:52:19
Ja ja 14 dni zelo hitro mine če je lepo.
Ker si Damayanti vedno vzame čas in vse lepo opiše in razloži,si ga bom malo vzel tudi jaz,saj je del zaslug za lep dopust tudi njen.

Torej.Šolta je relativno blizu,Split sploh ni več daleč,trajekt pa vozi preko samo  45 min.Otok je lep zelen samo peščenih plaž nima.A to smo tako ali tako vedeli.Po najinih iskušnjah so ljudje v Maslinici čudoviti.Prijazni odprti.Mala Mira ki prodaja sladoled pred turističnim birojem je zakon.Sam omeniš ji da si ljubljančan pa se že ne more ustavit,ima ona ,,najboljeg druga,,Angraža Hočevara,veslača,koji je svake godine pri njoj.
Pa Tončica v Gajeti s temno črnimi lasmi in nasmehom okoli glave,še pa še pijazni vsi v Gajeti.To je konoba ki je res center Maslinice.Tam se vsedeš in se vse dogaja pred tabo kot v nekem upočasnjenem filmu.
Pa možakar ki prodaja saje in zelenjavo.Pokličeš ga iz bifeja pa je že tam.Računa hitreje kot najboljši Apple.
Od apartmajev v Šešuli do Maslinice je 10 minut luštnega sprehoda.Zjutraj po pireee kruh in na kavo,zvečer na pijačo ali večerjo.Luštkan sprehod tudi za psa saj je ves čas blitu morje pa se sprot hladi.Za ponoči je pa dobro imet barerijo ker je tema zadnji del poti.
Maslinica je res zakon .Mala cartig,Jadran kot je nekdaj bil.Ostali dve mesti ,Nečujam in pa Stomorska nama niso niti približno tako sedla kot Maslinica.

Apartma za 2 človeka krasen za 4 pa bi znal bit malo drena če bi bil slab vreme.Lokacija hišk je čudovita pa tudi betobirana in fino urejena plažaEdin problem je bil veter.Zgodaj popoldan začne pihljati in tam do ene 7.že čist lepo piha.Kar malo preveč.Ampak takrat greš pač malo v zaveterje al pa spat.Čist paše.

Lastniki so bili zelo zelo kul.Sploh šef Vesna pa tudi Ante je car.En dan so nas odpeljal čez na Brač.Pa na kosilo so nas povabil domovv Gornje selo in kar sva rabila sva dobila/baterija/.
Cene tko kot povsod Karlovačko 15 kun ,kofi 10  pa tko.Aja zraven Gajete je ena taka prava dalmatinska trgovinica,tam se da tud olje pa travarica najdet.Dooooobra travarica hik.
Srečevala sva en kup tujcev pa še več slovencev z psi.z vsemi vključno z domačini se je pesa odlično razumela.Sploh se je gazdarca čist zaljubila v našo peso.
Afna skače s pomola in je ni za ustavit če je kje kdo v vodi.

No vse skupaj res prav lušten kraj za dopust.Moram sicer priznat da je bilo nama skoraj povsod lepo,ker si pač sama narediva tako da je OK..Letos sva pa mal cvikala ker sva pač prvič vzela s seboj psa.Valjda je to dodatna skrb in odgovornost,ampak se je izšlo tako dobro ,da bolje ne bi moglo biti.
En dan so nas iz Makarske prišli obiskat tudi hči z družino in se jim je tudi ful dopadel,sam mal je še problem zaradi mlajše vnukinje ki sama še ne plava prav dobro peska pa tam ni.A čez par let mislim da bodo pa tud oni tam.

Skratka ,priporočam.



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #267 : 13 Julij 2010, 16:20:37
aha dobro ;D...travarico ste dobili  8)
To pomeni da ste našli  gospo Marijo
Gajeta... ja
jaz jo drugače imenujem "baza" :D( iz tam je res vse pod nadzorom, pa vse zveš :D)

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


Taar

  • *
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 0
Odgovori #268 : 04 Avgust 2010, 19:22:02
Ima kdo kako idejo za manjši apartma bolj severno, recimo Lošinj, Rab, Cres?



damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #269 : 12 Marec 2011, 10:13:46
Prejela sem en  mail od Vesne. In sem se odločila ,da ga kar semle skopiram.

ker mi ga je poslala  z namenom za vse- stalne - pretekle in morebitne  bodoče- ali take, ki v tej smeri razmišljate)
 Da ne bom celih referatov pisarila  po ZS-jih  :-[



Torej sezona 2011,  ... točno se pa nanaša na Šešulo- Šolta- hiške)
http://www.mojalbum.com/damayanti/sesula-solta

Kopiram mail od Vesne.

Citiraj
Ksenija,

Evo  konacnih cijena za Maslinicu za ovu godinu:

                                                Kuca 1,2 i 3              Studio
                                               do 4 osobe


         od 1.X      do    1.V           40E/D                    20E/D
              1.V      do   31.V          45E/D                    25E/D
              1.VI     do   19.VI          50E/D                    30E/D
            20.VI     do   14.VII         70E/D                    40E/D
            15.VII    do   20.VIII        90E/D                     50E/D
            21.VIII   do      5.IX         70E/D                     40E/D
              6.IX     do   31.IX         50E/D                     30E/D

Bazen ce poceti raditi sigurno 20.VI, a prije toga vjerojatno ne, jer dok  zavrsimo bazen i mozda uredimo parkiraliste u dvoru za 4 auta uzet ce vremena.
Takodjer postoji velika mogucnost da u onoj cetvrtoj nedovrsenoj kuci bude internet, ali to za sada  ne obecajemo.


Ako imas kakav komentar na cijene (takodjer molim pitaj ostale ) biti ce nam drago cuti sto mislite.
Ako kuce budu popunjene vecinu  6,7 i 8mj. internet cemo prikljuciti na svoj trosak.
Pozdrav
Vesna


Torej....  ;D...

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.