SNEG

irenchy · 238899

irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
: 21 November 2005, 21:16:49
No danes je tudi pri nas zapadel letošnji prvi sneg.... :)..norec Rondo, ki ga seveda ni vedel prvič ampak VEDNO se mu strga ko ga vidi. :D Najprej je že iz moje sobe ven gledal in nekaj godrnjal in letal gor pa dol po sobi in mi dal jasno vedt, da hoče ven...gremo ven in ravno je začel padat in rondo pof na tla se povalat po 0,5cm snegu :P...no zdej ga je že več in se mu meša ;D ;D ;D ;Dskače dol gor naokoli....čist nor ;).....že je začel z zakopavanjem igračk potem pa iskanjem ::) ::) ::)...danes je bila prva žrtev kongo, ki ga je zakopal in potem stran letel in nazaj in potem je našel kongo.....kako je bil ponosen...rep in glavo do neba, hodil je pa kot kakšen konj, ki vzdiga noge in se kaže :D :D...slikic ni ampak zagotovo bojo...kmalu :P

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #1 : 21 November 2005, 21:29:02
Zdajle pa je še pri nas začelo snegovat! :D :D :D :D Jeeeee, končno! :P Witty pa spi. ;D Če šle ven, bi pa vrjetno lovila snežinke... tiste tavelike. :)

Samo Irena... si pa smešna. Pišeš o snegu v avatarju imaš pa tako sončno slikco... kot iz morja. ;D Pa kako Rondo zakoplje konga v malo več ok 0,5 cm sneg? Mora biti pa res talent. ;D ;D ;D

lp, rina

Los je car!


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2 : 21 November 2005, 21:52:41
Rina kje pa si kakšnega konga ti videla  ??? Saj je sebe povaljal (al se meni že blede dans)

Drgač pa tle mamo mal več ko 5cm snega. Neon se valja po njem ko norc, kepe so seveda tanajbolše ko jih je treba ulovit. Ampak sem ga v pol ure sprehoda po snegu zmatrala bolj kot ponavadi v veliko daljšem. Sma prišla domov se mi je dol poknu in počakal da sem mu za jest prnesla pol pa črta v pesjak in mi sploh ni hotel več ven (drugače ni ljubitelj bivanja v pesjaku).

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #3 : 21 November 2005, 22:11:10
Neyka... tukaj:

No danes je tudi pri nas zapadel letošnji prvi sneg.... :)..norec Rondo, ki ga seveda ni vedel prvič ampak VEDNO se mu strga ko ga vidi. :D Najprej je že iz moje sobe ven gledal in nekaj godrnjal in letal gor pa dol po sobi in mi dal jasno vedt, da hoče ven...gremo ven in ravno je začel padat in rondo pof na tla se povalat po 0,5cm snegu :P...no zdej ga je že več in se mu meša ;D ;D ;D ;Dskače dol gor naokoli....čist nor ;).....že je začel z zakopavanjem igračk potem pa iskanjem ::) ::) ::)...danes je bila prva žrtev kongo, ki ga je zakopal in potem stran letel in nazaj in potem je našel kongo.....kako je bil ponosen...rep in glavo do neba, hodil je pa kot kakšen konj, ki vzdiga noge in se kaže :D :D...slikic ni ampak zagotovo bojo...kmalu :P
B treba spat... je že veliko ura! ;D ;D

Drugače pa je pri nas že neal padati sneg. :( In je vse mokro in nič belo... >:(

lp, rina

Los je car!


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 21 November 2005, 22:13:18
pri nas je tudi zapadal sneg .... jupiiiii sam zdej neki bol dežuje koker pada snega  >:(

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #5 : 21 November 2005, 22:14:50
pri nas še pada in pada.....kar naj celo noč ;D ;D

mislim pol, ko je blo malo ve snega je malo čez dal snegeca da se ga ni videlo konga in potem ga je iskal ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::).

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #6 : 21 November 2005, 22:32:53
pr nas tutuuutututut ... Indija sm kepala je pa biu čist hepi je kr skaku po snegu ..  ;D :Dsicr ga ni velik !!



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 21 November 2005, 23:43:20

Drugače pa je pri nas že neal padati sneg. :( In je vse mokro in nič belo... >:(


Pri nam tut ..  :'(



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #8 : 22 November 2005, 07:08:02

Drugače pa je pri nas že neal padati sneg. :( In je vse mokro in nič belo... >:(



in isto je bilo pri nas :'( :'( :'(

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 22 November 2005, 08:54:39
pri nas pa ne!!!! :P :P :P


ps. bolna sm , da ne boste misnli da špricam  :D



Lanyca

  • Gost
Odgovori #10 : 22 November 2005, 13:28:38
Eh srečneži pri nas pa je včeraj dolgo snežilo, pa danes tudi že pol ure sneži pa se vse sproti topi. Pade snežinka na tla pa je več ni. Tak, da Lana drugega, kot loviti snežinke ne more in jih seveda zlo vneto lovi. No ravno je prišla notr lana verjetno ji je že dost. No upam, da bo tudi pri nas kaj ostalo, no mal je pretoplo. :'( :'( :'( :( >:(

Lp iz mokre M.Sobote



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #11 : 22 November 2005, 13:52:20
Pri nas je prvič padalo v soboto. Pa sta psa seveda skakala po travniku in gledala v zrak. Pa danes zjutraj je tudi padalo. Ampak se na žalost snegec takoj stopi, ker mi imamo tako nesrečo da po snegu sonce sije. ;D :P

Lp, Maša



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #12 : 22 November 2005, 14:26:34
Pa smo le dočakali Indijev prvi sneeeeeeeeg in s tem tudi lovljenje snežink, letanje po snegu, drsenje, poziranja ... itd, itd ...


Pa še malo slikc, ki dokazujejo, da je Indi res užival ...



Evo poziranje ... pravi pozer .. ;D :-* :-* :-* :-*



No comment ... divjak2



Hja ... ne vem kaj je zagledal, al pa zavohal ... verjetno gnoj na vrtu .. lol ;D



Tle ni še nič snega, slabih 5 minut je padal, sam pol je pa še celo uro ... Indi pa čist priden seveda ..  :-* :-*



Lanyca

  • Gost
Odgovori #13 : 22 November 2005, 14:32:13
Wau kaki srečneži koliko snega, ko bi bilo pri nas tako. >:( :( 8)
Pri na pa pada že eno uro pa ni niti ene snežinke na tleh, to ni fer.
Lp
Lanyca in jezna LANA



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #14 : 22 November 2005, 14:40:20
hihi ... sj ga ni tolk ... dans je komaj kaka kepica še kje ... zdj sonček sije, tako da dvomim da bo še kaj snega ... mogoče zvečer!!



Lanyca

  • Gost
Odgovori #15 : 22 November 2005, 14:44:57
No pri nas pa je žre vse dobilo belo barvo, jaz opica sem gledala k sosedu na beton pa valda, da se nič ne vidi če je tko  mokro in pogledam skoz balkonska vrata pa vse belo samo ga je zelo malo 0,3 cm. Ampak pada kr aktivno, Lana se e zagnala ven pa se tak hitro ustavila in samo čudno gledala čeprav je to njena 2 zima, potem pa se je obrnila pa notr pa nazaj na postelo, pa spet spi. Verjetno ma zimsko spanji LOL.
No grem pogledat, kak mucki reagirata na njuni prcvi sneg.
Lp Lanyca



Lanyca

  • Gost
Odgovori #16 : 22 November 2005, 14:51:31
No zdaj greve z Lano na kanal na snežni sprehod.
Lp
Lanyca ;D



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #17 : 22 November 2005, 15:16:55
Huh Ron je bil včeraj bel ne črn ;D.Smo imeli cela 2cm snega...do danes opoldne je bilo vse belo....in krasno.Jaz in Ron obožujeva sneg...pa sankanje...

Tako,d akomaj čakamo res tapravi sneg (mislim orenk veliko snega)...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #18 : 22 November 2005, 15:29:44
Kaj tle vsi neki o snegu :o! Pri nas pa ni padla niti ena snežinka :(. Drugače pa Nastja super slikce tvojega medvedka, ki se čudi belemu čudu :-* :).

Se pa spomnim, da je pred tremi leti (pri nas) zapadel sneg že 29.10. :o. Lani je enkrat novembra, trajala pa je "snežna sezona" vse do začetka aprila letos ;D, vendar sama mlakuža :P.

Komaj čakam, da zapade sneg in da Nara znori od navdušenja ;D.

Lp, Ana



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #19 : 22 November 2005, 17:09:11
Waw, koliko snega imate eni... >:( >:(

Midve z Witty bi tudi! Bi potem vse potke prve prehodile, da bi bile najine stopinje prve... :D Ampak pri nas je bil pa danes še tak lep sonček, brez oblačka... :P Škoda ker nisem slikala, bi vam pokazala. Je bilo čisto nasprotno vašim (nastyinim ;D) razmeram...

lp
rin in Witty, ki hočeta sneg!

Los je car!


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #20 : 22 November 2005, 17:10:24
Hja. Dele gledam skozi okno in vidim prizor: Neon krava leži stegnjen na hrbtu v snegu in spi. Norec  ;D ;D Seveda je bilo tudi letanja in valjanja in obbmetavanja s kepami lovljenja snežin že ogromno in se nič ne čudim da ga je zmanjkalo  :P

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #21 : 22 November 2005, 17:12:51
Pri na sspet sneži....wiiiiiiiiiiiiiii

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 22 November 2005, 17:14:02
kaj vam velaaaaaaaaaaa .... pri nas pa neeeee  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #23 : 22 November 2005, 17:38:19
pri nam je ene 5 minut padal potem je pa nehal...saj zdaj zvečer bodo mislim da snežne plohe (no vsaj upam) da se bom zbudila v lepo zasneženo jutro ;D aro pa pajo 100 na uro uživata v snegu aro  se vrže na tla potem se pa drsa.. pa najraje se mi v snegu skrije ker ve da je bel ;D....pajo mi pa najrajši vzeme rokavico ali kapo potem ga pa lovim mu pa še aro pol pomaga ;)

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #24 : 22 November 2005, 19:01:35
Pri na sspet sneži....wiiiiiiiiiiiiiii

Blagooooooor  ;D ;D

Nastja .. Pri vam ste pa fuuul mel .. blagor :P



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #25 : 22 November 2005, 19:09:51
nismo mel tolk, sam zgleda ...  ;D :D :P :D ;) :)




Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #26 : 22 November 2005, 19:36:59
Pri nas spet pada! Sicer šele 10 minut, ampak saj bo. ;) Pa slikica Tysona in Pagota - v priponki (slikano samo za PeSjanarje pred nekaj minutami). ;)

Lep snežni pozdrav!



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #27 : 22 November 2005, 19:43:34
A tisto belo so snežinke.Pri nas mede ko norc...jest pa tok srečna :D

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #28 : 22 November 2005, 19:45:03
Ja, snežinke. Samo ne pridejo lepo. Pa ful malo jih pride. Drugače tudi pri nas ful pada! :) Trenutno je že bela podlaga na tleh (ki je na sliki še ni). ;D :)

Lp, Maša



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #29 : 22 November 2005, 20:19:58
pri nas je sneeeegeeeeeec .. sneguje sneguje sneguje snegujeee ...  ;D lol ... in vse je že pokrito ... sam so mi ljubše velke velke velke snežinke kot pa take mini ..  ;D :D