Evropska razstava, Budimpešta 3. - 5. oktober 2008

Apollo · 12688

valvasor

  • *
    • Prispevkov: 1.221
    • Točke: 8
Odgovori #60 : 02 Oktober 2008, 17:34:33

 Ojla!

  Mi gremo jutri zvecer in bomo sli verjetno Ptuj, pa cez Hrvasko...tam sigurno ne bo kamionov, ki jih je pa na Dolgi vasi polno. Mi smo sli maja tudi cez Vrazdin in je stalno avtoceta, samo 30 kilometrov takoj cez mejo na Madzarskem jo ni- potem pa cist do Budimpeste.
 Pa se ce gres na naso mejo- potem je treba it cez Dolgo vas, pa na prvo bencinsko po vinjeto, potem se pa vrnes nazaj na Pince in tam na avtocesto...ker ce gres direkt na avtocesto, ne mores kupit vinjete- ampak sele cez ene 20 kilometrov. Med tem te pa lahko ustavijo policaji in kazen je 15.000 forintov. ( vsaj tako nekako so mi razlozili ljudje, ki so tam doma)

 Cao-Slavi

 

 



viva

  • *
    • Prispevkov: 153
    • Točke: 0
  • skype: ursa.modic

Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #62 : 05 Oktober 2008, 20:17:57
Kje se najdejo online rezultati?  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #63 : 05 Oktober 2008, 20:26:19
to bi tudi mene zanimalo... :-[


JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Odgovori #64 : 06 Oktober 2008, 07:27:32
Enako...  :-[ Sem brskala po googlu, pa mi nič ni "ven padlo". Tako da prosim maherje, če posredujejo link. HVALA in lp!



Lojze

  • *
    • Prispevkov: 1.198
    • Točke: 4
Odgovori #65 : 06 Oktober 2008, 12:48:48
Punce,se vam ne zdi da malo prehitevate.Tako agilni niso pa nikjer,da bi bili že drugi dan rezultati gor.V roku kakšnega meseca pa bodo najbrž kompletni rezultati po pasmah.
LP Tjaša



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #66 : 06 Oktober 2008, 13:08:04
Gužve za na razstavo so bile grozne, mi smo bili nastanjeni 15 minut stran, pa smo se do tja vozili eno uro..s tem da sva dve šli ven iz avta in peš v nalivu do razstave po katalog, ko sva tam opravili so ostali komaj parkirali, pa še to so uspeli čisto na drugem koncu. Za nazaj pa tudi, pa še demonstracije so bile v soboto :) tako da je bilo pol mesta zaprtega.

V naši hali pa je bilo sicer kar kulturno.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #67 : 06 Oktober 2008, 13:58:12
Tale zgodba s "peš po dežju" mi je pa znana.  ::) Tudi midve sva se izkipali iz avtodoma 2 km pred razstaviščem in in tekli po dežju, ker je vse stalo. Fantje so se nama pridružili 2 uri kasneje  ???  ??? Pa ne da bi kje okušali palinko  :-[  :P, ampak toliko so porabili, da so se prebili čez. Nastanjeni smo bili v kampu 3 km od razstavnega prostora. Če ne bi deževalo, bi šli že v osnovi peš, tako pa smo se zagozdili. Ampak konec dober, vse dobro. Itak so začeli ocenjevat z debelo uro zamude.
 

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #68 : 06 Oktober 2008, 14:17:39
Gužve za na razstavo so bile grozne, mi smo bili nastanjeni 15 minut stran, pa smo se do tja vozili eno uro..s tem da sva dve šli ven iz avta in peš v nalivu do razstave po katalog, ko sva tam opravili so ostali komaj parkirali, pa še to so uspeli čisto na drugem koncu. Za nazaj pa tudi, pa še demonstracije so bile v soboto :) tako da je bilo pol mesta zaprtega.

V naši hali pa je bilo sicer kar kulturno.

Ja,do tja prit je bila nora gužva.Jaz sem zato skoraj vse že zamudila,še dobro,da sem bila samo gledalka.

Kje so pa bile demonstracije?Ali pa sem bila jaz slepa  :-[ :-\ :o

Aja,pa samo nekaj me je zmotilo.Namreč to,da lastniki znajo lepo popedenat kužke za na razstavo,dr*** pa ne morejo pobrat ??? :o
Pol pa je ob enih že tak smrdelo,pa v gužvi sem jih sigurno par s sabo vzela ::) :-\



JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1

JennyK

  • *
    • Prispevkov: 524
    • Točke: 1
Odgovori #70 : 07 Oktober 2008, 13:28:46
Zelo delni rezultati.  :-\



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #71 : 07 Oktober 2008, 20:40:31
JennyK nakazano je, da bodo rezultati tudi po pasmah ampak glede na madžarsko hitrost in ustrežljivost bo verjetno nekaj časa trajalo ;)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


wind

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
  • Grand Caniche

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #73 : 14 Oktober 2008, 23:30:36
Rezultati objavljeni tudi po pasmah, na žalost samo zmagovalci svojega razreda...upam, da ne mislijo s tem zaključit in bodo nakdnadno dodali še ostale pse  ::)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com