Zajčki, Kunci

flatka · 825014

maki

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Makii <3
Odgovori #630 : 02 Februar 2008, 12:38:30
Seveda ti ga lahko jaz naredim samo na moj mail mi pošlji!No kot je že Saša napisala da sem zbolela zato nisem mogla dati slikc gor!Sedaj sem že malo bolje in sem že dala na računalnik sedaj morava samo še z mami popraviti rdeče oči potem pa bom dala slikce gor!


Lp Manca

Makii 4evaa <33


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #631 : 02 Februar 2008, 12:42:03
pust je tu! ;D ;D
pufi se je končno mal umiril in sem ga lahko slikal kot "maškaro" . :D





čakamo na makijeve in lumpijeve slikice ;D

lp


maki

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Makii <3
Odgovori #632 : 02 Februar 2008, 13:18:38
Ja Makijeve bodo kmalu gor samo tako počasi jih nalaga na moj album! Jaz pa Makija ne morem spremeniti v maškaro saj nimam nič primernega da bi mu dala!!

Upam da bodo kmalu naložene slike!

Lp

Makii 4evaa <33


maki

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Makii <3
Odgovori #633 : 02 Februar 2008, 13:39:03
Evo slikce malo veliko jih je novih tako da ne vem katere naj izberem oprostite če jih bo preveč!Ali ni vseeno koliko jih je bomo saj več strani napisali !Jaz imam rada če kdo daje slikce gor da potem vidim vaše srčkane zajčke!!


Maki spančka pod posteljo


Maki je na čohanju


Še ena ko spančka


V tejle pozi mi je tako spešen!



Upam da jih ni preveč   :-[   :-\

Pa še kej slikc ostali tut

Makii 4evaa <33


maki

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Makii <3
Odgovori #634 : 02 Februar 2008, 13:43:25
Pozabila sem prej napisat Kanchy res zelo dobre slikce!Sem Makija probala slikati kako divja pa je že pobegnil in kaj sem slikala prazen tepih res ful dobr!  :o  :o  :o  :o 


Lp

Makii 4evaa <33


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #635 : 02 Februar 2008, 14:20:55
ja men tud moj pufi pobegne ko ga hočem slikat :-[ :-[
kak je maki luštkan :-|~ :-|~ :-|~
slikc ni preveč ;D


lp


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #636 : 02 Februar 2008, 15:52:07
jst tut devam Pufiju neke krekerje(no ne glih vsak dan) z gozdnimi jagodami. ;D ;D

lp


maki

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Makii <3
Odgovori #637 : 02 Februar 2008, 21:31:28
Nekaj zelo čudnega sem opazila zadnjič!Ko sem sedela zdraven Makija sem skos slišala kot da neka muha ali čebela leti.Potem mi je pa mami čez nekaj dni rekla da je slišala da maki spušča neke glasove!Potem sem se naslednji dan sklonila k njemu in res slišala da je ta zvok iz njega!Ampak če ne poslušaš dobro misliš da ta zvok sploh ne gre iz njega!Jaz temu pravim godenje!Jaz mislim da gode samo takrat ko bi rad kakšen priboljšek ali pa da ga čohaš!

Mogoče ste tudi vi kdaj opazili kaj takšnega ali je to kaj takega kar je lahko škodljivo za Makija  ???  ???

Lp

Makii 4evaa <33


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #638 : 03 Februar 2008, 11:11:43
moj pufi se tut nekak čudn oglaša.podobno je kot da muha brenči ja ;D ;D vsaj men se zdi podobno ;D
sam moj pufi pa to dela skor skos ko ga spustim iz kletke ;D

zanima me če je kdo od vas dal zajčku kej tak da bi skaku prek pa to ???
zato ker če se jst uležem na tepih pol moj pufi začne tečt okrog mene pa prek mene skaka :D :D
jst mu bom mogoče dal kej da bo skaku če bo hotu (tako samo malo za hec). Veni na travi mislim. ;D
 
pa še eno vprašanje:
jst sem pufiju kupu mrežo da bom mu veni naredu ogrado. ;D mreža je pa dolga 8m  :-\ mislite da bo dovolj prostora ??? :-[


lp


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #639 : 04 Februar 2008, 14:54:02
včeraj je moj pufi skočil preko kletke :o :o
nevem al je to normalno al se sam men zdi da ni :D
na stropu kletke ima tam takšno plastiko ko lahko odpreš kletko od zgoraj. no in jst sem tisto odpru. pa kletka je kar visoka ;D
čez nekaj časa je pa pufi skoču ven iz kletke (skozi odprtino na vrhu kletke ki je bila odprta) pa je pristal na tepihu :o
ko bo lepše vreme mu bom veni v ogradi naredil kaj da bo skakal!100%!

lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #640 : 04 Februar 2008, 20:35:03
Tale zvok ki ga opisujeta bi lahko bilo škrtanje z zobmi. Če kunec rahlo škrta to pomeni ugodje, če pa je škrtanje glasno lahko pomeni bolečino zato bodita pozorni!


Hehe jury doma imaš kunca!  :P Ti znajo visoko skočiti veš  ;) Jaz dostikrat najdem Ulo na moji mizi ki pa ni tako nizka. Seveda vse razmetano. Tudi vrhnjih vratc kletke ne smem pustiti odprte... bi takoj ven prišli.

zanima me če je kdo od vas dal zajčku kej tak da bi skaku prek pa to ???

Jaz mojima nisem nikoli ničesar posebnega delala. Enkrat sem jima naredila take "tunelčke" pa neke kao ovirice iz kartona.

jst sem pufiju kupu mrežo da bom mu veni naredu ogrado. ;D mreža je pa dolga 8m  :-\ mislite da bo dovolj prostora ??? :-[

Za silo nekaj bo. Seveda se ravno natekel ne bo, se bo pa lahko lepo pasel in sončil  ;)


Lp, maja




jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #641 : 04 Februar 2008, 20:47:54
ja sej glih za napast bo mel notr da mi nebo treba ga met na 100% nadzoru. bom ga še mal ven spustil ;D

škrtanje z zobmi?? ???
mogoče vendar meni se ne zdi podobno nobenemu škrtanju :-[
pa še čist potiho je. če se mal umakne od tebe se ne sliši več.

lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #642 : 04 Februar 2008, 21:01:48
škrtanje z zobmi?? ???
mogoče vendar meni se ne zdi podobno nobenemu škrtanju :-[
pa še čist potiho je. če se mal umakne od tebe se ne sliši več.

Jah druge ideje nimam  ??? Ne vem kaj drugega bi to lahko bilo. Jaz včasih tudi to slišim pri Pufi ko pride čisto blizu glave ampak ona to naredi enkrat dvakrat potem pa samo uživa v čohanju  ;D... ne dela tega skoz.



jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #643 : 04 Februar 2008, 21:05:53
moj pufi pa ponavadi ko ga spustim iz kletke pa okol skače pa to dela pol se pa čez neki časa umiri pa ne dela več.sej ne dela to skos ;D samo včasih ;D

lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #644 : 05 Februar 2008, 18:05:16
Še nekaj slikic:








In še en način rekreacije  :P Tista posnetka ko gre navzgor nista dva ista, čeprav zgleda dosti podobno  ;) --> klik

Lp, maja



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #645 : 05 Februar 2008, 18:32:38
Zadnja slika je pa :o :o :-*

:)


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #646 : 05 Februar 2008, 18:41:46

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #647 : 05 Februar 2008, 19:07:19
AA...kak dobre fotke...
dobr fotoaparat za slikat gibe maš..
jst nemorem prav nič v gibu slikat >:( >:( >:( >:( >:(
pufi pa skos skače pa teče v krogih pa ga sploh ne morem slikat!! zato pa ga lahko slikam sam v kletki :'( :'(

lp


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #648 : 05 Februar 2008, 19:35:02
Hvala  :)

Sej ponavadi je malo meglena Pufi ozr. Ula (ozr. ni toliko izostrena), ampak saj kar dobro uspe.

Jury pa ga snemaj  :P  ;)



barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #649 : 05 Februar 2008, 20:50:44
Zdravo!

Sm nova tukaj...tudi jst mam kunčka, Anakin mu je ime...vrjetno je malo zmešan iz vseh strani, v večini je pa ovnaček ;D jst pravim da je tak kot en klošarček, malo siv, malo črn, rjav, bel...amapak zame najlepši na svetu :) ko se naučim poslat slikice jo bom...drugače pa moj tudi tako "stoka" oziroma brunda..ponavadi od zadovoljstva, kadar je vesel, to je pa skoraj vedno. Sem se najprej ustrašila kaj je to, ker je prebolel "pljučnico" in sem mislila da se je okužba vrnila pa se h sreči samo pogovarja z mano ;D

lp

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #650 : 05 Februar 2008, 20:57:38
evo ,če bo uspelo..

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #651 : 05 Februar 2008, 21:01:40
dobrodošla na forumu ;D ;D uspelo je  ;) ;)

ja ga bom probal posnet samo ko je tak nekam čudna svetloba :-[

pa še neki...moj pufi nikol ne stoka ko je v kletki...samo ko ga spustim pa polj teče pa skače po men pa "stoka".  ;D ;D ;D

lp


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #652 : 05 Februar 2008, 21:07:19
aja...neki sem pozabu napisat... :-[ :-[

lepo ime...vsaj meni ;D lep ovnaček...še kakšne slike da si ga podrobneje ogledamo ;D ;D
kolk je pa star Anakin??

lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #653 : 05 Februar 2008, 22:09:32
Ja tele naše kunce je težko slikat..jst sm ga tole kar s telefonom slikala zato se malo slabše vidi!! res ga težko ujamem da je pri miru. Koliko je star..točno nevem, manj kot eno leto..je pa pravi borec, saj je za njim težko življenje :( kupljen je v tukanu, sama delam v trgovini za male živali, v taki manjši, ne v tukanu..in nismo imeli nobenega kunca in ga je šefica šla kupit v tukano(drugače jih dobivamo od zasebnika, ampak takrat jih gospa ni imela), kakšna 2 tedna smo ga imeli v trgovini in potem je mali mišek zelo zbolel..ni več jedel, brez energije, zamašen smrček..urgentno sem ga peljala na veterino..v murgle kjer je prav klinika za kunce! diagnoza zelo slaba..pastereloza ali nekaj podobnega, kot neka pljučnica, že skoraj v zadnjem stadiju..vozila sem ga vsak dan, ni bilo nič bolje in tako sem se navezala nanjga in se odločila da če preživi ga vzamem jst..jokala sem cele dneve, ker ni bilo nič bolje..sm se že čisto pripravila da ga bodo uspavali ker nisem mogla več gledati kako trpi!! no in ker so tisti veterinarji tako fajn so rekli da lahko probajo še eno zadevo..ostal je pri njih, en teden..vsak dan sem ga hodila gledat in res čudežno je ozdravel ;D ;D ;D ;D in zdaj je moj :) :) :) :) so rekli da je res imel srečo in da je očitno res hotel preživeti...moj mišek je :) :)ko sem ga odpeljala domov je imel manj kot en kilogram, zdaj ima dva kilograma ;D

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #654 : 06 Februar 2008, 17:23:24
Jaz vam samo sporočam da Makija oz. Mance nekaj časa ne bo na forum, ker jim ne dela internet :-\ Saj bo kamlu nazaj ;) :D

lp :P



jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #655 : 06 Februar 2008, 17:24:39
imaš pa srečo ;D
 še nekaj slikic mojga pufija pa malo kasneje ko pridem z treninga  ;D ;D
aja nej čimprej popravijo internet  :-[
 lp


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #656 : 06 Februar 2008, 20:58:06
no še neki pufijeveih slikic  ;D ;D slikce niso nč posebnega ampak vseeno...





(slaba slika ampak vseeno :( ) najprej glava......ne mislite da mi ni uspelo....:



svoboda :P :P ...bežimo preden me spet ujamejo  :D :D  :P


upam da ni preveč  :-[


lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #657 : 06 Februar 2008, 21:29:49
zakaj pa men noče poslat tako velkih slikic?? :( :( napiše da je preveliko, pa tud če samo eno pošljem :(

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #658 : 07 Februar 2008, 15:45:21
ewo ga...

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #659 : 07 Februar 2008, 15:47:47
jury lep je tale tvoj ovnaček...si ga dal letos že vn ane? jst se ga kar ne upam še, dokler ne bo malo bolj toplo..še nikoli ni bil zunaj tko da sem raj malo bolj previdna..

lp

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom