Zajčki, Kunci

flatka · 824750

jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #660 : 07 Februar 2008, 15:50:04
ja jst tut nisem znal ampak sem se končno naučil ;D
hvala ...ja sem ga danes tudi danes dal ven ko je bil pa tak sončno vreme pr nas  ;D ;D

Ker imate nekateri probleme z vstavljanjem slik, upam da vam bodo ta navodila v pomoč

Slike najprej naložite nekam na internet najpogosteje se uporablja kar www.moj-album.com. Če še nimate svojega gesla in uporabniškega imena se najprej registrirate. Nato slike dodate v svoje albume. Ko so slike dodane in bi jih radi delili z nami je postopek sledeč:

Iz albuma se najprej odjavite in greste neprijavljeni v svoj album naslov mora biti sledeč : http://blabla.moj-album.com (blabla je primer imena vaše police).

Nato desen klik na sliko, ki jo želite objaviti in lastnosti ter označite link in CTRL+C da ga skopirate. Nato v sporočilu klknete na gubmek vstavi sliko, pokaže se vam tole
Koda:



link slike kopirate (CTRL + V)  med oglati zaklepaj in oglati oklepaj  takole :
Koda:



in slika je vstavljena.
Med oklepaji in tekstov ne sme biti presledkov!!


lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #661 : 07 Februar 2008, 15:58:59
bom si enkrat to uredila, sam se mi trenutno res ne da :) bi trajalo celo večnost... :)ž
tudi pri nas je bil sonček, ampak se mi ne zdi zadosti toplo da bi ga dala ven, mogoče kakšen drugi dan..pa tudi ogrado mu moram še narest

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #662 : 07 Februar 2008, 18:31:14
barby(ka) dobrodošla  ;) Luštnega kunčka imaš... ima tak fajn frizurico na glavci  :o  :D :D

Jury si spraševal kako imam jaz ogrado... evo slikico (danes sta bili spet zunaj) ---> klik


Še nekaj slikic:





 



Lp, maja



barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #663 : 07 Februar 2008, 18:50:14
o hvala, ja kar posrečen je..pa vedno daljše dlake ima tam tko da bo hmalu kot kakšen rocker :) tudi ti imaš dva zelo lepa kunca ;D vidim da si ju tudi ti že dala vn..jst si ga kr ne upam...bo prvič

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #664 : 07 Februar 2008, 18:54:31
Hehe rock on  O0

Ja moji dve sta bili že parkrat letos zunaj. Ju dam kadar je lepo sončno vreme in malo topleje.

Če ga boš dala prvič potem ga preden ga daš ven navajaj na malo več zelenjave, da ja ne bo potem zunaj preveč pojedel in imel težave z želodčkom. Drugače pa nimaš kaj skrbeti razen tega da ti bi pobegnil  ;)



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #665 : 07 Februar 2008, 19:02:33
barby(ka) dobrodošla med nami 8) Anakin je pa prav posrečena s temi barvami in njenimi "čopki".

jury Pufi je pa tudi zelo luštkan :)

kanchy spet noro dobre fotke 8) :o zmeraj ju tako dobro ujameš

Vasilij pa letos ni bil še nič zunaj, zdaj imamo pa še sneg, tako da ga ne bom dala kar kmalu ven :( bom raje počakala do pomladi ;)

Lp

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #666 : 07 Februar 2008, 19:05:56
posrečen, ne posrečena ;D fant je ;D hvala za dobrodošlico. Zelenjave že zdaj toliko poje da ne bi smelo bit nič narobe, bom ga pa postopoma navajala bit zunaj, vsak dan malo več...hvala vseeno :)

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #667 : 07 Februar 2008, 19:13:44
upsss :-[ sory. sem ga malo osramotila. mu pošiljam koš  :-* , pa naj to sprejme kot opravičilo ;D >:D :-[

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #668 : 07 Februar 2008, 19:26:25
nič ni užaljen.. ;D

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #669 : 07 Februar 2008, 20:11:57
full dobre slikce kanchy!  :o :o
najlepša mi je pa una druga  ;D ;D

tudi meni je všeč anakinova frizurca  ;D ;D 8)

še eno vprašanje..kanchy kje ti tako urediš slikce da so pravilno obrnjene,velikost pa to da je črno okol slikce(okvir)  ???

uživam na kavču in jem pribolšek ;D ;D




lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #670 : 07 Februar 2008, 20:22:37
kanchy res maš dobre slikice...jst se pa matram da bi bil kdaj vsaj sekundico pri miru, sam ponavadi je že prepozno ko pritisnem na gumb :)

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #671 : 07 Februar 2008, 20:39:38
pišuka jst ne znam teh slikic dat iz tega mojga albuma....juryyyyyyyyy....na pomoč :-\ :-\

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #672 : 07 Februar 2008, 20:50:43
ko si v albumu klikneš z desno tipko(na miški)  na slikco potem pa kopiraš naslov (URL) .nato pa kopiraš URL v .
in slikica je dodana...
če ne pa sam dej naslov albuma pa povej kero sliko pa jo jst lahko dam na ta forum..

lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #673 : 07 Februar 2008, 20:58:12
hvala za ponudbo ampak se morm sama naučit ;D

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #674 : 07 Februar 2008, 21:05:05
Hvala vsem za pohvale slikic  :-*

še eno vprašanje..kanchy kje ti tako urediš slikce da so pravilno obrnjene,velikost pa to da je črno okol slikce(okvir)  ???

Obrnem jih kar v programu v katerem jih tudi gledam, to je Windows Picture and Fax Viewer. Okvir pa dodajam z Photofiltrom.



barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #675 : 07 Februar 2008, 21:09:37


 
da vidimo če bo... :)

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #676 : 07 Februar 2008, 21:10:07
aha...očitno še ne bo.. ;D

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #677 : 07 Februar 2008, 21:13:02



zdj pa bo

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #678 : 07 Februar 2008, 21:25:42
luškan tale anakinček  ;D
na drugi sliki je boljši ker je na prvi sliki taka čudna svetloba ampak je problem da je na drugi sliki kletka pa se ga nevidi čist celga ;D

lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #679 : 07 Februar 2008, 21:31:25
prva je slikana s telefonom kjer mi kar naprej na nočno slikanje preklapla pa se pol nič ne vidi..druga je bla pa slikana v času kjer še ni bil udomačen in ni hotu iz kletke, zdaj je pa itak vedno zunaj in mam tole kletko čist za brez veze :)

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #680 : 07 Februar 2008, 21:42:14
ja moj pufi na začetku ko sem ga dobil ni hotel iz kletke zdaj pa kar naprej skače not pa ven :D al pa skoči na kavč pa potem na okensko polico, nato spet nazaj na kavč in hops iz kavča v kletko :D

vidim na drugi slikici da ima skledico z vodo...imate vi skledico za vodo al napajalnik ???
jst mam za pufija skledico zato kr ne zna pit z napajalnika ampak mi gre pa res na živce ker pol vse polije..gr >:( >:(

najbolj pa mi gre na živce ko moj pufi ko je spuščen se kr pokaka na tepihu pa to velikrat >:( >:( sej ne rečem zarad mene nej kaka po celi kletki ampak ko je pa spuščen pa nej gre v kletko lulat pa kakat!! >:( no sej ma večino drekcev v wc-ju ampak to gre sam ko je v kletki...ko je pa spuščen pa ni šans >:(
kak ga nej to naučim  ??? ??? :'( :'(

lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #681 : 07 Februar 2008, 21:52:03
hja, mam iste probleme, kaka povsod..naučit ga ne morem sam me pa ne moti tolk..pač vsak dan ene parkrat pospravim za njim in je:) baje je ena fora da mu v kletko po tleh ne daš nič ampak samo v wc..sam sj tvoj hodi na wc sam ne ko je zunaj..res ne vem..ja, moj ma kar posodico da sam je ne prevrača ampak nameče notr stvari..ker gospod ponoči ko njemu najbl dogaja celo skoči v kletko in potem celo noč koplje v en in isti kot, po plastiki ker v tistem kotu ne prenese niti drobtinice stelje ki jo ima po tleh in potem vse leti vn iz kletke, v vodo..sam zdj tam gori nima več vode-mam kletko na koleščkih in mam spodaj še eno manjšo kletko oz. samo spodnji del kletke in ima tam vodo ker tam ne koplje..tko da...vrjetno ga boš težko navadil na napajalnik, sj če mu daješ veliko zelenjave verjetno malo pije..vsaj moj tako dela

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #682 : 07 Februar 2008, 22:25:05
no uajmo na najboljše ;D upam da se bo spametoval in bo hodil v kletko ;D
sej če se pa pokaka pol jst z toaletnim papirjem kr poberem mam eno rolico v sobi ;D


lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #683 : 07 Februar 2008, 22:29:37
hihi...jst mam tudi rolico v sobi:) če se pokaka mehko poberem s papirjem, drugače pa kr z roko, sj so čist trdi bobki, se mi nič ne gabi

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #684 : 08 Februar 2008, 10:46:31
ja sej jst tut kr z roko včasih poberem  ;D ;D

lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #685 : 08 Februar 2008, 10:56:27
Jutro...leo sonček je zunaj, mogoče pa dam anakina danes vn, sam obstaja velika verjetnost da  se bomo pol namučli ga ujet ;D me  samo zanima glede ograd..vam niso še nikoli skopali luknje? jst bi dala tudi po tleh mrežo samo tako z večjimi luknjami, sam da se ne bi pol s tačko zapel pa si jo kej poškodoval ker to se mu je že zgodilo enkrat ko je skočil iz kletke in nočem da se mu spet kej slabega zgodi

lp

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #686 : 08 Februar 2008, 11:05:25
men ni še nikol luknje kopal  ;D ;D


lp


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #687 : 08 Februar 2008, 11:18:24
no če bo vse po sreči mu začnem danes delat ogrado...jej ;D ;D ;D ;D

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #688 : 08 Februar 2008, 18:52:20
no pa je bil tudi anakin danes prvič v življenju na travi :D bil je zmeden, zelo počasen ;D..naredila sem mu zasilno ograjico ker sem ga čimprej hotla dat ven, jutri začnem pa veliki projekt, velika hišica iz lesa in še večja ograda...malo sm jih gledala po internetu, se mi kar sline cedijo :)

lp

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom


barby(ka)

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
Odgovori #689 : 09 Februar 2008, 19:08:27
heyla

mene pa zanima s čim vse hranite svoje kunčke, oziroma s katero zelenjavo in sadjem...sploh zdaj pozimi ko ni take izbire...anakin dobi korenje, peteršilj, jabolko, zelje, brokoli, koromač, sm pa tja malo solate, kakšno bučko pol pa že počasi zmanjka, pa se mi zdi da se je že malo naveličal..še kakšen predlog?

lp

Prišel bo čas, ko bo zločin nad živaljo kaznovan tako kot zločin nad človekom