Zajčki, Kunci

flatka · 824575

ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #780 : 04 April 2008, 19:43:46
ko mi Vasilju stružemo kremplje, ga eden drži, drugi pa striže. drugače ne vem.
kremplje pa postrižemo toliko, da je kakšne par milimetrov pred tistim rdečim delom kremplja :)

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #781 : 07 April 2008, 20:17:16
jst bom tut mogu kmal pufiju kremplje strižt  ;D

sem dal pufija pa psa mal ven oz. psa v ogrado k pufiju sam ga nismo spustili ker bi preveč norel in bi lahko zajčku še kaj naredil  ;)   sta se pa lahko vsaj vohala  :P



lupčka:




lp


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Odgovori #782 : 10 April 2008, 19:27:24
Tu je en filmček od Mel, ki sem ga danes posnela http://www.youtube.com/watch?v=gvO4_JNyOYo


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #783 : 12 April 2008, 10:53:12
joj kak je kosmata pa luškana mel  ;D

aja sej res.... sem pred nekaj dnevi pufija porinil na hodnik kjer je tudi parket pa se je končno nekako navadil in zdaj že nekaj časa teče in hodi po parketu kot profesionalec  ;D ampak ga je pa treba met pod nadzorom kr tak divja iz ene sobe v drugo da ga komi dohitevam  ;D


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #784 : 13 April 2008, 13:08:18
Luštkan filmček Tara :) Mel je zelo lepo obarvana :) ;)

po doooolgem času pa spet nekaj Vasilijevih fotk....



stoja :D




pa še en smešen FILMČEK

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Odgovori #785 : 13 April 2008, 18:58:47
Ti,ti porednež :D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Odgovori #786 : 13 April 2008, 19:03:03
ginka, ful lepo bernko imaš. Boš imela kaj mladičkov?


ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #787 : 14 April 2008, 20:25:08
ja en tak mali porednež je :D

hvala. ostale slikice lahko pogledaš v albumu ali pa v najini temi. Mladičkov pa nebomo imeli, saj je Gina tako ali nerodovniška in ne želimo "producirat" mešančkov ;)  :)

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #788 : 15 April 2008, 17:20:58
Še dve Ulini slikici:






Lp, maja



Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Odgovori #789 : 15 April 2008, 18:40:44
Juuuu, kašna lušna punca :o. Zelo lepe barve je :)


smrketa

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #790 : 15 April 2008, 23:42:44
Sem se prebila skozi celo temo in lahko samo rečem, da imate zelo fletne kunčke.
Sama nikoli nisem bila prav pozorna na te živalice, dokler nisem enkrat zagledala enega lepotca (kunca, da ne pomote :D) in enostavno je moral biti moj. Sedaj ga imam že skoraj 4 leta in je kot en majhen kužek-vsaj takšne lastnosti ima. Se mi pa zdi, da je iz dneva v dan bolj razvajen in si prilasti vse kar si želi. Je 24 ur na dan spuščen, kletko ima le za stranišče in hranenje. Je pa vrste kunec ovnač.
Pa še nekaj fotk :)

zunaj na povodcu na travi


po stopnicah


pozer


spanje



jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #791 : 17 April 2008, 13:32:39
me nekaj časa ni blo na forumu zdej pa pogledam: pa polno slikic!!

vsi so lušni  :-|~ :-|~ :-|~ :-|~ :-|~ :-|~ :-|~ :-|~ :-|~


...smrketa  - 24 h na dan ka imaš spuščenega ?? tudi ponoči ??
kak pa to da nikamor ne pobegne, al pa kak kabel ne pregrizne (no sej moj pufi jih tut ne grize sam če bi ga pa oviral bi ga pomoje tut pregrizu  ;D ) ?
če bi jst pustil mojga pufija dolg časa nazaj pa ko bi pršu nazaj bi blo v stanovanu verjetn polno drekcev  ;D



ginka

  • *
    • Prispevkov: 1.074
    • Točke: 0
  • Bonie Lou
Odgovori #792 : 17 April 2008, 16:36:08
smrketa zelo je lušten tvoj ovnaček :-* samo zadnja slikica je pa zakon 8) :D :o

Look at me and I will smile,
kiss me and I will fly,
turn away and I will cry,
say goodbay and I will die.

Boniena spletna stran


BeiiB

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • <3_SHADY_<3
Odgovori #793 : 17 April 2008, 21:02:11
ŽiuJo. :) Jzt sm se zdei prjaula na tale forum ker bom naibrž kupila pritlikavega kunca. :-* In če kdo pozna kkšenga dobra vzreditelja ker mi je ena punca svetovala da je bol kupt pr vzreditelju ker so čistokrvni. tko da prosm SVETUJTE.* Huala že v naprei. :-9 :-9



smrketa

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #794 : 18 April 2008, 00:26:11
jury, tako je, 24 ur/dan je spuščen. Nikamor ne zleze in tudi nič ne grize. Seveda smo ob njegovem prihodu vse preventivno zagradili (pot za omaro) in pospravili kable, ampak se je izkazalo za nepotrebno, ker ga niso niti malo zanimale take stvari. Je pa res, da smo ga na prostost navajali že od samega začetka, torej od enih 2-3 mesecev starosti. Najprej je bil spuščen samo, ko smo bili doma in nato smo vidli, da ni nobenih problemov in smo ga zapirali samo še čez noč. Po kakšnih 3 tednih smo ga pa poskusno pustili tudi čez noč zunaj in je bilo vse brez problemov. Je pa zaradi tega postal ful manj živčen kot takrat ko smo ga zapirali. Zdaj je tak flegmatik :o Je pa navajen tako, da v kletko hodi na stranišče in jesti/piti. Res pa je, ker ima na stranišču žaganje, ga potem raznese po stanovanju, ampak pač 2x na dan sesamo ;D

ginka, hvala. Moram priznati, da me po skoraj štirih letih še zmeraj preseneti in nasmeje s svojimi pozami. :D



BeiiB

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • <3_SHADY_<3
Odgovori #795 : 18 April 2008, 16:02:18
Pa Morm PoveDaT, Da MaTe Prou LePe ZaJčKe. :-X zLo LePi Pa fLeTnii. XD . Drgač pa..Ena UčiTeLa Je RekLa, Da So JiH MeL, AmPk Je Tko SmrDeL, Da So JiH MogL sTrAn dT. In ZdEI Ne Vem. aL Nej PosLuŠaM nJo, aL Vs. ???



jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #796 : 18 April 2008, 19:23:56
Pa Morm PoveDaT, Da MaTe Prou LePe ZaJčKe. :-X zLo LePi Pa fLeTnii. XD . Drgač pa..Ena UčiTeLa Je RekLa, Da So JiH MeL, AmPk Je Tko SmrDeL, Da So JiH MogL sTrAn dT. In ZdEI Ne Vem. aL Nej PosLuŠaM nJo, aL Vs. ???

moj pufi sam ne smrdi prav nič!
je pa res da smrdijo njegovi drekci pa seno, pa lulanje. no sej če mu na malo časa čistiš kletko potem ne smrdi tako fajn... čeprav sej jst mam odprto okno pa se prezrači  ;)  :-[


BeiiB

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • <3_SHADY_<3
Odgovori #797 : 18 April 2008, 19:47:28
moj pufi sam ne smrdi prav nič!
je pa res da smrdijo njegovi drekci pa seno, pa lulanje. no sej če mu na malo časa čistiš kletko potem ne smrdi tako fajn... čeprav sej jst mam odprto okno pa se prezrači  ;)  :-[

HuaLa Za InFo.  ;) 8)



BeiiB

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • <3_SHADY_<3
Odgovori #798 : 18 April 2008, 19:50:43
Am. še Neki. Kanchy, Ti maš pa res zLo LePga ZaJčKA, KeR črni in sivi so najlep.[sai men]in me zanima, kera vrsta je.a je hišni?Ker jz bi raj pritlikavga kunca, al pa levjeglavega ;) Drgač pa ne mislt da je zj sam njen zajček lep. usi so res LePi. :o



BeiiB

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • <3_SHADY_<3
Odgovori #799 : 18 April 2008, 19:52:44
Pa jury, a ti ko zračš, je zajček v drugmu prostoru, da se ne prehladi. kr jz k bi zračla bi vrata od balkona k jih mam v sobi udprla, in se bi lohk prehladu.



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #800 : 18 April 2008, 20:03:44
Kanchy, Ti maš pa res zLo LePga ZaJčKA, KeR črni in sivi so najlep.[sai men]in me zanima, kera vrsta je.. :o

Obedve moji sta pasme pritlikavi ovnač. Lahko ti dam mail od punce od katere sem dobila Ulo (ta sivo), ker sem že večkrat po9 tem ko sem jaz dobila Ulo zasledila leglo od nje tako da jih ima očitno kar pogosto.

Smrdi samo če ne čistiš dovolj pogosto  ;)
Glede zračenja.... tudi jaz imam balkonska vrata in ju ne dajem v noben drugi prostor če slučajno kdaj odprem... vrata odprem pa itak samo če je lepo vreme in toplo.



Smrketa lušten kunček  8) Zadnja slikica je super  :D



BeiiB

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • <3_SHADY_<3
Odgovori #801 : 18 April 2008, 20:48:08
A ona ma samo pritlikave ovnače, al ma tud pritlikave kunce če mogoče veš ;)?



jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #802 : 19 April 2008, 09:50:47
Obedve moji sta pasme pritlikavi ovnač. Lahko ti dam mail od punce od katere sem dobila Ulo (ta sivo), ker sem že večkrat po9 tem ko sem jaz dobila Ulo zasledila leglo od nje tako da jih ima očitno kar pogosto.

Smrdi samo če ne čistiš dovolj pogosto  ;)
Glede zračenja.... tudi jaz imam balkonska vrata in ju ne dajem v noben drugi prostor če slučajno kdaj odprem... vrata odprem pa itak samo če je lepo vreme in toplo.



Smrketa lušten kunček  8) Zadnja slikica je super  :D


enako.. ;D


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #803 : 19 April 2008, 10:04:26
A ona ma samo pritlikave ovnače, al ma tud pritlikave kunce če mogoče veš ;)?

Pritlikavi ovnači so pritlikavi kunci  ;)

Kolikor vem ima ima samo to pasmo.



BeiiB

  • *
    • Prispevkov: 15
    • Točke: 0
  • <3_SHADY_<3
Odgovori #804 : 19 April 2008, 10:30:14
Aha. Lpo =) Nevem še tok. hehe. A mi lahko plizz daš pol njen mail ;D



jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #805 : 19 April 2008, 12:18:57
Pritlikavi ovnači so pritlikavi kunci  ;)

Kolikor vem ima ima samo to pasmo.

ja ampak ovnači so tisti ki imajo dolj ušeska  ;D spadajo pa med pritlikave kunce


jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #806 : 19 April 2008, 15:42:48
zdej pa mene zanima al je tak čas al pa je kej narobe z mojim pufijem zato ker mu zadnje čase odpada dlaka


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #807 : 19 April 2008, 15:47:38
Mislim, da je to pomlad, saj kunci prav tako kot ostale živali menjajo dlako. Pri nas je pri Pufi vsako leto prav grozno... ji gre dlaka kar v kosih ven.



jury

  • *
    • Prispevkov: 188
    • Točke: 0
  • ** pufi 4ever **
Odgovori #808 : 21 April 2008, 13:39:33
mojmu pufiju se tak skupi nabere pa je tak full sivo pol mu morm pa dol vlečt  ;D


Tara

  • *
    • Prispevkov: 688
    • Točke: 3
  • Moja Metuljčica
Odgovori #809 : 21 April 2008, 16:04:39
BeiiB, na forumu o kuncih je en fant ki ima doma vzrejo različnih pasem kuncev, tudi levjegrivih...tu imaš njegovo tel.031216568
Glede vonja.....jaz čistim vsak dan kletko in nič ne smrdi, je pa res da lulanje samčka ima mal več vonja kot od samičke, če ni kastriran. Ampak če vzdržuješ čistočo je ok. ;)