Pes žre uporabljene robčke

čara · 3496

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
: 09 Junij 2008, 20:07:55
Da tako je. Kadar ima naša 13 letna zverinica možnost, da vtakne bučo v koš (odprtega tipa) potegne ven uprabljen robec za nos. Da ne bi omenjali da se derem fuj in zraven zadržujem bruhanje. Ogabno.

Preprečit znam. Rada bi vedla zakaj hudiče žre to nesnago? :-\

In potem je mama prepričan, da karota splloh ni treba razglist več kot pa 1x na lto-kljub temu, da žre kar mu pod gobec pride. Čeprav ne hujša je vedno bolj lačen, salno na preži, da bi ukradel hrano.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #1 : 09 Junij 2008, 21:02:43
Po moje jim je pač dobro. Zelo veliko psov to počne pa ne morem reč, da bi jim kaj manjkalo.

Vse kar lahko rečem je: Dober tek!  >:D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2 : 09 Junij 2008, 21:21:27
Tudi moj jih krade. Pa ni vazno ali so svezi se v pakiranju ali ce kje kaksnega ze uporabljenega slucajno najde  ::) ::) Samo ga zmeraj prej odkrijem, preden ga/jih pozre..  :) Pa tudi noben fuj in ne ne zalezeta.. Pac, fetish  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #3 : 10 Junij 2008, 15:36:53
Mojemu na sreco taksne stvari ne disijo.. tudi drekov mi na sprehodu ne voha in raje dviguje nos ;)

Vi jih odvajate... jaz sem mu pa vceraj paketek robckov metala, da ga je prinasal, ko sva doma pozabila igracko in drugega bolj uporabnega ni bilo pri roki ;D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 10 Junij 2008, 17:19:58
Meni to dela eden od mačkov. In to krade uporabljen wc papir  :-X Ko greš na wc, moraš prav pazit, da pravočasno zapreš školjko, sicer...  :-X Ogabno, no...


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #5 : 10 Junij 2008, 17:52:00
Mja, se oglaša še ena sotrpinka, ki mora prenašati žretje robcev IN gnoja IN različnih zadev.
Včasih je pa pasje drekce jedel, zdaj to več ne, zato mu dosti bolj dišijo kurji in ostali.

Robci pa so itak specialiteta, sploh če so že uporabljeni. Je pa zadovoljen tudi če niso. V glavnem vse 'cote' so cool, robci, brisače, odeje. Poje, čez nekaj časa pa spet pride ven.

Večinoma pazimo, da tega pač ne poje, ko pa že ima v ustih pa mu ravno ne vlačim ven, ker ne vem na kaj bom naletela.
Mogoče bi lahko psu ponudila kak priboljšek, če vrže robec potem ven. Samo pri našem to ni delovalo. Je najprej pojedel 'katerokolisvinjarijo' in potem še za priboljšek 'fehtal'.



lp, n



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #6 : 10 Junij 2008, 17:56:12
To tut Nara dela. Ja nič ne zaleže fuj pa to . . Ampak ona to po celi hiše raztrosi na majhne koščke  >:D in potem ko pobiramo se nam pa smeji  :o !! Aja pa včasih ji rata celo odpreti vrata za na wc in potem tam vzame toaleten papir in to trga  :-X in če so slučajno odprta vrata za na atrij - potem je cel vrt opremljen z belimi koščki  >:D . Ah ja sosedi so se skoraj že privadili  ::) ..

Mojemu na sreco taksne stvari ne disijo.. tudi drekov mi na sprehodu ne voha in raje dviguje nos ;)


Joj pa kakšnega pesjankota maš ti to  :o ?
Nara jih je pri nas začela žreti pri kakšnih 6mesecih- smo bli tko ponosni ko jih do takrat še ni potem pa kar naenkrat  >:D .



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #7 : 10 Junij 2008, 23:30:52
 Maya, saj je nas tudi, do enega 6 meseca je pobral vse kar je videl. Se mrtvo macko mi je prinesel v gobcu pokazat, jo je nasel v enem grmovju :-\ >:D Pa sem vztrajno ponavljala fuj in se je obrestovalo.Od vohanja drekov se je pa odvadil na nek nacin sam, ko je enkrat pri parih mesecih pozru drek ter potem hotel mene lizati po rokah, se crkljati ter mi pihati tisto diseco sapo direkt pod nos. Pa kaj se... je sel smrdljivko nahitro v pesjak in konec "lupckanja" in crkljanja za tisti dan (je bilo proti veceru -zadnji sprehod). Ponavadi se je po njem se raztegoval po dnevni sobi, takrat pa pac ne. In bil tako uzaljen, da me naslednji dan se pogledal ni.. Od takrat jih pusti pri miru, ce ze bezno obvoha, ce mu je ravno napoti in gre dalje ;)
 
Edino zadnjic je nor na vodo kakor je, skocil v eno mlakuzo, v katero se steka grezica  :-\ Je bil v istem momentu tudi zunaj in prav delal tiste face, da nisem vedela ali se pes bolj grauza meni ali on sam sebi ;D