Dein Bestes

silver · 4055

silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
: 19 Junij 2008, 14:53:04
Mogoče pozna kdo to hrano? Kakšna je kvaliteta?



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #1 : 21 Junij 2008, 00:51:43
Nizka kvaliteta. Čeprav se mi zdi, da med temi ta najcenejšimi še dokaj v redu. Ampak res samo če gledamo najcenejše. Tako da pride prav za kakšne brezdomčke.

Mačji žur! :)


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 08 Januar 2012, 10:50:41
Dein Bestes Exquisit ima 22 procentov mesa notri kar je približno enako kot Sanabelle. Cena je pa 2,15 eur za 750 gramov.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 31 Januar 2012, 11:54:06
Je Dein Bestes res primerljiv s Sanabelle? Zakaj ja, zakaj ne?



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 31 Januar 2012, 13:58:03
Sicer ne vem če so še kake nove hrane, ampak meni se dein bestes vsekakor ne zdi kot sanabelle, čista razlika! Lahko prepiše sestavine kdo ki hrani z dein bestes?
Sestavine sanabelle sensitive z nežno jagnjetino (to imamo mi, je v redu):
Sestavine: sveže perutninsko meso, riž, koruza, živalska maščoba, mleta ovčetina (min 5%), mleta riba, jetra (osušena), hidrolizirano meso, ocvirki (osušeni), sveže mleto meso, jajce v prahu (osušeno), laneno seme, pesina kaša, vlakna celuloze, kvas (osušen), ribje olje, kalijev klorid, brusnica (osušena), borovnica (osušena), dagnje v prahu (NZ) izvleček zelenoustne dagnje maks 0,25% (podpira tvorbo in delovanje hrustanca), prah cikorije, cvetovi ognjiča (osušeni), izvleček juke (osušen).

Seveda pa nič ne trdim, se ne spoznam ravno na to! :)



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 31 Januar 2012, 14:06:49
Jaz nimam te hrane doma. Hranim z Nutra Gold. Vem pa da je DB Exquisit med najboljšimi hranami nižjega cenovnega razreda in če smo iskreni tudi Sanabelle ni tako dobra.

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 31 Januar 2012, 17:05:40
Tudi jaz ne hranim z Dein Bestes, ampak z mešanico Royal Canina, Acane, Now in Orijena, ki muci trenutno zelo odgovarja.

Za Dein Bestes se zanimam, ker iščem neko cenovno ugodno, široko dostopno hrano, s katero bi moji domači hranili svoje tri mačke. Za zdaj je bilo tako, da so kupovali Purina One brikete, ki meni niso všeč, iščem nekaj malo boljšega, oz. dovolj dobrega, da bodo mački, če jaz dodajam k njihovi hrani nekaj Applawsa, dovolj solidno hranjeni.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 31 Januar 2012, 17:12:04
Zakaj pa bi morali mešati? Saj lahko kupijo Sanabelle ki je cenovno med ugodnejšimi pa ne bo treba mešat. Jaz mojim dosti menjujem ampak to počnem zato ker imam 3 in mi je pomembno da mi vse 3 jedo to hrano. (še iščem THE one)

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


**Abby**

  • *
    • Prispevkov: 137
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 31 Januar 2012, 23:43:21
Mojim blizu ni dostopna nobena trgovina, kjer bi prodajali Sanabbelle, sicer pa sprašujem predvsem kakšna je razlika v kakovosti med omenjenima hranama. Bom še jutri pogledala v kakšni trgovini, kjer imajo Dein Bestes pa napisala sestavo. Pa meni se zdi, da je boljša mešanica, glede na to, da je potem vsaj ena od obeh hran višje kvalitete. :)