varuška za mojo kužiko

tiana · 2683

tiana

  • *
    • Prispevkov: 22
    • Točke: 0
: 26 Junij 2008, 21:01:53
imamo psičko, za katero bi rabla varstvo za dva tedna.tk da če je kje kakšna varuška, bi jo rade volje spoznala.ponudbe prosim pošljite na mail [email protected], v zadevo pa napišite naslov varška za bello.da ne bom zbrisala...

v hotel je ne bi rada peljala, ker sem bila v zonzaniju in je GROZNO.bodočo varuško bi prej rada spoznala.aja, sem iz grosuplja.

hvala & lp



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 02 Julij 2008, 22:45:02
tiana pomojem bo dobro, ce napises se datum za kdaj bi rabila varstvo ;)



loncha

  • *
    • Prispevkov: 85
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 02 Julij 2008, 23:44:04
živjo!če tvoja psička dobro prenaša druge psičke jo lahko pazim jaz ;D doma imam scartano labiko staro dobro leto in mislim da ne bi bilo težav...pa še na kakšen najin trening  lahko gre zraven druge kužke spoznat....no če imaš termin ko se jaz doma ni problema. aja sem pa iz celja
lp



Sijor

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 08 Julij 2008, 11:52:02
Tudi jaz rabim varstvo za 8-letnega boxerja. To da je star 8 let se mu sicer sploh ne pozna  :P

Datum: od petka, 10. julija do nedelje, 20. julija. Hotel ne pride v poštev, ker ni navajen biti v pesjaku ...Spi seveda v hiši na svoji posteljici.
Smo iz okolice Ljubljane.

Za varstvo smo seveda pripravljeni plačati + prehrana.
Evo, prilepim še slikico.
Je pa zelo prijazen in prisrčen. 

Če bi ga kdo, ki ima rad kužke lahko vzel, naj se prosim javi na 031 603 680



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 08 Julij 2008, 12:03:20
Napisi se kako se razume z drugimi psi ;)



Sijor

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 08 Julij 2008, 12:20:27
Oj hvala za namig. Ni popadljiv do psov. Za samičke sploh ni problema, jih ima zelo rad ::), edino če ima kdo doma res dominantnega samca, potem se verjetno noben od njiju ne bi dobro počutil. Moje izkušnje so, da se takim pač izogne, tudi če sta pod isto streho se pač oba delata da drugi ne obstaja  ;D Odvisno pa od primera do primera. Morali bi se spoznati.



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 28 Julij 2008, 16:21:43
Če kdo rabi lahko jaz vzamem kakega psa v varstvo, pogoj je da je vajen bivanja zunaj-v velikem pesjaku ki ni klasičen pesjak in je s treh strani zaprt, njegova vloga pa je bolj pasji "peskovnik" oz. igrišče in se psi notri dobro počutijo. Seveda so omogočeni redni sprehodi in crkljanje v hiši :)

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


-karmen-

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 13 Avgust 2008, 21:13:03
živjo!

jst mam seveda tut ful rada žvalce ;D in če kdo hoče mu lahko pazim kužka če gre km na pučitnce al pa kamor koli! kužka bi lahka pazla od 17.8 do 31.8 k pol je pa že šola :(

 no če je kdo zainteresiran nej pokliče na tel. 01 366 38 23 al pa na 051 204 013

lepo se mejte

karmen