Avstralski Ovčar [Australian Shepherd]

zoe · 3498321

blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #3120 : 03 Februar 2007, 20:43:16
Joj, joj, Karmen, najbolje, da se vzdrzim vsakega komentarja o tem, kaksen naj bi bil pravi nacin kupovanja in odnosa med kupcem in vzrediteljem.
Ja, verjetno je taksnega vzreditelja pa res potrebno prav iskat po celi Evropi!!! Hihihihi....

Haloooo? ??? :'( :'(
Ma, vazno je, da je tebi vse fajn!
Tvojemu aussieju zelim veliko, veliko srece!!!

Blumina



KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #3121 : 04 Februar 2007, 08:40:30
Joj, joj, Karmen, najbolje, da se vzdrzim vsakega komentarja o tem, kaksen naj bi bil pravi nacin kupovanja in odnosa med kupcem in vzrediteljem.
Ja, verjetno je taksnega vzreditelja pa res potrebno prav iskat po celi Evropi!!! Hihihihi....

Haloooo? ??? :'( :'(
Ma, vazno je, da je tebi vse fajn!
Tvojemu aussieju zelim veliko, veliko srece!!!

Blumina
Ha, ha, važen je značaj! In na koncu bom dobila še psihopata! Kaj nas še vse čaka! :D :D



sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #3122 : 04 Februar 2007, 19:47:01
Pa je ni več  :(

It is with an absolute broken heart that I tell you Suni, MACH 6 Slydrock's Solar Power, ADCH, fought her last battle on Thursday January 25, 2007 at age 11 1/2. After being diagnosed with a heart-based case of Hemangiosarcoma in October 2006, she chose to fight, in typical 'Suni Style', for an amazing 3 months beyond what the vets told her she could live. Although her list of accomplishments is long, she is probably best remembered as the little Aussie who beat the border collies :-) and represented the US for 5 consecutive years at the FCI World Championships. She helped to secure the Team Gold in Portugal in 2001, Team Bronze in France in 2003, and still continues to hold the best US maxi individual placement of 5th place before her international career retirement at 8 1/2 in 2003. Yes, she was seen in every AKC National Championship Finals since 1998, winning the 2003 and 2005 16" National Championship Titles and showing such spirit in competing when she didn't win. She is also a 2003 16" USDAA Perf. Grand Prix National Champion, and a many time finalist as well. And is certainly known for being my ever-ready teaching partner for the 10 years she and I taught seminars together around the world!

She leaves behind many friends (both dog and human) whose lives she touched in so many ways. I was blessed to have been a part of the process and will always treasure that journey. I believe that what she was most proud of was the impact she made in agility - for people to believe that nothing was out of reach and that other breeds can win even if you have the odds stacked against you. She certainly taught me to be brave and to put it all on the line, to reach for the stars, and to pick myself up when I fell along the way :-)

She will be missed terribly and leaves behind a legacy second to none! Her spirit will shine in everyone who was lucky enough to meet her, both in and out of the ring!

Elicia
(Please pass this on as I don't have my full email address book available to me.)



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #3123 : 05 Februar 2007, 09:26:38
Nadja tudi mi smo uživali v vaši družbi, Ginny je pa tak cuker in tako pridna :-*, upam da se je moj kaj nalezel od nje te njene pridnosti, pa upam da se ni Ginny kake takele  >:D od Larsa nalezla.... Pa še kdaj!

Nadja in Tina bi mi prosim fotki od Larsa poslali na moj mail! Hvala vama že vnaprej!


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #3124 : 05 Februar 2007, 16:09:38
Sirtaki, ali imas kaj vec o tej psicki (slikice, rodovnik...) ???


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #3125 : 05 Februar 2007, 16:32:28
Samo na domačo stran od psarne Slydrock je treba it...pa malo pobrskat, pa je njena fotka tam (te so tudi na www od Elicie), rodovnik se da tut sestavt...uglavnem zame je bila in vedno bo vzor za aussieja v agilityu.
Mi gredo še vedno kocine pokonci, ko se spomnim kako je to malo bitje (velika cca 46cm) letelo po parkurju...večina BC praktično ni imela šanse prot njej. Pa ves čas je lajala med laufanjem :)

Ko sem se pogovarjala z ELicio na Portugalskem, vmes ko sem mečkarla Suni jasno, sva ugotovili, da sta si s Tax precej podobni po značaju. In mi je rekla, da če bom hotela zares kaj narediti z njo v agilityu, nej jo dam sterilizirat, če ne se mi bo vsake 3 mesce fuzlal od neumnosti, ki mi jih bo Tax počela...takrat sem se sam smejčkala, danes pa vem, da je imela še kako prav. Tax ravno prihaja spet v to obdobje, ki pride vsake 3 mesece in traja 3 mesece  :o
Govorimo striktno o agilityu, da ne bo kdo začel kaj komplicirat  ::)



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #3126 : 05 Februar 2007, 16:51:41
Pred dvema letoma sem delala propagando za agility clinic samo za aussije v Švici. Tja sta hodili, ene 4x sta bili tam.
Ampak ni bilo zanimanja takrat..pri nas mislim..

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #3127 : 05 Februar 2007, 17:22:43
Hvala Sirtaki, sem nasla... :) Po slikah izgleda super lustna - ravno prav velika zame >:D


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #3128 : 06 Februar 2007, 09:17:34
Martina kaj Švica...bila je možnost, da pride v SLO dečva, pa ni bilo nobenega zanimanja  >:D



martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #3129 : 06 Februar 2007, 09:54:20
Jaz sem se zanimala, to prav dobro veš.
No zdaj bi bilo mogoče drugače.. nas je več..
Škoda, res

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #3130 : 09 Februar 2007, 15:13:32
Na slikicah vidite kaj dela Tika po izredno delavnem dopoldnevu na poligonu s kompanijo Azu 8)
Sami presodite kako smo utrujeni 8)

Aja, tacka je pa ze cel teden brez kakrsne koli bolecine :o


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3131 : 09 Februar 2007, 15:18:08
Hihi, kaj je dobra  ;D

A še kdo hoče sonce in/ali sneg? Mi se moramo po vsakem sprehodu tuširati, ker so tace čisto blatne ::)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #3132 : 09 Februar 2007, 15:23:41
 ;D Tika je pa res dobra.
Dora pa še vedno nekaj zdaj okoli lomasti in protestira, ker ni smela prejle iz hiše...naslednjič bo morala Tika še bolj Doro zgont. ;) Malo jo je že...
Imaš kakšno sliko Tike, preden si jo skopala? :o

Sonce bi bilo trenutno boljše (so vsaj treningi) :)

Koliko avstralcev bo jutri v Železnikih?

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #3133 : 09 Februar 2007, 15:24:11
A še kdo hoče sonce in/ali sneg? Mi se moramo po vsakem sprehodu tuširati, ker so tace čisto blatne ::)

Mi nimamo blatnih samo tačk, ampak tudi trebuh, vrat in glavo. No, danes je vsaj hrbet ostal čist  ::) Jp, tuš je neizobežen.
Tudi mi komaj čakamo sneg - ali pa sonce. Sploh ni več važno kaj, samo da je nekaj...


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #3134 : 09 Februar 2007, 15:29:29
Azu, mi smo sli takoj v banjo. ;D Bolje, da ne veste kaksna je bila (ok no, jaz tudi) >:D Je bila bolj red tri kot kaj drugega ::)

Mi pridemo jutri navijat :)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3135 : 09 Februar 2007, 17:50:59
Na redmerlih se pa blato ne pozna :o (se pa zato jasno povsod po stanovanju :-[ :-[ :'( zato se tudi mi redno tusiramo).

Tika, a imate kaksno bolj recentno sliko tvojega >:D Hrcija?

battito animale


cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #3136 : 09 Februar 2007, 19:25:58
Tudi mi premišljujemo, da bo naštimali pasji tuš s toplo vodo pred vhodnimi vrati. :)
Tule je pa nekaj slik iz našega malega aussie meetinga. Dobili smo se na Ptuju, kjer živi Tar s svojo družinico in tremi konji. Mak, Urmas in tana so se imeli noro dobro, mi pa tudi.
http://cowgirl.moj-album.com/album/6713147/



cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #3137 : 09 Februar 2007, 19:30:37
No, pa še nekaj novejših fotk Taninih velikih razpotegnjenih mladičev. Sedaj imajo že 5 mesecev... uf... kako gre hitro čas. http://cowgirl.moj-album.com/album/6714821/



Evarty

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 2
Odgovori #3138 : 09 Februar 2007, 19:34:02
Oo Tika je faca :) Se ji vidi, kako je vesela, ker lahko spet teka.
Cowgirl ful dobre fotke. Ful so zlati tamali :o

Drugače pa Tika, jst bi tudi kako Balujevo fotko :-*

Mi jutri ne pridemo, bomo pa verjetno na naslednji tekmi :)


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #3139 : 09 Februar 2007, 19:40:48
cowgirl, super fotke! Tiste na flickr! tudi.
Meni je pa Lucy takooo všeč!  :-*


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3140 : 09 Februar 2007, 19:42:43
Cowgirl, super slikce :D Kok ma Lucy hecne uhlje, take velike  :-* ;D

Midve z Ginny tudi prideva jutri, če že ne moreva trenirati, bova pa vsaj gledali  ;D

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #3141 : 09 Februar 2007, 19:47:44
Super slikice!
Meni se pa nič ne zdi, da ima Lucy velika ušesa. Še malo da zraste glava in bodo tip top ;)
Mi je prav všeč! :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #3142 : 09 Februar 2007, 20:23:52
Kaksne noveje Hrcitove slikice se ni :( Upam, da kmalu...


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #3143 : 09 Februar 2007, 20:24:55
Chica je imela tudi eno obdobje ogromna ušesa (za svojo majhno glavo). Na tej sliki se vidi...



Jih pa Lucy zelo lepo nosi... :-*


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #3144 : 09 Februar 2007, 20:39:02
Cowgirl: Cas pa tudi ne bezi tako hitro :D Ponovno preracunaj - 5.marca bodo sele stari 5 mesecev >:D Drugace so pa zelo simpaticni (in med seboj izredno podobni) :-*


cowgirl

  • *
    • Prispevkov: 986
    • Točke: 3
  • Koodygoody
Odgovori #3145 : 10 Februar 2007, 04:02:46
...uf.. no 4 mesece... se mi zdi, da so že ful ogromni... ;)  Vsaj ušesa imajo ogromna...  :-[



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3146 : 10 Februar 2007, 09:29:04
cowgirl ful so lusni... usesa od Lucy so pa perfektna :)

battito animale


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #3147 : 10 Februar 2007, 21:04:35
A kdo ve kako je laufala Tax v drugem teku? Smo sli prej domov...zdi se me, da v prvem je sla 0.



blumina

  • *
    • Prispevkov: 1.413
    • Točke: 11
Odgovori #3148 : 10 Februar 2007, 21:10:32
Kolikor sem jaz uspela ujet je zopet odlaufala z nulo in bila na koncu tretja  :o

Cestitam :o

Blumina



Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #3149 : 10 Februar 2007, 21:15:33
O bravo!