Avstralski Ovčar [Australian Shepherd]

zoe · 3498113

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3840 : 28 Maj 2007, 13:56:15
A se da kje videti kateri psi so bili v Budimpešti? Kdo je bil pa BOB?

lp

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #3841 : 28 Maj 2007, 13:58:33
Bom prepisala iz kataloga, ocene pa itak vem :)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3842 : 28 Maj 2007, 14:03:03
Super, hvala :-*

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3843 : 28 Maj 2007, 14:23:41
Hvala vsem za cestitke ;D upam, da bo do trojke potrebnih tudi tako malo tekem  O0

Lilit, čestitke za zadnji pogoj  :o. V najini "reportaži" tega nisi nič omenila. Škoda, ker ni uspel (5rca kriva  >:( :P).

Kaaaaaaaaaaaaaj :'( >:( :'( 5rca!!! Jaz sem se pa ze pripravila na to, da me bodo ljudje na cesti ustavljali za avtograme >:D :P

petrca, glede na to, da si bila na vrsti takoj za mano, najbrz nisi uspela posnet najinih tekov?

Super za Blum...

battito animale


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3844 : 28 Maj 2007, 14:29:58
Kaaaaaaaaaaaaaj :'( >:( :'( 5rca!!! Jaz sem se pa ze pripravila na to, da me bodo ljudje na cesti ustavljali za avtograme >:D :P

Ja, na žalost... Ampak bo pa naslednji toliko boljši, tako da se kar pripravi za Ljutomer.  :P ;) Potem pa ne boš več na ulico mogla brez, da bi te nadlegovali.  :P 8) ;)


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #3845 : 28 Maj 2007, 15:46:16
Draga Sirtaki

sem se vseeno odločila, da ti tole napišem.Čisto kratka bom.

Dobro vzgojene mlade dame ne kritizirajo dela drugih ljudi in njihovih psov v takem tonu, kot si si ti to privoščila.. Če ti moji psi niso všeč, nič zato.. če ti ni všeč moje delo, tudi noben problem..če misliš, da vse veš, OK. tvoje mnenje je dobrodošlo, a bi bilo mogoče bolje, če bi bilo dobronamerno..Sicer se pa sama odloči, samo mene prosim, iz tega izključi..

Obstojajo določena pravila obnašanja, napisana in nenapisana : v vsakdanjem življenju, na parkurju, na forumih in še kje.
Ko sem omenila tvoj nastop v Mariboru ( po tem, ko si v tebi lastnem tonu kritizirala mojega ), nisem imela v mislih tvojega teka, ker se popolnoma zavedam vseh pasti, ki te lahko doletijo pri vsakem nastopu,, ampak tisto po disq.  Pa najbrž je to zate v redu, pa naj bo tako,.mi je žal, da sem omenila.
Ko pa govorim o forumu, tudi tukaj, mislim, velja neko pravilo, po katerem se ne žali drugih in posti ostajajo na primernem nivoju ter navsezanje tudi v dovoljeni vsebini  lastnika foruma. Saj se še spomniš, kaj in zakaj  se je zgodilo lani na sosednjem forumu, ko je bilo izbrisanih več kot sto strani  postov z nekaterimi zanimivimi razmišljanji na našo temo.

Tole bo zvenelo kičasto, pa nič zato. Moji psi so v prvi vrsti moji družabniki in spremljevalci, potem šele udeležencna kateremkoli področju in nikoli bitja, s katerimi bi potrjevala sebe.
Toliko v vednost.

S tem zalkjučujem to temo in ti iskreno želim veliko (več) uspehov povsod tam, kjer si to želiš

Lep pozdrav



I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


sirtaki

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 4
Odgovori #3846 : 28 Maj 2007, 16:43:57

 ??? ??? ??? ???
"Tisto po disq"...

Očitno si ti videla nekaj, kar preostalo 100+ ljudi tam ni...in sem prepričana, da tako njih kot mene srčno zanima kaj se je dogajalo. Razen, da sem si šla ene pol ure po najinem teku kupt prvič v življenju kar 2 kiklci  :o 





petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3847 : 28 Maj 2007, 20:10:15
Kaaaaaaaaaaaaaj :'( >:( :'( 5rca!!! Jaz sem se pa ze pripravila na to, da me bodo ljudje na cesti ustavljali za avtograme >:D :P

petrca, glede na to, da si bila na vrsti takoj za mano, najbrz nisi uspela posnet najinih tekov?

Lilit, bova ponovile reportažo  ;D. Se bova delale, da je prvič  ;)

Teki so pa vsi posneti  :o (razen ekipnega). Je cerae poskrbel za to (a ni priden  ;D).


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3848 : 28 Maj 2007, 20:14:22
Teki so pa vsi posneti  :o (razen ekipnega). Je cerae poskrbel za to (a ni priden  ;D).

Kje pa se jih bo dalo videti?  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


5rca

  • *
    • Prispevkov: 5.773
    • Točke: 4
  • Venka
Odgovori #3849 : 28 Maj 2007, 20:41:49
Kje pa se jih bo dalo videti?  :)

Ponavadi na agi portalu.  :P 8)


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #3850 : 28 Maj 2007, 21:45:54
Evo Avstralski ovčarji iz Bduimpešte
baby - samec - blacktri
Tanmark's Alabama Iced Xmas (Silver dream Aussie's Cabriolet x Thornapple Iced Latte) - zelo perspektiven;
Najmlajši - samec - blacktri
Best for great Lady Bohemia Acro (Ch. Chupacups Del Whymper delle g. J. x Ch. Wahe Huli Tepa Acro Riveris) - zelo perspektivno
Mlada psica - BM
Espressdelivery dell Whymper delle G.j. (Sunnyrain Whiteligher x Afishnamedwanda del Whymper delle g.j.) - Odl. 1, PRM, BOB
Vmesna psica - BM
Silver Dream Aussie's Dream Baby (Threepine Harypoter of Bayshore x That's Fine Du Clos de Duchesses Cea) - odl. 1, CAC

Daleč najboljši je bil najmlajši samec. Kljub temu, da je v Celju na Winter winner izgledalo, da bo zrasel v velikega in mogočnega psa je sedaj, pri osmih mesecih, bolj med nižjimi  (nasproti nekaterim res velikim, ki jih lahko srečujemo na razstavah) psi srednje konstitucije. Še vedno je ektremno dober v gibanju.

Sem pa ugotovila, da ste oba itak lahko videli v Portorožu :)

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3851 : 28 Maj 2007, 21:49:12
Koga oba?

A niso bili v Portorozu samo ta mlad samcek, pa Chip, pa Berry, pa tista psicka s prick usesi, pa se ena italijanska... al mi eden manjka ???

battito animale


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #3852 : 28 Maj 2007, 21:50:23
Ponavadi na agi portalu.  :P 8)

link?  :-[

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Kolibri

  • *
    • Prispevkov: 1.488
    • Točke: 5
  • Seta del Oro: pametna lepota
Odgovori #3853 : 28 Maj 2007, 22:04:48
Lahko ste videli oba češka psa, ki sta bila pri meni v Budimpešti, tudi v Portorožu. Psico, ki je bila v Portorožu PRM in samčka, ki je bil 3. najlepši najmlajši pes v Portorožu .
Prick ears psičko pri meni ne razstavljajo več (le zakaj  8) )

A ja - kako je pa bilo v Portorožu? Imam katalog, rezultatov pa ne

Nasmehni se - nekdo te ima rad!
La vita e bella. Včasih si pes, včasih pa kandelaber.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3854 : 29 Maj 2007, 08:35:08
link?  :-[

Na agi portalu se pripravlja posebna rubrika za filmčke. Ko bo zrihtano, bodo posnetki s tekem tam. Do takrat pa si lahko ogledaš PORTAL, FORUM in ALBUM.

Zaenkrat so posnetki predhodnih tekem v rubriki Agilitaška tekmovanja.


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #3855 : 29 Maj 2007, 17:55:43
Portorož je bil malo žalosten. Zelo malo obiskovalcev in bolj malo psov kot ponavadi, da o štantih ne govorimo.
Chipek je zaključil slovenski šampionat, Berry ma pa prelahke kosti in je dobila 4. Vsaj tako piše v oceni  ::)  8)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3856 : 29 Maj 2007, 19:14:20
No, mi se pa gonimo :o A se je Faith že?

Upam, da bo čimmanj problemov :) Čeprav danes sta jo že 2 psa zalezovala, pa je prvi dan (vsaj jaz sem danes opazila)
Kakšen nasvet bi prišel prav :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #3857 : 29 Maj 2007, 19:48:39
No, mi se pa gonimo :o

20 let stara pa tak pokvarjena ;D



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3858 : 29 Maj 2007, 19:52:36
 :P Ok, ok Žini se goni ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


martina.o

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 3.098
    • Točke: 1
Odgovori #3859 : 29 Maj 2007, 19:59:37
http://www.youtube.com/watch?v=Y5Drert67xU

Za tiste, ki niso na aussieglobe

Moj nasvet: sposodi si samca, da ne bo vsiljivcev.. ampak mogoče v bloku ni problemov
Pa sprej proti vsiljivcem in tako..pa povodec v kritičnih dneh..

Ja... močne kosti..???!!!

I don't regret my past, I just regret the time I wasted with the wrong people.


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #3860 : 29 Maj 2007, 20:09:41
V bloku je še več problemov...  :-\

Pri prejšnji psici, ko je bilo več spuščenih in samih psov, sem kar s šibo hodila na okrog, na vasi je dovolj da se naredim da poberem kamen (žalostno) zdaj pa Berry Aro čuva.
Res, če je samec zraven je večji mir kot sicer pa čeprav kastriran  :P

Drugače pa ... VELIKO SREČE!  >:D

Večinoma se pa kar sama brani. Zelo redki so ji všeč tako da ni veliko problemov.

Pa tisti sprej ni slaba zadeva, če pes ne pride bliže.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #3861 : 29 Maj 2007, 20:26:19
Pri Chici so se obnesle klorofilne tablete + občasno sprej. Pa mislim, da naju je samo 1x  v času gonitve zasledoval en pes. Ampak on teži tudi kadar se ne goni, tako da...


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3862 : 29 Maj 2007, 20:36:20
Klorofilne tabletke je treba dajat že od prvega dne ane? Kje se pa sprej kupi?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #3863 : 29 Maj 2007, 20:43:38
Oo, pa le ni pocakala na morje ali na resevalski tabor :P Pridna punca ;D
Sedaj pa cakamo le se na Faith kdaj se bo ona odlocila, hihi ::)

Drugace pa ne prevec komplicirat ;)


Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #3864 : 29 Maj 2007, 21:07:31
http://www.youtube.com/watch?v=Y5Drert67xU

Za tiste, ki niso na aussieglobe

Nisem na aussieglobe, sem dobila isti link danes zjutraj preko european disc dog lista in dala na forum pod rubriko "Frisbi."

Jaz naj bi sla na frisbi seminar z Karin Actun, ki ima tudi aussieja, v juliju. Malo je pod vprasajem, amapk upam, da mi bo uspelo.

Vprasanje za vas (ki sem ga dala tudi pri borderjih): .kupujem boks za Olivio (za v avtu in na tekmah in drugih prireditvah), me zanima, kako ste zadovoljni s tistimi, katere imate za svoje pse in katere modele priporocate. Pa se to--kje v Ljubjani lahko najbolj ugodno kupujem?

Morda bi morala to vprasati pod drugo temo (npr. oprema) ampak se lazje najdem pri vas.



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Odgovori #3866 : 29 Maj 2007, 21:31:00
Hvala! Kje jih lahko gledam v zivo?



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #3867 : 29 Maj 2007, 21:34:57
Kolikor jaz vem, je to samo spletni nakupovalnik, torej se jih kupi samo prek spleta. Za več informacij je kontakt na spletni strani:
 PETRUCCI poslovne storitve   
 
Anže Gregorič s.p.
Borovška cesta 17 
4280 Kranjska Gora 
Slovenija, EU 

  041 464 316
 
 



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3868 : 29 Maj 2007, 21:38:55
Mi imamo Vari Kennel Deluxe box. Ti boksi so primerni tudi za avionski prevoz. Smo ga pa kupili v italiji.

Najbolj poceni so žičnati boksi, pa tud fajn je, ker so dovolj zračni. Take imajo recimo v Mr. Petu, imajo pa jih tudi na internetu: http://www.enaa.com/oddelki/zoo/dept.asp?dept%5Fid=1272

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3869 : 29 Maj 2007, 21:41:37
mucika, ti boxi so ultra dragi :o ta link od zoe ima po mojih izkusnjah najcenejse kletke. V Mr. Petu v BTCju pa imajo obcasno tudi kaksne akcije na kletke in bokse, se ti verjetno splaca it pogledat.

battito animale