kd orf

pimu · 3456

pimu

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
: 13 Avgust 2008, 11:16:12
 zanima me ali ima kdo kaj izkušenj iz kinološkega društva za vzgojo in šolanje retrieverjev...jaz sem zdaj z mojim psičkom v mali šoli švrk in se bliža že proti koncu, zdej pa bi rada šla naprej septembra ga šolati v osnovno šolo pa potem naprej poslušnost, kasneje pa še agility pa RO...pa me zanima če ima kdo kak nasvet kam naj grem, razmišljala sem tudi v kd ilirija in kd ljubljana...samo ko sem pregledala stran kinološkega društva lj, ki je na brdu imajo čudne starostne omejitve psov..
če pa bi šla v kd orf pa ne piše da lahko naprej delam še RO pa agility..

....Never Grow Up..


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 17 Avgust 2008, 16:01:05
Midve z mojo hodiva v Orfa. Z solo sem ful zadovoljna, nacin solanja se mi zdi odlicen, ker vsebuje veliko elementov prinasanja. Instruktorici sta super, ce vama s psom kaj ne gre, se zmenita za kaksno individualno uro, da se pogleda kje je problem, na telefon sta dosegljivi za morebitna vprasanja in tezave,...

Kd Orf ni v KZS-ju, tako da ne prireja izpitov. Imajo svoje interne izpite.

Si mogoce kaj razmisljala o working testu, ce mislis delati naprej s svojim kuzkom? Working test je imitacija lovske tekme, vendar se namesto divjadi uporablja umetna prinosila t.i. aporte. Kolikor je meni znano, ima zaenkrat samo Orf solanje za working test.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 16 Marec 2009, 18:19:09
Svoj prejsnji post vzamem nazaj..odkar je ena instruktorica na porodniski je v drustvu cel kaos.

Instruktorji nimajo licence (to sem zvedela kasneje), poslusnosti se dela minimalno (jaz ze par mesecev popravljam vse kar smo zafurali), predsednica nekaj casa govori nekaj, cez 1 mesec pa spet nekaj drugega, skupine so velike,...

V glavnem so me ful razocarali, pa ne samo mene..iz nase skupine smo sle 4 punce v drugo drustvo, kjer smo ful zadovoljne.



lanam

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 17 Marec 2009, 11:10:46
Ja Kd Orf ni tisto kar se obljublja na njihovi spletni strani. Tudi jaz sem razočarana nad njihovim izvajanjem šolanja (inštruktorji , ki to niso, pomanjkljive metode) in predvsem nad odnosom, kadar gre kaj narobe.
Z mojo psičko sedaj delamo poslušnost v Krimu. Zamujeno bo pa težko odpraviti.

lp lana



pimu

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 25 Marec 2009, 13:48:41
ja se pridruzujem ja..res je..midva sva tudi zdaj sla v drugo šolo in sva zelo zadovoljna..

....Never Grow Up..


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 13 Junij 2011, 20:28:32
So kakšne spremembe ali še vedno ista žalost?

Še kakšno društvo kjer imajo več prinašanja v tečajih? Bolj prilagojeno prinašalcem vsaj...


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #6 : 13 Junij 2011, 20:50:52
Isto :-\

Se pa dogovarjamo s klubom z eno pasjo šolo, da bi imeli tečaje za nas ;)



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 13 Junij 2011, 21:03:47
To se pa dobro sliši. Kje pa? :D


Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 13 Junij 2011, 21:04:13
Kar na ZS, prosim :o


ursa_9

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 23 Februar 2012, 22:22:17
Bom še jaz ponovila vprašanje Innane...so sedaj že kaj boljše razmere, kdo kaj seznanjen? Razmišljam v tej smeri, da peljem mojega na eno individualno uro trening prinašanja.