Petarde!!

Mašy · 151072

Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #150 : 21 December 2006, 23:26:29
Joj Tecka tega je mene tako strah :-\..... koliko si dovolijo ti mulci - ne moreš verjet >:(!
Takemu bi jaz vrgla petardo pod noge pa bi potem videli, kako bi on bežal! >:D Pa on vsaj ve kaj je petarda in da bo počilo, kuža pa to ne ve in ga to še bolj preseneti in ustraši. V glavnem te petarde so grozne.... :-\






aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #151 : 21 December 2006, 23:30:42
Majchy ti si lahko srečnica..Lani je Aska novo leto preživela na gorensjkem v vseeno bolj mirnem okolju, kjer ni bilo veliko pokjanja. Kje bo letos ne vem še. Vem pa to, da je vsak dan več pokanja slišati in sedaj tudi čez dan ni več vzunaj na vrtu..lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #152 : 21 December 2006, 23:39:41
Mene pa najbolj jezi to, da eni prav uživajo, ko vržejo pred psa petardo >:( >:( To se mi je zgodilo pri prejšnjemu psu, ko so mu eni mulci iz avta vrgli dobesedno manj kot pol metra pred psa petado >:( Star je bil takrat okoli 8 let in prej nobenih problemov, potem pa se jih bal kot hudič, samo, da je zašlišal pok. Ga je bilo će zanimivo peljat na sam sprehod in na kake finte vse moral uporabiti da je šel dlje, ko je kdaj počilo.....lp


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #153 : 21 December 2006, 23:50:16
Jahhh... na žalost si kuža to zapomne, ker je to velik šok za njega in tega zlepa ne pozabi in se potem tako boji vseh vrst pokov. :-\



danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #154 : 23 December 2006, 00:08:32
Hm, jaz imam s Syb že vseskozi težave, ker se pokanja boji ampak vsaj pred sosedovim mulcem sem jo rešila pred tremi leti - ravno, ko sem hotela z njo na sprehod in sva bili med vrati, je mulo presrani vrgel petardo kakšna dva metra proč od naju... posledica - cel teden sem jo imela težavo spravit iz hiše... ampak moja prva reakcija je bila pa ta, da sem pograbila telefon, poklicala policijo in ga prijavila. Plačal je kazen in ni nikoli več vrgel petarde, kadar je videl mene s psom. Isto bom naredila vsakemu, ki bi to storil Danteju, to je zanj zdaj prva zima in zaenkrat se na srečo ne boji pokanja, tako da upam, da bo tako tudi ostalo...če bi se pa slučajno našel kdo, ki bi ga namerno ustrašil, nja se me pa boji >:D >:D >:D >:D >:D
Ampak mislim, da je mojim sosedim zdaj vsempo vrsti že jasno, da ko gre za moje živsli, z mano ni šale!

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #155 : 23 December 2006, 11:05:01
Kazen za pokanje petard je od 100.000 sit naprej.

Kazni so od 150.000 do 300.000 sit.

Jaz imam srečo da pri nas na vasi niti ne pokajo petard, če pa že kakšna poči, jo Kana samo nazaj nadere.



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #156 : 24 December 2006, 18:19:56
Lansko leto mi je uspelo Rondota prpravt do tega, da je poke ignorilal sicer je cviknil ampak ni bilo nobene panike! Letos pa vse ok dokler niso prejšni teden nevem kdo metal petarde sredi belega dne na sosedov travnik in seveda, ker je bil sonček je bil Rondo zunaj.......normalno skoraj ga je kap. Dobro, da je bila mami doma, da ga je malo zamotila ampak vseeno, ko zasliši je popolnoma prestrašen, na večernem sprehodu hodi čisto zraven mene ostalo ga ne zanima. Sicer se mi pa ne boji samo Rondo ampak tudi Action (konj). Zadnjič smo šli na sprehod jaz, Rondo in Action in so neki mulci sedeli za grmovjem, Rondo je začel ful lajat, ker je bil malo pred nama ampak sem ga poklicala in je prišel in ves naspidiran hodil zraven in gledal v grmovje, potem sem se obrnila kaj hudiča to je in že je počilo, mulci so takoj stran stekli ker so videli kaj so naredili. Action se je ustrašila, začela divjat ampak hvala bogu res hvala bogu ne poskuša se zmuznit oz it po svoje tako, da je samo roka v žep in cukr ven pa je bilo...celo pot do doma se je tresla..boga res. Ker je Action izvajala kar je izvajala in sem mirila njo, medtem se je Rondo zapodil za mulci in lajal na njih oz prisilil jih je da so šli ob eno ograjo in niso mogli stran dokler nisva midve prišle. Eden od tamalih jih je pošteno pokasiral saj ko so vrgli se je Action ustrašla in medtem ko se je uspela je odneslo en kamen sicer čist majček fantu v obraz in je bil popraskan po licu. Nekaj so se opravičevali...ampak kaj mi bo že pomagalo opravičilo, če imam zdaj 2, ki sta popolnoma prestrašena? mulci stari 10 in 11 let pa takole >:( >:(. Starši so bili nekaj pametni, da moja kobila ogroža življenje njenemu sinu.....so bili pametni dokler se nismo spomnili zakona glede petard. ne morem vrjet.

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #157 : 25 December 2006, 13:42:50
Starši so bili nekaj pametni, da moja kobila ogroža življenje njenemu sinu

A še starši so bili zraven  :o  :-X

Smo bili pa včeraj pri babi na kosilu in sem takrat ugotovila kaj pomeni živeti v mestu (živi za bežigradom) v temle božično-novoletnem času  :-X To tako poka da še jaz trzam, pa še odmeva med hišami... Po mojem bi se Kana bala pokov če bi mi ta živeli  :-\



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #158 : 25 December 2006, 14:08:42
ja normalno, starši glavni pobudniki tega. za zjokat!

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #159 : 25 December 2006, 15:31:41
Smo bili pa včeraj pri babi na kosilu in sem takrat ugotovila kaj pomeni živeti v mestu (živi za bežigradom) v temle božično-novoletnem času  :-X

A ni tak, da v strnjenih naseljih pokanje sploh nikoli ni dovoljeno??

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #160 : 25 December 2006, 15:39:02
Sammy - eno je to, da ni dovoljeno - v praksi je pa na žalost drugče... :-\

Sicer tega zakona ne poznam :-[, verjamem pa, da obstaja in tudi logično bi bilo tako ;), ampak kaj češ, ko nihče oziroma redki to upoštevajo... >:(

Lp, Tina



angie

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #161 : 25 December 2006, 15:42:14
Ja v strnjenih naseljih pokanje kao ni dovoljeno. No ampak veš kako je v resnici? Jaz živim v strnjenem naselju - sami bloki- in to 30 METROV od policijske postaje pa je vseeno vsak večer kot na fronti. Petarde, rakete in nesramna mularja. To, da s tem plašijo živali - moj pes je čist preč takoj ko zasliši tisti žvižg, ki ga naredi raketa- in verjetno tudi majhne otroke pa očitno nikogar ne zanima. Pa še nihče od nas, ki nas to moti se ne upa policije klicat, ker se tukaj vsi poznamo med sabo in bog ne dej da kdo zve, da je zaradi tebe plačal 150.000 kazni. No, pa policaji so ponavadi  prvi ki začnejo s petardami. >:( Žalostno... :'(

'Great' means more than just 'big'!


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #162 : 25 December 2006, 16:07:49
Žalostno.  :( Jaz tudi obupujem zaradi soseda, sam kaj ... Letos je na srečo malo bolj mirno.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #163 : 25 December 2006, 16:15:58
A ste opazili še nekaj, meni se zdi, da so vsako leto te petarde močnejše in močnejše, včeraj sva se z fantom peljala skozi mesto in je počila ena petarda, pa če verjamete ali ne, se je avto kar stresel, tako kot da bi počila pod avtom - pa ni...
Pa takole zunaj se še jaz ustrašim, kaj šele naše živalice - to ni več normalno, kaj bo šele prihodnja leta - me je kar strah...groza... :-\



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #164 : 25 December 2006, 17:01:14
Irena jaz sem zaradi poka petarde prvič letela s konja v klubu :(...

Pri nas je pa letos zaenkrat še mirno.Soseda sta se čez počitnice parkirala na Veliko planino,Kemo se pa tudi kontrolira :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #165 : 25 December 2006, 20:38:12
Pri nas je tudi vsako leto huje.Se ne spomnim,da bi za božični večer kdaj pokalo toliko kot je včeraj.Na eni strani ognjemet,na eni strani šibkejše petarde,na drugi močnejše,na drugi spet nekaj drugega  :-\ Nevem kaj bo šele za novo leto,ko se bo to pokanje pomnožilo...Včasih me pokanje ni motilo,zdaj mi gredo pa prav na živce,ker nimajo več mere.Pokajo,zjutraj,zvečer...cel dan.Jaz grem z Rino na nekaj ur ven iz hiše in hodim za njo,da lahko opravi svoje,ker če me ni zraven,sploh ven ne gre  ???.Na sprehod jo spravim dokler je svetlo,ko je temno ni šans...
Tolažim se s tem,da bo kmalu konec  ;)

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #166 : 25 December 2006, 20:43:56
Uboga Rina, ona je pa res revček ja .... tolk se boji :-\ - sej kdo se pa nebi, če pa spuščajo take petarde, kot da bi bomba eksplodirala >:(... nevem jaz sem že kar alergična na to... nikoli nisem marala petard, zdaj jih še manj, če je sploh možno bolj sovražiti petarde kot jih sovražim jaz....



Lanyca

  • Gost
Odgovori #167 : 25 December 2006, 21:56:32
Pri nas hvala bogu niti ni toliko pokanja, proti večeru je več.
Lana se nič ne boji in vse skupaj lepo ignorira, čeprav ji poči pred nosom se ne ustraši kar je kul.
Upam, da bo pokanje čimprej mimo saj se nekatere živali res bojijo. :-Xlp



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #168 : 26 December 2006, 12:04:46
A ni tak, da v strnjenih naseljih pokanje sploh nikoli ni dovoljeno??

Res je, samo to se ne upošteva  :(

Jaz živim v strnjenem naselju - sami bloki- in to 30 METROV od policijske postaje pa je vseeno vsak večer kot na fronti.

Verjameš ali ne, tudi babi živi tri ulice naprej od policijske postaje za bežigradom  :-X



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #169 : 28 December 2006, 10:06:43
V mestih je grozno, v centru je sicer malo bolje, vendar vseeno že pošteno poka. Bom še kar "vesela", da je bil Lum operiran in smo na počivanju, tako da ne moremo raziskovat naokoli! Najhuje je bilo do sedaj za moje pojme v Kamniku (tam sem živela cca. 4 leta), pa spet ne v strogem centru (razen za silvstrovo), ampak malo zunaj. Enostavno ne pomaga nič, razen prijava. Tudi za Bežigradom, tam sem živela do konca gimnazije, je bilo vedno zelo glasno. V centru LJ je zaenkrat še znosno, verjetno pa tako ne bo dolgo več ostalo. Na silvestra pa sploh ni šanse, da gremo kaj dlje kot samo pa metrov pred blok, ker bo noro. Že pred leti, ko tega sra* >:( še ni bilo toliko, se takrat sploh ni dalo hodit po mestu, zdaj pa raje sploh ne pomislim. Enkrat je fotru pod škornjem počila, sicer ni bilo prav nobene škode, ampak od takrat se jih bojim ko hudič. Rakete še prenašam, ker je vsaj malo za videt (če so seveda pravilno izstreljene), petard pa enostavno sploh ne štekam.



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #170 : 28 December 2006, 10:46:33
Gulu,
se čisto strinjam s tabo, da pri raketi imaš vsaj kaj videti, kar se pa straha pred petardami tiče se jih pa jaz tudi ful bojim, ker ko sem bila majhna in sem bila na obisku pri babici in dedku, ki živita v bloku in sva z mami odhajale od njih in hodili ob bloku, je en kret* >:(, vrgel petardo iz hvala bogu desetega nadstropja in je eksplodirala nekaj metrov tik nad mano, tako da si lahko predstavljaš kako sem se ustrašila, kot štri leten otrok in od takrat mi je strah pred petardami ostal za vedno. :-\

Lahko si pa predstavljam, kako neprijetno in grozno mora biti pa vse to za naše kosmatinčke, ki sploh ne vedo kaj petarda je, ampak samo slišijo en glasen pok, ki jih zelo ustraši.... :-\



*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #171 : 28 December 2006, 11:25:34
Tudi jaz se strinjam z obema. Pri raketah imaš vsaj kaj za videt, petarde so pa po domače povedano stran vržen denar.
Jaz sem bila v ponedeljek z Lonom v mestu in so na vsakem vogalu pokali z petardami. In namesto, da bi Lon na sprehodu užival, ga je bilo zelo zelo strah zato sva šla raje kar domov.Sem pa petarde tudi jaz dobila že pod noge in jih res ne prenesem >:( >:(

Lp,  ;)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #172 : 31 December 2006, 07:56:23
R
V mestih je grozno, v centru je sicer malo bolje, vendar vseeno že pošteno poka. Bom še kar "vesela", da je bil Lum operiran in smo na počivanju, tako da ne moremo raziskovat naokoli! Najhuje je bilo do sedaj za moje pojme v Kamniku (tam sem živela cca. 4 leta), pa spet ne v strogem centru (razen za silvstrovo), ampak malo zunaj. Enostavno ne pomaga nič, razen prijava. Tudi za Bežigradom, tam sem živela do konca gimnazije, je bilo vedno zelo glasno. V centru LJ je zaenkrat še znosno, verjetno pa tako ne bo dolgo več ostalo. Na silvestra pa sploh ni šanse, da gremo kaj dlje kot samo pa metrov pred blok, ker bo noro. Že pred leti, ko tega sra* >:( še ni bilo toliko, se takrat sploh ni dalo hodit po mestu, zdaj pa raje sploh ne pomislim. Enkrat je fotru pod škornjem počila, sicer ni bilo prav nobene škode, ampak od takrat se jih bojim ko hudič. Rakete še prenašam, ker je vsaj malo za videt (če so seveda pravilno izstreljene), petard pa enostavno sploh ne štekam.

Ja letos je v centru malce bolj znosno kar se petard tiče, čeprav bolj ko se nov let bliža več jih je slišati. Sem se v peteh vračala s sprehodo čez Savsko naselje in tam so že sredi belega dne na veliko metal petarde >:( >:(. Dokler jih je Aska slišala od prav daleč, je še šlo in ni trznila. Bližje ko sva bili, vedno huje je bilo. Se ji je čisto zmešalo, me je začela vlečt in in rinila proč. Takrat je bila z mislimi čisto nekje drugje in pozabila na kakršnokoli poslušnost. Umirila se je šele, ko sva bile že nekaj časa proč od tam.  Če bi bilo po moje, bi te petarde popolnoma prepovedala. Sej rakete je res vsaj luštno pogledat, samo to pokanje s petardami pa >:( >:( >:(
Pa eni jih še radi mečejo direkt pod noge človeške ali pasje >:( >:( to se je zgodilo pri prejšnjemu psu,da mu eni mulci so petardo iz avta direkt pred Kana. Prej se ni bal petard, od takrat pa so bili problemi. Samo nekako na finte se ga je vseeno dalo spravit na sprehod, potem, ko je slišal pok.

Lp


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #173 : 31 December 2006, 10:57:28
Bližje ko sva bili, vedno huje je bilo. Se ji je čisto zmešalo, me je začela vlečt in in rinila proč. Takrat je bila z mislimi čisto nekje drugje in pozabila na kakršnokoli poslušnost. Umirila se je šele, ko sva bile že nekaj časa proč od tam. 

Pri naju je ravno obratno. Ko ga je strah, je njegova poslušnost na višku, poleg in odpoklic sta na višku, razen do kakšnih 'veselih' vaj (kot so npr. skoki ipd.) mu takrat ni. ;D

Pa eni jih še radi mečejo direkt pod noge človeške ali pasje >:( >:(

Meni se na srečo to še ni zgodilo, mi je pa nekdo pred nekaj tedni vrgel petardo pred avto na cesto.  >:(

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #174 : 31 December 2006, 11:07:32
Pri naju je ravno obratno. Ko ga je strah, je njegova poslušnost na višku, poleg in odpoklic sta na višku, razen do kakšnih 'veselih' vaj (kot so npr. skoki ipd.) mu takrat ni. ;D
Srečnica ;D


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #175 : 01 Januar 2007, 07:47:28
Pa še ena zgodbica. Peljem včeraj še zadnjič na jo na en res kratek sprehod okoli 18 ure do enega najbolj mirnega parka v mojem okolišu. In že kmalu na začetku poči >:(. Aska ne bev ne mev samo črta, vlečt začne. Greva dalje spet poči in še enkrat,.. Prideva le do prej omenjenega parka in upam,da tam bo res mirno, pa sem se zmotila. So eni metal rakete. Samo teh začuda se ni prav nič ustrašila, a se  samo ustavila in začudena gledala le kaj je to čudo kar se blešči po zraku :o. Potem le opravi tisto kar je morala in greva nazaj. Pa aska ne bi šla, se vsede in nikakor nazaj med takrat še mnogo milejšo obliko pokanja, se upirala 100 na uro :-\. Sem dobesedno mogla jo zvlečt oz. pomagat, da je le šla in na foro je pa tud nasedla glej Dona gre (ena njena dobra pasja prijateljica bernka) in se le premaknila in počasi sva odšli proti domu. Vmes seveda tu pa tam počilo je, sicer ne tam kjer sva šle. No srečno prispeva domov. Je pa zanimivo, ko je pa notri, pa niti malo ne trza na petarde, tudi , ko je bilo najhujše prav nič. Je pa bilo zelo veselo potem cel večer s temi petardami in raketami še krepko čez polnoč vse do druge ure zjutraj in sedaj zjutraj spet okol pol sedmih so jih metal >:( >:(


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #176 : 01 Januar 2007, 10:26:44
jast pa moram prav pohvalit naše fante ;), so letos imeli le ognjemete, pa še to le od polnoči pa do polnoči petnajst, tako, da je bilo pesjanom, čeprav ga jast zdaj nimam več, za novo leto lepo ;D

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #177 : 01 Januar 2007, 11:02:14
no jaz pa mojega prav nič točno ob pol noči cvili ,laja...čisto je bil zbegan in me ob 8.15 zbudi(do 2.00 sem bila pokonci)in ob devetih ga peljem ven :( ::)čisto zbita in zaspana

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


malena3

  • Gost
Odgovori #178 : 07 Januar 2007, 00:42:27
Kal moram reči, da je bil priden in ne reagira veliko na poke.
Sem mu pa ravno čistila kočo in dvorišče popoldne 2 dni pred novim letom in je počilo tako,da sem sama najbolj odskočila.

Zadnjič pa sva se sprehajala in je najprej kup mularije pokalo pitardo za pitardo, ampak so bili predaleč, da bi sploh videla, kdo je. Mene ne zanima,al je star 30 ali 50 let, jaz takrat izgubim živce na celi črti. Če bi kdo od sosedov pokal, bi klicala policijo.
Sosed je metal pitarde in smo ga dali malo na hladno, žalostno, pa da je foter še slabši. Če nebi nehal, bi klicala policijo. Se niti malo ne oziram na sosedske odnose.
Če je zakon, je zakon. In kaj imajo sploh od tega, da mečejo to v zrak? Ne razumem.

Sva se pa sprehajala s Kalom ravn na zadnji dan decembra in se je en mulo vozil okoli s kolesom in metal petarde. Ampak on si upa to narediti v moji bližini. Seveda se je Kal ustrašil, če je padla pitarda 5 metrov pred njim.
Sem ga ustavila in tako zmerjala, da je ratal ves rdeč in gonil kolo 100 na uro. Mulo je bil star 14 let in se rekla, če se takoj ne pobere, da gremo za njim k njegovim staršem in se bomo menili naprej.

Groza, res. >:(



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #179 : 18 Avgust 2007, 11:04:38
Naša psička Tara se jih zelo boji.Balu pa še to ni dočakal bo letos hehe

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu