Danish design posteljice in oblekice za pse & muce

puppa · 63456

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #120 : 05 April 2007, 23:23:11
A niso preležanine v bistvu nekakšno odmiranje mišic (oz. zaradi ležanja mišice niso natrenirane in potem so čisto ohlapne in vse manj "funkcionalne")?  ??? Tako, da upam, da je govora res samo o otiščancih.

Danaja: Danish design ima kar nekaj pasjih ležišč, primernih tudi za bernardince. Tako so največja ležišča (upam, da sem prav razbrala) v velikosti 138cm x 87cm (debelina pa odvisna od modela, materiala...itd), kar se mi zdi, da je primerno tudi za bernardinca.


Lp,
M


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #121 : 05 April 2007, 23:26:26
scythe: khm..khm.. ja, jaz sem mislila na otiščance :-[



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #122 : 06 April 2007, 17:40:54
danaja: otroski jogi ???

battito animale


danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #123 : 12 April 2007, 21:30:16
ja, sem se narobe izrazila :-[, v bistvu gre res za otiščance, samo jaz jim tako pravim, ker jih dobi od ležanja (se točno vidi, ker večinoma spi na desnem boku in je na desnem kolenu zadeva precej slabša kot na levem).
Hvala za informacijo, se bom pozanimala. Z velikostjo bi bil sicer lahko problem, sploh tista mera 87cm, ker ima Dante že zdaj 80cm plečne višine in še vedno raste, pa moram zraven štet še glavo in njegovo ''iztegnjeno spanje'' ::) ::) ::) Njegov moto je: ''Čez kamot ga ni!'' ;D
 Jogi - ni slaba ideja, če bi bil enostavnejši za pranje, tako pa... ne bi rada legla pršic in bolh.

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #124 : 13 April 2007, 16:21:02
Kaj pa Comfort ležišča? Ali pa tale od Ruffweara.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #125 : 13 April 2007, 22:39:16
Nisem natančno brala vsega, tako da se opravičujem, če sem spregledala podatek, ampak zanima me, kje bi se dalo dobit posteljo, dovolj veliko za bernardinca,
Že nekaj časa neuspešno iščem, za manjše pse izbire čez glavo, za večje pa nič... :-\
Rabim, ker je že toliko težak, da dobiva preležanine.

Mi imamo tako velike postelje - v trgovinah Pikin butik v LJ-Dravljah ali Markovcih.

Se pa strinjam z dog4ever glede preležanin.






deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #126 : 17 April 2007, 09:53:25
Moj znanaec je iemel vedno človeške jogije za doge. Vsake toliko jih je zamenjal- za "nove" rabljene. Čez pa prevleko gumirano, ki jo je obrisal , ko je menjal rjuho in čez to navadno jogi rjuho,ki jo je pral. Ni bilo nobenih žuljev na psih .
Mislim,da ni od psa nič več pršic kot od ljudi. Če redno sesaš in imaš vmes zaščitni sloj nima bit kaj narobe.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #127 : 18 April 2007, 22:58:54
Bo držalo. Dante bo še ta teden dobil posteljo - za svoj prvi rojstni dan ;)

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #128 : 19 Marec 2008, 08:07:17
Uf, je ta tema že zaprašena.....

Je kaj sprememb glede Danish design? Kaka nova stvar? Morda nov cenik? Še vedno velja popust za pridne pesjanarje? Se izdelke dobi še vedno tam kot prej?

Mal mi je ležišče Morocco padlo v oči. Cena, dobava?

Kristinca & Florinca


tjasav

  • *
    • Prispevkov: 600
    • Točke: 0
  • R&R
Odgovori #129 : 19 Marec 2008, 17:30:51
Ja...ta je padel tudi meni in sem izkoristila februarski 20% popust in ga nabavila. Res je lepo.  8)



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #130 : 22 Marec 2008, 17:03:50
Uf, je ta tema že zaprašena.....

Je kaj sprememb glede Danish design? Kaka nova stvar? Morda nov cenik? Še vedno velja popust za pridne pesjanarje? Se izdelke dobi še vedno tam kot prej?

Mal mi je ležišče Morocco padlo v oči. Cena, dobava?

Cenik je še vedno enak (že več kot leto dni, ko smo celo pocenili nekatere izdelke).

So pa tudi nove zadeve. Morroco postelja za muce, pasja hišica iz blaga...

Če je izdelek na zalogi, je dobava takoj.

Lps



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #131 : 01 April 2008, 09:28:11
ojla puppa

mene zanimata pa Sherpa fleece postelja in dekca,za maltežana,katere barve imate in cena? cenika mi ne odpre,mogoče nimam pravega programa :-[  pa kako je z dostavo? hvala  :)


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #132 : 01 April 2008, 09:52:51
ojla puppa

mene zanimata pa Sherpa fleece postelja in dekca,za maltežana,katere barve imate in cena? cenika mi ne odpre,mogoče nimam pravega programa :-[  pa kako je z dostavo? hvala  :)

Najboljše si je te zadeve ogledati v živo - možno v Ljubljani in Ptuju v naši trgovini. Za maltežana je verjetno 45 cm dovolj velika postelja, na voljo je samo en komad v modri bravi in se nahaja v trgovini v Ljubljani, ter en komad v rdeči barvi, ki se nahaja v trgovini na Ptuju. Cena je 20,16 EUR. Posteljo lahko prevzameš osebno v trgovini ali pa ti jo pošljemo po pošti.
Kar se tiče odejic, imamo od ta malih na voljo v modri barvi v Ljubljani in v rjavi barvi na Ptuju, cena je 11,09 EUR.

V aprilu imamo akcijo za posteljice Danish design in sicer ob nakupu posteljice, prejmete brezplačno Danish design ovratnico s povodcem ali Danish design oprsnico (na izbiro v rdeči, modri ali črni barvi).



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #133 : 01 April 2008, 12:08:05
hvala  :)  boste posteljce in dekce še kaj dobili (tudi v driguh barvah)?v Ljubljani je trgovina pri Pedagoški ne (sem prebrala v tej temi,sam nisem ziher da nisem zamešala)? kateri LPP bus pa pripelje najbolj blizu?


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #134 : 01 April 2008, 12:59:04
hvala  :)  boste posteljce in dekce še kaj dobili (tudi v driguh barvah)?v Ljubljani je trgovina pri Pedagoški ne (sem prebrala v tej temi,sam nisem ziher da nisem zamešala)? kateri LPP bus pa pripelje najbolj blizu?

Ne, naša trgovina Pikin butik je v Dravljah, na Čebelarski 19 b, tel.: 01 519 71 88, odp.čas: 9.30-13.30 in 15.00-19.00.

Kar se tiče odejic, jih imamo v drugih barvah, vendar so druge velikosti (srednje ali velike).

Lps



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #135 : 01 April 2008, 13:16:46
joj se opravičujem,se mi je zdelo da sem nekaj zamutila  :-[ hm,še eno vprašanja,pol pa pridemo kmalu na obisk... gre kateri LPP bus mimo oz najbližje? :-\


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #136 : 01 April 2008, 14:01:29
joj se opravičujem,se mi je zdelo da sem nekaj zamutila  :-[ hm,še eno vprašanja,pol pa pridemo kmalu na obisk... gre kateri LPP bus mimo oz najbližje? :-\

Tja vozi avtobus št. 22 - Kamnogoriška. Iztopiš na zadnji postaji, trgovina je le streljaj stran od postaje. Lps



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #137 : 01 April 2008, 15:11:51
Kaj pa pesjanarski popust? Še obstaja?

Kristinca & Florinca


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #138 : 01 April 2008, 16:52:28
Kaj pa pesjanarski popust? Še obstaja?

Za Danish design ga nikoli ni bilo. Lps



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #139 : 01 April 2008, 17:19:40
Ups, my mistake.  :-[ Se opravičujem.

Kristinca & Florinca


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #140 : 01 April 2008, 18:53:42
Ne, naša trgovina Pikin butik je v Dravljah, na Čebelarski 19 b, tel.: 01 519 71 88, odp.čas: 9.30-13.30 in 15.00-19.00.

Kar se tiče odejic, jih imamo v drugih barvah, vendar so druge velikosti (srednje ali velike).

Lps

hvala,pridemo v 2 tednih na obisk  :) sej dekca mi ni panike če je večja. pa barve postelc? boste še kaj dobili?


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #141 : 02 April 2008, 09:33:15
hvala,pridemo v 2 tednih na obisk  :) sej dekca mi ni panike če je večja. pa barve postelc? boste še kaj dobili?

postelce so tudi v drugih barvah, vendar vecje velikosti.

ta trenutek ne planiramo nove nabave, ker imamo se veliko zalogo drugih dd izdelkov. lps



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #142 : 04 April 2008, 09:56:34
Ne pozabite, da je Danish desgin tudi del posebnega programa, ki ga ima podjetje Avanturist pripravljeno za pridne pesjanarčke.    ;) :) ;D

Kopiram iz teme Arden grange:
5 točk: popust pri naročilu naših izdelkov v višini 5%
10 točk: popust pri naročilu naših izdelkov v višini 10%
15 točk: popust pri naročilu naših izdelkov v višini 15%
20 točk: POLEG POPUSTA V VIŠINI 15% ŠE brezplačna 390 g posodica hrane Nature diet (okus po izbiri)
25 točk: POLEG POPUSTA V VIŠINI 15% ŠE  brezplačni priboljški Crunchy bites 250g (okus po izbiri)
30 točk: PAKET PRESENEČENJA 

Naši izdelki so mišljeni tisti izdelki, kjer je podjetje Avanturist uvoznik za Slovenijo (Arden grange, Nature diet, Danish design).

Izdelke pošljemo po pošti - brezplačno za naročila nad 9.999 SIT ali jih prevzamete v naši trgovini Pikin butik, Markovci 35 b, 2281 Markovci pri Ptuju (v drugih trgovinah to NI možno), ugodnosti pa uveljavljate LE z naročilom preko zasebnega sporočila name, saj bomo le tako lahko vedeli, kdo ima koliko točk. Drugod teh ugodnosti NI mogoče koristiti.

V VELJAVO STOPI Z DNEM 01.12.2006
 


puppa, se mi je zdelo, da ne sanjam o popustu.  ;) Torej, še velja ali nič več?  ???

Kristinca & Florinca


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #143 : 04 April 2008, 11:04:09
puppa, se mi je zdelo, da ne sanjam o popustu.  ;) Torej, še velja ali nič več?  ???

Prosim poglej datum (predvsem letnico). Če boš listala naprej, boš videla, da so se zadeve malo spremenile.
Ugodnosti lahko pesjanarji sedaj koristijo preko naročil na www.pasji.net, pogoje popustov pa tam določa skrbnik,
to je bilo navedeno v večih temah (mislim da predvsem pod temo ugodnosti za pesjanarje),
ker je bil tak dogovor s skrbnikom strani.

Načeloma so se pa popusti vedno izključevali med seboj, torej če je izdelek v akciji, dodatnega popusta ni.

Takole, čisto iz radovednosti me pa zanima, če ti dam popust, a boš kupila kakšen izdelek DD?
 ;)



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #144 : 04 April 2008, 13:45:41
Saj ni problema puppa, samo potem ne piši, da popusta nikdar ni bilo......  Sem že mislila, da sem malo shizofrenična in si stvari domišljam.

Ja, namen imam kupit ležišče Morocco. Sem že klicala v trgovino in imajo na zalogi. Samo pogledat bi morala it, da vidim, če je velikost ustreza in če je vse OK, tudi kupim.

Kristinca & Florinca


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #145 : 05 April 2008, 16:14:58
Saj ni problema puppa, samo potem ne piši, da popusta nikdar ni bilo......  Sem že mislila, da sem malo shizofrenična in si stvari domišljam.

Dolžna sem ti opravičilo, ker sem očitno jaz že sklerozna.  :-[ Toliko različnih dogovorov smo že imeli z različnimi partnerji, da sem na tole pozabila. ???

Obvestilo o spremembi pogojev pa je bilo objavljeno na forumu večkrat tudi pod aktualno, tako da velja pa res več ne - ta del je resničen.

Lps



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #146 : 05 April 2008, 16:56:13
Puppa,a lahko prilepiš kakšno slikco hišic iz blaga,že dolgo iščem nekaj,pa nikjer nič pametnega!!!
Mogoče,mi bo pri vas kaj všeč!!!

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #147 : 05 April 2008, 18:41:39
Puppa,a lahko prilepiš kakšno slikco hišic iz blaga,že dolgo iščem nekaj,pa nikjer nič pametnega!!!
Mogoče,mi bo pri vas kaj všeč!!!

Slikce ta trenutek nimam, imam pa letak, a je prevelik, da bi ga pripela. Če mi po zs daš svoj e-mail, ti ga pošljem po e-mailu.

Drugače pa si jo v živo lahko ogledaš v trgovini Tačka v Domžalah ali v trgovini Pikin butik v Dravljah.



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #148 : 05 April 2008, 19:06:32
Sem ti poslala ZS!!!
Hvala!!! :)

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #149 : 06 April 2008, 14:27:46
Sem ti poslala ZS!!!
Hvala!!! :)

Dobila.  :) Ti pa že imaš letak s slikami hišice na mailu.  ;D

Lps