Ocenjevanje sporočil forumovcev

ninci · 136469

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #180 : 01 Januar 2006, 15:35:13
Eno vprašanje za Ninci. :)
em zanima me če, zdaj ko imam le 3 točke, ne morem iskoristiti popusta za hrano AG?
Če je recimo hrana znižana od 11.400 na 10.400, ali potem ne dobim 10% Pesjanarskega popusta?
Ali pa ga dobim, ko bom mela čez 15 točk?

Pa še za urso vprašanje. Ursa kaj delaš, da imaš toliko točk? ??? ;)


Lp:)

Lanyca vsi, ki ste popust koristili že pred uvedbo točk, ga brez problema koristite tudi sedaj, tak je bil dogovor z puppo.
Lanyca točke ti prinesejo tudi prispevki v kam veterinar, kam šola, kam sprehod, kam počitnice, zdravje, vzgoja, hrana ... Ne sme pa biti od kje prepisano! ;)


Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #181 : 01 Januar 2006, 16:19:17
Ej nina, zakaj maš tako malo točk? A nisi ti dost prispevkov napisala...? Pa Črt? Če se že gremo te točke, se pejmo vsaj tako da bo fer. :)


lp

Los je car!


mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #182 : 02 Januar 2006, 13:06:24
Ninci, samo eno vprašanje imam, glede na tole:

Citiraj
Lanyca točke ti prinesejo tudi prispevki v kam veterinar, kam šola, kam sprehod, kam počitnice, zdravje, vzgoja, hrana ...

Jaz sem napisala kam morje oz. počitnice, pa nisem dobila točk ???

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #183 : 02 Januar 2006, 13:52:14
Ninci, samo eno vprašanje imam, glede na tole:

Jaz sem napisala kam morje oz. počitnice, pa nisem dobila točk ???

Ja prispevke redko točkujem sproti, ker se jih je nabralo že kar nekaj. Pa najprej objavim več prispevkov in potem vsem skupaj dodelim ocene.  ;)

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #184 : 02 Januar 2006, 20:18:55
Ja prispevke redko točkujem sproti, ker se jih je nabralo že kar nekaj. Pa najprej objavim več prispevkov in potem vsem skupaj dodelim ocene.  ;)

Lp nina

Aha, hvala za pojasnitev ;)

Lp, Marusa


irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #185 : 02 Januar 2006, 20:38:40
Mene pa zanima ena malenkost...zanima me, če je bilo besedilo od Nine (Rinchy), ko je napisala Kam v šolo! Točkovano?...to pa zato, ker sem zdaj videla da je prispevek nov Nina ima pa že kar precej časa 7 točk?????

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #186 : 05 Januar 2006, 13:15:35
Se opravičujem, če je že kje napisano: koliko točk ti prinese prispevek v rubriko kam?

Lp, Ana



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #187 : 05 Januar 2006, 13:32:57
Se opravičujem, če je že kje napisano: koliko točk ti prinese prispevek v rubriko kam?

Lp, Ana
3,mislim da

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #188 : 05 Januar 2006, 13:37:37
Rinchy a ne bi ti morala biti že  " Mali pesjanar " !?



lp


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #189 : 05 Januar 2006, 13:41:38
Rinchy a ne bi ti morala biti že " Mali pesjanar " !?



lp
Se ne obremenjujem s tem ;) Tudi če ostanem to kar sem bom vseeno pisala na forum :P ;) Bom,ko bom :)

Lp,Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #190 : 05 Januar 2006, 13:57:33
Ne,samo , ko vidim, da pišeš res pametna sporočila tebi to še posebaj privoščim ;).
In vem-da se ti ne obremenjuješ s tem, ker tisti,ki se mu ne gre zato je lahko še mesece-leta takšen in se NE bo pritoževal :).




lp Jure


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #191 : 05 Januar 2006, 15:08:44
Od česa so torej odvisne te zvezdice? Ponavadi je na forumih od števila napisanih sporočil ...

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


anana

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 539
    • Točke: 15
Odgovori #192 : 05 Januar 2006, 15:09:45
Od števila točk ;).



Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #193 : 05 Januar 2006, 15:21:23
...ko jih zbereš 15, imaš potem 2 zvezdici in naziv 'mali pesjanar'...in tako naprej... ;)

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


newfka

  • Newfs! I love them!!!
  • *
    • Prispevkov: 827
    • Točke: 15
  • Newfing through life!
Odgovori #194 : 05 Januar 2006, 15:27:41
Dolga je še pot do super pesjanarja...  ;D  ;D

Sicer pa meni se zdijo točke odlična ideja!  Na tak način so super pesjanarji res tisti, ki si tak naziv tudi resnično zaslužijo. Ne pa pisatelji, ki se s kopico nesmiselnih postov v dveh tednih okinčajo s takim ali podobnim nazivom... ::)

Skratka, super!


ps. No pa da ne bo kdo mislil, da mi je naziv pomemben...sploh ne.  ;)

Old age means realizing you will never own all the dogs you wanted to.
Joe Gores

http://newfka.deviantart.com


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #195 : 05 Januar 2006, 15:28:49
Citiraj
Nagrade:
Vsak član, ki doseže 15  točk ima ugodnost pri nakupu Arden Grange hrane, obenem dobite naziv Mali Pesjanar.
Vsak član, ki doseže 20 točk si lahko spremeni naziv pod nickom in dobi naziv Pesjanar.
Vsak član, ki doseže 30 točk si lahko spremeni barvo nicka in dobi naziv Pravi PeSjanar.
Vsak član, ki doseže 50 točk si pridobi naziv SuperPesjanar.
Tiste, ki bodo še bolj pridni in bodo dosegli še „kakšno“točko več, pa bo čakalo še kakšno dodatno presenečenje.

Vsak nov naziv pa prinaša dodatno zvezdico ;).

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #196 : 05 Januar 2006, 19:36:55
Aha, hvala za pojasnilo!

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #197 : 17 Februar 2006, 21:48:36
Vsi veste, da je zaradi nepotrebnega nabijanja sporočil, da bi dosegli oranžno barvo in naziv SuperPesjanar prišlo do ukrepa ukinitev barv in nazivov. Zdaj ste vsi med seboj enaki. Ker pa tudi to ni pošteno vsaj ne do oseb, ki se trudijo z prispevki in k forumu nekaj prispevajo smo se odločili za ocenjevanje sporočil.

Pravila ocenjevanja so takale:

Ocenjevanje sporočil forumovcev.

Vsako sporočilo, ki vsebuje za forumovce pomembno vsebino ali pa se iz njegove vsebine razvija produktivna debata je vrednoteno z 1 točko.
Sporočila, ki so oddana v temi zabava, novo na strani, kritike in pohvale, šolski pesjanarski kotiček in zavetiščni boks se ne točkujejo.
Prav tako pa lahko forumovca kaznujemo z odvzemom nekaj ali celo vseh točk, odvisno od stopnje kršitve forumovske politike.
Pri neprimernih sporočilih odvzamemo 1 točko (za vsako sporočilo), ki vsebuje samo smeške, LOL, hehe, ... ter sporočila, ki popolnoma zaidejo iz teme.
Tiho Opozorilo stane forumovca 5 točk (moderator ali admin vas obvesti preko zasebnih sporočil o neprimernem vedenju).
Javno Opozorilo stane forumovca 15 točk
Veriga stane forumovca 40 točk
Nagobčnik stane forumovca 60 točk

Če na portal prispevate članek (pošljete ga na mail!), katerega lastnik ste izključno vi, dobite zanj točke, število le-teh pa je odvisno od kvalitete in dolžine članka. Članki v temi prehrana, vzgoja in zdravje so vrednoteni višje kot članki v temi kam.

Nagrade:
Vsak član, ki doseže 15  točk ima ugodnost pri nakupu Arden Grange hrane, obenem dobite naziv Mali Pesjanar.
Vsak član, ki doseže 20 točk si lahko spremeni naziv pod nickom in dobi naziv Pesjanar.
Vsak član, ki doseže 30 točk si lahko spremeni barvo nicka in dobi naziv Pravi PeSjanar.
Vsak član, ki doseže 50 točk si pridobi naziv SuperPesjanar.
Tiste, ki bodo še bolj pridni in bodo dosegli še „kakšno“točko več, pa bo čakalo še kakšno dodatno presenečenje.

Kljub vsemu, da smo ocene uvedli naknadno lahko članke, ki se vam zdijo vredni ocene predlagate moderatorju in sicer tako, da kliknete na gumb poročaj moderatorju in zraven dodate komentar :“oceni“.


Kje vidite koliko točk imate?
Pod vašim nickom piše Točke: 0 (trenutno), tako lahko spremljate svoj položaj in se trudite, da bi dosegli čim več točk in ne čim več sporočil, ker vam le-ta zdaj nič ne pomagajo pri nazivih. Prispevki na portal bodo bolje ocenjeni kot samo z eno točko, če bi radi kaj prispevali se mi lahko javite na privat pa se bomo dogovorili, o številu točk in vsebini članka.

Tolilko zaenkrat.

Lp nina



Ekola... na področju ocenjevanja sporočil je prišlo do manjših prilagoditev.

Ker je puppa prima nam je dala na voljo še dodatnih 5% popusta ... zaradi česar bomo sedaj rahlo spremenili pogoje za uveljavljanje popusta.
In sicer se število točk potrebnih za 10%-ni popust zniža na 5 točk (tudi posledica tega da točke ni ravno enastavno dobiti), še vedno velja da vsi ki so bili na forumu pred uveljavitvijo točkovanja, dobijo popust neglede na število točk.

Za 15%-ni popust pri puppi pa si morate prislužiti 15 točk (toliko kot je bil dosedaj sploh pogoj za popust)

Uvaja pa se tudi še ena sankcija ... ker ne vem kako bi se temu reklo pravilno slovensko, se bom pač izrazil v 'strokovnem jeziku' :D
Vsako 'zabijanje ljudi', sploh če gre za 'zabijanje' mlajših članov ali tistih ki so nekaj vprašali, se lahko sankcionira z odbijanjem točk, stopnja sankcije pa bo odvisna od vsakega primera.

Naj v okviru tega spomnim da če vam uspe 'zbrati' dosti negativnih točk, sledi veriga, nagobčnik ali pa celo izključitev iz foruma.

Lp, Črt

P.s.: včasih moram biti tudi malo strog  :P ;D



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #198 : 17 Februar 2006, 21:53:40
ej dejte mi mal točk ker sem že ful dolg kle gor pa vas podpiram že od začetka lol...  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


*yure*

  • VaLy & YuRe
  • *
    • Prispevkov: 1.545
    • Točke: 5
Odgovori #199 : 17 Februar 2006, 21:55:49
S1b  ;D :D !

Tku ne gre ;D ! !

Pol recimo,da vsak tolk mescu k je že gor za vsak mesec dobi 10 točk ;D !Tako pa NE gre ::) :P...Pol bi mel nekateri že 110 točk ;D !


lp Jure


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #200 : 17 Februar 2006, 22:06:04
LOL Sib :D

Ne vem kaj ga 'serješ' da izgubljaš točke... če me spomin ne vara si jih celo že mel ene +5 sedaj pa takole v minusu.
C c c c  ;)

Kako pa naj bi po tvoje deloval pricip za dodeljevanje 'lojalnostnih točk'  ???

Lp, Črt



S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #201 : 17 Februar 2006, 22:31:30
hehe mal se hecam  :D ;D, res sem imel ene par točk v plusu pa sem imel spet predolg jezik in sem si zaslužil minus točke hehe  :), amm mogoče bi lahko dali 1 točko vsakič ko bi nekdo bil že 3 mesece na forumu... mah ne vem  8), mi je tale sistem točkovanja super tako da je super  ;D


lp

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #202 : 17 Februar 2006, 22:55:22
Danes imam večer izpovedovanja...upam,da ne bo kdo zameril ;D

Uglavnem tole točkovanje,ne. Jaz ne vem,a sem jaz tok blond pa neumna da ne razumem tega...al je tle kej narobe. Ok to razumem,da so mlajši,srednji in starejši ljudje na forumu.Za vse naj bi bila enaka pravila,ne? Sorry,ampak jaz nisem dobila tega občutka res ne.Ves čas če npr en od mlajših naredi napako,ja on/a pa še ne zna,se mora še naučit in ne pozna pravil.Ja mogoče jih pa tut kak starejši ne pozna in tudi starejši delajo napake,ne?
Tole danes mi je blo ful nejasno.Sicer ne vem kaj se je dogajalo čez dopoldne na forumu,ampak zakaj odštete točke Urški? Če sem prav zasledila je bilo premeščeno iz teme renesance bulldog(se oproščam,če ni prav napisano) v Preprodajalci in njihove marketinške poteze!.Zakaj tukaj minus točke?Ker če prav sledim temi je vse kar je tam napisano prav in še s pasmo povezano.Post je bil premeščen v pravo temo in ni prvi,ki je bil.Ampak res se sprašujem zakaj tukaj - točke in to 2×? Kolikokrat je bilo že kaj offtopic in premeščeno pa ni bilo -točk?

Tako da se mi zdi,da če so pravila naj bodo enakovredna vsem! Ne enim malo bolj drugim malo manj..ker te so pa meni všeč,te mi pa res niso...ja ta je pa še otrok...

Pa brez zamere,kot sem že zgoraj napisala imam pač večer... ;)

lp,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


S1b

  • *
    • Prispevkov: 1.216
    • Točke: 2
Odgovori #203 : 17 Februar 2006, 22:58:24
točke te ne nardijo pametnega, dejanja te nardijo pametnega ! (------------ ful moder stavek  ;D

http://siberius.moj-album.com/
veter piha skozi tunel z hitrostjo 100 km/h, polž plazi skozi isti tunel z hitrostjo v=1,00002km/h. koliko palačink lahko natlačimo slonu v rit če vemo da čungalunga stane 10 tolarjev ?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #204 : 17 Februar 2006, 23:01:02
Rinchy, Črt je imel tudi danes svoj dan :-\

točke pa sta Urška in Šapa dobili nazaj, ker so jima bile res po krivici odvzete. Res pa je, da to ni nikjer zapisano, ampak točke so...

Kar se pa točkovanja tiče pa ... večinoma kot si opazila dobivajo/dobivate samo plus toče, minusov se probamo čim bolj vzdržat. Lahko pa naredimo tako, da se vam točkujejo samo še portalski prispevki in ne več forumovski pa bo spet težko nabrati točke itd..

Po najboljših močeh, pa česa se tudi ne oceni sproti pa kasneje dobite za kakšen prispevek, čeprav vi nanj vmes že pozabite itd...

 

Lp nina






trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #205 : 18 Februar 2006, 07:36:39
Rinchy  ;D : da razložim situacijo z Šapo in Urško ... jaz verjamem da imata onidve trdne razloge da ne marata Sharone ... vredu.
Problem je bil v tem da sem v temo že napisal da ta debata ne spada pod pasmo, temveč v drugo temo ki je namenjena temu, vendar sta kljub temu nadaljevali debato v temi o pasmi ... nek red mora biti ... je pa res urška potem popravila tudi prispevek pod pasmo, šapa pa je tako dala samo kratek dodatek urški, tako da se je nina odločila da jima vrne točki, sharona pa je postala uporabnik 'Pod Lupo' kar pomeni da so ji začasno odvzete določene pravice, dokler se ne ugotovi kakšno je resnično stanje.

Lp, Črt



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #206 : 18 Februar 2006, 19:18:24
Joj, Trigi, midva pa imava samo eno točko. Kako bova pa midva prišla do popusta?  ???

 ;) :) :D ;D



puppa

  • *
    • Prispevkov: 973
    • Točke: 6
  • Psi imajo gospodarje, muce pa služabnike!
Odgovori #207 : 19 Februar 2006, 22:02:19
Joj, Trigi, midva pa imava samo eno točko. Kako bova pa midva prišla do popusta?  ???

 ;) :) :D ;D

No, Trigi - jaz sem si jih vmes uspela prislužiti nekaj za popust. :P

Kaj pa ti?  ::)

 ;) :) :D ;D



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #208 : 20 Februar 2006, 12:40:20
Meni pa sploh ni jasno, kje sem dobila zadnje 4 tocke :-[ hvala vseeno ;D

battito animale


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #209 : 20 Februar 2006, 14:15:03
No, Trigi - jaz sem si jih vmes uspela prislužiti nekaj za popust. :P

Puppa! Zdej si me pa prehitela po št. točk!  :'( :'( Še sreča, da sem od samega začetka tukaj, tako da mi pripada popust!  :P :P Če bi pa gledali točke, bi pa plačeval polno ceno! Haha  ;D ;D  8) 8)