Muca ki ima 4 uhlje

friga · 5701

friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
: 21 Oktober 2008, 17:02:47
Tole sem zasledila na enem forumu.mi je pa kr dost zanimivo.
http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/macek-s-stirimi-usesi.html



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #1 : 21 Oktober 2008, 17:11:33
Veš kdaj so o tem že poročal  ::) ;) :P je pa drugače tudi meni zanimivo :D

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #2 : 21 Oktober 2008, 17:18:35
 :D Js sm to šele zdele zasledila na enmu forumu.kaj pa jst vem kok časa nazaj je blo to že objavln ::) :D A se pravi,da je ta tema že odprta? :-[



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #3 : 21 Oktober 2008, 17:20:27
To pa nevem ::) :-\ ;) pomoje ne ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Tosy

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 25
Odgovori #4 : 22 November 2008, 13:18:52
photoshop. . .

"Modern life is so thin and shallow and fake. I look forward to when developers go bankrupt, Japan gets poorer and wild grasses take over."


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #5 : 22 November 2008, 13:52:00
To ni še nič , včeraj sem prebrala v enem časopisu nevem točno katerem da se je skotil mucek z dvema glavama. Z obema mijavka , le z eno pa je. Zdaj ga skrbno pazijo , eno noč je že preživel, bomo videli nadalnje.  :-\



Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #6 : 22 November 2008, 14:12:01
To ni še nič , včeraj sem prebrala v enem časopisu nevem točno katerem da se je skotil mucek z dvema glavama. Z obema mijavka , le z eno pa je. Zdaj ga skrbno pazijo , eno noč je že preživel, bomo videli nadalnje.  :-\
To sem tudi jaz brala in videla sliko!  :o :-\

Če ne bi imel dve glavi bi bil tak....  :-*

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #7 : 22 November 2008, 14:22:04



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #8 : 23 November 2008, 03:11:05
Ojoj, revček!  :( Dosti možnosti verjetno nima, a?

Mačji žur! :)


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #9 : 23 November 2008, 10:26:08
Nevem napisali so da je zaenkrat zdrav...  :-\ :-[



Bela01

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 07 December 2008, 13:53:55
Mogoče me bo kdo malce grdo gledal, ampak kakšen smisel ima takšne živali držat pri življenju (tale muc z dvema glavama)? Sama sem podobnega mnenja tudi pri ljudeh, čeprav je tu še težja tematika. Kakšen smisel ima otročka, ki je viden invalid in ne bo nikoli mogel normalno živet ter se niti ne zaveda sveta okoli sebe, obdržati pri življenju? In ta revež po možnosti preživlja še nevem koliko operacij, a kljub temu bo zrastel (če bo) v reveža, ki bo dokler bodo starši živi na rameni niju, nato pa skrb države.



friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #11 : 07 December 2008, 16:54:38
Na kratko:

Vsako življenje je pomembno :)

Sicer pa,kar se tiče živali,če so zdrave,nevem zakaj nebi živele. ;)



Tinchka

  • *
    • Prispevkov: 179
    • Točke: 0
  • naša Maci =)
Odgovori #12 : 08 December 2008, 00:37:18
Mogoče me bo kdo malce grdo gledal, ampak kakšen smisel ima takšne živali držat pri življenju (tale muc z dvema glavama)? Sama sem podobnega mnenja tudi pri ljudeh, čeprav je tu še težja tematika. Kakšen smisel ima otročka, ki je viden invalid in ne bo nikoli mogel normalno živet ter se niti ne zaveda sveta okoli sebe, obdržati pri življenju? In ta revež po možnosti preživlja še nevem koliko operacij, a kljub temu bo zrastel (če bo) v reveža, ki bo dokler bodo starši živi na rameni niju, nato pa skrb države.
Jaz ne vidim smisla, če se ne da popravit in če bitje trpi (in drugi okrog njega). Si pa jemljem za rezervo, da če bi se šlo za mojo žival ali otroka, da bi to drugače doživljala.

Mačji žur! :)


kiki!!!!

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 29 December 2008, 22:19:50
js osebno verjamem ;)



Leaaa

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 11 Februar 2010, 20:54:06
Men se te živali preveč smiljo ;). Tudi če preživijo nimajo nikoli normalnega življenja.. to z uhlji je še normalno, ampak to z dvema glavama je pa too much  ???



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #15 : 12 Februar 2010, 08:39:06
Men se te živali preveč smiljo ;). Tudi če preživijo nimajo nikoli normalnega življenja.. to z uhlji je še normalno, ampak to z dvema glavama je pa too much  ???

To je neumna trditev. Ravno včeraj sem brala članek o siamskih dvojčicah, ki si z dvema glavama delita eno telo. Punci sta čist v redu, opravili sta celo vozniški izpit, naredili šolo , hodita na zabave in se poskušata čim manj obremenjevati s težavo. Počneta lahko vse.  Zagoto jima skupno telo bolje služi kot tistim, ki so se rodili "v enem kosu ena oseba" pa ob tem  s celebralno paralizo ali mišično distrofijo.
Zagotovo se živali tudi s svojo pojavo sploh ne obremenjujejo psihično torej še ta faktor odpade.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #16 : 12 Februar 2010, 13:14:05

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!