Beagle

ursa · 1475901

bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #120 : 27 September 2007, 13:55:11
Terry kdaj pa začneta tekmovat ???. Midve z Bistro  začneva tekmovat spomladi komi čakam ::). A na tem forumu še kdo tekmuje agility s svojim beaglčkom?

lp.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #121 : 27 September 2007, 13:57:16
Terry kdaj pa začneta tekmovat ???. Midve z Bistro  začneva tekmovat spomladi komi čakam ::). A na tem forumu še kdo tekmuje agility s svojim beaglčkom?

lp.

Xsara ;)



bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #122 : 27 September 2007, 14:00:43
Ja. Za Xsaro vem, ker je od Bistre pol sestra. Pa tudi na tekmah se velikokrat srečamo.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #123 : 27 September 2007, 14:13:01
Kajcyka - pretiravati ti pa ni treba  :P ;) Midva z Benom sva skromna in samo potihem pridno delava, ne bova se pa hvalila naokrog, da v slučaju če prideva kdaj na kakšno tekmo, da se nama ne boste smejal, če bova delala iz sebe klovna na parkurju.  :o :D :D Pa razturava tud še ne  :P :P

Dej dej...zdej vaju bo treba pa posnet, da da dokažem kako razturata!  :P ;)  Preveč skormen pa tut ni dobr bit!  :D :D :P 8)


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #124 : 27 September 2007, 15:06:40
Kajcyka, ti boš dobila blokado do beagle teme  :P

Bistra, ne vem niti kdaj niti če bova tekmovala. Zaenkrat samo uživava v agility-u in ne razmišljam še kdaj bo napočil čas da greva na kakšno tekmo. Bomo vidl....

Aja Kajcyka snemaš me pa lahko samo ko z Bebhinko tečem  :P :o Midve sva na isti valovni dolžini, tako da tud če kaj zafkrnem, ona točno ve kam mora jet  :o ::)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #125 : 27 September 2007, 15:53:15
Kajcyka, ti boš dobila blokado do beagle teme  :P

 :'( :'( Sej bom pridna  :P :P

Aja Kajcyka snemaš me pa lahko samo ko z Bebhinko tečem  :P :o Midve sva na isti valovni dolžini, tako da tud če kaj zafkrnem, ona točno ve kam mora jet  :o ::)

edino kar zafrkneš je to, da prepočasi tečeš  :P :P ( na to se boš še mogla psihično prpravt  :D  ;) )

Bom posnela tebe z Bebi in z Benom..  :P


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #126 : 27 September 2007, 18:10:53
Še dobro, da kdaj pokukam tudi v kako temo, ki ni 'moja'. Terry, nič skromnosti, z Benom vama na agiju gre super, kar se lepo vidi tudi na posnetku uradnega snemalca od zadnjič, pa še kakega bomo naredili...  ;)

V glavnem, kar lepo pridno trenirat, bosta orala beaglovsko ledino pri nas (če me spomin ne vara, ni nobenega samca v Slo. agiju do zdaj...).  :)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #127 : 27 September 2007, 18:22:55
Še dobro, da kdaj pokukam tudi v kako temo, ki ni 'moja'. Terry, nič skromnosti, z Benom vama na agiju gre super, kar se lepo vidi tudi na posnetku uradnega snemalca od zadnjič, pa še kakega bomo naredili...  ;)

 :o :o Kje, kaj, kako, zakaj?? A mi pa ne smemo vidit ??  :-[ ;D


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #128 : 27 September 2007, 18:33:56
Terry od povsod same pohvale in vzpudbude. No midve sva ravnokar prišle iz agility treninga. Trener je zelo ponosen na Bistro saj dojema zelo hitro, kako se kaj naredi. Njena najljubša ovira je trenutno slalom.

Kako se pa prilepi slikice? ???

Ali vaši beagelčki tudi vlečejo in lajajo, ko zagledajo druge pse?
Bistra ful vleče pa laja dokler se ne povohajo, pa ne vem kako jo odvadim. :(
lp.


lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #129 : 27 September 2007, 21:38:50
Umakneš se na tako razdaljo, da še lahko pritegneš njeno pozornost..in ko postane pozorna nate, to pozornost nagradiš s tem, da jo spustiš h drugemu psu. Potem postopoma zmanjšuješ razdaljo..vsakič, ko se njena pozornost preusmeri na psa, se obrneš za 180 stopinj in počakaš, da je spet pozorna nate, in se nato spet obrneš h drugemu psu. Če postane pozorna nate jo za nagrado spustiš, če ne ponoviš obrat. To vadita toliko časa dokler ne bo ugotovila, da jo boš spustila h drugemu psu samo, če te prej pogleda in preumseri nate vso svojo pozornost in si s tem prisluži nagrado (dajo pač supstiš h drugemu psu).



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #130 : 27 September 2007, 21:47:56
Ari tudi laja in vleče, dokler se ne povoha s kužkom...včasih je prav vsiljiv. Ko vidi psa se uleže na tla, in ga ne spravim nikamor. Potem čaka da pride bližje, nato pa začne lajati in vleče k njemu. Nekateri celo mislijo da je hud, potem pa vidijo kako veselo maha z repom od navdušenja ko vidi psa. ;D tudi sama bi ga odvajam od tega, pa mi zaenkrat še ne uspeva ravno najbolje.

Terry in bistra

Super da trenirata agility, bomo poleg Xsare in Lune navijali še za Bena in Bistro ;)

Lp od Sare in Arija

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #131 : 28 September 2007, 08:24:55
Še dobro, da kdaj pokukam tudi v kako temo, ki ni 'moja'. Terry, nič skromnosti, z Benom vama na agiju gre super, kar se lepo vidi tudi na posnetku uradnega snemalca od zadnjič, pa še kakega bomo naredili...  ;)

V glavnem, kar lepo pridno trenirat, bosta orala beaglovsko ledino pri nas (če me spomin ne vara, ni nobenega samca v Slo. agiju do zdaj...).  :)

Hvala, šefica  :-[ :-[ :-[ Za posnetek bi se pa tudi jaz priporočila  ;)

Drugače pa sara - imam zopet občutek, kot da imava istiga psa  :o Jaz ga odvajam ali tako, da ga dam na sedi - prostor in delava na poslušnosti in da gre pes mimo, ali pa konstantno ponavaljanje "neeee", da ne začne skakat v luft, in tako gre pes mimo. Tako, da to vlečenje se da odpravit. Bolj mi gre na živce njegovo predhodno lajanjae, ker daje pol feeling da je ful hud.  :-\ ampak bo že....




borko

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #132 : 28 September 2007, 09:20:32
Sporočilo izbrisano, posredovanje nerodovniških oglasov ni dovoljeno




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #133 : 28 September 2007, 09:27:40
Borko za nakup beagla se obrni na kinološko zvezo Slovenije. Tak nakup kot bi ga želel ti "za simbolično ceno, čistokrvnega in brez papirjev" tule ni mogoč. V pasemski temi boš sigurno dobil več informacij od lastnikov beaglov, ki te bodo znali tudi usmerit na pravi naslov za nakup beagla.

Lp, nina



borko

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #134 : 28 September 2007, 09:37:43
KUPUJEM PSA PASME BEAGLA ALI  KDO VE ZA KATEREGA OD PRODAJALCEV TE PASME IN KAKŠNE SO KAJ CENE TEH PSIČKOV



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)

Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #136 : 28 September 2007, 15:45:41
Bolha ima pa prenovljeno stran. :o :-[
Sory za off topic. ;D

Lp Alja



bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #137 : 28 September 2007, 20:02:19
Še ena dokaj slaba novica :(. Včeraj zgodaj zjutraj me je Bistra zbudila s cviljenjem, kot še nobeno jutro. Nato sem se odločila, da grem na sprehod. Ko sva prišli čez cesto, na travnik je takoj opravila veliko potrebo, na žalost je bila še tema in nisem videla, da ima drisko. Ko sem odšla v šolo je bilo še vse vredu, a ko sem prišla domov me je čakalo temeljito čiščenje stanovanja. Potem sva šli a dolg sprehod, ko sva prišli sem jo za kratek čas dala v pesjak. No  upam, da je ne bo čez noč nič napenjalo.

Mucika hvala za nasvet.

A je na tem forumu kakšen beagelček v bližini Šk. Loke? ??? Da bi se lahko Bistra s kom znorela.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #138 : 28 September 2007, 20:06:59
A si ji dala kaj takega za jest?Aja pa pazi da ne dehidrira,na razpolago mora vedno met svežo vodo.
Chappi je tudi mel kakšen dan ali 2 drisko.
Čez čas je minilo. :)

Lp Alja



bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #139 : 28 September 2007, 21:12:33
Alya vodo ji menjam večkrat na dan, tako da ima na razpolago vedno svežo vodo. Hranim jo vedno z istimi briketi, tako da mi ni ravno jasno zakaj je dobila drisko. Tudi na sprehodih zelo pazim, da ne poje kakšne "svinjarije".

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #140 : 28 September 2007, 21:55:52
Da ne bom smetila teme,ti zaenkrat dam samo tale link:
KLIK
Pa poročaj če bo kaj bolje. :)

Lp Alja



bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #141 : 29 September 2007, 09:01:34
Alya hvala. To noč smo imeli nekaj kratkih nočnih sprehodov. No zdajle sva ravno iz jutranjega sprehoda. na sprehodu ni naredila velike potrebe. Dober znak. :) Ali mi lahko kdo pove, kaj naj dam Bistri za nagradice? ??? Namreč čez eno uro imava pasjo šolo.

lp.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #142 : 29 September 2007, 09:04:27
Nekaj kar se da lahko na manjše koščke in ni potrebno preveč grizt...salama, sirčki....Ben prisega na poli salamo  ;)



Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #143 : 29 September 2007, 10:15:29
Alya hvala. To noč smo imeli nekaj kratkih nočnih sprehodov. No zdajle sva ravno iz jutranjega sprehoda. na sprehodu ni naredila velike potrebe. Dober znak. :) Ali mi lahko kdo pove, kaj naj dam Bistri za nagradice? ??? Namreč čez eno uro imava pasjo šolo.

lp.

Sem malo pozna, sta verjetno že v šoli... Kadar je imela Chica kakšne prebavne težave, sem za nagrado uporabljala prepečenec - se obnese.


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #144 : 29 September 2007, 12:17:03
Terry: Bistra ima tudi najraje poli slamo, samo danes ji nisem upala dati, da ne bi bilo potem kaj narobe (prebava).  Tina danes sem vzela prepečenec in se mi zdi, da je tudi to malo pripomoglo, da je zdaj boljše oz. že čisto vredu. ;D

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #145 : 02 Oktober 2007, 20:53:11
No pa še nekaj slikic od  Bistre. ;D

http://locanka.moj-album.com/album/7401811/


lp.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #146 : 07 Oktober 2007, 19:06:46
Terry: kako prilepiš slikice na forum, kot si naredila na prejšni strani? ???  :-[ Naj mi prosim kdo napiše. Aja a še kdo gre gledati agility tekmo v Naklo? ???


lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #147 : 07 Oktober 2007, 19:58:29
Aja a še kdo gre gledati agility tekmo v Naklo?

Jest bom terry prepričala  ;D Ampak da tkokrat pride z Benkotom  ;D


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #148 : 07 Oktober 2007, 21:33:38
kajcyka:to bi bilo super, da bi se z Bistro že pred srečanjem malo poigrala... ;D

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #149 : 08 Oktober 2007, 14:43:06
Jo bom spomnila, takoj ko pride iz dopusta in se mi kaj javi ;)