Beagle

ursa · 1476134

bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #150 : 08 Oktober 2007, 14:55:34
Kajcyka ok. Upam, da ti jo bo uspelo prepričat.
lp.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #151 : 08 Oktober 2007, 15:50:26
No končno mi je uspelo prilepit nekaj slikic :P









Zaenkrat toliko. Čez nekaj dni pa še kakšna agilitaška ali pa filmček iz agilityja.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #152 : 09 Oktober 2007, 00:15:14
Zivjo,

no, da se se jaz javim (ki sem itak forum freak, tako da je udelezba pri telih beaglckih obvezna)  :) Me je bistra napotila se sem, drugace sem in tja sodelujem na mojpes.net-u.

Jaz imam doma beaglico Luno, ki je nazalost brez rodovnika. Hja, sola za drugic, naslednji pes sigurno z rodovnikom. Je pa Luna meni osebno ena lepsih beaglcih, tudi lepsa od marsikaterega beagla z rodovnikom. Je sicer previsoka (42,5cm) in ima kak kg prevec (trenutno 15,5kg), ampak je itak oh in sploh. Starsa imata oba rodovnik, zakaj nimata vzrjenega narejenega, pa ne vem. Luna je stara 2 leti in 5 mesecev, bolj (ne)uspesno tekmujeva v agilityju (za nama so 4 tekme, vedno disk, nazadnje zaradi moje napake).

Terry, nic bat, na tekmi ne bosta edina klovna - Luna se je na eni tekmi raje valjala po crknjenih polzih, kot pa preskakovala ovire, tako da ...  ;)

Sem na hitro preletela prvi dve strani o cem tece debata - Luna je nora na vodo, se kar trest zacne, ce ji ne pustim blizu in gre takoj plavat. Plava bolj ob obali (ker je itak povodec prekratek za kaj bolj maratonskega), v vodnjaku z vodo visoko cca 20 cm se tudi potaplja (ja, zmesana je, vem) in pobira listke in kamencke iz dna (Tivoli, pri Colnarni). .. Je pa tudi ze ''padla'' v vodnjak pod gradom v Tivoliju in se cela potopila, pa je pac lepo splavala na vrh in sem ji pomagala ven .. Je pa bila ze pri 3 mesecih prvic na morju, samo takrat je v vodi namakala samo tacke. Probleme smo imeli tudi z lulanjem in kakanjem v dezju, ko je bila majhna, zdaj pa ima spet neke nove finte, da ne bi sla ven, ko dezuje. Ko je enkrat zunaj je pa itak dez ne moti in je se bolj podivjana, kot sicer.

Je pa blazno hiperaktivna. Sicer tudi dosti spi, ampak vcasih cez dan ne spi NIC. SPi vecinoma dopoldne, ko smo po sluzbah in soli, pa vcasih se med popoldanskim in vecernim psrehodom oddrema kako urco, sploh, ce jo fajn zgonim. Ven jo vozimo 3x dnevno, zjutraj samo toliko, da opravi svoje, popoldne in zvecer pa sva zunaj vsaj po eno uro, cez vikend so pa vsi trije sprehodi vsaj enourni. Dali sva cez tudi tecaj male sole pri KD Ilirija, pa ni bilo prevec uspesno, saj je tezko pridobiti njeno pozornost, odpoklic je spanska vas, agility pa na treningih super, na tekmah malo manj. Ampak jaz se s tekmovalnostjo ne obremenjujem in se drzim reka, da je agility zabava, kar pri nasih zagrizenih tekmovalcih zal tezko najdes (po mojem mnenju).

Je tudi Luna en velik pozeruh in doma vsak dan bijem bitko, ki seveda nima konca .. "Samo en koscek", "Ce je pa lacna" itd itd itd. In zdaj je spet na Hillsovih breiktih z ovco, namesto na piscancjih light, ker je mati strokovno ugotovila, da je po light briketih lacna  >:( Kar seveda sploh ni res, ampak mene itak nihce neposlusa in mi jo futrajo po dolgem in pocez.

Luna uboga samo takrat, ko se njej zljubi, za kar sem seveda kriva sama, ker nisem bila ze od zacetka striktna. Sicer mene najbolj uboga in je ponavadi ze dosti, da prinorim v dnevno sobo gledat kaj spet fehta in gre lepo na svojo blazino. Pri kosilu imamo zdaj mir, lezi na svoji blazini dokler prvi ne vstane od mize, potem pa zacne najedat. Dajem ji 2x dnevno Hillsove brikete z ovco, pojé, kot da ze 14 dni ni jedla, obcasno pa ji damo se kaj od nase hrane ali pa ji posebaj na vodi skuham zelenjavo (bucke, paprika, krompir, korenje, zelena, cesen) ali meso (pisc. file). Korenje iz juhe ali pa samo kuhano v vodi brez soli je itak nekaj najboljsega in je tako zelo dobro, kot meso  ;)

Sicer pa se je moja buca letos 3 dni pred RDjem zastrupila in so jo na vet. postaji v mestnem logu komaj resili - k sebi so jo spravljali eno uro in pol, tel. temp. je imela le 34.8°C (za pse je normalna 38°C), vmes niso cutili pulza .. Takrat so me spustili k njej, ker sem jo hotela videt (vet me je vrgel ven iz ordinacije, itak sem bila vsa panicna, ddd!!!), potem pa so mi prisli povedat, da prihaja k sebi .. takrat smo jo celo noc morali pazit, mami je dve uri ponoci sedal z njo na balkonu, da je dihala svez zrak. 3 dni je bila potem se bolj omotocina od vseh zdravil ... Na nagobcnik je nisem uspela navadit. Se pa od takrat blazno boji otrok, laja na njih in je napadalna, boji se kricanja in nenavadnih, glasnih zvokov, ne pusti se vec bozat ljudem, razen izjemoma, do poznanih otrok se lepo obnasa, zelo rada ima dojencke. Njen najbolj prijateljcek je par dni starjesi bostonski terier Buddy in beaglica Sena, obcasno se vidimo tudi s Xsaro. Na prehodih je pa lUna na povodcu, razen kadar se igra s poznanimi psi.

Sicer pa srecava veliko beaglov, tako da poznava se Seno, Xsaro, Bistro, Mik-a, Bilija, Oakie-ja, Ice-a in najbrz se koga, pa sem ga zdajle pozabila. No, preko bloga in mailov pa se Arija in dva beagla iz Nemcije.

Z Luno v leglu sta bili se dvobravna Ajša, trobarvna Toba in dvobarvni bratec. Toba in Ajša sta iz okolice Celja, bratec je pa nekje v MS ostal.

Pa še par fotk:

Plavanje v Jasni pred 14. dnevi


Jasna, sept. 07



V palerini (super prakticna, ceprav smesno zgleda!)




Stara 2 meseca


Pag 2006

december 2006


februar 2007


Luna & Sena


Agility


Brskanje po vodnjaku

Dan po zastrupitvi

Uf, sem bila dolga .. več je pa se tudi na Luninem blogu, ce se komu da brat  ;) http://beaglicaluna.blogspot.com

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #153 : 09 Oktober 2007, 04:40:18
Ribica* dobrodošla tudi na tem forumu :) Luštne fotke :D


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #154 : 09 Oktober 2007, 11:51:36
Zdravo Ribica! Dobrodosla na forumu  ;D ;D Res lepe slikice



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #155 : 09 Oktober 2007, 12:24:09
OJ, žal zopet v civilizacije. Jaz bi se v tem času kar preselila na morje....je tako lepo, toplo....najbolj prijazen sonček je ta čas  :) :-[ No slikce sledijo tekom dneva, samo da se malo aklimatiziram.
Benko je užival na čolnu, pravi pomorščak....sploh nobenega problem(no saj to sem vedla že prej, da mu ni panike bit na colnu), samo tokrat smo pa tudi spali gor...tako da smo hodili na kopno samo na sprehodk in lulat pa kakat  :D

Ribica dobrodošla na forumu.
Xsara - v zadnji reviji Moj pes je super slikica Xsare...je prava letalka  ;)

Aja, kdaj pa je agi tekma v Naklem. Obljubim nič, če pridem...se pa zna zgodit.  ::)




Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #156 : 09 Oktober 2007, 17:37:00
terry: tekma je to soboto



bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #157 : 09 Oktober 2007, 20:52:45
Xsara: kje dobivaš ideje za vse trikce?  ???

Midve z Bistro znava že nekaj trikcev, pa mi zmankuje idej za nove oz. ne vem kako naj začnem.

Na tekmi bom od začetka pa do konca, saj grem s prijateljico, ki skupaj trenirava agility. :)

lp. Lara in Bistra

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #158 : 09 Oktober 2007, 21:48:05
Mene predvsem zanima, kako psa naucis trikce, ideje bi ze nasla  ;) Zdaj z Luno probavava neko wannabe 8 -tko, da je ukaz skozi - left - desno, samo ji moram kazat z rokami, ce ne laja in skace po meni.

Pa ful ne zna preskocit cez mojo nogo  ;D Je tko smesna .. Npr. Sena men ful faca zgleda, ko preskakuje nogo, samo Sena in Xsara se z vsemi 4 hkrati odrineta z mesta, Luna pa po tazadnjih tacah neki cudn skace  :D Bo ze ...

Xsara, kako pa kaj zgleda nas parkur? Nisem bila ze en mesec, shame on me  :( :-[

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #159 : 10 Oktober 2007, 03:30:40
Ribica: Mislim, da nas parkur nujno potrebuje eno delovno akcijo! Vrata se bojo vsak hip zrusila, cone razpadajo, po terenu so pa luknje  ;D Tako kot ponavadi pac  :o :o

bistra: Idej nama res ne manjka, prej casa! Zdaj se uciva otrest, veliko energije pa vlagava tudi v RO - cez par tednov imava prvo tekmo  :-\ upam, da bo slo  ::) ::)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #160 : 10 Oktober 2007, 04:51:18
Še dve slikci beaglice iz ene agi tekme ;) :P


xsara žal sta bolj slabi, ker sta skenirani :-[ Drugič vaju bolje ujamem :)

lp


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #161 : 10 Oktober 2007, 04:57:19
veliko energije pa vlagava tudi v RO - cez par tednov imava prvo tekmo  :-\ upam, da bo slo  ::) ::)
O potem prideta na RO tekmo v KD Krim 21.10. :D Super ;D Potem boš tudi tam videla Askine šove :P


hesta

  • Gost
Odgovori #162 : 10 Oktober 2007, 08:42:12
Živjo!
Če mi bo uspelo vas pridem pogledat v Naklo.Dona je trenutno še doma, ker nam je zlezla pod kožo.Je zelo pametna in mislim, da primerna za agilitašico, je bolj Xarin tip.Ta teden sem zavrnila dva interesenta zanjo, ker mi pač nista bila všeč.Dobil jo bo človek, ki bo z njo intenzivno delal, saj jo bo drugače razneslo od energije, vsekakor pa jo boste spoznali 27.10..Sva že nabrali kostanj.
LP vsem in veliko uspeha na tekmi.
Neva



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #163 : 10 Oktober 2007, 13:33:13
O potem prideta na RO tekmo v KD Krim 21.10. :D Super ;D Potem boš tudi tam videla Askine šove :P

Aska: Prideva - me prav zanima, kako bo slo. Ali bo ful vohala po tleh, ali pa bo delala tako kot zna, kdo bi vedel! Hvala za slikice - na tadrugi zgledam skoraj topless, kot da bi bila pod stevilko gola. Jayks!

Hesta: upam, da bo Dona dobila cloveka, ki bo delal z njo - drugace sem pa prepricana, da ji bo pri vas prav tako lepo. Jaz bi jo takoj vzela, ampak zdaj res se ni trenutek za novega psa. Najprej morava z Gasperjem na svoje. Sicer pa ima zadnje case tudi on neke ideje, da bi imel cez par let svojega psa ... bomo videli!



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #164 : 10 Oktober 2007, 15:20:56
Dobrodošli Ribica in Luna ;D Super, da nas je že toliko na forumu ;)

Drugače pa tudi sama Arija učim trikce, ta teden sva se naučila pomahati. Ta trikec sem ga naučila tako, da je dal najprej tačko potem pa sem jaz začela mahati z roko, on pa me je oponašal. Sem čisto navdušena kako hitro sva se naučila, moti me le njegovo lajanje (zaradi sosedov). Kakor dam v roke hrano začne lajati...uboga vse, vendar zraven obvezno laja. Meni je tako posrečen, samo sosedom verjetno ni všeč. Pred nekaj dnevi sem se najbolj smejala, ko sem na sprehodu dajala priboljšek drugemu kužku, Ari pa je začel sam delati zadnje trikce ki sva se jih naučila, samo da bi dobil hrano :o No, sva pa še zeloo daleč, če se primerjava z Barbaro in Xsaro...res vsaka čast obema, da sta tako uspešni tako v agility-ju kot v trikcih :o :o :o

Pa še nekaj me zanima...ali lahko prideš na agility tekmo s kužkom, čeprav z njim ne tekmuješ? Enkrat bi prav z veseljem prišla v živo navijati za vse, pa še spoznala bi vas rada.

Tukaj je pa še nekaj slikic mojega Arija.


Takole spančkam, čeprav ponavadi spim na hrbtu ;D


Moj prijatelj Quido


Ari na toboganu


Dežni plašček




Takole so se pa pohecali na moj račun :o


Menina planina


Blegoš


Lep pozdravček od Sare in Arija

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #165 : 10 Oktober 2007, 15:41:08
http://sara-ari.moj-album.com/slike/1934382/7FOjDbB0uKTvaSv3.jpg Tukaj pa si lupčeka dajeta. :-*  ;D
Luškane slike!

Lp



bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #166 : 10 Oktober 2007, 16:58:03
Sara: Seveda lahko prideš z Arijem navijat. Upam, da prideš.

Tudi jaz pridem na tekmo z Bistro, upam da pride tudi Terry.

Ribica* in Sara luštne fotke.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #167 : 10 Oktober 2007, 20:34:27
Oj!

evo še nekaj slikci.
Benko potapljač


Pa da se slučajno ne bi preveč zmočil  ::)


Ben, ki pomaga kapitanu pri krmarjenju - njegova naloga je preganjanje galebov


Pa tudi mornarček je kdaj zmatran :P


Za varnost je pa tudi za Benkota poskrbljeno 8)


Glede Naklega pa jaz še ne morem nič obljubiti :-\. Sem bom fejst potrudila, da bi prišla...sploh ko vidim, da bo kar nekaj beaglčkov.... :o

Za Dono pa tudi jaz držim pesti, da pride v dobre roke. Joooj jaz bi imela tako doma še enega....sam mislim, da psička ne bi bla ok.... :(
Drugače pa komaj čakam, da vidim Benkotovega dvojnika - Moona. V petek verjetno že spet kaj premrcvarim Marseka.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #168 : 10 Oktober 2007, 22:51:18
Uau, Ben je pa faca, tkole na ladji. Me zanima Lunina reakcija. No ja, ce je lani prezivela, da je morala bit na napihljivi blazini z mano v morju, bi najbrz tudi ladjo  ::) :P

Xsara, domaca naloga te caka na mailu  ;)

A kdo pozna Mika in Bilija? (Hoochevi potomci) Mika sva zadnjic srecali v Tivoliju, mu moram slikce poslat, ko se dokopljem do njegovega maila (od Bilija ga imam).


It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #169 : 11 Oktober 2007, 13:23:37
Iiiii Benči mornar! Kok ste užival!  :o Tale rešilni jopič je pa super!  ;D  :-*

Terry upam da se vidimo v soboto!  ;)


doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #170 : 11 Oktober 2007, 21:10:53
Kolko je pa kaj teh Beagle-čkov v Sloveniji?

Danes sem srečala 2 v Izoli,rodovniška, punce..Ne spounem se ne imena (zdi se mi da je nekaj na A), ena lastica pa mislim da je rekla da ima tudi psarno.




Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #171 : 11 Oktober 2007, 21:38:48
Edina psarna beaglov v Slo. ,če se ne motim je Brakada.



doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #172 : 11 Oktober 2007, 21:46:47
Edina psarna beaglov v Slo. ,če se ne motim je Brakada.

A samo ena je? Hmmh,...potem pa to verjetno ni to. Verjetno je samo svojo psico parila,nima pa psarne..



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #173 : 11 Oktober 2007, 21:59:16
Psarn je vec, ampak Brakada je za moje pojme dalec najkvalitetnejsa. V Izoli mislim da vzrejajo beagle in se nekaj drugih gonicev, ne spomnim se pa imena psarne oziroma vzrediteljev (hesta verjetno ve). Beagli so ratali zelo popularni in kot pri vseh drugih pasmah velja, da kjer je povprasevanje, je tudi ponudba. Zato vsakomur, ki se zanima za nakup beagla, priporocam, naj se dobro pozanima, kje kupuje.



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #174 : 11 Oktober 2007, 22:08:45
Aja' Katere psarne pa so vse (če mogoče veš)? Me res zanima, namreč jaz vem samo za Brakado.



hesta

  • Gost
Odgovori #175 : 12 Oktober 2007, 10:36:19
Dona je odšla na Jesenice k moji dolgoletni znanki, dobri kinologinji.Zamenjala je 15 lez starega setra, ki je zaradi starosti in bolezni moral zapustiti ta svet.Z gospo sva vsak dan na vezi.Dona je prava šarmerka, tako , predstavila se je bližnjim in daljnim sosedom in vsi so navdušeni nad njo.Hodila bo tudi k agilitašem na Hrušico, vendar samo za rekreacijo in druženje(s setrom je gosps tekmovala), prelepo ji bo, lepo bo vzgojena (ne počlovečena), šolana saj je gospa človek rojen za delo s psmi in ima 24 ur časa zanjo, vem da bosta v kratkem izgledali kot celota , čeprav je Dona trmasta in polna vragolij .Že ko je šla drugič iz sprehoda je vedela kje je njen novi dom in takoj zavila k pravim vrtnim vratom.Hudo mi je bilo, ker je šla saj sem jo iz dneva v dan  zadrževala doma in odklanjala ljudi, ki bi jo radi.Seveda pride na srečanje.
Beagle vzrejajo tudi lovci, ki so že prej imeli registrirane psarne in imajo veliko pasem(NLT,istijane, goldne,planinske goniče...),kar se pač trenutno najbolj prodaja, žal pa o pasmi(beaglu) ne vedo kaj dosti.Vsem tem zmešnjavam pa je kriva VK , oziroma posamezni njeni člani glavni je seveda predsednik, ki nima niti licence za večino pasem FCI 6, kaj šele pojma o vzreji.Vzrejne knjižice in kartončke iz spomladanskega vzrejnega pregleda ima še kar pri sebi.K sreči sta tam pregledovala beagle sodnika, ki poznata pasmo in tako dvema dala vzrejno prepoved.Največja škoda za pasmo pa je, da se delajo IZREDNI VZREJNI PREGLEDI (čeprav kandidati zanje ne izpolnjujejo pogojev ,ki so navedeni v PSD-ju)pri prej že omenjenem gospodu, ki o pasmi nima pojma.
Zato pa imamo to kar je.Nihče ne gleda kdo s kom pari, tako se je lepo v SLO zaprl krog, saj so vsi psi v sorodu po Hoochevi strani, tiste špičaste psice, ki jih je paril pa poznavalci tudi dobro vemo od kod izhajajo.
Bila sem tudi priča na telesni oceni, tri psice, ki ne zaslužijo niti prav dobre ocene so dobile odlično.Žal takih ljudi ne srečam na nobeni razstavi, kaj šele specialki, kjer pse ocenjujejo renomirani sodniki.Večina takih psic konča v pesjakih kot avtomat za produkcijo mladičev, saj ni važno kaki so, da se le dobro prodajajo, pa tudi ne v kakšne roke gredo, samo ,da grejo čimprej od doma(brez upoštevanja zakona o vartvu živali, ki nam pravi, da so mladiči do  9-ga tedna pri vzreditelju, kar je tudi prav).
Se opravičujem, če sem kaj preveč povedala, a res me razjezi, ker se dogajajo take svinjarije.
Pri nas bomo v kratkem parili Luno in s tem dobili popolnoma novo krvno linijo v SLO.Pričakujem mladiče, ki si bodo zaslužili naziv svoje pasme, v kolkor tega ne bo, bo Luna samo enkrat mama.
Terry, tudi jaz že komaj čakam, da pocrkljam moje "otroke".Čeprav jih je že veliko, ima vsak svojo zgodbo in košček mojega srca.
Ločanka!
A pridete jutri na PNZ?V kolikor si zasedena zaradi tekme v Naklem, predlagam, da gremo konec meseca(pred vzrejnim pregledom) nekam drugam.Prosim, da me čimprej pokličete.
Pozdrav vsem skupaj.



hesta

  • Gost
Odgovori #176 : 12 Oktober 2007, 12:18:29
Sem pozabila prej napisat, da ne bodite začudeni, če boste dobili psa iz dveh popolnoma različnih legel in različnih oseb z istim imenom psarne(primer-Roška), kajti psarno je registrirala lovska družina, ki je tudi na FCI uraden lastnik psarne.
V naši kinologiji se pač dogajajo čudne stvari, zato se nečudite, če se vam predstavi kot vzreditelj tudi človek, ki je samo lastnik nič vrednega plemenjaka.Žal se dogaja tudi to.



Suzana

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #177 : 12 Oktober 2007, 13:37:45
Pozdravljeni!

Jaz bi tudi beagla!!!!  :o

Že nekaj mesecev spremljam forume, zbiram informacije in sanjam...

Ima kdo mogoče informacije o kakšnem leglu? "Ugodni" oglasi, ki sem jih izsledila so se izkazali za ponudbe preprodajalcev. Ne bi hotela nasesti na kakšne takšne primere.

Pa še to - v stanovanju živim in to sama. Vem, da je kuža velika odgovornost in rajše se mu odpovem, kot pa da bi ga mučila, če ti psi tega pač ne prenašajo.

Za vse informacije bi vam bila zelo hvaležna.

Suzana



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #178 : 12 Oktober 2007, 16:28:47
En post pred tabo je pisala vzrediteljica..vprašaj. ;)


Katere so potem vse psarne beaglov v Slo., tudi tiste me zanimajo, kjer imajo po več pasem?



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #179 : 12 Oktober 2007, 16:45:12
Mucika: vseh psarn je res veliko, najboje da se tocno pozanimas pri KZS. Ampak kot pravi Hesta, to da imajo naziv psarne se ni nobena garancija.