Beagle

ursa · 1476184

Ferry

  • Gost
Odgovori #750 : 22 Februar 2008, 17:05:31
GG,

Ja, verjamem, tudi mi imamo še afghanca in ni takega nategovanja ljudi, kot v tem lovskem svetu, res je škoda ljudi, ki so ljubitelji teh pasem.

Je pa beagelček idealen partner za na kavč in pojsteljo, tako, da ostanejo druge radosti, ki so za nas, ki imamo te kužke predvsem zaradi ljubezni, še najbolj pomembne ;D.

Lp



GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #751 : 22 Februar 2008, 17:27:24
Ljubezen in medsebojno razumevanje je pa itak ključno in največje darilo... GG


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #752 : 22 Februar 2008, 18:49:54
Vesela sem, da nimam lovske pasme  ;) GG

Jaz pa sem vesela ,da jo imam  :P :P :P

Beagli so zakon!


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #753 : 22 Februar 2008, 21:06:16
Jaz pa sem vesela ,da jo imam  :P :P :P

Tudi mi smo veseli da imamo Beagla....in ja

Emmo je danes postal ravnopravni član naše družine....in ...eh, pa saj sami veste kako je s puppy-i :o :o

Trenutno ga je vsepovsod polno po stanovanju...raziskuje, šnjofa....ga je veselje gledat... :P :P

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #754 : 22 Februar 2008, 23:02:47
No, pa še eden ups, dva utrinka prvega "pol" dneva in začetka noči v novem domu...

Ali je komentar sploh potreben??? :o ::) :-\



 ;D


Emmo je zeloooo utrujen...( seveda če je pa "posesal" celo bajto...) >:D

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #755 : 23 Februar 2008, 07:33:34
No, pa še eden ups, dva utrinka prvega "pol" dneva in začetka noči v novem domu...



Ojla

A je kaj zajokal  prvo noč? Najin Makec je samo enkrat čisto malo zajokal  pol je bilo pa vredu. Zdaj pa spi pri nama, tašči in tastu ali pa kar na kavču kjer mu pač odgovarja  :o.  Zdaj je odkril da lahko gleda skozi okno če je na okenski polici tako, da mu moram pustiti stol zraven okna da skoči na polico in  počekira kaj se dogaja zunaj  8).

Še malo pa bojo Hestini M-jevčki upihnili prvo svečko  ;D (naš je že tapravi desc, ga komaj še dvignem ko se hoče pocrklat)

Beagli so zakon!


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #756 : 23 Februar 2008, 08:45:51
Ja prva noč je minila relativno uredu...jokal je...hm, ...sam se je namontiral v pasjo kletko, in zaspal, konec veselja pa je bilo tisti trenutek ko sem zaprl vrata in  smo se ulegli...Ja, jokal in skakal je po kletki vsega skupaj 5 minut....in kaj je sledilo...seveda sem ga vzel iz kletka v posteljo...Neva...kaj porečeš na to, ni ga vzela žena temveč jaz in tako je spal pri meni do 6. zjutraj....

Nevem pa kaj se je zgodilo da ni šel potrebe opravit na mesto kjer je včeraj vse uredil in bil neizmerno priden....danes pa falil na celi črti ..ah, saj bo, malo potrpljenja bo verjetno še potrebno :-[

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #757 : 23 Februar 2008, 08:58:23
Ko sem gledala tvoje fotke saonaion, je bilo moje prvo vprašanje, kje je potem noč prespal  :o :o in potem grem malo bolj dol in vidim, da si popustil beaglskim čarom  :D :P :P no pa saj si bil opozorjen  :P Mali je pravi šarmer. ;)



Ferry

  • Gost
Odgovori #758 : 23 Februar 2008, 09:32:52
Ja, tudi mi smo pred nakupom Ferrija, vztrajno trdili, v pojstli pa ne bo spal. No, pa nas je kmalu ovil okoli prsta in sedaj je eden od enakopravnih članov na pojstelji, čeprav me včasih pošteno razjezi, ko si prilasti skoraj celo pojsteljo >:(.

LP



saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #759 : 23 Februar 2008, 09:34:44
Šarmer je ja...zaljubljeni smo v njega, dobesedno.
Po drugi strani pa predvsem zmedeni ( brez pretiravanja) ker bi se radi pravilno lotili stvari....hja, tudi brez popuščanja, ...
Dobro, uspelo mu je izboriti si spanje, pa to smo itak že cel čas vedeli, da se bo zgodilo prej ali slej....pri drugih stvareh pa moramo obvezno biti dosledni..
Kakeršnekoli zaključeke delati je absolutno prezgodaj, Emmo se mora navaditi predvsem na novo okolje, na nas ostale člane družine in ja...tudi on potrebuje svoj čas...
Verjamem, da bo lepa in predvsem dobro vzgojena  ;) :o mrcina....

Sicer je včeraj prišel v novo domovanje relativno pozno, časa za temeljito šnofanje ni bilo na pretek, jedl je tudi "skoraj nič", danes je pojedel malo jogurta in točno 2 briketa...polulal in pokakal se je prej predno je jedel...falil za celo sobo mesto kjer ima pripravljeno za opravljanje potrebe....Mislim, da bo z vsakim dnem  bolje...

Trenutno ima družbo pudlja Žaka, ampak pudlju gre Emmo na živce, saj nonstop Emmo lazi za njim....primadona od pudlja pa tega očitno ne mara... :P

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #760 : 23 Februar 2008, 12:56:05
Ja, zasedanje cele postlje. Odkar ta teden gostujem v sestrini 140 cm siroki postelji, je celo pes spal pri meni. In ce me ze pocaka v moji postelji (navadna, pac), potem gre pol ure po tem, ko pridem spat, v spalnico. In vec prostora, kto ga ima, bolj se steguje.

Luskan je Emmo  ;)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #761 : 23 Februar 2008, 15:19:51
Ja, zasedanje cele postlje. Odkar ta teden gostujem v sestrini 140 cm siroki postelji, je celo pes spal pri meni. In ce me ze pocaka v moji postelji (navadna, pac), potem gre pol ure po tem, ko pridem spat, v spalnico. In vec prostora, kto ga ima, bolj se steguje.

Luskan je Emmo  ;)

No, kletka mu čez dan paše ;)...zvečer mu verjetno ne bo >:(...trenutno se je pa namontiral v kopalnici in ker ga ne vidim, me prav zanima kaj počne...upam da ne kakšne neumnosti >:D...



No, pravakar sem prečekiral kopalnico....ne počne neumnosti :o, pa saj jih ne more, ker je preveč utrujen od divjanja...
Evo dokaz:


Aja mimogrede....da smo se odločili za menjavo posteljine je kriv Emmo, ker se je gospodič polulal na kovter..( ampak nismo posvečali pozornosti preden je udejanil namero, zato ker je skakal po postelji in garbal kovter skupaj, tako kot psi ki si naštimujejo ležišče - sva mislila da se bo ulegel in spal)...PUJS, naju je pretental....sicer mi sploh zadeva ni smešna, ampak kar je je...smo ga okregali....protest pa je verjetno trenutno to, da ga ni iz kopalnice in se je odločil, da bo kar tam zadremal..

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #762 : 23 Februar 2008, 15:27:14
Enri, pričakujemo kako slikico, da nebo samo Emmo tukaj najedal ljudem...( pa se delal važnega)

Res upam, da vas ne moti ko tu pa tam prpopam kako fotko...???

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Taja_the_vizsla

  • *
    • Prispevkov: 105
    • Točke: 1
Odgovori #763 : 23 Februar 2008, 15:46:33
Zivjo,

naj najprej pohvalim malcka, ki je prav simpaticen. Vam pa ob tej priloznosti tudi svetujem, da je morda bolje, da mu ne dajete copatov kar na voljo (tudi, ce so stari), saj vam bo grizel tudi druge copate (predvsem tiste, ki jih ne boste zeleli ;) ). Pravtako razmislite, ce vam je okej, da mu dajete prazne plastenke, saj mu bo to postala prava zabava, bolj nerodno pa bo, ce bo kaksno prazno plastenko nasel zunaj, morda celo taksno, ki bo embalaza od kaksne strupene snovi (varikina, motorno olje,...). Zgolj dobronamerni nasveti. Sicer pa uzivajte s pesjankotom kolikor se le da in ga lepo vzgajajte.

Lp, Laura
 



saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #764 : 23 Februar 2008, 15:54:45
Zivjo,

naj najprej pohvalim malcka, ki je prav simpaticen. Vam pa ob tej priloznosti tudi svetujem, da je morda bolje, da mu ne dajete copatov kar na voljo (tudi, ce so stari), saj vam bo grizel tudi druge copate (predvsem tiste, ki jih ne boste zeleli ;) ). Pravtako razmislite, ce vam je okej, da mu dajete prazne plastenke, saj mu bo to postala prava zabava, bolj nerodno pa bo, ce bo kaksno prazno plastenko nasel zunaj, morda celo taksno, ki bo embalaza od kaksne strupene snovi (varikina, motorno olje,...). Zgolj dobronamerni nasveti. Sicer pa uzivajte s pesjankotom kolikor se le da in ga lepo vzgajajte.

Lp, Laura
 

Ojla, dobrodošla..

Hja, flaše sploh ne šmirgla, kar se pa copata tiče je pa tako, da na njem zaspi, ga ne vlači okol niti cefra, nanj si položi palčko( saj nevem kako se jim reče - kot priboljšek so) in potem to grizlja...

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #765 : 23 Februar 2008, 20:17:41
kok je luštkan! še slikic  :o :o :o

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #766 : 24 Februar 2008, 07:37:24

Hja, flaše sploh ne šmirgla, kar se pa copata tiče je pa tako, da na njem zaspi, ga ne vlači okol niti cefra, nanj si položi palčko( saj nevem kako se jim reče - kot priboljšek so) in potem to grizlja...





za zdaj še ne, počakaj še kak mesec  ;D,   tudi Mak jih ni imel za mar ko je bil še mičken zdaj jih ima najraje, tudi  čevlje pa ni važno če so novi ali stari  :). Plastenke pa naravost obožuje pa mu jih nismo dajali za igrati, glede igrač za kužke (tiste ki jih dobiš v trgovini) pa je tako ---> nobena ni preživela  :o

aja pa še zokne sem pozabila omeniti ----> daj jih tja kamor jih ne bo dosegel, meni je uničil 3 pare, Maretu 2  ;D, v spodnje nadstropje pa si ne upam niti vprašati  :o


V glavnem moja sestra bi rekla "beagli rulz"  (bigli so zakon) 8)

Beagli so zakon!


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #767 : 24 Februar 2008, 10:56:49
Kako je Emmo srčkan, se kar stopiš ob njegovih slikcah :-* Glede spanja je bilo pri nas isto...zdržala sem cel teden, potem pa je gospod začel spati na postelji :o Mami je tudi govorila, da na sedežni pa ne bo (smo takrat ravno kupili novo), zdaj je pa glavni na sedežni :o Ja, tako je ko te prevzamejo beaglski čari.

Hja, flaše sploh ne šmirgla, kar se pa copata tiče je pa tako, da na njem zaspi, ga ne vlači okol niti cefra, nanj si položi palčko( saj nevem kako se jim reče - kot priboljšek so) in potem to grizlja...

Plastenke pa naravost obožuje pa mu jih nismo dajali za igrati, glede igrač za kužke (tiste ki jih dobiš v trgovini) pa je tako ---> nobena ni preživela  :o

aja pa še zokne sem pozabila omeniti ----> daj jih tja kamor jih ne bo dosegel, meni je uničil 3 pare, Maretu 2  ;D, v spodnje nadstropje pa si ne upam niti vprašati  :o
V glavnem moja sestra bi rekla "beagli rulz"  (bigli so zakon) 8)

Tina81, pri nas je podobna situacija. Na plastenke je čisto nor, pa mu jih nikoli nismo namerno dajali. Glede pasjih igrač lahko rečem le to, da so zanimive nekaj dni, potem pa samevajo v škatli. Raje ukrade kakšne nogavice, papirnate robčke,copate... Je pravi kradljivec, zato tudi jaz gledam, da so nogavice tako visoko, da jih ne doseže :)Včasih jih celo iz pralnega stroja ukrade. Res pa je, da jih nikoli ne uniči. Se mi zdi, da hoče vzbuditi pozornost, zato jih tudi ukrade. In če ga ne lovimo, potem zaspi na njih-podobno je s copati ;D

S tvojo sestro se pa sploh strinjam :D

Lp, Sara

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #768 : 24 Februar 2008, 11:52:14
Emmo je pravi corti  8)

Beagli so zakon!


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #769 : 24 Februar 2008, 15:48:54
Emmo je pravi corti  8)

No, danes sem ga pustil 10 minut samega - pravzaprav toliko da sem spodaj pokadil cigareto ( seveda sem ga zaprl v kletko) pa je tako galamo delal, da sem ga čul spodaj...pravzaprav sem ga slišal že ko sem šel dol po stopnicah in veliko volje sem potreboval, da nisem šel nazaj...pokadil sem do konca in šel nazaj gor...normalno da je tulil...
Ni mi pa jasno kaj naj naredim ko pridem nazaj in vem da tuli...naj ga pustim v kletki in počakam da neha  - a sploh bo ??? :-\ ??( in ga nato nagradim z priboljškom) al kaj hudiča.... >:(
Jutri bom skadil 2 čika ...( sorry za propagiranje kadilske grde razvade).

Danes ponoči je spal na mojem vratu ( če sem iskren je imel svojo bučko točno na mojem adamovem jabolku) in smrčal kot kak star dec...he he  ::) ::)
Opažam, da se ob tem hudičku vsi moji dobri in predhodno NEOMAJANI sklepi in odločitve sesuvajo kot hiša iz kart...

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


enri

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
  • enri
Odgovori #770 : 24 Februar 2008, 16:02:02
pozdravljeni!ja naš enri si je seveda tudi že prvi dan priboril prostor v postelji ;D.vendar pa smo se zmenili da lahko samo ko midva rečeva pa je kar razumel in ne vztraja dosti ker ve da bo kasneje lahko,sicer pa spi v posteljici blizu nas...nimava nič proti temu moji kužki so vedno imeli svoj košček postelje ampak jim sčasoma ni blo več tko zanimivo razn se poctrtat mal.no bistvo je da ga naučim da lahko gre kadar pač mi dovolimo in kadar bomo prišli z dežja da nebo direkt na postlo.drugače pa niti ne mislim mu prepovedat ker vem kolko mu to pomeni mi pa zaradi dveh dlakic nebomo umrli..sam da je regula.drugače pa vztrajam pri hranjenju da ni pri mizi da ne žica ljudi in da ne pobira hrane po tleh pa z rok niti z moje,vse iz skledice ker se mi zdi pomembno da se to ne navadi in dovolim da bi ga kdo hranil z rok.drugače ko pa je pridn in naredi kar zahtevam ga nagradim z igro in crtanjem nikakor ne s hrano...je pa pravi  >:D

s slikcami se nekaj matram....upam da bo hmalu kaj ;)

lep pozdrav vsem!



enri

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
  • enri
Odgovori #771 : 24 Februar 2008, 16:03:57
ja smrčanje od enrija je nekaj neslišanega,moj marko je dobil hudo konkurenco :D.najbrž smo ponoči kot pravi simfonični orkester :o



saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #772 : 24 Februar 2008, 16:18:35
ja smrčanje od enrija je nekaj neslišanega,moj marko je dobil hudo konkurenco :D.najbrž smo ponoči kot pravi simfonični orkester :o

Ja smrčjio pa res neverjetno :o ;D

Sicer pa kar se spanja tiče, nekako noče biti v svoji postelji ( zvečer) mogoče je pri nas malo drugače, ker spimo na sedežni v dnevni sobi, zato se pa pred spanjem oz. ko se uležemo spravi čisto na drug konec ( sedaj že tudi vemo kateri plac mu najbolj odgovarja)

Sicer pa....prodajamo sesalec.....ker ga OČITNO več nebomo potrebovali, ker tole ma njuško nonstop na tleh...pa doma še nekako gre, ker nimamo umazano....zunaj zna biti problem, ker nevem kdo bolj zija na tla, jaz ali Emmo ko sva zunaj....najde pa vse živo...komaj mu spravljam iz gobca...Nevem kdo pride domov bolj crknjen ....Emmo, že ne.

Pri nas se hrani tudi iz skodelice, priboljšek mu pa normalno da, dajemo iz roke ( in kako vesel ga je), trenutno ima rad skuto pomešano z briketi...je za kosilo skledo polizal, tako da me je bilo strah, da mu nisem dal premalo... ;)

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


enri

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
  • enri
Odgovori #773 : 24 Februar 2008, 16:50:36
haha ja verjamem jaz sm čist fuč z njim.čisto je nor zdaj ko se je navadil na novo okolje,sepravi že drugi dan ::) ja midva sva zaenkrat tudi še v stanovanju tako da je v isti sobi učeraj pa sva mu dala posteljico prav k postelji tako da do jutra ni pogruntal da je v postlci ;Dse je pa ob 7h seveda zabubil h nama :)no kak briketek z roke mu že dam brez razloga kar tako.vendar se bom res potrudila stem načinom ker je nažalost dosti antianimalistov in ni redkost da kak zlati kuža kot je naš ,kakemu bebcu vzame z rok kaj čudnega >:(sam zato hočem tako...drugače pa kar vztrajaj meni se je splačalo pokazat in ne dovolit kar koli se mu zahoče,da mu je ukloplo da nebo nič manipuliral z mano..ker mu crtanja tko al tko ne manka...pa kar hitro odneha..morem rečt da sem po prvem tednu zelo zadovoljna,nisem pričakovala da bo tako v redu...ja bom rajš tiho še ;D

je pa divjak da mu ni para ko ponori..zemlja njemu najbolj diši,rije kopa brska se zaletava z glavo v luknjo :o..nor res.prej smo mal zidali v hiši pa je pomagu kot učeraj posesat vso malto in kar je seveda pršlo pod smrčka,vse ga zanima čisto vse....oba lahko vidimo kako pametne so te zverinice zato mormo bit potrpežljivi in vztrajni pa bo sigurno šlo..

lep pozdrav vsem!



hesta

  • Gost
Odgovori #774 : 24 Februar 2008, 17:26:50
Xsara saj tista psica nima 39 cm ampak kake 3 več, dolga leta sem delala na vzrejnih pregledih in telesnih ocenah, še danes po svoji funkciji na sejah sedim s temi gospodi, neštetokrat je prišlo do hudih prepirov in nimam se več namena ukvarjati z njimi, ker niti eden med njimi ni več kinolog s srcem.Na lanki telesni oceni so dobili odlično oceno vsi falirani beagli a so bili pač sodnikovi frendi, psica ki pa bi edina lahko dobila odlično pa ni dobila, ker jim je v resničnem šovu prehuda konkurenca, no to pomeni, data sodnik nima pojma.Od vseh sodnikov ki so v VK samo dva obvladata beagle, tisti ki jih najbolj ni bil prisoten še na nobenem rednem vzrejnem pregledu ker večino sodi po tujini, tudi veliko ostalih pasem in pozna anatomijo psa in standarde kar za ostale ne morem potrditi, večino od njih sploh še ni imelo priložnosti videti pravega beagla, ker nikoli nikamor ne grejo, sodijo le telesne ocene po svojih LKD-jih, to je pa tudi vse, standardi so običajno v tujih jezikih in jih je treba prevesti, kar pa je tudi težava, saj obvladajo le dialekte pokrajin od koder prihajajo.
Pa naj bo dosti tega klamfanja, saj je vse brez smisla.
Enri, bom poslala prijavnico za CACIB Celje, vi pa pridno trenirajte postavljanje in kazanje zobkov.
Tudi mi smo šli malo firbcat v Železnike in pokazat punčko Eto, ki je še pri nas, ker je moral gospod po službeni obveznosti v Beograd.Če bo moral(odvisno od dogajanj)tam ostati dalj časa, jo bomo dali nekomu v SLO, on bo pa počakal na Hestino leglo.
Danes sem bila v Celju, imela sem ogromno dela, tako da nisem uspela videti beaglov.Zdaj grem pa malo učit Eto.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #775 : 24 Februar 2008, 18:43:52
Neeee, saonaion, se slikce!

Kar se tice copat - ja, jih je unicevala, ko je bila majhna, zdaj pa tocno ve, kateri je njen. Plastenke smo ji pa ze skoz dajali in ce ji zunaj ne pustim plastenke, je ne vzame. Plastenke so itak najbolj zakon, Luna tko nori po hodniku, da je joj. Najprej odsraufa zamasek, potem pa reciklira plastenko  8)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


GoldenGirl

  • *
    • Prispevkov: 2.901
    • Točke: 5
  • For Your Eyes Only
Odgovori #776 : 24 Februar 2008, 18:51:26
Hesta! Lastnik trdi da ima psica 39cm..jo je izmeril še danes  ;) GG


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #777 : 24 Februar 2008, 19:35:07
Neeee, saonaion, se slikce!

Kar se tice copat - ja, jih je unicevala, ko je bila majhna, zdaj pa tocno ve, kateri je njen. Plastenke smo ji pa ze skoz dajali in ce ji zunaj ne pustim plastenke, je ne vzame. Plastenke so itak najbolj zakon, Luna tko nori po hodniku, da je joj. Najprej odsraufa zamasek, potem pa reciklira plastenko  8)

Glede plastenke je pri Makcu isto. Če mu jo dam najprej loči zamašek od plastenke pol pa vse skupaj reciklira - dobesedno  :o. Ko sva na sprehodu pa ve da ne sme nobene stvari  vzeti. če pa ga slučajno zamika pa rečem "pusti" in gre kar vstran  ::)

Beagli so zakon!


enri

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
  • enri
Odgovori #778 : 24 Februar 2008, 20:23:50
hesta!mi napredujemo, za postavljanje smo mal manj pridni ki ima črvičke u ritici in ni moč bit pol minute primiru ;Dzobke pa tako lepo pokaže kot da ima najlepše na svetu ;Dno če je zmatran je vse mal lažje.po koliko časa pa naj bi bil u postavitvi pri miru?se bove še kaj slišale a ne da mi mal več poveš kako potekajo te zadeve da dobim mal predstave da se pripravimo lepo počasi.ti boš pa itak tudi tam a ne?enri je uredu in uživa kot mlad prašiček,res je zlati in priden,trenutno pa spi kot top.
pohajamo po naravi pa kolkor se da vsak dan ki imamo vreme,tako da je spoznal že ogromno stvari...in nič se ne boji ;)
upam da boste z eto uredili da bo prav...pa scotija pozdravi in vse doma!

lep pozdrav!



hesta

  • Gost
Odgovori #779 : 24 Februar 2008, 20:26:00
Ferry je visok 41 cm, psica pa je višja od njega in meter s katerim je bil izmerjen Ferry točno kaže.Ne vem pa če ta tvoj prijatelj zna pravilno zmerit psa.Tudi njen prejšnji lastnik jo je za malo denarja prodal prav zaradi določenih napak,ki jih psica ima.Tisto, da je ocena prav dobro zaradi 39 cm je pa res humoreska.Pa naj bo dosti čvekanja o tej psici, kakršna je pač je.
Emmo je pa res faca,boste imeli kar pestro in živahno, ga marca sigurno pridem pogledat