Beagle

ursa · 1475929

Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #960 : 14 Marec 2008, 19:02:42
Ojla...Emmo tukaj....pravzaprav 3 mesečni lump na m2.... :P :P
Imam se fino, rastem tudi...sem že prav "kerlc", navdušujem vse ki me vidijo in spoznajo...to je sicer moje mnenje...

vam bo še Sašo nekaj povedal... :o :o

Rabim eno majhno pomoč oz prej nasvet...
Kljub temu da ga je Neva naučila osnov čistoče in je bil pri njej priden, pri nas to sploh ne "pali", nevemo več kaj počnemo narobe...lula vse povsod, čeprav ima še vedno nastavljen papir in tudi gre nanj ( takrat ko se mu zazdi) in takrat je tudi obilno pohvaljen, ven gre po obroku, tudi zunaj se polula....pokaka pa ne, pa smo lahko zunaj 2 ure pa se nebo pokakal, lulal bo....kakal ne....Naj mi nekdo pove kaj počnemo narobe, če je treba me popljuvajte, da s psom ne ravnam prav, ampak mislim da mu dajemo obilo ljubezni tudi popustljivi nismo kaj preveč ( edino kaj smo mu do sedaj dovolili je spanje v postelji - pa to bi se prej ali slej zgodilo), pridno je , ne skače k mizi za dodatki, priden je pač toliko kolikor je 3 mesečni kuža lahko, faza radovedosti, grizenja in nagajnja je še vedno prisotna...ampak to ni nič narobe...Predvsem me moti to lulanje...Kaj storiti..???? ???

Drugače pa lep pozdrav....kmalu pošljem nove fotke gizdalina.


Glede lulanja je bilo pri meni isto, na papir je lulal samo par dni, ko je prišel domov pol pa pač povsod. Nato smo ga začeli na lulanje in kakanje navajati tako, da smo ga takoj zjutraj ko je zajokal peljali ven pol je bil pa do poldneva mir no takrat je spet opozoril da ga lulat  in isto je bilo zvečer.  Počakati boš moral da še malo zraste pa se bo uredilo do tedaj boš mogel pa malček potrpeti - saj smo vsi, ker jaz sem imela občutek, da bolj ko sem se nučila da nebi lulal noter bolj je lulal.

Omenil si tudi da ne skače za priboljški k mizi - za zdaj še ne, počakaj še kakšen mesec, to počne vsak beagle ker so pač požeruhci  :P

Beagli so zakon!


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #961 : 14 Marec 2008, 19:27:37
Tako pa zgleda, ko fanta mislita, da ju noben ne gleda  :P :o



Lp
Eva



Carmen6

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #962 : 15 Marec 2008, 12:43:42
Zdravo!

Včeraj sta se končno spoznala Živa in Ecco.Moram povedat, da je Ecco pravi lepotec in zelo pogumen, čeprav se je Živa neki delala, da je huda, se je sploh ni ustrašil in jo je veselo lovil (to ima naša Živa najraje).
Glede lulanja pa nič skrbet, po mojem je pri naši Živi trajalo ene sedem mesecev, da se je dokončno navadila čistoče, glede briketov je pa isto, ko ji dam kakšen vzorec je kot nora, potem ji pa kupim žakelj, pa konec veselja, ji moramo vedno malo začiniti, da sploh poje.Za fehtanje je pa itak svetoven prvak...

LP



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #963 : 16 Marec 2008, 11:07:24
Ojla

Kam pa ste se skrili vsi  ??? :). A ve mogoče kdo koliko stanejo ampule proti klopom (nikjer nisem našla), ker greva jutri z Makcem k veterinarju, da mu poleg tega naredi še nekaj lepotnih popravkov (kremplčke mu bojo tudi porezali) ;D

Beagli so zakon!


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #964 : 16 Marec 2008, 11:34:42
Pa še slikica našega zmešančka




Beagli so zakon!


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #965 : 16 Marec 2008, 11:36:35
Tina81 meni se slikice ne pokažejo  ???



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #966 : 16 Marec 2008, 11:37:46
Tina81 meni se slikice ne pokažejo  ???

Nekaj je narobe zgleda, čaki bom popravila.

Beagli so zakon!


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #967 : 16 Marec 2008, 11:43:14


Danes je spal pri meni, ker je bil Mare v nočni in se je kar uštulil  8)




Ta pa je nastala včeraj na kavču  ;D



Ta je od danes  8)

Beagli so zakon!


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #968 : 16 Marec 2008, 11:44:15
ne uspeva ti ravno  :( .

lahko mi pa daš link do slikice pa jo jaz prilepim



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #969 : 16 Marec 2008, 11:45:37
ne uspeva ti ravno  :( .

lahko mi pa daš link do slikice pa jo jaz prilepim

Ojla Eva sem že ugotovila da moram klikniti "kopiraj mesto slike"  ;D

Beagli so zakon!


eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #970 : 16 Marec 2008, 12:02:21
zdaj se pa vidijo  ;D
mali je cukr  :-*



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #971 : 16 Marec 2008, 21:22:32
Ce rabis Advatix ali EXspot, mi pisi na ZS. Imam se eno ampulo Advantixa in 5 ampul EXspota, originalno zapakirano.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #972 : 17 Marec 2008, 18:37:11
Z Makcem sva bila pri veterinarju meddrugim ga je tudi stehtal ima 20 kg  ::)

Beagli so zakon!


Ferry

  • Gost
Odgovori #973 : 17 Marec 2008, 18:53:07
Tina81,

Koliko tehta tvoj Mak ?!?!? A sem prav prebrala, ali si narobe napisala???

Naš Ferry jih ima 16 kg, pa je cca 1 kilco predebel, pa res izgleda pravi mačo med beagli (ima ful močne kosti), tko, da ne vem kam Mak spravi te kilograme??

LP



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #974 : 17 Marec 2008, 19:00:13
Ben je imel na zadnjem tehtenju tudi malo manj kot 19 kg, pa ni da je okrogel. Tudi meni ni bilo jasno od kje  :o Tako da pomoje ima ta kombinacija (glede na to da sta z Makom "brata") "težke" kosti  :P :P



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #975 : 17 Marec 2008, 19:00:38
Tina81, tudi naš Ari ima 19 kg...nam je veterinar rekel, da se ne sme več zrediti.  Pri nas je res velik problem, ker nas je veliko doma, in točno vem, da od vsakega nekaj dobi - čeprav to zanikajo. Bomo zdaj poskusili zgubiti kakšno kilco, ko se začenja lepše vreme.

lp,
Sara in Ari

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #976 : 17 Marec 2008, 19:01:37
Tina81,

Koliko tehta tvoj Mak ?!?!? A sem prav prebrala, ali si narobe napisala???

Naš Ferry jih ima 16 kg, pa je cca 1 kilco predebel, pa res izgleda pravi mačo med beagli (ima ful močne kosti), tko, da ne vem kam Mak spravi te kilograme??

LP

Ja 20 kg tehta, ga je veterinar stehtal in ga potipal pa je rekel da ni predebel  ???,

Beagli so zakon!


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #977 : 17 Marec 2008, 19:03:15
ha, smo sami težkokategorniki  :P :P Ja, čez zimo more bit malo obloge, ker je takooo mraz  ;)

Jaz sem zelo vesela, da so se nam treningi začel, ker me je bila kar groza, da bi se zdaj začel ful redit glede na to da je s tamalim 3x na dan...res da tolk malo, da je že škoda jezika umazat, ampak vseeno.... ;)



hesta

  • Gost
Odgovori #978 : 17 Marec 2008, 19:11:55
Tina, pri tvojem veterinarju pa vaga sigurno ne kaže prav.Za manikuro mulca ne vozi k veterinarju;ampak ga pripelji k meni,če sama ne upaš.
Karmen, me veseli; da ste se končno spoznali.Ja, Ecco je bil že tukaj najhujši.Upam,da se kmalu vidimo.



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #979 : 17 Marec 2008, 19:15:17
Ja 20 kg tehta, ga je veterinar stehtal in ga potipal pa je rekel da ni predebel  ???,

Tudi nam je rekel, da ni predebel, vendar naj pazimo da se ne zredi več. In potem včasih srečam kakšnega beaglčka, in ko njegovi  lastniki rečejo da ima okrog 14 kg, jaz pa rečem 19 kg, vidim kako začudeno me pogledajo :o Sem vesela, da ni samo moj Ari takšen  mačo :o :o

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #980 : 17 Marec 2008, 19:27:08
Tina, pri tvojem veterinarju pa vaga sigurno ne kaže prav.Za manikuro mulca ne vozi k veterinarju;ampak ga pripelji k meni,če sama ne upaš.
Karmen, me veseli; da ste se končno spoznali.Ja, Ecco je bil že tukaj najhujši.Upam,da se kmalu vidimo.

Jaz sem ga tudi začudeno pogledala ko je rekel da ima 20 kg ??? ,bla pa sva na vet. postaji tam na Viču. Glede manikure bi ga res pripeljala k tebi, ker mu nisva dala postričt kremplčkov.

Beagli so zakon!


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #981 : 17 Marec 2008, 20:20:23
Hm, Luna ima tam nekje 15,5 kg pa je to ravno na meji, da ni prevec. Za moje pojme (glede na to, da je velika in pac po izgledu).  :-\

Kremplje ji je pa nazadnje A. od Sene postrigla, pa so ji ze malo zrastli - veterinar ji vedno samo stranske postrize, ker se ostalih kao ne splaca - ja, nas pa praska za znoret. Ima pa ful dolg ''roza'' del nohta, tako da ima ze itak dolge.

Ravno zdajle lezi na hrbtu na kavcu, naslonjena na ocija, in jo mora cohat  ::)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Marsovc

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #982 : 17 Marec 2008, 21:04:54
Evo, sm si le uzel neki časa pa spravu ene par slikc gor :)


Tuki je 5 M-jevčkov ;D

Klele čuva pujsa, da mu ga nebi kdo uzel :D Seveda ta pujs ni več med živimi (cel) :)

Smrčuha v košari.

Tkole je okuperu moj bivši povštr ;D

Tole je blo 1 dan prej kupljeno in vse pospravljeno lepo na kavču, ko sem prišel domov je pa razvidn iz slike kaj je nastal :D Sej raztrgu ni nč, sam mal duška si je dal  8)

Tale slikca je nastala pred kratkim, ko je bil še sneg.

Naša žaba ;D

In še poležavanje na kavču :)

Pazite se, Mars napada ! :)


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #983 : 17 Marec 2008, 21:22:25
Marsovc - nekam velike slike so...tako da bo treba še enkrat  :P :P ;)



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #984 : 17 Marec 2008, 21:34:02
Se opravičujem...očitno sem imela jaz prej probleme z IE  :-[..zdaj se vidijo normalno  :-*

Lp



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #985 : 17 Marec 2008, 21:36:00
Hesta a je na prvi sliki tisti dvobarvni, ki je najbolj spredaj - Moon?

Kolk so beaglčki lušeni, ko so miceni...sej so tudi pol, samo ko so pa miceni so pa za pojest  ::)



Marsovc

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #986 : 17 Marec 2008, 23:06:12
Ni blo nič narobe z tvojim IE ker na začetku so bile velike slike, potlej sem pa hitr popravu, k sm opazu :)

Meni se zdi da je tist taprvi Moon ja.

Lahko noč.

Pazite se, Mars napada ! :)


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #987 : 18 Marec 2008, 09:58:52
Živjo!

Se vam pridružujem tule, ker je tisti forum na katerem smo si prej pisali, nekako umrl  :)

Vidim, da je Marsek podoben črnuh kot moja Žana, ki je res zelo temna in meni seveda najlepša psička na svetu  ;). Zdaj je že prava dama, ez mesec dni bo stara že leto in pol.

Kakšna slikca pa sledi.

Lp




 



saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #988 : 18 Marec 2008, 16:16:11
No...da se še malo Emmo prikaže... :P :P

ohohoooo....mal smo hudi v fotkiča

Ha....tale "ajmer" si je izbral kot prioriteto za počivanje čez dan....ponoč pač ne ;)

tole se pa razkomoti ....in gleda Španske limonade in zgleda da ni nič akcije, zato ga je zazibalo v sanje....(ampak resno, včasih ga opazujem, kako z zanimanjem gleda TV)

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #989 : 18 Marec 2008, 22:47:00
Hehe, luskan je. A TV gleda? To je moja mati vsa nesrecna, ce nas pes res ne vid na TV, ko so kaki psi gor  ???

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]