Beagle

ursa · 1475830

cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1200 : 13 April 2008, 22:21:16
draga ribica: prav!  ;)



belča

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #1201 : 14 April 2008, 00:19:12
hesta, mogoče sem res čudna in res nimam s tem izkušenj, samo Bela je še vedno pod 100% kontrolo, se pravi, da se od hrane v nekaj dneh nebi mogla tok napihnt. obseg trebuha se ji je povečal za 4cm, sicer pa redno odvaja vse telesne izločke, in tudi v obnašanju ni nikakršnih sprememb, razen, da več spi, tako da si jaz pač ne znam drugače razlagati te njene "širine".

drugače pa lahko o beaglih prebereš tisoč in eno stvar, te samo teorija nikakor ne more pripraviti na to čudovito izkušnjo, deljenja svojega življenja z njim, to spoznaš šele takrat, ko beagla enkrat imaš, ko postane del tvojega življenja in družine.



hesta

  • Gost
Odgovori #1202 : 14 April 2008, 08:36:01
Sasat!Edina od teh psic, ki so trenutno prijave paritev objavljene na strani KZS je Gabi, last g,Tratnika, doma it Tolmina, leglo pa je pričakovati 15.5., oče je Hooch.V kolikor te kaj zanima me lahko kontaktiraš, kakor tudi za legla v tujini.
Belča! Nisem rekla ra si čudna,vendar za hece.Pri brejosti ni vprašanje pasma, po 14 dneh ni na telesu NOBENIH znakov brejosti, še ultrazvok nič ne pokaže pri nobeni pasmi.
Ribica!Beagli iz psrne Halicanum so končali v zavetišču gospodar pa popihal čez lužo.
Xsara!Zelo  pohvalno, da se tekma v Selcah prestavi.
V petek sem bila na obisku pri Doni.Zelo sem zadovoljna z njenim izgledom in karakterjem.Z lastnico res uživata in sta pravi tandem.Ko naju je s Sašotom zagledala je čisto ponorela od veselja.
Danes pride na obisk Eta.Komaj čakam popoldneva.



belča

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #1203 : 14 April 2008, 10:42:24
hesta, nč skrbet, sama sem se oklicala za čudno, ker očitno vidim nekaj česar še ne more biti. mogoče se pa samo telo fizično pripravlja na vse skupaj. upam!



hesta

  • Gost
Odgovori #1204 : 14 April 2008, 11:20:37
Belča, tudi jaz upam na najboljše, če rabiš kasneje kak nasvet mirno vprašaj.
Sasat!se opravičujem, sem prej pomotoma napisala, da je g, Tratnik iz Tolmina- ni, tam je nekdo drug, ki ima OK psico, le daje on pokvarjena duša.G,Tratnik je iz Cola.Edini problem pri njem je ker ne ve kaj dosti o vzreji, brejosti ,kotitvi in vsem skupaj, tako da je psički zaradi njegovega neznanja kae nekaj mladičkov poginilo, še preden so ugledali luč sveta.
Mladiči iz vseh teh legel pa gredo prezgodaj od doma in niso nič socializirani, ker se nihče ne ukvarja z njimi, sploh pa ne tam, kjer imajo po veliko legel naenkrat ali v kratkem razmaku, pa tudi leto dni ni pri mnogih milo od preteklega legla, to pa nam narekuje PSD in Zakon o varstvu žival.
Naši divjaki so danes zelo veseli, ker je končno posijalo sonce in se bodo lahko ves dan podili zunaj.Zdaj enkrat pričakujemo Hestino gonitev.Nisem se še odločila ali jo bomo zadnjič parili doma, ali pa v tujini, odvisno od mojega okrevanja.



belča

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #1205 : 14 April 2008, 16:02:16
hesta, hvala za lepe želje in ponujeno pomoč.sigurno bom še rabila kak nasvet in te bom takrat lepo prosila za pomoč.

drugače je pa bela tudi čisto vesela sonca, da se martinčka na dvorišču.



sasat

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
  • Odi
Odgovori #1206 : 14 April 2008, 17:12:13
Vsem ljubiteljem Beaglov, najlepša hvala! ;D

Včeraj smo šli gledat Beaglčka na Gorenjsko. Je potomec Hoocha,, Are Roške, Camelota, mama pa je Brina - hčerka Are Roške. Po temeljitem premisleku in po branju skoraj vseh strani tega foruma, smo se odločili za mladička, ki bo zaokrožil naše življenje brž po prvomajskih praznikih. :D

Lep dan, Saša, Ana, Simon.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1207 : 14 April 2008, 22:25:09
Meni je slo pa tole vreme danes prav na zivce. Brez soncnih ocal sem skoraj slepa kot kura, ampak ce je napol oblacno, jih pa res ne jemljem s sabo. In ko sva sle z Luno ven, sem sla dvakrat nazaj gor - sem se sla oblect, ker se je ravno pooblacilo in ful zapihalo, v Tivoliju pa sonce, grrr. Je pa Luna super pridna v Tivoliju, ce imam s sabo kliker in piskote. Danes sem jo spustila ze na mostu prek bazena in je ostala pri dveh psickih, jaz sem sla pa naprej, pa je pritekla po dveh zvizgih, se mi zdi. Tako zalaufa, da se komaj ustavi  ::) Potem je pa sibala naprej, enkrat sem se ji skrila, drugic pa tekla stran od nje in je pritekla za mano. Potem se je pa znorela se s svojo ljubeznijo Buddyjem  ;) Ta dva sta cisto nora en na drugega in Luna hoce vzet Buddyju piskote iz gobca (sicer blazno nejesc pes), Buddy pa obratno  ;)

Xsara, kdaj vi cuvate Seno?

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1208 : 15 April 2008, 11:14:23
Xsara, kdaj vi cuvate Seno?

ta teden, medtem ko je asa v sluzbi



cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1209 : 16 April 2008, 11:18:49
Pozdrav vsem.

očitno se je sezona klopov že začela. Zjutri sem pri Cini našel ogromnega klopa na hrbtu. Nevem kako se je prišunjal do tja in kdaj ker jo vsak večer ob gledanju tvja prečoham :) če ne jest jo pa kdo drug mrcvari  ;)

lp
 



belča

  • *
    • Prispevkov: 26
    • Točke: 0
Odgovori #1210 : 16 April 2008, 12:24:53
ojla!

sezona klopov se je začela že pred več kot enim mesecem >:(, vsaj pri nas, Belča vsake toliko prinese v hišo kakega nezaželjenega gosta ???
mislim, da bo že skrajni čas za frontline!!!!!

LP vsem!



cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1211 : 16 April 2008, 12:52:24
na srečo je bil za Cino to prvi klop letos. Je bil ta tolk bolj napihjen, da sem komaj glavo s kleščami zagrabu ( žana, hvala za klešče, uporabno ;) ). Dons grem pa po ampule in še autan zase  ;D



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1212 : 16 April 2008, 13:06:09
Sezone klopov ni ;) Strašijo čez celo leto in iščejo svoje žrtve >:( >:(


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1213 : 16 April 2008, 14:29:00
Jaz sem ji dala ze drugo ampulo forntline-a, zadnjic je pa imela klopa na spodnji strani uses. Smo ga dali ven se preden se je dobro prisesal, je se s tacami migal tazadnjimi. In to sredi LJ, v mal visji travi (zdaj je pokosena, ce kaj koristi, nimam pojma).

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1214 : 16 April 2008, 16:12:41
kako ni sezone klopov? jest sem enkrat zaseldil nekje, da klopi ´´delujejo´´ le pri določeni temperaturi, mislm da nad 8 stopinj celzija. pozimi nikol nisem imel te ´´sreče´´ da bi Cina kakšnega prinesla s sprehoda.



Ferry

  • Gost
Odgovori #1215 : 16 April 2008, 17:09:28
Samo za info, naš Ferry je klopa staknil na CACIB Ljubljana 12. in 13. januarja 2008 in to na Gospodarskem razstavišču - očitno mu ga je en od kužkov "posodil".

LP



Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #1216 : 16 April 2008, 23:00:20
Oj!

Žana je morala danes doma pridno počakati malo dlje, ker sem šla jaz avto prodat, ampak  je potem popoldne prišla na svoj račun, ker je imela igralne urice. Igrala se je lahko z Olijem, ki je sicer beagle brez rodovnika, ampak zelo lep in zelo prijazen. Z Žano sta približno enake starosti in zelo podobne barve, Oli je sicer kar precej večji od nje, ampak sta se tako lepo igrala, da ju je bilo veselje gledati. Žana je zdaj totalno uničena in spi kot top ;)
v naslednjih dneh pa sledi navajanje na boks za v karavana. To bo še veselje :-\
Lp



hesta

  • Gost
Odgovori #1217 : 18 April 2008, 13:27:13
Zelo bedno se mi že zdi, ko ljudje sprašujejo(v tem primeru SASAT )kje kupiti psa, potem pa gre k res najslabšemu, pravemu FABRIKANTU.Zdaj res ne vem več drugega, kot to, da za vsem skupaj le tiči cena, ali pa so ljudje dotalno puhloglavi(če so že vse preštudirali, kot pravijo).Raje ostajam brez komentarjev, ki bi lahko povzročili spet val hude krvi.

E-jevčki! v ponedelek je bila na obisku vaša mala sesta Eta.Je OK, sicer pa pravi vražiček, strup za polnilce, telefone in podobne "igrače".Kaj čemo, smo se pač primorani navaditi reda in pospravljati za seboj.
Žana!Lepo, da imata prijateljčka za družbo in mala uživa v igri z njim.



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1218 : 18 April 2008, 14:06:15
E-jevčki! v ponedelek je bila na obisku vaša mala sesta Eta.Je OK, sicer pa pravi vražiček, strup za polnilce, telefone in podobne "igrače".Kaj čemo, smo se pač primorani navaditi reda in pospravljati za seboj.

hesta, a mislis to:

prvi polnilec od skupno treh


drugi telefon od skupno stirih


prva tla od skupno dvojih


edini radiator


... pa se jih imam  :o



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1219 : 18 April 2008, 14:20:48
Vidim, da je moja Luna se mirna, hehe  :P

Nam je tudi zgrizla dva polnilca - eden je potem se kar nekaj casa delal, je sam mal pregriznila ovoj ocitno. Pa imela sem 3 luknje v steni v svoji sobi, pa 200 sit mi je mal po svoje obdelala, pa ene 5 CDjev, razne kuverte, pa troje čevlje. Od sester so se dali poravit, moje je pa fajn zgrizla in posledično uničla, packa mala.  ::)

Luna bo pa danes zvečer prvič pri nekom drugem v varstvu, kot pri familiji. Ker imam jaz maturanstki ples in vsi gremo, jo bosta čuvali sosedi pri nas doma. Saj verjamem, da bo čisto ok, ampak sem vseeno kar malo živčna, hehe  :)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1220 : 18 April 2008, 14:30:35
ah ja, xsara tudi ne mara moje muzike. enkrat mi je odprla discmana, vzela ven cd in ga pogrizla tako, da sem lahko poslusala samo prve 4 komade  ??? poster moje najljubse pevke je pa tudi strgala na pol.

lepo se imejte na maturantskem plesu!



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #1221 : 18 April 2008, 15:38:07
Xsara je bila pa prava mala uničevalka :o :o No, pa saj nam je Ari tudi kar nekaj stvari uničil, verjetno bi jih še več, če ne bi bila mama vedno doma :)

Ribica*, želim ti nepozaben večer pa lepo se imejte!

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1222 : 18 April 2008, 17:02:49
Ah, meni je Cdje unicevala zjutraj, ko sem sla v solo in je bil vsaj nekdo se doma. Unicila mi je pa same take s slikami ali pa stvarmi za solo. Ja, pa zapiske za solo ima tudi rada .. ce jih ne pogrize, jih pa polula  :-\

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


sasat

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
  • Odi
Odgovori #1223 : 18 April 2008, 18:34:39
Hesta,
z vsem spoštovanjem do vašega znanja in ljubiteljstva, se vam opravičujem, da sem vas vznemirila ali celo užalila. Veste gospa, naš mali kužek bo prišel v ljubeč dom, kjer ljubimo živali. Ko smo se odločili za psa, nismo mislili na ceno.
Smo bili pa resnično presenečeni nad ceno za našega psička, ki je precej nižja od teh, ki sem jih zasledila na forumu.
Malo smo se zamislili, vendar je padla odločitev, da ga kupimo. Pa tudi kaj veliko koristnega nismo izvedeli od vzrediteljice. Hvala bogu, da je forum.
Ali resnično mislite, da bo kuža (imenovali smo ga Odi), tako zelo "slab"? Ga ne bomo mogli vzgojiti? Mu ne bomo mogli nuditi toplega doma?
Nimamo namena, da bi ga parili. Je mogoče nujno, da pse parimo?
Verjamem vam, da so vzreditelji fabrikanti, pa vendar, kaj naj zdaj s temi živalicami. Nekdo bo moral skrbeti zanje, pa naj bodo še tako slabi.
Verjamem, da ste jezni le na vzreditelje.
Lep pozdrav, Saša.



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1224 : 18 April 2008, 19:35:07
sasat: vasega vzreditelja sicer ne poznam, ker niti priblizno ne poznam vseh beaglov tako kot hesta, ampak osebno sem jezna na vsakega "ljubitelja", ki kupi psa pri vzreditelju, ki za svoje mladice in njihovo mamico ne poskrbi ustrezno (pari prepogosto, ne razglisti, ne cepi ...). S taksnim nakupom namrec kupec podpre "vzreditelja" in mu da razlog, da ob prvi naslednji priliki psicko spet pari. to pa ni dobro niti za pasmo, niti za psicko, niti za mladice.

pa da ne bo nesporazuma: NE poznam vasega vzreditelja in ne vem, ali to velja tudi za vas. velja pa za marsikoga in je tudi odgovornost kupca, da se pozanima pred nakupom. to je pac moje prepricanje in stojim za njim.

zelim vam, da bi bil Odi cim bolj zdrav in upam, da vam bo se dolgo prinasal veselje v zivljenje. in se popolnoma strinjam, da zival ni sama kriva, tako da ima sreco, da bo nekdo lepo skrbel zanj.
LP, B&X



Ferry

  • Gost
Odgovori #1225 : 19 April 2008, 08:23:13
sasat: vasega vzreditelja sicer ne poznam, ker niti priblizno ne poznam vseh beaglov tako kot hesta, ampak osebno sem jezna na vsakega "ljubitelja", ki kupi psa pri vzreditelju, ki za svoje mladice in njihovo mamico ne poskrbi ustrezno (pari prepogosto, ne razglisti, ne cepi ...). S taksnim nakupom namrec kupec podpre "vzreditelja" in mu da razlog, da ob prvi naslednji priliki psicko spet pari. to pa ni dobro niti za pasmo, niti za psicko, niti za mladice.

Se popolnoma strinjam s Xsaro in res je žalostno, ko vidiš, da tvoji nasveti padejo v vodo in se dejansko kupec odloči, da bo kupil kužka pri nekomu, ki mu gre samo za denar (zato pa je tudi tisti veleznani mučitelj živali iz Celja na M..., tako uspešen - ravno zaradi takih ljudi kot je sasat, res ŽALOSTNOOOOO!) In kot je rekla Xsara ima ta gospod ponovno dober razlog, da spari in naredi še 100 legel, neglede na trplenje psice in kužkov, ki bodo iz tega nastali, dejansko je taka poteza podpora mučenju (dejansko z denarjem zalagaš mučiteja živali). In potem ti kupec še reče, da je to naredil iz ljubezni do kužka, DAJMO PROSIM MALO RAZMIŠLJATI, takih puhloglavosti si pač danes v razvitem in izobraženem svetu nebi smeli dopuščati. S tako potezo rešiš eno ubogo dušico, ampak s tem pa hkrati vzpodbudiš prodajalca, da bo ustvaril še na tisoče ubogih dušic.

Tudi Agility loving girl in Andreja lahko lepo vidita, kam prideš, ko prijazno daješ nasvete, ko z dobrim namenom svetuješ naj kupi belo (pa si to na tem forumu naredil že 1000x) pa se vedno znova ljudje odločijo in kupijo črno. NE POMAGA, če 1000x poveš, nekaterim ljudem se pač določenih stvari ne da dopovedati in potem gredo pač k mučiteljem živali, najbrž res zaradi cene. Pa še nekaj, kar zadeva kritiko - danes napišeš, hočemo kupiti kužka beagelčka in se s tem vprašanjem pojaviš na forumu, jutri pa imaš že rezerviranega pri rejcu, a je to mogoče poteza pametnega kupca, ali je to poteza nekoga, ki ga želi sedaj in takoj, pa neglede na posledice, ki takemu neumnemu nakupu sledijo?!?!?!?

LP



sasat

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
  • Odi
Odgovori #1226 : 19 April 2008, 09:42:49
Ferry,
kar se tiče mučenja živali sem absolutno proti!!!!
V bloku , kjer živi moja mama, stanuje tudi "človek", ki je imel dva psa v enem letu. Ker sta stanovanji v istem nadstropju in sta spojeni, smo velikokrat slišali  nepopisno grozljive zvoke.Psa sta v trpljenju cvilila, jokala... Ne vemo, kaj je zverina točno počela z njima, nekega dne nam je bilo mučenja dovolj. Njega samega se nismo upali nagovoriti naj preneha z mučenjem ali naj psa odda, saj je tip očitno nor. Poklicali smo na Društvo proti mučenju živali in opisali situacijo. Po tednu dni psa ni bilo več. Zadeva se je uredila.
Kot sem zasledila v preteklih postih, je na forumu nekaj izobraženih ljudi, katerih lovke lahko sežejo zelo daleč. Organizirajte se in tudi z mojo podporo naredite "mučenju" konec. Jaz o teh mučenjih, katere vi opisujete ne vem nič in nimam dokazov.Vi pa jih imate!
Včeraj pa sem izvedela še eno žalostno zgodbo s srečnim koncem o beaglici , ki je trenutno edina predstavnica te pasme v našem mestu. Ima rodovnik in je stara dve leti. Sedanji lastniki jo bodo peljali na vzrejni pregled v maju.
Živela je pri lovcu v okoliški vasi oddaljeni 6 km. Okrog novega leta jo je družina našla sredi ceste v mestu vso premraženo. Po nekaj dneh, ko se ni nihče oglasil, da pogreša psa, so jo peljali k veterinarju, da je po čipu ugotovil lastnika. In lastnik jim jo je rade volje prodal  s" papirji " in jim za popotnico dejal, da tako ali tako ni nič vredna, saj ima prekratke noge. Psička je živela v premajhnem pesjaku s še tremi psi, ki so bili zanemarjeni in namenjeni le za "lov". Kar nekaj časa je trajalo, da so psičko socializirali in, da se je začela čutiti varno, saj se je ob vsakem nenamernem dvigu glasu močno prestrašila. Tudi glede lulanja v stanovanju so imeli dosti dela. Psička jim je neizmerno hvaležna in to kaže na vsakem koraku.
Ja Ferry, imaš prav, da smo si kužka tako želeli že kaki dve leti, da smo ga šli gledat k prvemu rejcu, ki jih je imel. Rezervirali pa smo ga, ker ni bilo sledu o mučenju. Za tisto mučenje o katerem ti pišeš pa ne vem kaj dosti, vam pa sledim in vam bom še naprej.
Lep dan, Saša.



Ferry

  • Gost
Odgovori #1227 : 19 April 2008, 13:06:13
Saša,

torej po tistem, kar si napisala, veš kaj je mučenje in lepo, da ga ne odobravaš, samo glede na to, da smo se ravno na tem forumu izredno veliko pogovarjali, komentirali, se zgražali, vsaj nad večino rejcev beaglov (z imenom vzreditelj beaglov se lahko ponaša trenutno samo en slovenec in tam je za kužke res poskrbljeno, če si si res prebrala ta forum, potem veš na koga mislim) in če bi to vse prebrala, bi natančno vedela, kam ne smeš po psa in ga seveda tudi nebi vzela tam.

Zadeva je sledeča, vsak odgovoren kupec, se pozanima, prebere, sprašuje ljudi (kar pa seveda lahko traja) in če bi to naredila bi ugotovila, da je v Sloveniji še vedno izredno veliko ljudi, ki se ukvarjajo z reprodukcijo živali, izključno z namenom, zaslužiti denar (in k takšnemu si odšla tudi ti) in te osebe s svojimi kužki izredno grdo ravnajo (psice so večkrat na leto breje, kar je prepovedano, živijo v izredno slabih razmerah, pa seveda ne takrat, ko pride kupec na ogled, potem kot je rekla xsara, kužki niso cepljeni proti boleznim in niti steklini - poznam cel kup lovcev, ki svoje pse še enkrat niso cepili proti ničemur, ko pač zboli jih ustrelijo oz. se jih že kako znebijo in je mir, enako se zgodi, če kužek ne dela v lovišču, čimanj denarja jim pes "požre" bolje je, da ne govorimo s čem jih hranijo, kako jih trenirajo za lov itd., mladički morajo čimprej od doma, da ne povzročajo dodatnih stroškov, cepljenje - kaj je že to? res žalostno!). Zanimivo je, da je na tem forumu bilo že večkrat govora o tem in tudi jasno in glasno je bilo povedano, kdo je človek, ki mu je pasma beagle res pri srcu in le pri njem se dobi kvaliteto, zdravje in pa pravi beagle, seveda je zaradi tega cena beagla poštena in ravno zaradi te cene, se večina ljudi obrne na "navadne mazače", ki jim prodajajo uboga bitjeca in to je tisto, kar nas vedno razburi na tem forumu, vendar vidimo, da je očitno vsako razburjanje brez pomena oz. učinka. Vse je pač napisano na forumu, samo prebrati ga je treba, če pa si ga, potem je bilo branje popolnoma površno, žal.

Zavedaj se tudi, da vsak odgovoren vzreditelj, tudi ko kužka proda, stoji vsakemu kupcu na uslugo z nasveti in vsem preostalim, da ne govorimo o želji po srečanjih, da seveda potem opazuje razvoj mladičkov, ki jih je prodal in seveda tudi, kako lastniki z njimi ravnajo. Verjemi mi, da od rejca (žal ni primeren za besedo vzreditelj), kjer si kupila psa, tega ne boš dobila. Ta edni vzreditelj beaglov v Sloveniji, pa novim lastnikov svojih beagelčkov ko gredo, zapakira celo vrečo stvari, hrane, pripomočkov, igrač, da ne govorim o nasvetih, navodilih, ki jih lastnikom nudi celo življenje njihovega kužka in pa seveda pikniki, ki jih organizira za svoje kužke, da jih opazuje, kako se razvijajo in kako se jim godi pri svojih lastnikih. Res odgovorno in profesionalno obnašanje in takemu človeku se reče vzreditelj. In tudi če boš pogledala forum nazaj, so slike beagelčkov te vzreje, res slike pravih kvalitetnih beagelčkov, ki jih je veselje pogledati.

Tudi nas so klicali ti rejci kvazi beaglov, za skok našega Ferrija, vendar smo absolutno vse odklonili, ker nočemo imeti poponoma nič s temi ljudmi in nočemo niti pomisliti, da bi se mladički našega Ferrija rodili takim ljudem, LEPA HVALA!!!!

LP



maLi BaUceK

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #1228 : 19 April 2008, 13:57:41
Najprej vsem en velik lep pozdrav!

Jaz sem tukaj tukaj nova in me zanima, če kdo od vas beagle prodaja. Moji mami sa ta pes zelo dopade in me zanima, kje ga lahko kupim. To bi bilo darilo za rojstni dan! Prosim, če mi pomagate! Hvala že vnaprej!

Lep pozdrav, Gaja



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #1229 : 19 April 2008, 14:02:56
Oi!
Gaja, nočem napadati ampak: Mladiček kot darilo

Drugače pa upam, da boste našli oz. dobili tole kar iščete. Pa vso srečo!(ker jo boš res potrebovala  ;) )

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu