Beagle

ursa · 1475901

Marsovc

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1290 : 01 Maj 2008, 13:38:41
Tud od naju z Marsom vse najbolše B-jevčkom !!!!

Pazite se, Mars napada ! :)


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #1291 : 01 Maj 2008, 16:27:19
Tudi midve z Bistro čestitava Benu in Boču.

Pa še par slikic iz današnjega sprehoda:










lp.

lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


bistra

  • *
    • Prispevkov: 87
    • Točke: 0
  • BISTRA
Odgovori #1292 : 01 Maj 2008, 16:59:59
Tole fotko pa dodajam, ker sem jo prej pozabila :-[


lp.Lara, Bistra, Billy in Brina


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #1293 : 01 Maj 2008, 18:28:44
4.slikica v predzadnjem postu je d'best ;)   flying bistraaa hehe

pa vse najboljše B-jčki! :-*


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1294 : 01 Maj 2008, 19:54:22
jaz sem bila pa danes prvic na agilityju se s seno in je bilo zelo zabavno. tamala ima ogromno volje in mi je lepo sledila glede na to, da ni se nikoli delala z mano. me prav zanima, kako nama bo slo - veliko sem ze pozabila od osnov s Xsaro  ::)



hesta

  • Gost
Odgovori #1295 : 02 Maj 2008, 07:55:19
Vse najboljše B-jevčkom tudi iz naše strani, ćeprav malo pozno, vas je že toliko, da mi že kar malo uide iz spomina kak rojstni dan, no sicer bo kmalu bolje, saj smo se definitivno odločili da bomo imeli samo še Hestino letošnje leglo, ker veliko ljudi še čaka na mladičke, potem pa ne bomo več vzrejali beaglov.
Xsara!A imaš Senko v varstvu?



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1296 : 02 Maj 2008, 09:02:41
senko bom imela v varstvu cez en teden, bom pa z njo delala agility - vsaj dokler asa ne bo mogla. ce bo zelo pridna, bova sli tudi na kaksno tekmo, ampak zaenkrat delava se spoznavanje ovir.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1297 : 02 Maj 2008, 23:43:05
Vse naj naj Bjevckom!

Hesta, skoda, da ne boste vec vzrejali beaglov.

Luna je pa imela danes na obisku mesancka med maltezanom in visavcem in je bila prav smesna. Najprej je pojedla svojo polovico pastete, potem pa se njemu v sekundi pozrla njegovo polovicko, ko jo je on komaj povohal. Pa sem jima dala pasji cips za zvecit, pa je Luna oba v gobcu okrog nosila, opica mala. Potem je pa svojega grizla na svojem Rudolfu, jaz sem se pa z Maksom igrala. Je to nekaj cisto drugega, ko je pol manj mocen in pol manj mocno drzi igracko, z Luno moras bit pravi misicnjak. Ampak meni se je fajn igrat z njo  :)

Jutri bo pa tocno eno leto, kar se je Luna zastrupila in skoraj umrla. Danes je pa vse ok z njo, razen tega, da je zelo zelo plasna. Vceraj se je ustrasila tudi grmenja, ki se ga ni nikoli bala. In kakor kaj zasumi, zaropota, ona ze skace in rep daje med noge  :-\

V torek ima pa moja cmrla rojstni dan, jaz pa prvi del mature - pisemo esej. Tako da bo "zurka" popoldne, kdaj bo pa za pse, pa se ne vem, glede na to, da Aše ni do sredine maja in da Buddyja predvidoma tudi ni v LJ drug teden. Sem ji ze kupila darilo, bo spet dobila eno fajn igraco (no, to dobi od mojega fanta).  ;)

Sicer pa nic novega ... ce kdo rabi kaj dlake, npr. za polnilo za povstre, jo oddamo.  :P

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #1298 : 03 Maj 2008, 08:37:20
Ribica v tanovi reviji Moj pes, piše, da neka ženska splete rokavice, kape, šale iz pasjih dlak. Tako da ji pošlje in že imaš Lunino kapo  :P ;)

Hesta, to pa bo potem prazno doma, če ne bo nič mladičev. A luna jih tudi ne bo več imela?

Lp



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1299 : 03 Maj 2008, 09:42:04
Ribica v tanovi reviji Moj pes, piše, da neka ženska splete rokavice, kape, šale iz pasjih dlak. Tako da ji pošlje in že imaš Lunino kapo  :P ;)


Ojej, a to resno?  ::) Ma Luna zdajle tolk dlak spusca, da je to noro. Kamorkoli se obrnes, same dlake. Samo lezi na postelji, pa je ze polna dlak.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Marsovc

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1300 : 03 Maj 2008, 20:09:35
Jst oddajam dlake, če kdo rab kar naj pove  :D Na zalogi so pa črne,rjave in bele.

Hesta: Škoda ker boš prenehala z vzrejo beaglov  :'(

Pazite se, Mars napada ! :)


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1301 : 03 Maj 2008, 23:07:16
Jst oddajam dlake, če kdo rab kar naj pove  :D Na zalogi so pa črne,rjave in bele.


Mi imamo predvsem bele  ::) In take dooooooolge, iz repa  :P

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #1302 : 04 Maj 2008, 18:47:56
no, mal za intermezzo, še Emmo z bando svojo.... :P
http://www.youtube.com/watch?v=MHATSlcm6m4

mimogrede...psička Meggi je ta črn hudiček....in glazbena spremljava še kako na mestu....he he ;)

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #1303 : 04 Maj 2008, 18:53:15
Nekaj slikic od danes  ;D










Bili smo tudi pri Ljubljanici, kjer si je Makec namočil tačke, dalje pa ni upal  :o

Beagli so zakon!


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #1304 : 04 Maj 2008, 21:44:48
Glede dlak je tudi pri nas pestro, verjetno bi imeli že veliko šalov, kap... :o :o

Ari je imel zelo pester vikend, saj ga je preživel s Quidom in Brunom (najboljša prijatelja). Pa še nekaj slikic.










A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1305 : 06 Maj 2008, 03:12:49
V cininem album je spet neki malega novih slikic. Neki malega poziranja  8)

http://buto.moj-album.com/album/11601508/

lp



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1306 : 06 Maj 2008, 07:45:00
Luna ima pa danes rojstni dan! Kar ne morem verjet, da ima že tri leta  ::)


It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


hesta

  • Gost
Odgovori #1307 : 06 Maj 2008, 08:52:08
Ribica, Marsovc!Se dogaja vedno več svinjarij glede vzreje, , se je pojavilo teh kvazi beaglov kot listja in trave in res mi ni več do tega, da bi bili na KZS v registru med njimi.Pretekli vikend sem bila na CACIB Zadar.Kar odneslo me je od ringa, saj ni bilo tam niti enega, ki bi si res zaslužil da mu v pedigreju pod pasmo piše BEAGLE, takih pa je na žalost v SLO vsak dan več.



Marsovc

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1308 : 06 Maj 2008, 13:12:32
Hesta: Opažam tud jst da je vedno več "pravih" beaglov... Nekaj slikc od takšnih je bilo tud tukaj na forumu.
Boš začela z vzrejo kakšne druge pasme?

Vse najbolše želim Luni! Zdej je pa že polnoletna (po človeških letih)  ;)

Pazite se, Mars napada ! :)


Marsovc

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1309 : 06 Maj 2008, 13:16:06
Mau sm se zakliku  :)

Uglavnem vse najbolše  :)

Pazite se, Mars napada ! :)


Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #1310 : 06 Maj 2008, 16:30:31
vse naj naj!  :-* :-* :-*

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1311 : 06 Maj 2008, 17:17:21
Čao!

Dons sem si kuhal kosilo in seveda, Cina me je mogla spremljat. Na meniju je bil tudi pečen krompirček. In medtem ko sem že pečen krompirček prelagal na krožnik je en padu mimo pulta na tla in kaj sledi.... Cina je vroč krompir pogoltnila!!!! mal kasnej je zbruhala vse kar je jedla, po bruhanju pila vodo, in spet bruhala... bruhala... bruhala... Sem že klicu v Lesce, kjer so mi rekl da počakamo do večera kaj bo... juhej!

lp



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #1312 : 06 Maj 2008, 17:31:33
VSE NAJBOLJŠE LUNA :-* :-* :-*

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #1313 : 06 Maj 2008, 20:12:16
Vse najboljše Luni  :-*

Cina.si glede na to da je pojedla vroč krompirček, si je mogla poprat celotno ustno votlino - bodi pozoren kako ti bo večerjo jedla  :-\



Bili_07

  • *
    • Prispevkov: 25
    • Točke: 0
Odgovori #1314 : 06 Maj 2008, 21:56:35
Vse naj naj Luni  ;D

=== Your beagle is bigger than my beagle ;) ===


cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1315 : 06 Maj 2008, 22:08:57
terry: mi je veterinar naročil naj ji skuham riž in ji ga dajem v manjsih kolicinah. vodo tudi v manjsih kolicinah ( ´´štamprle´´ ). zdej lahko rečem, da je stabilna, občasno še bruha oz. jo sili na bruhanje če se preveč obremeni, ob kakšnem skoku na kavč. večino časa itak poležuje. hvala bogu je ´´živahna´´ in če kaj zašumi dvigne glavo, torej apetit ima :)
zdej sm ze mal pomirjen, ker vse kaže, da ni tako huda opeklina. sem bil pa popoldan pošteno, če lahko rečem posran kaj bo. izučilo pa dvomim da jo je :)
nevem za jutri, ko bo dobila obrok ali naj namočim brikete? logično mi je, samo ne vem če pretiravam?  :-[ 



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1316 : 06 Maj 2008, 23:32:38
Hvala vsem za čestitke!

Naj Cina čimprej okreva! Izuči jih pa bolj malo, žal.

Vam prilepim še fotko torte za Luno - je iz polente in gresa, skuhano na vodi, notri je pa piščančje meso, bučke in korenje + ovseni kosmiči. Okraski so pa tisti piškoti, ki sem ji jih zadnjič spekla.


It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1317 : 08 Maj 2008, 13:24:56
Čao!

S Cino je že vse OK. Ubistvu je šlo za bolj lažni preplah. Tisto popoldne je bla res boga ker je non-stop bruhala, ampak že včrei je veselo skakala okrog in fehtarla za kakšen priboljšek  ;)
prilagam še dve slikici njenega okrevanja, kako spi z jezikom uzuni  ;D





cina.si

  • *
    • Prispevkov: 28
    • Točke: 0
Odgovori #1318 : 08 Maj 2008, 13:27:18






hesta

  • Gost
Odgovori #1319 : 12 Maj 2008, 16:57:21
Včeraj sem videla Cininega brata, ki je strasten lovec, neumoren v lovišču.