Beagle

ursa · 1475887

Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1440 : 13 Junij 2008, 00:20:53
Sem šla po doooolgem času na sosednji forum. Groza, sploh ne zastopim, kaj človek hoče.

Hesta, kot kaže, pridemo, Aša mi bo pa sporočila nadaljna navodila. Gremo istočasno iz Ljubljane.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Zarja

  • Gost
Odgovori #1441 : 13 Junij 2008, 09:15:48
Hesta, hvala še enkrat za povabilo, ampak nas žal ne bo, grem čez vikend v Italijo ... bodo še šanse, ane?  :)



Marsovc

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #1442 : 13 Junij 2008, 13:04:58
Mi2 z Marsom ne bova mogla priti ker ma v soboto mami rojstni dan in bomo šli kam ven.

Se opravičujem hesta ker se prej nisem javil ampak sem prodajal avto ta teden in sem imel polno paperjeu in letanja za uredit.

Lp

Pazite se, Mars napada ! :)


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #1443 : 13 Junij 2008, 13:08:06
Midva tudi ne bova mogla priti, ker imam jutri izpit. Vsem beaglčkom želim veliko norenja s prijateljčki, pa seveda lepo vreme!

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #1444 : 13 Junij 2008, 13:33:05
Ojla

Mi pa pridemo  8). A bo piknik tudi če bo deževalo? Saj konec koncev se bojo mulci igrali mi pa bomo pod streho. Upam pa da ne bo dežja ker to vreme je prav zoprno  >:(

Makec se že veseli  :o, ga že vidim kako bo zaspal v avtu ko se bomo vračali domov 8)

Tina & Mak

Beagli so zakon!


Ferry

  • Gost
Odgovori #1445 : 13 Junij 2008, 13:35:39
Tina,

piknik BO, pa če kamni dol padajo ;)! Naših kosmatinčkov itak nič ne moti. :D

Se vidimo,

Lp



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #1446 : 13 Junij 2008, 13:37:23
Sem šla po doooolgem času na sosednji forum. Groza, sploh ne zastopim, kaj človek hoče.


Ja revček je čisto zmeden, glede hranjenja in vsega. Je napisal da ni panike če ima kable zraven kužata, iz lastnih izkušenj povem da sem samo 1x pustila kabel od interneta na tleh pa je tamau pridirjal ter ga s takšnim veseljem pregriznil da mi ni bili nič jasno

Beagli so zakon!


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #1447 : 13 Junij 2008, 13:38:49
Tina,

piknik BO, pa če kamni dol padajo ;)! Naših kosmatinčkov itak nič ne moti. :D

Se vidimo,

Lp

juhu komaj čakam, škoda da Marsovčka ne bo (sta z makcem poleg tega da sta brata tudi velika prijatelja 8))

Beagli so zakon!


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1448 : 13 Junij 2008, 13:45:23
Luna goji simpatije samo do polnilcev za gsm, druge kable pa pusti na miru.  ;) No, ampak se je že unesla, zdaj kadar je sama, redko kaj uniči (npr. pilot tehnične svinčnike ima rada, pa kulije od Stabila oz. flumastre), zdaj raje prenaša po stanovanju moje pliškote, ki jih imam v postelji. In potem najdem svojo ribo sredi hodnika, v Lunini hošari, kao zakopano na kavču ipd. Pa enga Metoyou medvedka, oblečenega v levčka, okrog nosi - enkrat je bil zakopan v spalnici v kovtru.  ::)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Ferry

  • Gost
Odgovori #1449 : 13 Junij 2008, 13:54:43
No naš Ferry je pa prava ženska dušica v tem pogledu,

kabelčki ga sploh ne zanimajo - že od majhnega s tem nismo imeli problemov, res pa mu jih nismo tišali pod nos. Kar se pa tiče plišastih živalic, je pa tak, kot mucka, ki prenaša mlade, vse ima preštete in sedaj se je navadil, da vedno en sabo pelje na sprehod. Aha, pa "bog ne daj", da mu kdo kakšno vzame!

Lp



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #1450 : 13 Junij 2008, 14:11:15
Pri nas pa pliškote razceframo na 100 koščkov  :o  :-\Najboljši so pa itak tisti od Frodota  :P
Mi tudi pridemo jutri v vsakem primeru/vremenu. Imamo že tko danes en piknik v tem prečudovitem vremenu, tako da ni panike.

lp



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #1451 : 13 Junij 2008, 15:32:29
Ravnokar me je klical veterinar, in mi sporočil da Ari nima mikrosporije - jupii :o :o :o Smo morali počakati na izvide, ker dajo dlako v gojišče. Zdaj je pa konec kopanja 3-krat na teden, se mi je že prav smilil.

Ari je tudi včasih uničil vse igračke, zdaj pa nimamo več teh problemov. Vse igračke ima v škatli (tako kot Ferry), in ko mu rečeš naj prinese igračko, gre v škatlo in prinese tisto, s katero se želi igrati :) So pa zunaj trenutno aktualni storži, se igra z njimi kot nor...potem pa tudi kakšnega pritihotapi domov ;D

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1452 : 13 Junij 2008, 17:29:48
Luna svoje pliškote tudi uniči, ene prej, ene kasneje, mojih pa ve, da ne sme. Mislim, ko je bila majhna, je imela svoje ideje, pa je opustila vojaske akcije nad moje medvedke ipd.

Je treba ze res kvalitetno igraco najt, da je ne unici takoj.

Zadnjic je na sprehod odnesla kostko iz stisnjene kože.  ::)

Sara, super!  :o

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #1453 : 13 Junij 2008, 17:53:59

Zadnjic je na sprehod odnesla kostko iz stisnjene kože.  ::)


Moji mami je pa zadnjič ukradel par nogavic, in jih ni hotel spustiti...potem jih je pa še na sprehod nesel s sabo  :D

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1454 : 13 Junij 2008, 23:59:29
Ari je pa res en smotko  :D Mi je tako smesen s temi nogavicami in rokavicami  :)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


sasat

  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 0
  • Odi
Odgovori #1455 : 14 Junij 2008, 10:08:03
Odi ima pa doma najraje plišastega zajca in ga prenaša po stanovanju, včasih ga pa prav fajn strese, da le klofutajo ušesa- Odijeva. Ima pa tudi rad eno oskubljeno gumijasto raco ( gravž za videt ), ki nežno piska in se je ne da uničit. Zunaj pa ga najbolj zanimajo češarki in jih ponosno prenaša in prežvekuje. Najboljši pa so pasji drekci, če ga le uhiti, da nisem dovolj pozorna, ga požveči in, če sem prepozna za ošter fuj!, ga tudi popapa. Groza! In sem potem še bolj jezna na tiste nekulturne lastnike psov, ki se jim ne ljubi počistit za svojim psom. Ma sam da naletim na koga... >:(.
Bojim se, da stakne kakšno bolezen.
Pa saj itak on bi vse pokusil in požvečil zunaj. Mi že teži , da ga mal pocertam, ta certk.
LP



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1456 : 14 Junij 2008, 15:55:25
sasat, Luna se vedno zre dreke. Sicer ne toliko, kot jih je vcasih, ampak vsake toliko jo kar popade in pozre na vsakem sprehodu.

Mi smo ze doma, celo potm nazaj je ful dezevalo. Sicer smo se imeli pa super, za Luno sploh ne dvomim, da ne bi uzivala. Se enkrat hvala za povabilo, hesta. Skoda edino, da nisem imela kaj vec casa za se kaj vprasat, ampak sta me oba otroka okupirala, pa se Luno sem podila stran od dezevnikov - je smrdela za bruhat. Zdaj je pa ze skopana in nekje spi, najbrz na postelji.

Slikc pa nimam nobenih pametnih, razen od otrok, upam, da ima Aleš kaj boljse.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #1457 : 14 Junij 2008, 19:08:02
Nekaj slikc od danes. Mogoče malo slabša kvaliteta ker je slikano z mobitelom  :)







Beagli so zakon!


žaja

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #1458 : 14 Junij 2008, 20:23:57

Res je bilo luštno na pikniku.



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #1459 : 14 Junij 2008, 21:38:16
Tudi mi smo uživali, sploh Ben. ;)



In pujsa sta odracala






Vsiljivec na pikniku





Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #1460 : 14 Junij 2008, 21:49:27
Kater je pa še en bicolor beagle samec...za enega vem, da je Ben.



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #1461 : 14 Junij 2008, 21:57:33
Drugi je Moon...identično pobarvan kot Ben  :o, pa malo bolj kompakten je kot Ben.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1462 : 14 Junij 2008, 22:05:01
Pa se Ferry je bil dvobarven, sam ne me vprasat, kdo je kdo, ker prepoznam samo Luno, Žano (po ovratnici in barvi), Luckyja, Seno, Xsaro in Bistro. Ja, pa Frodota.  ;)

Bom potem se kake fotke nalepla, samo da jih pomanjsam.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #1463 : 14 Junij 2008, 22:07:51
Na prvi slikci od Tine81 je na levi strani Moon na desni pa Ferry



hesta

  • Gost
Odgovori #1464 : 15 Junij 2008, 11:47:55
Super je bilo, hvala vsem, ki ste prišli,žal se je na poti Enrijevim pokvaril avto in so morali na štop domov.Imamo že rezerviran poligon za kostanjev piknik- 25.10.08, takrat nas bo pa še enkrat več.Psi so se dobro znoreli in uživali v igri, tudi malčka Frodota so lepo sprejeli, v jeseni pa bomo s seboj vzeli tudi Skottija, še danes je užaljen,ker je moral ostati doma,



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #1465 : 15 Junij 2008, 19:03:27
A je bil kdo od E-jevckov vceraj tam? Se mi zdi, da nisem nobenega videla  :-[

Se nase slikce:





Tukaj vem samo, da je gor Žana  :)

Sena, Xsara in Luna fehtajo Ašo

Tole je pa Luna počela vsake 3 minute, ko ni dirkala okrog ali pa težila pri mizi (no sej, je bila prav pridna včeraj, razen v času "kosila")

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


hesta

  • Gost
Odgovori #1466 : 15 Junij 2008, 19:30:09
Lepe fotke- od vseh.Ejevčka žal ni bilo nobenega, enim se je na poti pokvaril avto,bodo pa prišli v jeseni,Emmo bo pa tako na počitnicah pri nas,pa ga bo lahko prišel obiskat tudi ata Ferry.



Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #1467 : 15 Junij 2008, 20:31:56
Super je bilo na pikniku. Žana se je noro zlaufala, je bla čist skoz v pogonu, je hrana ni nič zanimala :) Vreme je tudi dolgo zdržalo, mi smo potem šli, ker sem morala naprej v Maribor. Žana je itak celo vožnjo prespala v boksu, pa še potem v Mariboru skoraj cel večer, sva jo mogla prav zbudit, da je šla lulat :) No, danes pa je bila že spet polna energije in je že oprezala za racami v Dravi ::)   

Lucky boy je še vedno tak crkljivec kot takrat, ko sem ga prvič videla :) z obveznim godrnjanjem od ugodja med božanjem :)



Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #1468 : 15 Junij 2008, 20:40:46
Kateri je tisti samec, ki je pri Tini81 na prvi in tretji sliki skupaj z Žano? Tadva sta se precej skupaj igrala, sta se zgleda prav ujela :) Mogoče Don? Se mi zdi, da sta samo še Don in Mak tudi taka črnuha kot Žana po hrbtu.



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #1469 : 15 Junij 2008, 21:20:46
Kateri je tisti samec, ki je pri Tini81 na prvi in tretji sliki skupaj z Žano? Tadva sta se precej skupaj igrala, sta se zgleda prav ujela :) Mogoče Don? Se mi zdi, da sta samo še Don in Mak tudi taka črnuha kot Žana po hrbtu.


OjLA

Samček je moj Mak, sta se pa res razigrala  ;D.

Beagli so zakon!