Beagle

ursa · 1475818

Zarja

  • Gost
Odgovori #2190 : 25 Oktober 2008, 20:55:24
hehe, kateri je tisti na šesti fotki? ;D



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #2191 : 25 Oktober 2008, 21:06:17
hehe, kateri je tisti na šesti fotki? ;D

Če se ne motim je bil Eko  :)

Beagli so zakon!


Zarja

  • Gost
Odgovori #2192 : 25 Oktober 2008, 21:08:17
fino si ga ujela, ravno v momentu ko ti je pomežiknil  :P 



Mucika

  • *
    • Prispevkov: 1.311
    • Točke: 5
  • Vita Vitae Meae
Odgovori #2193 : 25 Oktober 2008, 21:59:36
Jooj kater je pa tist cuker dvobarvni mladiček? Kako je lep. :-*



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #2194 : 25 Oktober 2008, 22:19:07
Jaz sem vas pa videla in je blo res super gledati toliko beaglčkov na kupu. Res da sem vas videla samo s ceste ampak ravno takrat se je ena gruča beaglov zapodila po travi in jih je res bilo lepo videt  :-*


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2195 : 25 Oktober 2008, 22:29:53
Dvobarvna je Zoja.

Jaz svojih slik niti se pregledala nisem, ker jih je cez 200 in jih moram posortirat.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #2196 : 26 Oktober 2008, 07:11:07
Tina81, ful lepe slikce! Jaz svojih tudi še nisem uspela pregledati. Ari je zelo užival in sploh ni hotel domov, sem ga morala dobesedno vleči ven ;D Meni je pa tako všeč Eka, res je prava lepotička...čisto me je očarala :) Upam, da z njenim očesom ni nič hudega! Pa tudi Ariju je bila zelo simpatična, ji je kar naprej sledil.

Lahko bi se zmenili, da vsak naloži svoje slike na spletu, da si jih lahko vsi pogledamo ;)

Lp, Sara

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #2197 : 26 Oktober 2008, 07:14:59
Tina81, ful lepe slikce! Jaz svojih tudi še nisem uspela pregledati. Ari je zelo užival in sploh ni hotel domov, sem ga morala dobesedno vleči ven ;D Meni je pa tako všeč Eka, res je prava lepotička...čisto me je očarala :) Upam, da z njenim očesom ni nič hudega! Pa tudi Ariju je bila zelo simpatična, ji je kar naprej sledil.

Lahko bi se zmenili, da vsak naloži svoje slike na spletu, da si jih lahko vsi pogledamo ;)

Lp, Sara

Slikc imam nekaj 200 tako da bom še kakšno prilepoila. Neva je pogledala Eko in rekla da ni nič hujšega hvalabogu.

Mak je že na terenu - je šel na lov  ;D

Beagli so zakon!


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #2198 : 26 Oktober 2008, 10:55:20
Oj! Ja, bilo je prima, mi smo morali žal prej oditi, ker smo šibali naprej. Tako, da povejte prosim, kakšna je bila beagle torta, ker izgledala je fantastična. No, itak pa je bilo toliko drugih dobrot, da ne vem, če bi zmogla pojest še kos torte :)  Žana je uživala in potem spala celo popoldne.  Malli trije Zoya, Zey in Zara so cukrčki za dol past, sploh Zey in Zara sta prava vražička, Zoya pa je taka bolj pridna princeska ;) Eka je tudi mene popolnoma očarala, mi je padla v oči takoj, ko smo prišli in je stala pri vhodu, pa še nisem vedla, da je ona. Prava lepotica!!!
Aja, tokrat je bila Žana manj zainteresirana za lovljenje, toliko bolj pa za hrano :) Nasploh vsi so zelo intenzivno fehtarili, bolj ali manj prefinjeno ;), nekateri pa po principu "očarajmo tistega, ki ima kaj v roki s čudovitim prosjačenjem na zadnjih tačkah" - med take lahko uvrstimo Luno, Bistro in še kakšen bi se našel :)
V glavnem super. Zanima me še, koliko je bilo dejansko beaglov vsega skupaj? Baje, da precej čez 20.



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #2199 : 26 Oktober 2008, 12:29:04
Mak je že nazaj iz lova, rezultat pa je na sliki  ;D




Beagli so zakon!


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #2200 : 27 Oktober 2008, 12:06:54
Tudi mi smo se imeli super!!! Ne vem čisto, če so bili malčki navdušeni,  nad nepovabljenim ne-beaglom, ampak ok  :P

Torta je bila suupeeer...malinovaaa.  8) Vseh beaglov je bilo pa mislim, da okrog 27 + en mali gremlinček + ena dolgodlaka pošast v avtu  ;)

Res je bilo fino! !  :o :o Za slikce se pa tudi jaz priporočam, ker smo bili žal brez fotkiča  :-\



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2201 : 27 Oktober 2008, 17:04:11
Jaz skušam že od včeraj popoldne napisat svoj post, pa me kar naprej ven meče oz. mi noče objavit.

Jaz sem slike že dala gor - najdete jih tukaj: http://ribabiba.moj-album.com/album/13992893/. Sem pa ugotovila, da imam na slikah bolj malo psov oz. le tiste, ki so se podili okrog. Sem Luno skusala cel dan drzat stran od hrane, ker so nekateri dosti futrali pse, kar pa meni ni prevec vsec - sploh pa ne cips in psi.

Ja, EKa je res prava lepotička, pa Zoya mi je nekaj posebnega. So bili pa tile Z-jevčki najbolj aktivni, se mi zdi, cel dan so se podili gor in dol in nič niso težili pri mizi  ;)

Žana, Luna se zahvlajuje za pohvale. Tole se je sama naučila, jaz sem samo preprosto dodala "prosi". NAjbrž ni treba omenjat, da to izvaja najpogosteje?  :P

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #2202 : 29 Oktober 2008, 21:41:40
No, kje pa ste vsi? :( Mi se pa kljub slabemu vremenu odpravljamo na morje, ali pa prav zato, vsaj klima bo ta prava, pa čeprav z burjo ;) Žani je itak vseeno, če je dež in bo spet lahko vsa veselo blatna. Že pakiram ekstra brisače ;) Mogoče pade kakšna slikica, ker bosta šli gospodični zihr v morje (bo zraven zlata prinašalka, ki gre vedno in povsod v vodo). Lp vsem



Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #2203 : 30 Oktober 2008, 20:04:41
Makec v avtu  ;D





Beagli so zakon!


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #2204 : 02 November 2008, 16:01:44
Evo, mi smo nazaj z morja. Žana je uživala v morju in v pasji družbi. V soboto je bilo tako toplo, da smo bili v kratkih rokavih, obe psički pa veliko v vodi, predvsem zlata prinašalka. Ampak Žana tudi ni veliko zaostajala, ker itak vse ponavlja za svojo starejšo prijateljico ;)  Najbolj všeč pa je bila Žani školjčna sipina pri Ankaranu, kjer je divje dirkala v krogih, medtem ko smo nabirali školjke. Morje je res zakon v vseh letnih časih :)



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #2205 : 03 November 2008, 18:43:38
Tukaj pa končno še moje slike iz beagle srečanja :) Več jih je pa na Arijevem blogu - http://ari-beagle.blogspot.com

















Lp, Sara

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Gino

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #2206 : 10 November 2008, 12:00:01
Lep pozdrav!

Odločam se za naku Beagla, pa me zanima, če ve kdo kaj več o tem prodajalcu

nerodovniski oglas, izbrisan

Hvala in lep pozdrav



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2207 : 10 November 2008, 15:28:38
Gre za nerodovniške mladiče torej je oglas izbrisan tebi pa močno odsvetujem nakup. Ker ne veš ali je pes res beagle ali ne, so pa približno enako "poštrihani"

Lp, nina



cil_iz_dobrce

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #2208 : 10 November 2008, 17:28:02
Na KZS imaš vsa prijavljena lega goničev in vmes so tudi beagli. beagli) http://www.kinoloska-zveza.si/dokumenti/priponke/10_Potrjene%20paritve%20v%20letu%202008.doc (čeprav ne vem če jih je še kaj to leto). To je kar se Slovenije tiče, seveda ostane tujina. Ravno ta vikend je bila razstava v Vrtojbi in zmagal je italijanski beagle, ki je bil res prelep predstavnik svoje pasme. Samo mislim da je še mlad pa ne vem kdaj misli pariti. Kakorkoli že, od tvojih preferenc odvisno kakšnega beagla želiš.



Aristotle

  • *
    • Prispevkov: 96
    • Točke: 0
Odgovori #2209 : 12 November 2008, 11:09:21
Hey hey,

Nekaj slikic od Aristotla, ki je že precej velik...Pred kratkim je bil star 6 mesecev in tako hitro je zrasel da joj...




mmmmmmmm...dobre hlače

love at first sight


NLP ali kaj?


kaj je to???

še zmeraj si tu???


komu lepše?


close-up



hesta

  • Gost
Odgovori #2210 : 17 November 2008, 10:58:41
Gino!V kolikor se odločaš za nakup beagla v letošnjem letu ali v zgodnji pomladi, se definitivno odloči za tujino, lahko ti dam kontaktne naslove pravih vzrediteljev, tudi od gospe, katere pes je zmagal v Vrtojbi, s katero se zelo dobro poznava in imava tudi pse, ki so v sorodu(trenutno nima mladičev).
Upam, da si prebral vse o beaglovski sceni v SLO in se boš o nakupu res pozanimal o vsem kar je potrebno.V soboto je bil vzrejni pregled, pa so za vzrejo potrdili spet nekaj takih, ki jim bi težko rekel beagle.
V Vrtojbi sem bila zelo vesela korektnega ocenjevanja portugalskega sodnika, tudi natančnega pregleda psa, ima človek oko, ni kaj.



Zarja

  • Gost
Odgovori #2211 : 17 November 2008, 11:07:49
Ta mesec izkoriščamo še zadnje lepe jesenske dni v hribih - in Dona je seveda vedno zraven  ;D






Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2212 : 17 November 2008, 20:13:37
glede na to, kako se nekateri pritozujejo nad ceno beaglov - v Londonu (dobro, sicer v Harrodsu) prodajajo mladicke shih-tzujev, mopsov in podobnih malih pasem po 1700 funtov oz. cca 2125€! Macke pa po 700 funtov oz. 875€ - in to kar v trgovini, so v takih steklenih prostorih - mislim, z ene strani je steklo, da jih ljudje lahko gledajo itd.

Zdaj mi je jasno, zakaj sem septembra dala za dva piskota in eno malo igraco 11 funtov - ker ta trgovina svoje izdelke prodaja v Harrodsu. Imajo celo pasjo kabino, da lahko psi pomerijo plascke  ???

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #2213 : 17 November 2008, 22:14:31
Ribica...tole kar praviš čisto vrjamem...
Zadnjič sem tudi brala v časopisu, da nameravajo nekje odpreti restavracijo za pse...
Milslim tole meni čist preveč pretiravajo...še zmeraj moramo vedet, da so psi le živali, tudi če so najbolj "scrklana" bitja na svetu...
Nekaterih ljudi res ne razumem kako se lahko spovnejo take stvari... ???
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2214 : 18 November 2008, 13:50:02
No ja, meni se zdi pasja restavracija cisto super oz. da bi bil nek lokal, ki bi imel na voljo tudi kake pasje piskote oz predvsem to, da so psi v njem dovoljeni. Meni bi bilo pa to ful zanimivo. Se mi zdi, da pri nas ful manjka ponudbe pasjih piskotov - razne Pedigree pac niti ne upostevam, ker jih ne kupujem. Pa ful imajo navite cene. Mi Luni kupujemo piskotke v obliki zivalic (zgledajo taki kot otroski leibnitz piskoti) in so v BTCju 0,5kg 2.10€, v Mr. Petu 3€ pa se nekaj (samo drug uvoznik in druga pakunga), v Zooticu jih je pa 1kg (spet v drugacnem pakiranju) 1kg 9€. Jaz pa v AUT kupim razlicno velike piskote (najraje take male kostke in kot brikete) po 3.40€/kg. Eni so celo samo zelenjavni, brez dodatka mesa.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #2215 : 19 November 2008, 20:38:47
Ja Ribica razumem...samo to naj bi bila restavracija, kamor bi psa pripeljal na "kosilo oz večerjo"...to se mi pa zdo butasto... :-\ ???
Drugače sm pa jst tud mnenja da primankuje teh piškotkov...pa vsi so tako veliki...mislim k je bla boni še manjša jih sploh ni hotla jest ker so bli preveliki...zdej pa sam da vid škatlo se ji zmeša :D
Aja...a mi lahko kdo pove kako psa odvadit "skakanja" na mizo ko mi jemo...če samo fehta za hrano je vredu, to ni tako...sploh pri beaglu je to neizbežen pojav :) ampak da pa skače na mizo ko je gor hrana me pa res moti... :-\
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #2216 : 19 November 2008, 21:23:06
Ribica*, tudi jaz kupujem  piškotke v obliki živalic. Do sedaj sem jih kupovala samo v Zooticu... mi je všeč, ker imajo piškote, ki ne vsebujejo živalskih proizvodov na posebnih poličkah in mi ni treba po celi trgovini iskati brezmesnih piškotov. Pri nas je to nuja, ker drugače imamo alergijo :( Pa kako dišijo piškotki...včasih bi še jaz najraje kakšnega pojedla :o :o :o

In kako je bilo v Londonu? Si tokrat srečala kakšnega beagla? :)

Lp, Sara

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2217 : 20 November 2008, 00:27:18
Ja, ti so ful dobri. Ti priporocam, da si naredis zalogo v BTCju, ko bos kaj v LJ. Trgovina Aler jih ima po 2,10€.

V Londonu je bilo super, beaglov pa nisem videla, samo na koledarju  :) Se je pa en skotski ovcar peljal na podzemni, je bil ful priden.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Zarja

  • Gost
Odgovori #2218 : 20 November 2008, 09:07:45
Pustijo pse na podzemno?  :o



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2219 : 20 November 2008, 09:09:12
Pustijo pse na podzemno?  :o
Psi lahko uporabljajo celoten javni transport - in avtobuse in podzemno, na busu ni treba nic placat, pa nagobcnikov tudi ne rabijo.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]