Beagle

ursa · 1476083

Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #2670 : 16 Maj 2009, 21:37:56
 Naša Aja je čisto preč ,ubožica mala ,razen kratkega sprehoda polnega protestov in negodovanja ,punca že celo popoldne in večer spi in polni baterije ,Tudi hišna muca ji ne pride do živega .Krasen piknik ,prijetna družba ,lepi psi in tudi Frodu ni kaj zameriti zato opravičevanje res ni potrebno .

LP



mukica

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #2671 : 16 Maj 2009, 22:38:29
Dober večer vsem.
Toliko novih obrazov in smrčkov, da še sedaj urejam vtise. Ampak piknik naju je le utrdil v veri, da si želiva enega takega poskočneža. ;D

Ravno sva pregledala slike. "Ajša" javi se, imam eno res lušno od vaše "družinice".

Čaw.

Moj cilj v življenju je ... biti enako dober, kot moj pes misli da sem.


arčibald

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #2672 : 16 Maj 2009, 23:02:15
vidim da sem bil izzvan kar se tiče grmovja.grmovje ni posekano :P :P :P

sam danes ni bilo tistih živčnih bab tam :o :o to bo to

ste prav luštna družinica beaglovci :P :P

sam skoz neki jamrate kak mate pse bolane to e mi zdi čudno nč drugega saj to ni forum da jokate tu gor pa veterinarje kritizirate povejte jim to v obraz ne pa se tu kregat kdo je dober kdo pa ne.



saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #2673 : 16 Maj 2009, 23:21:51
vidim da sem bil izzvan kar se tiče grmovja.grmovje ni posekano :P :P :P

sam danes ni bilo tistih živčnih bab tam :o :o to bo to

ste prav luštna družinica beaglovci :P :P

sam skoz neki jamrate kak mate pse bolane to e mi zdi čudno nč drugega saj to ni forum da jokate tu gor pa veterinarje kritizirate povejte jim to v obraz ne pa se tu kregat kdo je dober kdo pa ne.

Arčibald oz. Mitija ;D, nevem kaj bi rad dosegel . Nikjer nisem zasledil na vseh teh straneh , da bi ljudje oz uporabniki jamrali o boleznih svojih psov. Seveda če znamo ločit kaj so prirojene bolezni , kaj pa so bolezni ki so del našega vsakdana in na katere imamo ali pa nimamo vpliv, kaj poškodbe ...itd. Mislim da mi ni potrebno navajati katere to so, a ne. Veš Veterinarji morajo pa na žalost vzeti v zakupa tudi to da "ali opravljajo svoje delo dobro ali ne" žal, v vseh poklicih je tako, nevem zakaj bi bila Veterina izjema. Srečo imamo tako mi kot vi ( veterinarji) da psi neznajo govoriti. Kaj misliš da bi bilo takrat. Žal je tako da si pa nekateri naziva vetrinar res ne zaslužijo. Če je zdravnik v službi človeštva, kaj je potem Vetrinar? Ja točno....ampak velikokrat pozabijo na to. V moji bližini je že tak ki je svojo prakso skomercializiral do amena, in v okolici kroži šala, da je pred njegovo ordinacijo najdražji parking v Sloveniji.Zakaj? Ko enkrat pelješ tja svojega ljubljenčka ti postane kaj kmalu jasno. Sicer pa JA, veliko pa je dobrih in svojemu poklicu predanih in takim "kapo dol"...ampak izjeme potrjujejo pravilo, kajne.?
Mimogrede ...FORUM je točno za to, da jokamo....se smejemo....iščemo nasvete, dajemo nasvete in kritiziramo če je to potrebno, izmenjujemo mnenja...in konec koncev se kdaj kot je v ljudski navadi tudi skregamo. Ampak verjemi mi, nikomur nihče noče nič žalega.
Lepo se imej, in ...Poskusi tudi ti napisati kaj pozitivnega - do sedaj še nisi ( pa praviš da samo mi jokamo)

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2674 : 16 Maj 2009, 23:35:15
Sem pregledala slike, malo vec kot 300 jih je   ::)

Nekaj ta dobrih bom pomanjsala in dala gor v album, ene par imamo res lepih od tamickenih, te lahko posljem na mail originalno velikost.

Saonaion, dobra sta, res!

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2675 : 16 Maj 2009, 23:51:43

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #2676 : 17 Maj 2009, 00:19:06

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #2677 : 17 Maj 2009, 03:54:22
Zelo lepe slikce. Mi je tako žal, da se nismo mogli udeležit srečanja  :'(, naslednje srečanje se pa zagotovo vidimo. Meni je malce zdravstveno stanje ponagajalo, žal  :-\. Je bil Makec cel dan pri meni in me je pazili (še na wc nisem mogla brez njega  ::)

Komaj čakam naslednje srečanje!!!!!!!!


Beagli so zakon!


mukica

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #2678 : 17 Maj 2009, 07:25:56
Ful dobre slikce Ribica! Se vidi da imaš že izkušnje z beagli v elementu  :)

Moj cilj v življenju je ... biti enako dober, kot moj pes misli da sem.


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #2679 : 17 Maj 2009, 09:13:08
Tudi mi smo na srečanju zelo uživali, v Arija se je čisto zaljubil Aron tako da sta bila ves čas skupaj ( oz. Aron na Ariju) :o Malčki so pa za pojest, cukrčki mali ;D Res so super ta beagle srečanja. Slikce pa še objavim.

Lp, Sara

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #2680 : 17 Maj 2009, 10:28:52
Ribica* Uau, super slikce! Obvladaš zadevo. Fajna tista, k sta Luna in Žana v elementu :) Je pa Žana vmes kar nekaj počivala, se ji je še poznalo zaradi tačke, da ne more tako divjat. Proti koncu se je pa kar zadrževala zelo blizu mene in ko smo šli domov ni nč protestirala, doma pa takoj pod deko spat in smrčat :)
Drugače pa je bilo super, skrbelo me je vreme, pa je bilo potem super, kot naročeno. Tamali so res cukrčki, je že res dolgo kar je bila Žana taka in je bilo spet lepo vidt tako majhne mladičke. Saj so mladički vseh pasem in nepasem luštkani, ampak meni osebno jih čez beagle ni.
Aja,arčibald. o živčnosti niti sledu kot nikoli poprej. Naša Žana je tudi sama poskrbela za to, da je vmes počivala, ker se zdaj malo hiteje utrudi, se ji še poznajo meseci mirovanja in še nabira kondicijo.

Saonaion! Lepo vaju je bilo spoznati. Navijam, da bosta kmalu lahko sprejela v svoj dom novega razposajenca.




hesta

  • Gost
Odgovori #2681 : 17 Maj 2009, 13:30:24
Hvala vsem, ki ste prišli, Primoževa torta je bila res super-hvala, ko smo pospravljali sem našla ženski črn pulovar in otroško jaknico(bombažna modra s kapuco) kdor to pogreša , naj se javi.
Za Arčibalda bi priporočala nakup očal, da bo v prihodnjie videl, da so vedno ene in iste babe prisotne, potrdila o živčnosti nima nobena.Od kje si nas pa spet opazoval, a nimaš toliko j..c, da se pokažeš?



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #2682 : 17 Maj 2009, 17:04:07
Ribica res dobra slikca Lune in Žane  :o :D

Saonaion: A se bomo mogoče začeli srečavati na kakšnem drugem pikniku?  :P ;)

Mojedva že cel dan samo počivata. Še sprehod je bil ravno zato, ker sem težila. A je to od 7 urnega divjanja al sta kej bolana? ti naši bolani biglčki  ::) 8)
Mi je po vsakem pikniku prav žal, da se dobivamo samo 2x na leto  ;).



saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #2683 : 17 Maj 2009, 17:17:58
Ribica res dobra slikca Lune in Žane  :o :D

Saonaion: A se bomo mogoče začeli srečavati na kakšnem drugem pikniku?  :P ;)

Mojedva že cel dan samo počivata. Še sprehod je bil ravno zato, ker sem težila. A je to od 7 urnega divjanja al sta kej bolana? ti naši bolani biglčki  ::) 8)
Mi je po vsakem pikniku prav žal, da se dobivamo samo 2x na leto  ;).

Ha ha...tudi možno....ampak verjetno kar na 2 različnih...

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #2684 : 17 Maj 2009, 17:19:49
hm, a pol je boljš da vaju ne sprašujem, če imata naslednji vikend kaj v planu, ker se obeta bostonski piknik  :P :P  :o



saonaion

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
Odgovori #2685 : 17 Maj 2009, 17:29:37
hm, a pol je boljš da vaju ne sprašujem, če imata naslednji vikend kaj v planu, ker se obeta bostonski piknik  :P :P  :o

Madona....vi ste pa čist divji...morte bit na koncu poletja že čist ožeti...ups, ne, a ni takrat še en piknik divjakov :P :o

Emmo, the most crazy Beagle on the net.


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2686 : 17 Maj 2009, 20:04:27
Za slikce je zasluzen tudi Ales, on je stimal nastavitve, moje so nekatere presvetljene. Meni je ena lepsih hesta z mladickoma. Pa Zana in Luna mi je tudi fajn, ja  ;)

Kako je kaj utrujena Luna danes, nimam pojma, ker sem sele zdaj domov prisla. Zjutraj je celo spala do 8:15.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #2687 : 17 Maj 2009, 20:08:36
Nam je zelo žal, da nas tokrat ni bilo in da nismo mogli prečohati vseh Xsarinih sorodnikov - pa tudi zelo me zanima, kako bi naša Tani odreagirala na toliko Xsar naenkrat :D Vidim, da ste se imeli zelo lepo. Res upam, da nam naslednjič uspe prit, pa da se z nekaterimi vidimo že kaj prej ;) Slikice so pa super!



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2688 : 17 Maj 2009, 23:08:56
Sem dodala se par slikc. Ce kdo prepozna svojega psa, naj pove, da dodam komentar pod sliko  :)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #2689 : 18 Maj 2009, 08:22:03
Sem dodala se par slikc. Ce kdo prepozna svojega psa, naj pove, da dodam komentar pod sliko  :)

Benčuh je na prvi  :P ::)



ANTARESS

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #2690 : 18 Maj 2009, 09:06:17

Druga je Ajša



Wuf

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #2691 : 18 Maj 2009, 09:17:23
Na pikniku je bilo res super ;D, prilagam še par slik http://lano07.moj-album.com



hesta

  • Gost
Odgovori #2692 : 18 Maj 2009, 11:33:11
Ribica!
Tam na tisti sliki je Astor(ne Aron)je brat od tistega, ki so ga 10 mesecev iskali, je pa sin od Ferriya in vnuk od našega starčka, kar lep primerek, kjer je pa bil na telesni oceni, se mu je pa spet zgodila krivica, ne vem kdaj se bodo ljudje naučili merit pse in vsaj prebrali standard, še večji problem pa je to, da meter na isti dan, od istega merilca ne kaže za vse lastnike(ker se očitno ne ocenjuje striktno pes)enako.Na žalost je večina telesnih ocen šenkana lastnikom.Meni osebno te ocene pomenijo manj kot nič.Realno oceno dobiš, če ti psa oceni veliko reminiranih, tujih sodnikov, ki vidijo na stotine primerkov, ne pa en "kekec", ki vidi samo to, kar se pripelje doma na TO.



hesta

  • Gost
Odgovori #2693 : 18 Maj 2009, 12:19:06
Naj še povem, da se lani Arčibald ni skrival po grmovju, kar za našo skupno mizo je sedel,(brez psa, s partnerico sta bila zainteresirana za beagla, pa sem rekla naj se prideta predstavit in pogledat kako naši psi sploh izgledajo) res pa nam ni razkril, da je kak diagnostik.Ne vem kje pa se je skrival letos, da ve kdo je in kdo ni bil prisoten.



sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #2694 : 18 Maj 2009, 16:32:33
Super slikice, res!  :o Tukaj pa je še nekaj mojih  http://www.moj-album.com/album/15797295/ :)

Lp, Sara

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2695 : 18 Maj 2009, 17:38:18
Hesta, bom popravila, Wuf, tvoje pa dodala.

Sara, super slikce!

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #2696 : 18 Maj 2009, 18:00:22
Če ima kdo slike našega angelčka z rožički (Aja, dvo barvna buba ,pa kaj saj jo verjetno vsi poznate )bi bil pa zelo vesel in hvaležen če mi jih pošljete na mail. LP Miran



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #2697 : 18 Maj 2009, 18:34:11
Mi jih imamo kar nekaj, samo je mail skrit. Posljite mi ga na ZS.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


sara

  • *
    • Prispevkov: 267
    • Točke: 0
Odgovori #2698 : 18 Maj 2009, 19:08:00
Tudi jaz imam nekaj slikic od Aje. Pošljite mi svoj e-mail naslov na zasebno sporočilo, pa vam jih pošljem. :)

A dog's love and trust are among the greatest gifts in life!

http://sara-ari.moj-album.com

http://ari-beagle.blogspot.com/


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #2699 : 18 Maj 2009, 20:49:01
Ribica* Jaz tudi prosim, če mi lahko pošlješ uno slikco od Lune in Žane v elementu na mail. Hvala.

Sara. Super slikce, se prav vidi, da so zverince uživale.

Lp