Beagle

ursa · 1476554

Jelen

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #3420 : 06 Januar 2010, 09:19:21
Dober dan vsem

Besa je sedaj stara 5 mesecev in je polna nemogočih idej.
Zanjo velja nemogoče je mogoče.








Želim vam veliko užitkov z vašimi štirinožnimi prijatelji.

lp



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #3421 : 06 Januar 2010, 10:10:20
Joj joj, ljudje pa kaj vam je?  :-\  ::)  Vsake toliko pridem malo pogledat v tole temo in vedno en sam prepir.  :'(  Se morate imet pa res radi, ena sama polena pod noge ves čas.  ::)

Tema je namenjena biglom, vse ostalo kar imate nerešenega, rešujte na privat!

Kristinca & Florinca


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #3422 : 06 Januar 2010, 12:59:20
Ker sem ravno pokidal  sneg in se podil za razbojnikov , ko mi je sunila rokavico.... sem tudi bolj konstruktivnega uma, zato namesto da se stalno podaja žogica se naj za spremembo naredi nekaj v smeri izobljšanja kvalitete teme
Če potegnem določene smernice že rećenega zgoraj:

Predlagam, da se ustvari nova tema za to pasmo (po možnosti tokrat tudi z slovenskim imenom), ker sam obseg teh 115 strani je za novega člana izredno nepregleden, sploh če še mora zluščiti informacije med vsem tem prerekanjem; preden se to stori bi bilo fino če se tukaj sestavi en splošen FAQ, kot prva stran nove teme
Pač osnovna vprašanja , ki se tukaj vedno ponavljajo ( pasma,obči standard, kje dobiti informacije za legla doma in v tujini..etc), stara tema pa se naj nato zapre

Predlagam tudi nek konsenz, da se v bodoče izognemo dekleracijam raznih približkov, šteparjev, mućiteljev  cvinkerjev, tudi če obstajajo "dokazi" , dobri nameni gor ali dol. Ta tema itako ni temu namenjena in vodi VEDNO v prepir (nenazadnje dejansko nima prav nobenega drugega haska, inšpekcija itako ne bere tole). Če že morate imate zato ZS in druge privat kanale, ne pa da se obračunava javno. 
Da se tudi kritizirat bolj civilno, tale tema ni namenjena zgolj peščici lastnikov biglov ampak vsem, tudi tistim z različnimi stališči  in ja tudi 11 letnicam  :P )
Slednje je sicer malo utopično ampak  jasno je da moderatorji tukaj itako ne posredujejo vestno (100+ strani in pojavili so se zgolj enkrat, pa še to takrat ko je prišlo do obračunavanja med dvema vzrediteljema), zato pač kvaliteta leži v rokav tistih ki tule sodelujejo


saonaion, kar si zapisal jasno  vse drži (razen da, si me napačno razumel z stanovanji, hotel sem poudarit , eno in drugo je možno, imamo kar nekaj biglašev , ki uspešno živi z bigli v manjših stanovanjih pravtako bi sam rekel za pesjake), kljub temu pa sam žaljenje vzameš preveč samoumevno; jasno stališča so različna, vendar ljudje lahko svoja zagovarjajo brez žaljenja in osebnega nivoja, tole nikakor ni sprejemljivo že iz stališč pravil tega foruma. (pač in tega da večina se ne bi tako obnašala v RL)

Kar se pa tiče vašega bigla, če samo pomislim na mojo srako , ki je kot sesalec in nikoli ne veš kdaj bo kakšnega hudiča pogoltnila je dosti odvisno od sreče; pač potrebno je iti naprej , spomlad bo kamlu tukaj in tudi nova legla  :)






When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #3423 : 06 Januar 2010, 13:14:40
Se sploh se nisem hotel vtikat v ta prepir zato nisem hotel nič napisat v zvezi z tem.
Bom samo pohvalila Beso.Jelen  RES ČUDOVIT BIGLICA :-* :-* :-* :-*
Kaj več pa ne mislm pisti,saj noče da se spremni v kak prepir

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3424 : 06 Januar 2010, 21:49:34
No, še enkrat, da ne bo pomote... Jaz popolnoma zagovarjam in podpiram Hestina stališča glede vzreje psov (vsaj večino). Ne podpiram pa njenega odnosa. Kjerkoli sem zasledila njene odgovore... Žaljivke in napadalnost. Ampak... Če misli, da bo s tem kaj dosegla, tudi prav.

Poglej, jaz pa raje kupim psa tam, kjer bo dobro poskrbljeno zanj in kjer bo vzreja potekala pravilno, pa cetudi bo kaka beseda izrecena v meni nevsecnem tonu. Ne vem, znanje je za moje pojme se vedno vredno mnogo vec kot med in mleko, ki se (morda?) cedi od slabsih/slabih/svetlih dobrih izjem rejcev. Preprost primer - veterinar je bil zelo nesramen, komuniciral na neprimeren nacin, vsaj meni v takrat zelo stresni situaciji, psa pa mi je resil in pes je sedaj ziv - sicer s posledicami, a ziv je! In zato veterinarja globoko spostujem, pa ne glede na to, kako se obnasa - v pravem trenutku je bil zelo strokoven, in to je pomembno.


Citiraj
Glede na to, da me tole pričkanje res moti, bom odslej na forumu pisala samo še o tem, kako dobro se godi mojima beagloma.  :P  ;D ;D ;D   

Ce bi te toliko motilo, se ne bi oglasala le ob takih trenutkih ... pa kletvice tudi niso del (spletnega) bontona, ne  ;)

O svojem psu pa tu ne mislim kaj dosti pisat. Kdor zeli, itak lahko spremlja vse o njej drugje. Jaz vem, da se mojemu psu v stanovanju godi zelo dobro in vem, da moj pes zunaj ne bi bil vesel. In vem, kaj vidim, kaj srecujem na sprehodu ... redko, redko, redko kakega lepega beagla - ma ne lepega, vsaj dokaj po standardu. Lepota je itak subjektivna stvar.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


nepristranska

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #3425 : 07 Januar 2010, 09:54:20
A bejž ga lomt, no!  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ajej, prav ne morem se zadržati. :-\ Samo še dve vprašanji, potem pa res neham o teh zoprnijah tukaj na forumu...   ::)
1. Te je ta veterinar tudi zmerjal in žalil? (Pa, prosim, loči med strokovnostjo, "odganjanjem" nadležnih lastnikov (ki motijo delo) itd. in nesramnostjo, žaljenjem...)
2. Če že res tako ceniš znanje in dobro vzrejo, zakaj imaš potem nerodovniškega psa? (Saj sem prav razumela, da je Luna nerodovniška? Če si že kdaj na to odgovarjala in sem spregledala, potem se ti pa lepo, lepo in skrajno lepo opravičujem za to vprašanje.)  ;)
Aha, pa še to... Tudi sama bolj cenim znanje kot "med in mleko", ampak verjemi, da je možno združiti tudi znanje, dobro vzrejo itd. in prijaznost (oz. vsaj normalen odnos).
Pa en prav lep pozdrav do pojava malo bolj "beaglom prijazne" teme.  ;D



nepristranska

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #3426 : 07 Januar 2010, 10:00:13
Jelen... Lepe slike in tudi tebi dober in lep dan!  ;D



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #3427 : 07 Januar 2010, 10:24:17
Strokovnost in korekten odnos lahko hodita z roko v roki; slab odnos rado izhaja iz avtoritete in znanja ter temu primernega ega (naše zdravstvo recimo) ; Veterinarju , ki mi reši psa v tistem trenutku bom seveda hvaležen, nikakor pa ne bi toleriral vsega, sploh ker njegove storitve navsezadnje plačam (niti mi to čisto iskreno ni v kontekstu lastnih vrednot, nastavljam se namreč nikomur ne, pa če  je tako poln znanja in stroke)

Očitno imam srečo, da je Asyin veterinar ne samo dober in prizna vet, ampak tudi človek.

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3428 : 07 Januar 2010, 23:01:15
nepristranska, ja, veterinar je bil tisti vecer zelo nesramen in ni imel pravega pristopa - ce je naslednji dan opravicil za svoje obnasanje in ravnanje z mano oz. nami. In vsakega normalnega lastnika bi v taki situaciji zelo skrbelo, tako, kot je mene. Ni fino gledat dve leti starega psa, kako umira tam na mizi.

Zakaj imam nerodovniskega beagla? Ker se mi pred skoraj petimi leti ni ljubilo vsega brat, studirat, nisem zelela razumet, kar so mi govorili na forumih. Pa sem se kmalu pustila prepricat in od takrat naprej vem, da ce bom zelela pasemskega psa, ne bom kupovala brez rodovnika, sploh pa ne kar prvega psa, ki bo imel rodovnik. Od takrat naprej se mi je "ljubilo" prebrat marsikaj in dopustila sem tistim, ki imajo vec znanja od mene, da so mi lahko povedali svoje - na tak ali drugacen nacin. Zdaj vem, kaj pomeni imeti nerodovniskega psa, hkrati pa sem imela neznansko sreco - dobila sem beagla in ne priblizek temu. Pa tudi v leglu je bilo zelo lepo poskrbljeno za njih. Sta pa starsa rodovniska, zakaj psica nima vzrejnega dovoljenja ne vem, receno mi je bilo, da zaradi tega, ker so imeli leglo le enkrat in se jim to ni zdelo potrebno. Mamo so res kmalu po mladicih sterilizirali, domnevni oce pa nima vzrejnega dovoljenja zato, ker je previsok.

Tudi nasa zdajsnja veterinarka je strokovna in cloveska - se vec, poklicem jo lahko kadarkoli ali pa se celo sama pozanima, kaj se dogaja z Luno.

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


damayanti

  • *
    • Prispevkov: 1.879
    • Točke: 3
Odgovori #3429 : 08 Januar 2010, 15:28:02
Hesta ukrepaj, ti boš sigurno veliko naredila glede tega! Preveč lepega smo slišali o tebi... :-\

In prosim pazi malo besede, kdo vse je bedak in zdrahar...



 
Glede na to da sem outsider, ki vseeno občasno zaide na tale bigl del...... in spremljam temo ;)...... lahko rečem samo, da sta  vidva tinaandrej PRVA začela zmerjati z bedaki v tej temi ::) in sicer na temo ko je bilo govora o bigl notri bigl zunaj.... a ne? ;) :)

In glede na to da sta Hesto začela zmerjati z " poznavalko" me pa zanima iz katere psarne je vajina psička.?
Vse kar sta napisala je samo da je od lovca s 30. letnimi izkušnjami
Me pa zanima.... kdo je ta vzreditelj biglov......
... 8) čisto tako sprašujem... nič ne napadam... nič ne zmerjam... nobenih skritih namenov... zgolj zanima me :)
Seveda, če vama ni odveč te informacije deliti na forumu... z nami ;D

kupec: Ima vaš pes rad otroke?
prodajalec: Ima! ...vendar priporočam da  ga vseeno hranite z briketi.


mukica

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #3430 : 08 Januar 2010, 19:05:16
Pozdravljeni!

Malo z zamudo - bila sem namreč zaradi adaptacij brez interneta (ste mi dali veliko dela z branjem)... se javljam:
da vam zaželim enga srečnega in zdravega, polnega snega (pa ne na cestah), ne preveč slanega, posutega z zvezdami, z veliko mirnimi nočmi, z ogromno nasmehov na ustnicah in strpnostjo v srcu, veliko obstojnih igrač za male zobke, kup neredilnih priboljškov, uspehov doma, v družbi in v službi, nekaj izpolnjenih želja (o čem bi sicer sanjali?), vihrajočih belih "anten" iz trave, fleksijev ki se ne zatikajo, sončnih dni in dolgih sprehodov, čimmanj obiskov pri zdravnikih in veterinarjih, veliko vprašanj in veliko odgovorov (ne vedno takih, ki ste jih želeli slišati), ne preveč strmih hribov, svežega zraka, toplih radiatorjev in delujočih klim, čimmanj zastojev na cestah in v osebnem življenju, dobro in zvesto spremstvo, hitre in dobre najete delavce, čim manj prask po sveže polakiranem parketu, nekaj razmetanih kuhinj, ki vam bodo drugo leto pričarale nasmeh na obraz in želim vam vsem, da bi drugo leto ob tem času lahko rekli: "Bilo je dobro leto, zadovoljni smo!"

Pravijo tudi: ni neumnih vprašanj, so samo neumni odgovori. In kdor ne vpraša, ne bo nikoli vedel, zato brez strahu sprašujte in... odgovarjajte tudi v 2010!

Lep snežni dan!

Moj cilj v življenju je ... biti enako dober, kot moj pes misli da sem.


h4xk0

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 0
Odgovori #3431 : 08 Januar 2010, 21:54:53
Mukica, hvala  ;D. Enako tudi tebi.

http://ronnyvbaxter.blogspot.com/
http://www.mojbeagle.si
It is better to keep your mouth shut and appear stupid than to open it and remove all doubt!


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3432 : 09 Januar 2010, 00:26:27
Mukica, hvala  ;D. Enako tudi tebi.

Se kar podpisem. Ze dolgo nisem prebrala kakega takega voscila  :)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


hesta

  • Gost
Odgovori #3433 : 09 Januar 2010, 10:36:48
Mukica, hvala enako, pa dolgopričakovana želja naj ti se izpolne!



mukica

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #3434 : 09 Januar 2010, 10:49:10
Hesta hvala, če se mi letos le ta izpolni, bom drugo leto lahko rekla: To je bilo to! :)
Hvala tudi ostalim, sem vesela, da vam je bilo voščilo všeč.

Moj cilj v življenju je ... biti enako dober, kot moj pes misli da sem.


Aja Oto

  • *
    • Prispevkov: 200
    • Točke: 0
Odgovori #3435 : 09 Januar 2010, 18:12:07
Mukica, hvala za lepe želje , tud mi ti želimo enako v upanju da se ti vsaj ena želja uresniči.

LP



Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #3436 : 13 Januar 2010, 17:16:18
Eno vprašanje!
Žana ga že nekaj časa zdaj mal biksa. Skoraj vsak dan ali vsaj nekajkrat na teden se ponoči polula na tla.
Sva najprej mislila, da gre prezgodaj zvečer ven lulat nazadnje, ker smo jo vozili okoli 9h, 10h. No, in sva jo peljala še kasneje, ob 11h, polnoči, pa ni bilo razlike, se je tudi večkrat polulala.
Naš urnik sprehodov in hranjenja je pa sledeč. Zjutraj dobi malo za jest, potem gremo ven na krajši sprehod, celo dopoldne je potem brez problema sama in se nikoli ne polula do popoldanskega sprehoda, včasih je med tema dvema sprehodoma tudi 8 ur. Popoldne je daljši sprehod, po možnosti je spuščena, da se zleta. Potem dobi za jest (včasih tudi pred sprehodom, odvisno od ure kdaj gremo ven), zvečer pa še ven pred spanjem. Zvečer ji potem tudi ne dava vode zdaj po novem, da ne bi preveč pila, ker sva mislila, da se potem ne bo polulala, pa se še vedno. Zakaj se torej ponoči polula, čez dan pa normalno zdrži tudi 8 ur ali več, če je treba?
Sem že veterinarja spraševala, če je kaj narobe z mehurjem, pa je rekel, da nemogoče, če dopoldne zdrži, da bi se sicer tudi takrat polulala. Spi v svojem ležišču v dnevni sobi, ki ga je navajena in se zavije v odejo in je tam veliko tudi podnevi, torej to ji je všeč. Vrata od spalnice imava tudi odprta, da lahko pride zjutraj pozdravit, če se prej zbudi. Ne vem več kaj naredit, ker kasneje kot opolnoči je pa res ne bi vozila ven.
Tla vedno pobrišem z mešanico kisa in vode in še s čistilom, da ne bi vohala urina in se potem spet tam polulala, pa se polula na različne konce.  Pomagajte!!! :-\



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #3437 : 13 Januar 2010, 17:41:19
A se polula od kar je sneg ali je lulala tudi prej. Ker če se to dogaja sedaj, je kriv sneg, ki ga poje.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #3438 : 14 Januar 2010, 10:38:03
Midva imava podoben urnik; ob 11h gre lulat zadnjič, vendar se tudi zgodi da me ob kakšnih dveh zjutraj zbudi in mora it. Nato pa gre direktno nazaj spat.

Citiraj
Ne vem več kaj naredit, ker kasneje kot opolnoči je pa res ne bi vozila ven.
 

Verjetno boš ravno to morala storiti, vsaj dokler bo sneg. Ker načeloma bi doziranje vode moralo težavo odpraviti. Ker ti lula pogosto, to ne dela zanalašč (torej da bi iskala pozornost, užaljenost), tudi to ne počne na isti lokaciji. Se dobijo sicer razni spreji, ki odvrnejo psa lulat na tistem mestu.

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #3439 : 14 Januar 2010, 15:15:10
Žana načeloma snega ne je, ga je zadnjič samo malo, ko je nov zapadel, zdaj pa nič več, lulanje se pa še kar ponavlja. Dvomim, da bi jo tako zelo tiščalo, da ne bi mogla počakat do pol sedmih zjutraj, če gre zadnjič lulat ob 11h, polnoči oziroma. da bi se že čez dve ali tri ure pol zadnjem sprehodu polulala, ker ponavadi je to res zgodaj ponoči in ne proti jutru. To se dogaja zdaj par mesecev, pa se ni nikoli prej, saj je stara že dobre tri leta in očitno ni izvor kakih zdravstvenih težav. Torej se je to dogajalo še preden je sneg sploh zapadel.



Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3440 : 14 Januar 2010, 17:17:00
Zana, pojma nimam, kaj bi to lahko bilo. Jaz Luno nazadnje peljem ven med 19. in 21., kasneje ne greva, pa zdrzi brez tezav do 9-11.30 naslednji dan, vcasih tudi do 12h. Njej sta pomembni uri samo zajtrk in vecerja, to mora bit med 5.30 in 6.00 (izjemoma spi do maksimalno 7h za hrano) in popoldne med 17.30 in 18.00, ure sprehoda so pa poljubne  ;)

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #3441 : 14 Januar 2010, 19:17:18
Živijo biglovci

Mi smo se po prihodu nove družinske članice že lepo privadili en na drugega. Makec je čist navdušen in bi malo Anjo kar celo prevohal in "umil"( polizal)  :o. Mak pa neizmerno uživa v snegu. komaj čakam da bomo lahko šli vsi štirje na sprehod  ;D. Zdaj vas grem pa še malo za nazaj prebrat.

uživajte

Beagli so zakon!


Tina81

  • *
    • Prispevkov: 136
    • Točke: 0
  • MAK
Odgovori #3442 : 14 Januar 2010, 19:21:35
Aja, to sem pa dobila pred kratkim na mail... Kontaktne podatke pošiljateljice sem zbrisala da ne bo kaj narobe.... Te osebe drugače ne poznam tako da nevem kako je našla ravno mene.....


Lep pozdravček!

Ima psičko pasme beagle,pa me zanima če kdo mogoče ve za kakšnega samčka iste pasme.Zelo rada bi jo dala pariti,pa do sedaj nisem našla še nobenega ustreznega psa zanjo(mora pa biti pasme beagle).Če mogoče veš za koga da ima psa,bi te lepo prosila za povratno informacijo.
(prosim pošlji še naprej ta email,naj potuje čimdlje)
kontakt sprejemam na:


Moje mišljenje na to .......SVAŠTA

Beagli so zakon!


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #3443 : 14 Januar 2010, 21:42:49
Žana, sam bi v tvojem primeru ponovno navajal psa na urnik, saj ji je nočno lulanje prišlo kot kaže v navado; pač poskusi jo zalotiti ko  lula v stanovanju in takoj z njo ven neglede na uro; kaj pa veš kaj se mota biglom po glavi
.

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #3444 : 14 Januar 2010, 21:45:31
Ja Ribica* saj to je zanimivo, da je Žana tudi prej zdržala brez problema in se že od majhnega naprej ni nikoli polulala nikamor doma, zdaj pa to redno počne že nekaj časa, pa ni v njenem okolju ali v načinu življenja nobene bistvene spremembe, ki bi lahko vplivala na to njeno početje. Sem razmišljala, če je to psihičnega izvora, da jo kaj moti ali da ne dobi dovolj pozornosti, pa nekako ne vidim kaj bi lahko bil vzrok, saj smo zelo veliko z njo. Zanimivo je tudi to, da se ponoči polula kar precej, ne samo par kapljic, čeprav gre malo prej ven lulat. Sem že razmišljala, da bi dežurala in jo skušala zalotit, potem pa ne vem, da bi jo okregala ali kaj, ne vem kaj bi bilo prav. Sicer tudi cvili kadar želi ven, ampak ponavadi nima priložnosti, ker gremo itak že toliko prej ven, preden bi jo uspelo toliko tiščat, da bi cvilila, ponoči pa ne da nobenega znaka, da bi jo tiščalo in ne cvili in ne gre k vratom. Zjutraj jo dobimo v košari, ko mirno spi, v dnevni pa luža :-\



Žana

  • *
    • Prispevkov: 186
    • Točke: 0
  • Žanči
Odgovori #3445 : 14 Januar 2010, 21:50:49
Davor, sem mnenja, da naj bi pes ponoči spal in ne hodil na sprehod, mi pa tudi, ker imamo odgovorne službe in če bi jo začeli ponoči vozit ven, bi se Žana tega navadila in želela potem vedno ven, to pa nekako ni možno in ne vidim razloga zakaj bi psa vozila ponoči ven, če vem, da lahko zdrži tudi po 8 ur ali več in ni problema. Očitno je res psihičnega izvora in bomo poskušali odkrit kaj jo moti, ker očitno fizično ni nič narobe z njo. Če pa ima kdo kak dober nasvet ali izkušnjo pa kar na plano  :)



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #3446 : 14 Januar 2010, 22:36:35
Nisem toliko mislil na sprehod kot zgolj lulanje; mene včasih pozno ponoči zbudi, pa jo spustim ven,počakam, se polula in gre dalje nazaj spat. Pa tudi vedno lula ob 11h pred spanjem; Če je velika lužica bi sklepal da jo dejansko tišči
Sam pač tistih 8ur ne držim kot pravilo, se zgodi da mora it prej, vsaj pri meni, res pa da je moja dosti mlajša



When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


Evie87

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #3447 : 16 Januar 2010, 12:02:24
Zimske radosti :)







Ron**Kala

  • *
    • Prispevkov: 738
    • Točke: 0
Odgovori #3448 : 16 Januar 2010, 12:09:20
Evie87 kak luštkano beagel :-* :-* :-* :-* :-* :-*

A best friend is the one, who can look at you, with the biggest smile on your face and still know something is wrong!


Ribica*

  • *
    • Prispevkov: 620
    • Točke: 0
Odgovori #3449 : 17 Januar 2010, 13:50:07
Cestitke Ronnyju in Basilu se tukaj  ;) Kaksni rezultati so pa bili pri odraslih beaglih?

It doesn't matter how much money you have, owning a dog means you are rich. [Madeline Bamford]