Beagle

ursa · 1475830

Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #4530 : 10 Oktober 2011, 14:37:01
mi še na skakanje po snegu (in sprehlad želodca) čakamo

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


joe cool

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
  • Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil.
Odgovori #4531 : 11 Oktober 2011, 08:06:02
sem mislila, da se samo našemu psu sneg zdi okusen, ker se je s takim navdušenjem spravil nanj, da mu je bilo treba preprečiti >:(, da bi se ga najedel. očitno ne velja, da živali vedo, kaj je dobro za njihovo zdravje in kaj ne  ???
lp



kajak

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #4532 : 11 Oktober 2011, 14:41:27
Bomo vidl,kaj bo Fly počela,ko bo doživela prvi sneg, je pa prava predstavnica nežnejšega spola.
 Navita z vsemi triki,pol se zna pa tko priliznit. :)Fluks,je pa res lep,se ga spomnim,ko smo jih hodili gledat,
sam on se je najbolj hotu cerklat,Fly pa nismo kaj dosti zanimali.



joe cool

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
  • Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil.
Odgovori #4533 : 12 Oktober 2011, 07:59:27
crkljiv je še zmeraj, ko se utrudi, mi še vedno skuša zlezt v naročje tako kot takrat, ko je bil dojenček, pa ne rata čisto, ker je že prevelik ;D
me veseli, da se bomo srečali na pikniku, Fido pa žal ne more priti,, da bi bili vsi trije skupaj
lp



B|ind

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #4534 : 12 Oktober 2011, 14:51:36
Nažalost  :-\

Je pa sicer Fido priden in z očetom hodi v šolo vsako soboto 8)



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #4535 : 14 Oktober 2011, 14:27:57
Tale Cherry ima pa na zadnji fotki čisto podoben profil svoji mamici, ali pa ima tak izraz :) vsaj jaz bi jo takoj zamenjala če bi samo glavco videla ::)


biglček

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #4536 : 15 Oktober 2011, 20:14:58
Jaz pa mislim,da je tale Cherry podobna očetu- vsa sreča.Njena glava nikakor ni slična mamini.



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #4537 : 15 Oktober 2011, 22:39:47
Bigelček ne bodi preveč pameten in kakšen komentar zadrži zase  ;)   Meni po domače povedano "dol visi" kaj si misliš o mojem psu... 
Mi zelo veliko pomeni, da moje pse in mojo psico, ki se vsem vam tukaj zdi tako grda in ne podobna pasmi, hvalijo...   Veliko ljudi sem kar sama vprašala, kaj jih moti pri mojem psu pa so mi povedali...
Pa imajo veliko več pojma kot vsi vi skupaj.. :)
Žal smo slovenci pač taki...znamo samo kritizirat, bog ne daj pa pohvaliti česa dobrega. Tako je vedno bilo in tako vedno bo... In dokler bo tak način komuniciranja se ne bo spremenilo NIČ! :)
Pa naj še povem, da so vsi mladički prekrasni in sem na to izredno ponosna :) agility loving girl, že kar nekaj ljudi mi je to povedalo...doma vsi pravijo da so vsi male "Bonike" in da so si zelo podobni... Meni se zdi čisto vsak drugačen, imajo pa določene poteze res podobne ;)
Pa lep pozdrav...

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #4538 : 16 Oktober 2011, 20:52:29
važno, da si z svojimi psi sama zadovoljna, meni osebno so vseč, še več pa pove da si za njih odlično poskrbela. Ostale komentarje (sploh iz specifičnega naslova ;)) si pa ne jemlji k srcu; Dejansko naj ti bo to v pohvalo, saj očitno tvoje leglo ženje veliko pozornosti in je temu primerno glasno ;)
Glede, da je to prvo leglo in da nisi ravno babica ;) bo tvoja  biglsko kinološka pot vsekakor še zanimiva, le vztrajat je potrebno, imet trdo kožo in zaupat vase...vsekakor pa si med slovenskimi vzreditelji, ki jih priporočam, tistim, ki me povprašujejo po tem

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


biglček

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #4539 : 17 Oktober 2011, 11:05:50
Nikjer nobenih zasledkov o uspehih tega legla...???



barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #4540 : 17 Oktober 2011, 12:36:35
Uspehi legla: ko je leglo steje ze toliko in toliko let se lahko rece, uspesno leglo glede na to in to in to... Sicer so pa tile mladicki sele v oblikovanju... definitivno se en morejo tekmovati v vecini zadev, razen sodelovati na razstavah... Glede razstav: prava ocena pasje zunanjosti se dobi s pomocjo ocen razlicnih sodnikov: sestejes ocene, delis s stevilom sodnikov in voila, tu je zunanja vrednost psa. Poudarek je seveda na razlicnih sodnikih, po moznosti da se jih ne pozna, da se ne ve, kaksen tip mu je vsec...

Grd, lep je pa le subjektivno mnenje. Odmik od standarda: ni za vse sodnike ena napaka enako huda kot druga, sodniki so ljudje, standard ni ozko napisan (mozne so interpretacije), zato je ocenjevanje vedno subjektivno in za objektivno oceno zunanje vrednosti psa beri zgoraj.

Pluvanje cez nekaj, kar se ni razvito, kar se se ne razstavlja (predvidevam, da se bo vsaj eden tj. ta na Danskem)... prav tako ni vse videz, kar steje... Preden se bo lahko pljuvalo po tem leglu, bo potrebno, da pretece se toliko in toliko let, do takrat pa je bolje opazovati in biti tiho (morda kaj vprasati) in se s pomocjo Larrine "napake" kaj nauciti. Prav tako se je vedno potrebno prepricati na lastne oci in ne ponavljati za nekom necesa... prat tako predvidevam, da biglcek sploh ni videl v zivo ne Boni in ne oceta legla, ki je tako zanic. Prav tako se v odlicnih leglih drugih pasem rojevajo psi "pet kvalitete" ;)


Od kar sem zacela brati "kaj se dogaja na sceni slovenskega beagla" sem nasla res kar nekaj primerkov, ki bi ze tak kot sem jaz, rekel, da pac s tem beaglom ni glih nekaj v redu oz. veliiiko preveliki, res s spicastimi gobcki... marsikaksno napako, omenjeno v tej temi se iscem, ker si ne predstavljam (vsaj krpajih hrbtov ne), okoteni cudno... pa ce se tako primerjam z Boni od Larre, ki je tukaj tako pljuvana, v njej v primerjavi s tistimi primerki, ki sem jih nasla in imajo res tiste odmike od standardov, ki so bili navedeni v temi, jih ona nima. Larra trdi, da je prevelika, a zal jaz teh zadev se ne vidim, ker sem navajena na vecje pse od beaglov in vse kar je pod kolenom je zame 1 cm gor ali dol (sploh, ko sem videla eno res preveliiiko beaglico, seveda brez rodovnika, mi je tistih par cm, ki jih zaenkrat se ne vidim, mimo; pa ceprav razumem, je Boni se vedno v standardu, samo na zgornji meji... tako mi res ni jasno, kaj se govori, da je prevelika?!). Se pa tudi trudim na razstavah videti beagle, da mi bo jasno, kaj je beagle in kaj ne. Se vec, zelo si zelim videti vase popolne pse, ki nimajo nobenih odstopanj od standarda... zal na spletu nisem nic nasla in se zato trudim jih videti na kaksni razstavi (in se bom se naprej). Slike, ki ste jih objavli od tega "F" legla so pa brez zamere izredno slabe za videti in oceniti karkoli. Poleg tega "dobro blago se samo hvali" ne jemati dobesedno in ce zelite imeti boljse pse od Larrinih, s katerimi se tako primerjate oz. vase kujete v zvezde, njene pa pljuvate vsem na oceh (ce ji imate kaj za povedati, ji povejte v obraz, brez da mi se nas morili... seveda na nacin, da ostanete prijatelji in se skupaj poskustie uciti na lastnih in tujih napakah... aja, to seveda ni slovenska lastnost :(), potem se boste morali meriti pred sodniki za zunanjost, pred sodniki za delo, pred sodniki za xy pasjo disciplino...

Ker tako zaljenje je na meji za sodisce... Napake psa, kateri ni vas in ga niste niti videli, ce se ze cutite dolzni za sporociti jih (in ce ste vsaj "polkvalificirani"... zraven napisite se kako ste kvalificirani za ocenjevanje zunanjosti...), se jih da na bolj cloveski nacin.

Zanimivo pa mi je tudi to, da se spravljate le na Larro, nic pa nisem zasledila, da bi pljuvali se vzreditelja njenega psa ter ostale vzreditelje... Mar je le Larra poden (ki je parila s samcem res od dalec), vsi ostali kul ali so vsi ostali razen vas poden od podna? Tako zaljenje, ceprav ne leti name, mi gre res na bruhanje in ne pomaga cisto nic k oglasevanju kvalitete, ki bi jo naj vi imeli... kar imate je za nas bolj macek v zaklju, ker bolj kot iscem po netu, kaj je to beagle (ce bi naj vi imeli beagla ostali pa ne), manj vem oz. nic ne najdem.

Bolj kot pljuvate cez Larro oz. manj clovesko obnasanje kot kazete kot "vzrejna skupina" navzven, bolj pljuvate po sebi in sigurno z vsakim takim postom mi bo podzavestno vsak primerek beagla, ki bo vas, manj vsec, kot bi mi bil, ce bi bil vas odnos navzven normalen (beri zgoraj o subjektivnosti ocen) tj. pluvanje cez pse drugih ljudi na nivoju - zal to iz vase strani ni.


kajak

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #4541 : 18 Oktober 2011, 08:46:14
Barbara10,.tole si vse skupaj malo posplošla,sam nimam nič proti Larinim psom,
čeprav mam psa iz F legla,pa tudi nisem nikoli komentirau njenih psov.
Če imaš komu kaj očitat se obrni nanj,ne pa tkole malo čez prst kar vse,...
LP



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #4542 : 18 Oktober 2011, 09:35:02
barbara odlično napisano, dobrega vzreditelja ne definirajo zgolj njegovi psi, ampak tudi sam odnos. in veliko skepanja je tle na rekla videli osnovi

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


biglček

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #4543 : 18 Oktober 2011, 09:46:51
Barbara10!Če sem podal svoje mnenje glede podobnosti psičke mami, to ni nobena žalitev.Kakšno pljuvanje?Sodišče???
Veškrat sem videl Boni, tudi očeta (na razstavi) in za katerega ni nihče rekel, da je zanič- nasprotno.
Ne hvalim se z nobenim "blagom", saj za enkrat še nimam beagla, ga pa dobim kmalu.
Ogledam si veliko razstav, predvsem v tujini, kjer sem tudi našel vzreditelje mojega bodočega psa in imam vso pravico povedati kar vidijo moje oči, kvalifikacija tu nima nobenenega pomena.
Kako se v SLO pridobivajo kvalifikacije nam je itak znano.Verjetno jo imaš tudi ti, na tvoj komentar sodeč.To pa je res samohvala strokovnosti.




Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #4544 : 18 Oktober 2011, 10:10:21
Citiraj
Kako se v SLO pridobivajo kvalifikacije nam je itak znano.Verjetno jo imaš tudi ti,

Citiraj
to ni nobena žalitev.Kakšno pljuvanje

 ::)


When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


barbara10

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 1.684
    • Točke: 0
  • Moji musketirji in cebelice...
Odgovori #4545 : 18 Oktober 2011, 12:30:19
Jaz pa mislim,da je tale Cherry podobna očetu- vsa sreča.Njena glava nikakor ni slična mamini.

Glede zalitev Larrine psice sem se obesila na odebeljeni del ;) Brez odebeljenega dela bi bilo pa tvoje mnenje brez custvene obarvanosti, ki obarva vse skupaj kot skrajno zaljivo. Mislim, da je cisto vsem, ki so malcek prebrali temo (pa cetudi niso se nikoli se dotaknili beagla), jasno, da vam (to je Hesti, kupcem F legla in prijateljem (sem dolgo rabila, da sem pogruntala, kdo je kdo v temi oz. ko je Hesta nehala pisati in so se naenkrat pojavili eni novi z njenim mnenjem in sem mislila celo, da je to Hesta z drugim nickom) Larrina psica ni vsec. Sicer nimam pojma zakaj in morda tudi vi tega ne veste. Obcutek daste, da pac ne marate Larre, konkurence ali bogsigavedi kaj - sploh ker nonstop (ob vsaki priloznosti) spominjate vse bralce, da vam psica ni vsec - in?! Je to zelo motece, sploh ker niti eden ni napisal konkretnih zadev. Tako vi s svojimi psi izpadete... hmh, kakor da imate skart robo, ker je potrebno druge zaliti...

Ob vsakem postu se morate zavedati, da to beremo tudi ostali, ki vas ne poznamo, ki ne poznamo pasme... in s posti delate sliko o sebi... s posti, ko zalite drugega (ceprav med vrsticami (se loci, kdaj je malo hec, kdaj je v ozadju kaj hujsega), delate sliko o sebi tj. da niste sposobni komunikacije na nivoju. Poskusajte se drzati: "Hvali pred vsemi, grajaj na 4 oci." Kritike pa podkrepite z argumenti, sicer je vse takotako oz. kakor je sedaj.

Skratka, izprezite konje, ce nimate kaj pametnega za povedati.

Cestitke k izbiri psarne in drzim pesti, da bo pes/psicka presegla pricakovanja (kar privoscim vsem!) v lepoti, karatkerju in zdravju (pisano v obratnem vrstnem redu pomembnosti).


joe cool

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
  • Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil.
Odgovori #4546 : 18 Oktober 2011, 16:20:52

pozdravljena, barbara10, pošteno te je zaneslo!
tudi jaz imam beagla iz F legla, vendar niti jaz niti ostali kupci F legla(ti je tudi kajak že napisal) ne poznamo ne Larre ne njene psice niti nismo do sedaj dajali nobenih vrednostnih ocen ne o njenih ne o kakšnih drugih beaglih. Slikice, ki smo jih objavili, so bolj za informacijo eden drugemu, kako naši malčki rastejo, nikakor pa niso bile namenjene temu, da bi kdo ocenjeval naše kužke. tisti od nas, ki bo hotel imeti oceno svojega psa, jo bo poiskal tam, kjer je mesto za to (razstave doma in v tujini), ne pa na tem forumu, kjer očitno preži trop podivjanih bigloljubcev >:(
mi je pa sedaj čisto jasno, zakaj je Hesta nehala pisat na ta forum, če takoj planete že po vsakem, ki samo objavi fotko svojega psa, kaj šele da pove kako manj prijetno resnico... :o



Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #4547 : 18 Oktober 2011, 17:07:27
Citiraj
kaj šele da pove kako manj prijetno resnico..

:D

in barbare ni kaj dosti zaneslo, je le povedala na glas to kar neketari v tej temi že dlje časa opažamo

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


B|ind

  • *
    • Prispevkov: 9
    • Točke: 0
Odgovori #4548 : 18 Oktober 2011, 17:55:01
Tudi jaz kot lastnik (oz. predstavnik lastnika na forumu ker je uradno lastnik moj oče) Fjevčka sploh nevem kdo je Lara ali nasplošno kdo je kdo na tem forumu.
Tako da nevem odkje ideja da so lastniki Fjevček šinfali Beagle koga drugega.

Lepo napisano joe cool.
Citiraj
Slikice, ki smo jih objavili, so bolj za informacijo eden drugemu, kako naši malčki rastejo, nikakor pa niso bile namenjene temu, da bi kdo ocenjeval naše kužke. tisti od nas, ki bo hotel imeti oceno svojega psa, jo bo poiskal tam, kjer je mesto za to (razstave doma in v tujini)



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #4549 : 18 Oktober 2011, 22:11:22
Nikjer nobenih zasledkov o uspehih tega legla...???

Jih tudi ne bo, ker se o uspehih mojega legla pogovarjam z ljudmi , ki imajo nekaj pojma o pasmi, zasebno... Ne pogovarjamo se samo o uspehih, ampak normalno tudi o napakah, ki se jih še kako dobro zavedam...


Veškrat sem videl Boni, tudi očeta (na razstavi) in za katerega ni nihče rekel, da je zanič- nasprotno.


Kaj res?? Boni na razstavi prav gotovo nisi videl...lahko edino na kakšni agility tekmi, za kar pa dvomim... Naslednjič lahko brez zadržkov pristopiš k meni in mi poveš vse kar te moti na moji psici, če si že tak poznavalec in tako dobro poznaš standard pasme. Tukaj na forumu si od aprila naprej in dvomim da lahko v sedmih mesecih postaneš tak poznavalec pasem za kakšnega se imaš... Jaz imam beagla že 3.5 let, in v tem času sem izvedela veliko o njih, pa se mi še vedno zdi, da včasih vem bolj malo... Učimo se itak celo življenje.. ::)    Glede očeta pa tudi dvomim da si ga videl, saj takrat ko je bil maja tukaj na razstavi, je lilo kot iz škafa in ko je bil v ringu ni bilo okrog nobene žive duše... ??? ???

Če bi bila komunikacija v "beagle svetu" kaj boljša (seveda ne samo pri tej pasmi) bi bilo s pasmo veliko boljše kot je...Če ne drugega bi eden drugemu pomagali pri izbiri plemenjakov, se posvetovali o napakah in to poskušali popraviti... To, da pa vsepovprek govorite kako je ta in oni pes grd, pa zagotovo ne bo rešilo pasme, če ste mogoče to mislili?
Vsak, ki namerava vzrejati bo vzrejal...ponavadi, če ne dobi vzrejnega, pa pač brez rodovnika...  In dokler se ne bo na nas kaj spremenilo, bo tako...samo od sebe se gotovo ne bo :)
Jaz sem večkrat kar malo žalostna, saj se o vprašanjih o vzreji in seveda tudi določenih napakah, ki bi jih rada popravila, ne morem zanesti na koga od "naših".. Vedno odgovore iščem drugje po svetu..(hvala bogu jih vedno dobim) ampak bi mi bilo veliko lažje in veliko bolj pri srcu, da bi mi to svetoval kakšen "prijatelj", ki pa priznam, jih v "svetu beaglov" nimam prav veliko...

Pa lep pozdrav :)

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #4550 : 18 Oktober 2011, 22:58:57
Tukaj je še video najine zadnje agility tekme v Avstriji... Sem izredno ponosna na Boni in seveda na svoj trud in vztrajnost ::) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=aJ2VDU1pAUY
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


biglček

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #4551 : 19 Oktober 2011, 08:45:01
EURODOG 2010-????



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #4552 : 19 Oktober 2011, 09:45:37
Larra, super tek!  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #4553 : 19 Oktober 2011, 12:51:10
EURODOG 2010-????

Ja, oprosti, tudi tam je bil...   Čudno da se ga spomniš od takrat in da tvoj spomin seže tako daleč... ::) In seveda da si ga med vsemi tistimi beagli prepoznal...(če ga jaz nebi od prej poznala, si psa po videzu sigurno nebi zapomnila...) ;)

Larra, super tek!  :D

andreja, hvala :) Glede na to da po mladičkih skoraj nič ne trenirava ampak samo hodiva na tekme, nama gre kar dobro oz. sva na dobri poti...  ;)  Je pa potrebno še veliiko treninga...  Sem pa zelo vesela, da bo večina mladičkov našega legla delalo tudi agility.. :)

LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #4554 : 19 Oktober 2011, 13:32:17
Si našla pa pridne vodnike, ki radi sodelujejo s svojimi psmi... Bravo!  ;D Čim več takih  :D

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


kajak

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #4555 : 19 Oktober 2011, 19:01:53
Po ogledu tega videa,lahko napišem samo eno.Lara lahko si PONOSNA na svojo Boni,jst bi vsekakor biu.
Iskreno ti čestitam. :)



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #4556 : 19 Oktober 2011, 21:22:23
andreja...sem samo take iskala :) Zato sem pa imela zadnjo psičko do 5 meseca...nisem našla primernih zanjo, saj je bila najbolj hiperaktivna in je rabila res lastnika, ki bo ves čas delal z njo... :)
kajak, če ti povem čisto po pravici...nanjo sem ponosna iz dneva v dan bolj, ker me vsak dan bolj preseneti...   Ona je že tako mirna in zelo rada dela z mano, ampak se je pa sedaj po mladičkih še zelo "psihično" umirila in je res čisto drugačna...hvala bogu! :)   Upam, da ji bodo mladički čimbolj podobni in seveda še boljši od nje! :) Bova imeli kar konkurenco :P
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


biglček

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
Odgovori #4557 : 21 Oktober 2011, 09:00:48
Larra- za pismene so katalogi s kataloškimi številkami....!Moj spomin pa izgleda sega precej nazaj kot tvoj.Poglej kakšne izjave in slike si objavljala, pa ti bo vse malo bolj jasno.
Na "agilitaškem" področju ste pa res dobri, čestitke in veliko dobrih rezultatov v bodoče, želim.



Larra

  • *
    • Prispevkov: 737
    • Točke: 0
Odgovori #4558 : 21 Oktober 2011, 17:06:32
Glede spomina sem mislila tako, da si psa zapomniš v živo... Po sliki itak vedno vse izgleda drugače... Vsaj meni..
Oh, pa saj sploh ni važno... :) Se mi ne da več pisat :)

Grem na malo šolo učit moje male "bigelčke" :)
LP

Psarna LARBONES
(Beagle in Madžarska vižla)


joe cool

  • *
    • Prispevkov: 187
    • Točke: 0
  • Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil.
Odgovori #4559 : 17 November 2011, 12:19:35
da malo oživim dogajanje tule, evo par fotk z letošnjega "beagle picnica", ki se je zgodil 22.oktobra na Hrušici.
vidi se, da so fantje (in punce) uživali! :D