AJK

SCORPION · 1933

SCORPION

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
: 19 November 2008, 22:57:15
No da se predstavi še moja malenkost,ime mi je Ajk,sem  zlati prinašalec,skoten sm bil pa 16.7.2008,prihajam pa iz psarne Neli goldy.Moje rodovniško ime je Imao.Preden sem prišel v novo družino sem bil čisto mirn,malo boječ,ter zanimalo me je skoraj vse drugo kot pa novi lastniki:).Sedaj sm v mojem novem domu 1 mesec in sm se kr dobro navadil,postal sem živahen,rad jem,polivam vodo,ušpičim kaj,pa tudi pridn sem ,da ne boste mislili da mi grejo samo traparije po glavi.Slike so od prvega tedna v novem domu,nove slike pa še sledijo.Zanima me pa še če je na forumu tudi kakšen lastnik od mojih bratcev oz sestric (Indiana,Indigo,....)?






anchyka96

  • *
    • Prispevkov: 306
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 20 November 2008, 16:37:11
Kok je luškan ;D.Se priporočam za slike :)

Lep pozdravček Anja&Toby

Lp, Anja, Alli & Toby


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #2 : 20 November 2008, 17:21:18
Dobrodošel na forumu! :)
Lepa ta mala pojava..uživejte dokler je majhen ker vse prehitro zrastejo...no je pa tudi res da večja žvau večji žur :D.
Kaj pa nameravate delat z njim..kakšen šport, poslušnost, razstave...?

Pa še kakšno slikco ne ;)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


SCORPION

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 20 November 2008, 21:32:28
Hvala za dobrodošlico od obeh.Ja res je,kr prehitro rase:) saj tko punca prav.Ona bi najraje vidla da bi tak ostal kot je zdaj.Če mu bo v šoli dobro šlo,pa če se bo rad učil sem mislil da bi ga šolal za reševalca,ampak bomo vidli kako bo.Drugače pa za kakšn šport,ker že zdj tako rad teče da ga kdaj komaj dohajam:)



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #4 : 20 November 2008, 21:51:12
pravi lepotec :) :-*

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #5 : 20 November 2008, 23:21:58
Ful je luškan....rojstni dan ima pa takrat kot jaz :D hehe...mi je ful všeč, ker je take lepe barve, svetle...
A ti kaj nagaja? So ti šli kakšni čevlji, si mogoče moral renovirati stanovanje? :P

lp

ZgaGa


SCORPION

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 21 November 2008, 14:43:55
Mu bom rekel,bosta lahko skupaj praznovala:)Ne nobenih čevljev ni bilo treba novih kupovat,razn copate mi skoz odnaša nekam,pa omare se je lotu pa je pol opustil jo zaradi slabega okusa lesa:))



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #7 : 22 November 2008, 14:41:54
No super...bova imela velefešto...on bo praznoval 1 leto, jaz pa mal več  :-[ :P
haha...ja kaj pa ne pospravljaš copat...zdaj mora pa muco copatarico špilat :P :P :P

Lp pa počahaj ga v najinem imenu

ZgaGa


SCORPION

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 22 November 2008, 18:48:31
Zato ker upam,da mi bo tastare copate odnesel pa nove prinesel ;D :P
pa zmer tastare prinese,se še ni nauču:)



nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #9 : 23 November 2008, 14:54:16
hahaha, da se ne bodo potem sosedje oglasil pri tebi, če imaš slučajno ti njihove copate :P

ZgaGa


SCORPION

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 24 November 2008, 19:10:27
Le kje sm dva dni nazaj zakopal kost,mogoče ti veš ? ???

Auuuuuu,pa ravno v snežinsko sm se zaletel :))) Prosim ne poskušajte sami tega doma,sem kaskader in sem naučen kako se pravilno zaleteti:)

No pa pejmo še en krog!




nezkaaa

  • *
    • Prispevkov: 614
    • Točke: 0
  • ZgAgA
Odgovori #11 : 24 November 2008, 23:42:07
ful dobre slikice....
ti povem kam je kost zakopal...še 100m naprej, potem pa levo 50 m in nato 2m nazaj, potem pa 50cm desno, tam te čaka kost :) :P

najbolj mi je pa všeč kaskaderska slikica....

lp

ZgaGa


shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #12 : 25 November 2008, 07:05:11
Wau vi že imate sneg.. ;D pri nas pa ne duha ne sluha o njem :-\ joooj jaz pa ga komaj čakam.. upam da bo tudi pri nas v prihodnjih dneh Ajka doživela svoj prvi sneg ::)

Kot vidim ga Ajk obožuje :-[
Lepe fotke.. ta kaskaderska je tudi meni zelo ušeč ;D

Lp, Urška & Ajka.

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


SCORPION

  • *
    • Prispevkov: 14
    • Točke: 0
Odgovori #13 : 26 November 2008, 22:48:24
Se mi je zdelo da je tm kost ja:)))Mamo že malo snega ja,v petek naj bi v kr.gori tudi zalaufali žičnice je zastopnj tko da bo treba it malo pogledat.Sj morm še kake dobre fotke probat narest sam zanč sm bil sam tko da je težk da ga jagam pa slikam zravn:)))Pri vas je pa tudi že naročen sneg ja,pride kmalu:)