Belgijski Ovčar [Chien de Berger Belge,Belgian Shepherd Dog]

ursa · 532241

Jean

  • *
    • Prispevkov: 2.324
    • Točke: 6
Culto, na Češkem sem končno 'skoraj-spoznala' Jakuba, namreč na razstavi sem ga večkrat videla, ampak je vedno ali letel po ringu s psom ali ga klical od zunaj, medtem ko je bila Beata (žena) notri, tako da nisem nič govorila z njim. Sem malo upala, da bo naredil tudi kak frizbi nastop, pa ni bilo nič od tega  :'(.

Jakuba sem videla prejšnji vikend, rekel je, da je imel frizbi nastop s Punt'o na razstavi in da je bil izredno zadovoljen--je bil boljši kot tisti na Kirican tekmi. Bom probala najti videoposnetek.



Lupihaques

  • *
    • Prispevkov: 32
    • Točke: 0
Živjo,

lahko se dobimo tudi v četrtek. Bambi a tebi odgovarja, recimo ob 18.00 v čet.? Lahko tudi malo kasneje, glede na to, da je že dolgo svetlo in vročina že pripeka.
Ali pa tudi v soboto...  ???

MAH! dejata se raje vedve zmenit, ker sta že tako ali tako na vezi, pa naj mi ena napiše ali pa Bambi pokliče... mislim da bo prej... kot tako, potem bom pa še enkrat tukaj napisal kaj se dobimo in kje!

Lep pozdrav,

Gart in Uroš 




MajaO

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 1
Odgovori #483 : 02 Junij 2009, 14:40:42
Pa to je že pravi baby boom :)))) a bo reševalka?




Bizzy

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #485 : 02 Junij 2009, 14:46:35
:)
Ammm..cak da Anjo vprasam haha..nekaj bo že delala z njo:)
Ne tale psička ni bila videna v Ljubljani, ker je vceri direkt domov prišla.



Bizzy

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #486 : 02 Junij 2009, 14:48:16
ehhh neki forume mešam:)



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #487 : 04 Junij 2009, 11:54:53
Jean, čudno, sem bila oba dni tam skoraj do konca razstave (ko je Sandra s tervi končala, smo šli na sprehod) in ni bilo videti, da bi se Jakub pripravljal na nastop, pa tudi omenil ni tega nihče - so pa napovedali policaje s helikopterji in malinovci... No, pa drugič, na Češko gotovo še gremo - mogoče pa celo skupaj, saj veš, imajo avstralsko-belgijski klub  :).

Bizzy, super za malo brkonjo  :o , zdaj pa res lahko počasi naredimo kak belgijski sprehod z vsemi različicami  :) (in zabavamo ljudi z odgovorom na vprašanje, katere pasme je ta pes, pa drugi, pa tretji  :P >:D ).

Drugače pa - res nimamo sreče. V pet je Gregor peljal Sambota na kratek sprehod in ju je napadel sosedov mešanec (srednjeazijski in kavkaški ovčar ter roti, same lahko-kategorične, priljudne in nezahtevne sestavine). Gregor je prijel Sambota, da bi šla mimo, pes je bil na vrhu stopnic, tip pa zraven - ko sta šla mimo, je G videl, da vrata niso zaprta. Pes se je zagnal proti njima, tip pa je, namesto da bi zaprl vrata, psu rekel Sedi. Itak  :-X. Runči je sesul Sambota, potem je G stopil vmes in ga je pes zagrabil za nogo, potem pa ga je spustil in spet šel na Sambota. Tako sta prišla domov čisto razkantana, jaz sem poklicala policijo, potem pa še Živo, da bi pregledala Sambota, ali nima kje kake rane (ne bom pozabila na Pana in njegovo lično sepso, ko niso odkrili nobene rane zaradi dlake...), sama pa sem medtem Gregorja peljala na urgenco.

Sambo je tri dni komaj hodil in hudo šepal, Gregor pa berglja po bajti z naluknjano nogo... Komaj smo se dobro začeli sestavljati, pa se zgodi tole  >:(... No, danes je Sambo že v stari formi, tako da upam, da lahko spet začneva nabirati kondicijo, da pride na staro, predoperacijsko formo. Če nas rak, obsevanja in operacija niso ugonobili, nas pa tudi Runči ne bo  >:D 8).



svetlana

  • *
    • Prispevkov: 287
    • Točke: 0
Odgovori #488 : 26 Junij 2009, 22:32:50
Na Luninem festivalu v parku Tivoli se je predstavil policijski pes, belgijski ovčar Arni s svojim vodnikom.
Navdušil je male in velike. Nekaj slikic: http://www.svetlana.si/?p=2413  :)


MajaO

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 1
Odgovori #489 : 29 Junij 2009, 13:34:18
Oddaja se rodovniška psička pasme malinois z imenom Crazy Running Wild – Baby
mati: »Ebony vom Adlerauge« x oče: »Ulix Mayki – Zip«
Psička je stara 11 mesecev, socializirana, prijazna, navajena na otroke in druge pse. Psička ni primerna za nadaljnje šolanje v IPO programih zaradi prenežnega karakterja za ta pasji šport (obramba!). Primerna pa je seveda za vse ostale aktivnosti in dejavnosti.

Vse nadaljnje informacije so na voljo le v angleškem jeziku na telefon 051/898-199, Mark Jackson ali po elektronski pošti: /[email protected]/     
Lastnik je doma iz okolice Domžal.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #490 : 30 Junij 2009, 09:29:30
Ojaj Bambi- šele zdaj berem tole grozljivko  :'(. Dugi agilitaški pes v zadnjem času, ki ga je razcufal/a predstvanik "nezahtevne, priljudne in lahkokategorne " pasme  ::) .
Čudno,da ni nobenega razcotal pudelj,ko so vendar psi vseh pasem tako  primerni za spremljevalce  >:(

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #491 : 30 Junij 2009, 09:54:57
Meni se zadnje čase zdi, da vsak drug dan slišim za kak podoben napad - čista grozljivka. Na PST si sploh ne upam več! Na srečo je obdobje tekem, tako da ima mala tam in v šoli dovolj priložnosti za socializacijo, sprehajamo se pa raje stran od "civilizacije" (če se temu lahko tako reče). Sambotu in Gju še tukaj želimo hitro in popolno okrevanje!



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #492 : 04 Julij 2009, 02:49:43
Vem, da je pred enim mesecem moja optimistična želja, da bi Sambo prišel v predoperacijsko formo, zvenela zelo nerealno, pa vendar - Sambo ne bi bil Sambo, če nas ne bi vedno znova presenetil  >:D. Prejšnji teden se mi je zdel iz dneva v dan pomalem bolj živahen, tek sva podaljšala na 20 min in PRVIČ po operaciji (torej že 4 mesece in pol!!!) se je v njegove zadnje noge vrnil odriv... Skoraj dva meseca je izrazito razbremenjeval zadnjo desno nogo, kdaj tudi pošepal, skoraj stalno pa jo je imel bolj ali manj trdo, odvisno od aktivnosti, vendar se je zadnji mesec stanje opazno izboljšalo. No, kak teden nazaj pa je končno nehal kasati 'nežno kot dah' in dobil nekaj moči v noge, obe nogi lepo pokrči in se na polno odrine, nikoli si ne bi mislila, da me bo lep odriv tako razveselil  :-[ ::).

V soboto je prvič nastopil na agi tekmi od lanske jeseni; tekmoval je med veterani in glede na to, koliko časa ni delal, se je prav lepo odrezal  ;D. Jasno je več kot očitno, da ni v tekmovalni formi, poleg tega sem od operacije naprej opazila, da slabše sliši in vidi, tako da je na conah precej nesiguren (zlasti na mostu), ampak - prvič po dveh mesecih je ob meni bil Sambo. Nevrotični, psihotični, jodlajoči, penasti Sambo. Verjamem, da okolica tega ni znala ceniti, ampak njegovo rjovenje in navijanje  >:D za pasje kolege je najlepše, kar sem slišala v zadnjem času. Glede na to, da od oktobra ni tekel enega parkurja, kaj šele dveh, sem se bala, kako bojo to prenesle njegove noge. Izkazalo se je, da več kot fantastično  8) ;D. Nič šepanja, nič trde noge, skratka, zelena luč za agi  :o . Po tekmi je bila očitna le ena sprememba - Sambo je po dveh mesecih spet bil dobre volje, ves dan je delil zobade levo in desno, se hodil čohat, efekt ga pa še vedno drži. V glavnem, tale agi akcija je imela naravnost terapevtski učinek nanj, prav hudo ga je bilo videti tako čemernega, kot je bil zadnji mesec in pol, zdaj je pa že en teden prav opazno bolj vesel. Jutri (oz danes, glede na uro) bo ponovno tekmoval, prav optimistično spet upam, da bo dobra volja po vsaki tekmi večja...  :)

Deteljica - nisi opazila Gregorja na berglah in z naluknjano nogo na agi Barje? Saj si bila zraven, ko sta s Sambotom odšantala do vode. Ja, dogodek je bil kar pretresljiv, najbolj luštno pa je bilo, ko sem nekaj dni zatem dobila prijazno obvestilo od VURSa, da je Sambo v registru nevarnih psov  :). Ker je tudi on ugriznil soseda.  :)

V dokaz, da se res držimo ok, pa še nekaj novejših fotk:

Sambo in njegovi prijateljici  ;)







In še trenutni bonus prebivalec Grenenlandije - 4 dni nazaj naju je od vrnitvi s sprehoda pri vhodu pričakala mala mica (ki se je drla kot jesihar in mi iz samega obupa skušala skočiti na glavo). Sklepala sem, da je vaška, saj je trenutno sezona  ::), dva dni se mi je zdelo, da sem jo sem ter tja kdaj slišala, pa sem to odmislila, včeraj pa sem se vrnila z agi treninga in se je revca spet/še vedno drla iz grmovja 15 m od hiše. Gregor je zunaj travo kosil in mu je sosed rekel, da ga je en ______ (izberi poljubno kletvico) vrgel iz avta, tako da sem se podala v lov za njo in jo po nekaj minutah uspešno prestregla. Zdaj je torej v prehodnem domu pri nas in upam, da ji čimprej najdem permanentnega, ker si ga s svojim ekstra karakterjem res zasluži...



Čiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz




Urška

  • *
    • Prispevkov: 2.619
    • Točke: 10
Odgovori #493 : 11 Julij 2009, 00:07:09
Madona, Sambo bo še slaven.  :o


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #494 : 15 Julij 2009, 21:52:25
Bravo vidva :o kar tako naprej :) ...hm, pa si prepričana, da nebi Sambo obdržal mucice??? >:D

...sledi svojim sanjam


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #495 : 16 Julij 2009, 22:09:13
Urška - a ni že (slaven namreč)?  :P 8) Drugače pa ne vem čisto, na kaj se to nanaša  :-[.

Dina - Sambo mucice nikakor ne bi obdržal; jo je pa Gregs  ::). Oz. ga je. Naša družina ima novega člana in bonus prebivalec Grenenlandije je dobil državljanstvo; ime mu je Tigr in se je s svojo blesavo naravo čudovito vklopil v svet naših Xtra živali  ;). Sicer se pa trenutno nahajamo v Bovcu, kamor smo v Yarisu pripotovali vsi skupaj, torej midva z Gregsom, Sambek, Olaf in Tigr. Ker smo prišli na kratek oddih, smo zminimalizirali prtljago, vseeno pa je bilo zabavno not tlačit kletko, transporter, dva WCja, pa najnujnejše za naju. Še dobro, da so nam cariniki samo pomahali, bohve koga bi najprej fasali v glavo, če bi avto odprli  >:D.

Ko se vrnemo domov, bom pa naložila še fotke in video bližnjih srečanj - Tigru se nekajkrat na dan totalno scufa in uprizarja stunte, ki se jih ne bi sramoval niti Jackie Chan, Olafa se še vedno na smrt boji (Olaf pa medtem teka za njim z belim robčkom in skuša sklenit prijateljstvo), Sambo pa ima poln kufer obeh in se drži s faco 'Porkamadona, nobenega spoštovanja do starejših!'  >:(, ko mu Olaf mirno skoči na hrbet, ko Sambo počiva, in se malo gunca po njemu, Tigr pa se med vratolomnim divjanjem po sobi sem in tja odbije od njega - ali se kratkomalo zabije, ko zavore odpovejo. V glavnem, ni nam dolgčas  ::).



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #496 : 17 Julij 2009, 08:10:58
Kako pa lahko človek ukrepa, če dobi tako neupravičeno obvestilo vursa, kot je omenjeno v post malo višje?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #497 : 17 Julij 2009, 08:30:23
Kako pa lahko človek ukrepa, če dobi tako neupravičeno obvestilo vursa, kot je omenjeno v post malo višje?


Kot kaže zelo lahko. Ko pride do pretema med dvema psoma in se le to prijavi, dajo kar avtomatično oba notri. Potem pa dokazuj, da en ni nevaren.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #498 : 17 Julij 2009, 13:38:00
Aaaaaaa  >:( >:( >:(. Frdamani laptopi, sem že vse spisala, pa je šlo v franže. Ok, še enkrat, skrajšana verzija:

Deteljica, sem včeraj tudi s tem namenom prilšla gor, pa sem zaradi pozne ure in počitniških možganov pozabila  ::) . Torej, Sambo NI VEČ v registru nevarnih psov, ta teden sem dobila odločbo, da je oproščen  8). V pritožbi sem jim navedla hudiča in pol, na srečo sem imela na svoji strani več neizpodbitnih, ugodnih dejstev - od tega, da Sambo ni bil prvič napaden s strani tega psa, da je bil zaradi starosti, teže in ne najboljšega stanja po zdravljenju resno ogrožen, da ni poškodoval nikogar, ne človeka ne psa, kar je sosed tudi podpisal, do tega, da ima narejen izpit za psa spremljevalca ter da uspešno tekmuje na razstavah, agi tekmah in tekmah v poslušnosti, kar ne bi bilo mogoče, vkolikor ne bi bil vodljiv in okolici nenevaren.

V glavnem, mi smo se registra rešili, kar me skrbi je to, da je tudi sosed rekel, da se bo pritožil. Na podlagi česa, ne vem, vsekakor pa se je za zamislit, če bo tudi njemu uspelo...

Če torej povzamem: napišeš pritožbo in navedeš čimveč stvari, ki govorijo tebi v prid, če pa imaš pri roki kakega pravnika, da ti še kak člen vtakne tu in tam in ti besedilo predela na bolj strokoven način, pa še toliko bolje. Tako smo uspeli mi, če pa uspe še njemu... Pa ti javim, pa si nabaviš enega sejalca strahu in mirno živiš dalje  :-X ::).



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #499 : 22 Julij 2009, 15:35:44
Obljubljene fotke iz Bovca. Tigr se malo manj panično boji Olafa, ampak še vedno zbeži, ko Olaf priskaklja do njega... No ja, bo že  ::).

Olafova sobna kletka spodaj, zgoraj Tigrov WC, zraven Tigrov transporter - tako da je pol poti mahal Sambotu, naj mu pomaga  :D (vedno mi bojo za crknit smešne mačje nogice, ki kukajo iz raznih špranj, lukenj itd) . Ob strani v usodo vdani Sambo, za naslonjalo od mojega sedeža pa je bila pripasana najina potovalka. Več pa ne rabimo za nekaj dni v Bovcu  :P.



Skupna večerja - ni najboljša fotka, ampak ker je v sobi bolj malo prostora, nisem mogla slikati iz boljše perspektive. Dokler je Olaf imel dovolj futra v svoji posodici, je šlo, potem je pa šel pozdravit Tigra (ki je, jasno, zbežal) in mu pojest par briketov, nato pa pogledat še k Sambotu - ki ga je najuril, tako da se mu je Olaf celo umaknil.



Tajgr  ;)



Uživanje ob Soči




Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #500 : 22 Julij 2009, 15:56:46
Ta vaš Tigr je strašansko luštkan, Bambi! Lepo, da se je vklopil v vašo tutifruti družino :)



kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #501 : 22 Julij 2009, 16:29:10
Bambi krasne fotke, sam tolk da veš, naslednjič ko te vidim te bom za ušesa, sedja bi se pa ža lahko kaj oglasila pri nas  >:( :P :D


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #502 : 23 Julij 2009, 15:45:45
Ko bo pa Tiger večji zna bit pa nevaren za Olafa ???

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #503 : 23 Julij 2009, 18:34:53
Naša "killer" mačka, že odrasla, ko je zajec k hišu prišu (pol manjši od Olafa), je bil prva in zadnja žival s katero se je naša mačka igrala.  :o In to enakovredno! Enkrat mačka lovila zajca, drugič zajec mačko.  ::)
Tako, da ni vse tako kot zgleda.
Zelo redke mačke se upajo fentat podgano, zajca pa še manj.

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


dog4ever

  • *
    • Prispevkov: 961
    • Točke: 13
Odgovori #504 : 24 Julij 2009, 11:53:36
k nam je maček prišel že odrasel, pa smo imeli že zajca. Ni bilo prav nobenih problemov, ker mu je zajec povedal, da je ON šef  :P



Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #505 : 06 Avgust 2009, 14:38:15
Xsara, Tigr se je res super vklopil  :). Prve dni sem celo Gregsu rekla, da zdaj ne rabi salukija, ker že ima mačka, po kakem tednu pa sem to izjavo preklicala, ker je tale maček bolj pes kot bo saluki kdajkoli  ::), v glavnem, zdaj imam doma že tretjega groenendaela  ;). Nasploh ugotavljam, da se vse živali okrog mene vsaj deloma transformirajo v belgijce, Olaf in Tigr sta itak postala težkokategorna belgijca, pa tudi bernka Bina, ki je občasno pod mojim okriljem, veliko bolj paše v naše tutifruti okolje kot v svoje domače, kjer ji družbo delajo še trije bernci. Sigurno nimam nič pri tem...  :-[

Čara, za Olafa me sploh ne skrbi, glede na to, da Tigra po kilah šiša za 4x, kremplje ima kot harpija, pa tudi tako zelo pacifistične narave ni kot prejšnji kunec, Repko. Sicer se je zadnje leto zelo skuliral in je postal ravno tak pes  ;) kot je bil Repko, ampak ko mu kaj ne paše, to jasno pokaže. Sicer nikoli ne moreš bit 100%, če ne drugega bi mu Tigr najbrž lahko z enim zamahom uhelj preklal (preden bi spi..il, kar bi ga noge nesle, jasno), tako da brez nadzora ju ne mislim puščat - konec koncev tudi če se ga bo Tigr še naprej bal, mu lahko v paniki kaj naredi (tako kot je meni roko totalno skrampal, ko sem ga držala v naročju in je Olaf priskakljal zraven, pa je Tigr hotel uit). Glede drugih živali samo Sambotu zaupam 100%, pri vseh ostalih si pustim tisti procent nezaupanja...

Mi smo drugače ok, Sambo je spet bolj brez volje sicer, mislim, da ga je zdelala vročina na poti in na morju. Splitska razstava je bila prav super, zelo fajn vzdušje in lušten plac, pa poseben filing takole ponoči...  :) Sambo je bil seveda vedno edini, čeprav sta na moje začudenje na razstavi celo bila en malinovc iz Švice in tervica iz Francije ter terv tudi iz Švice. Prvi dan je sodila Barbka Novak, Sambo je bil še malo scmarjen od poti, ampak se je vseeno kar ok predstavil, dobil je ok opis in vse, kar je lahko dobil  :). V BISu je veterane sodil Jorge Nallem iz Urugvaja in Sambo je prišel v izbor najlepših 5 veteranov, na stopničke pa žal ne  ;). Na drugi razstavi naj bi nama sodil Hans van den Berg iz Nizozemske, pa so malo spremenili sodnike zaradi zamenjave irskega sodnika s španskim, zato nama je sodila Marja Talvitie s Finske. Nad Sambotom je bila navdušena, le zelo zaksrbljena, ko sem ji povedala, kake zdravstvene težave je imel - tako da mu sploh ni upala pogledati zob, da ga ne bi kaj bolelo  :D, sem mu morala sama dvigniti žnablje. Ponovno je dobil vse in lep opis: Excellent type, a little round in skull, very typical topline, excellent croup, correctly angulated, good topline, moves still very typically and well according to his age, his movement is very good.
Ne vem, ali jo je tako presunilo, da sploh lahko še hodi, ali pa je bila le malce zmedena pri nareku  ::) :P. Kakorkoli, zelo ji je bil všeč in ga je na koncu še malo počohljala, Sambo pa se je seveda zelo upiral  ;). V veteranih je sodila finska sodnica Tiina Taulos, prvo grupo pa je potem le sodil Hans VD Berg, ki mu je bil Sambo očitno zelo všeč, saj ga je že v pripravljalnem ringu večkrat pogledal, pa tudi v BIS ringu se mu je bolj posvetil, mislim, da ga je tudi edinega pobožal in mu pocmokal. No, v ožji izbor vseeno ni prišel, je bil pa vsaj še malo počohan  :). Po 4ih dneh v Splitu se je naša druščina razšla - punce so v ponedeljek opoldne šle domov, mi trije pa smo se ustavili še na Murterju, kjer smo našli en super kampek in tam uživali še do četrtka dopoldne. Imeli smo se super, ampak Sambo je bil ob prihodu domov očitno vesel nižjih temperatur in tega, da imamo doma dejansko travo, ki je celo! zelene barve.

Danes bom končno spet apdejtala blog, kjer bo več poročil in fotk, nekaj pa jih objavljam že tu za pokušino  :).

Sambo prvi dan



Nad plažo v Splitu



Na Murterju je en dan 'malce' pihljalo...



Vodaaaaaaaaa




Bizzy

  • *
    • Prispevkov: 33
    • Točke: 0
Odgovori #506 : 07 Avgust 2009, 18:34:43
hojla:)
kok lepe slikce.. :o

evo sm moje polovila pa mi jih je ratal slikat, hehe..Z leve Das, Bizzy, Ijen




kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #507 : 13 Avgust 2009, 00:03:34
Meni osebno najlepši, najboljši, z najlepšimi učki - 'moj' Halček  :-* :-*






Bambi

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 9
Odgovori #508 : 14 Avgust 2009, 14:42:58
Ana, super, ga res že dolgo nisem videla! Vidim, da se še vedno dobro drži, če se prav spomnim je par let starejši od Sambeka - ki bo, mimogrede, to nedeljo praznoval svojo 10ko  ;D ;D.

Drugače pa - ta teden sem spoznala enega zelo luštnega poba  :).




terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #509 : 14 Avgust 2009, 15:51:52
ha, tega črnuhca sem pa jaz tudi spoznala  :o  :-*