Club Penguin

Niky*Nika*Pika · 3349

Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
: 29 November 2008, 21:38:14
Upam, da ni nič narobe, če dam to temo med igre ampak:

To je ena igra,ki je sicer ne igram več ampak, če se le spomnim(enkrat na leto  :D ) malo pogledam, če je kaj novega.
Tam si pač pingvin in si lahko ''kupiš'' member in si kupuješ raznorazne obleke itd.
Lahko govoriš, potem so tudi tam ene za zabavo igre(malo po ''njihovem svetu'')(saj razumete?  :-\ )
In imaš sov iglu....

Link: http://www.clubpenguin.com/

Vprašanja so dobrodošla.  :)

Lp,Nika

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 29 April 2009, 16:39:54
To pa tud js že dve leti igram pa je prov dobra igrca,no,čeprov je bedno,da morš bit,če hočš kupovat obleke,member,za to pa plačuješ okoli 20($) na leto.Drugače pa kul igrica,veliko zabavnih iger,tudi,kot v našem svetu,npr. štiri v vrsto.Lahko si tudi secret agent in delaš misije,in tour,njegovo dela pa je,da vodi pingvinčke na potovanja po deželi cp-ja.Imaš lahko tudi živalce,puffle.modrga in rdečga majo loh tud tisti k niso memberji.Je pa moje ime gor Ledko5,če vs zanima.Igram zmeraj na Tundri,če ni prenapokana.Ena stran z novicami za cp:
http://tulenccp.wordpress.com/
ja no,moj post je lih tok al pa mal daljši od nikinega ampak sem hotla mal bolš podrobno opisat.
Lp.

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #2 : 01 Maj 2009, 13:50:23
moj brt to igra pa je member...men se zdi prov cool :P sploh uno z biseri, pa rudnik

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #3 : 01 Maj 2009, 21:37:38
Jzt sem to igrala pred enim letom ampak se mi zdi brezveze ker ne moreš kupovat.  ::)



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #4 : 01 Maj 2009, 21:38:38
kako to misliš? A če nisi member? :-[  :-[

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #5 : 01 Maj 2009, 21:52:39
Jaz se trudim pa sploh ne znam priti do membra.
Mi kdo pomaga?

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 01 Maj 2009, 22:01:26
Jaz se trudim pa sploh ne znam priti do membra.
Mi kdo pomaga?
Za to moraš plačevat :)
kako to misliš? A če nisi member? :-[  :-[
ja.

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #7 : 01 Maj 2009, 22:07:23
kako to misliš? A če nisi member? :-[  :-[

Ja   ::)



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #8 : 01 Maj 2009, 22:57:37
Sam uprašam ::)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D