Pesjanarski božiček

irzi · 122483

italijancek

  • *
    • Prispevkov: 442
    • Točke: 0
Odgovori #360 : 19 December 2008, 10:16:56
joj, kako luštno je brati vaše poste, ko imate toliko veselja z obdarovanjem  :o
mi je prav žal, da se prej nisem zavzela za to temo. res prisrčna ideja!
naslednje leto se vam z gyasijem gotovo pridruživa!  8)
obilo veselja vsem skupaj ob odpiranju presenečenj!




lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #361 : 19 December 2008, 10:36:57
Bugz, najlepsa hvala za cudovito darilo.
 brie je navdusena nad igracko, mi sploh ne da miru, jo prenasa okrog, renci nanjo in mi jo nosi, da se vleceva in ji jo mecem. glihkar je ugotovila, da tudi cvili in zdaj ji ni vec pomoci  :o s kostjo se bo pa posladkala sele za bozic, jo bo pocakala pod jelko.
mene pa je najbolj navdusila pesmica, res je lepa.
z bricko vam zeliva lepe praznike!

nase gre pa sele danes na posto, tako da mora obdarovanec se malo pocakat.


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #362 : 19 December 2008, 10:42:22
Gaja,

hvala za darilo. Casper je kar plesal od veselja. Sva mu pustila, da sam odpre darilo  ;D Se je tako matral in ga tačkal pa naju čudno gledal v smislu "halo vidva, malo pomoči bi mi prav prišlo". Potem je planil na eno od kosti in jo s tako ihto grizel, kot da bi mu hotel kdo vzet  :) Nakar je našel še igračko in se ni mogel odločit, katero zadevo bi grizel. Je nosil obe po stanovanju sem in tja in norel kot en mali  >:D zjutraj sem igračko našla pri njegovih tacah v najini postelji... Ah veselje naše malo kosmato...  ;D  :o


"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


casper

  • *
    • Prispevkov: 1.130
    • Točke: 0
  • Moj mali črni pesjanar
Odgovori #363 : 19 December 2008, 10:43:17
Drugi paket dokazov  :o

"Na tisoče generacij psov nekoč in zdaj je prepričanih, da bodo nekega dne - če bodo le dovolj pozorno poslušali - obvladali človeško govorico. " Maya V. Patel, roj. 1943


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #364 : 19 December 2008, 10:48:38
Bugz, najlepsa hvala za cudovito darilo.
 brie je navdusena nad igracko, mi sploh ne da miru, jo prenasa okrog, renci nanjo in mi jo nosi, da se vleceva in ji jo mecem. glihkar je ugotovila, da tudi cvili in zdaj ji ni vec pomoci  :o s kostjo se bo pa posladkala sele za bozic, jo bo pocakala pod jelko.
mene pa je najbolj navdusila pesmica, res je lepa.
z bricko vam zeliva lepe praznike!

nase gre pa sele danes na posto, tako da mora obdarovanec se malo pocakat.

No zdaj pa koncno vem komu sem poslala. Sem full vesela da vama je vsec. Sem full dolgo zbirala darilo, no zgleda da sm kr dobro izbrala. Ja pri pesmici sva z mamo zdruzle moci, pasji del je moj, cloveski pa mamin :)

ps: nisem vedla da tudi cvili :)

joj, kako luštno je brati vaše poste, ko imate toliko veselja z obdarovanjem  :o
mi je prav žal, da se prej nisem zavzela za to temo. res prisrčna ideja!
naslednje leto se vam z gyasijem gotovo pridruživa!  8)
obilo veselja vsem skupaj ob odpiranju presenečenj!



Jaz sem tkoj za dedka mraza ! :)
Sicer pa kdo pravi da se lahko obdarujemo samo za bozicka, vsak dan se lahko :)

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #365 : 19 December 2008, 10:50:58
Ja ja, božiček že ve kateri so bolj pridni. Danes je darilo prejel drugi najbolj priden - Smart. Ewe tole je bil res zadetek v polno, ker je njegova strast cufanje z igračam 8) In tale špaga je več kot odlična, ker se lahko dva psa cufata brez problema 8) Aja khm ker je rahlo destruktivno nagnjen je žogico že uničil :-[ Ampak špaga je pa zakon 8)

Še foto dokazi...
Da malo pokukamo (seveda se Brihta štuli zraven, če bo mogoče kaj zanjo)


Tisa pomaga zlagat iz škatle


Tole boš dobil pa samo, če boš zeeeelooo priden


Najboljša igrača...


In Rumba, ki je Smartu ukradla jelenčka ::)


Ewe hvala :-* Smart je kot vidiš z darilom zeeeelooo zadovoljen.

Mimogrede a sem povedala, da ima največ veseja z temi darili Tisa in da včeraj ni cel dan delala nič drugega kot prenašala okoli žogico od Majchy in nam piskala na ušesa... Zaradi mene je lahko "božiček" vsak dan :D

Lp, nina





Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #366 : 19 December 2008, 12:30:48
Zakaj pa se ne tisti, ki ste zamudili božička ne obdarujete za pesjanarskega Dedka Mraza :) Pa še kdo se vam bo pridružil - ki rad obdaruje in je obdarovan :) ( naprimer jaz)
Res meni je blo tko lepo zbirat darilo - pa še tolko bol zanimivo ker se mi sanjalo ni za koga kupujem :P

Pa ko smo odpirali naše darilo - prav sem se počutla ko da mam spet 10 let vsa nestrpna kaj smo dobili - prov lepo no :D

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #367 : 19 December 2008, 12:32:44
Ni slaba ideja ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


Gaja

  • *
    • Prispevkov: 236
    • Točke: 0
Odgovori #368 : 19 December 2008, 13:06:56
casper!

Nimaš pojma kako sem vesela, da sem dobro izbrala darilo in da je tvoj kosmatinec tako zadovoljen.   :o Me je kar malo skrbelo, ker te pasme res ne poznam in sem najprej šla brat opis, da sem si lahko vsaj približno predstavljala kako velike stvari mu kupit. Je po slikah videt kako je zadovoljen!  ;D Jaz pa tudi.

LP Gaja



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #369 : 19 December 2008, 13:55:38
Mimogrede a sem povedala, da ima največ veseja z temi darili Tisa in da včeraj ni cel dan delala nič drugega kot prenašala okoli žogico od Majchy in nam piskala na ušesa... Zaradi mene je lahko "božiček" vsak dan :D

Hihi...kok je to fino prebrat.  ;D

Tudi mi danes dobili darilo!!!  :o :o :o Fotoreportaža in ostalo sledi.  :P

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #370 : 19 December 2008, 14:17:07
Ninci me veseli, da je Smartu všeč darilo. Nisem kaj posebej razmišljala kaj naj kupim, ker imam doma sama ZPja in približno vem kaj jim je najljubše (mojemu so tenis žogice). Je pa si mislila, da bo tako hitro bilo dostavljeno. Meni bi bilo bolje pri jelenčku če bi še piskal zraven, pa dobro.
Brihta pa zgleda, da ni bila pridna.  :D :P >:D

Jaz pa še vedno čakam na darilce.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #371 : 19 December 2008, 14:18:47
Ninci me veseli, da je Smartu všeč darilo. Nisem kaj posebej razmišljala kaj naj kupim, ker imam doma sama ZPja in približno vem kaj jim je najljubše (mojemu so tenis žogice). Je pa si mislila, da bo tako hitro bilo dostavljeno. Meni bi bilo bolje pri jelenčku če bi še piskal zraven, pa dobro.
Bruhta pa zgleda, da ni bila pridna.  :D :P >:D

Jaz pa še vedno čakam na darilce.



Saj piska, samo ga moraš res fajn stisnit 8)
Brihta bo pa zgleda morala še malo počakat in predvsem bit še kakšen dan pridna, da bo kaj dobila >:D



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #372 : 19 December 2008, 14:22:29
Tudi Alba je bila očitno žleht kot pes to leto in bo morala še počakati  >:D :D.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #373 : 19 December 2008, 14:32:45
Bode je bil tud  >:D

Čakamo pa tudi, da se javi oseba, kateri je naše darilo bilo poslano :o



Love_kokerspaniel

  • Gost
Odgovori #374 : 19 December 2008, 14:44:51
Jaz tudi čakam da se javita moja obdarovanca  :)



Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #375 : 19 December 2008, 14:46:11
Hihi...mi smo bili pa pridni letos.  :P

Ko smo prišli zjutraj od veterinarja (Phobe je dobila pikico za steklino), nas je doma pričakal paketek.  :o

"Oooo lej kaj sva dobile?"  :o


"Dejve odpret."  ;D


Phoebe: "Bom jst, bom jst! Oooo žogice!"  :o


"Palčke!"  :o


"Njami!"  ;D


"Hvala Urška in Ajka!"  :-* :-*


LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #376 : 19 December 2008, 14:55:29
Dragi moj obdarovanec ;)

Pri tvojem darilu se je glih malce zapletlo ::) , tako da prvi del pričakuj jutri, drugi ap v ponedeljek :).

Tvoj Božiček :)

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #377 : 19 December 2008, 14:56:07
He, he, ker žal ŠE nimam izkušenj z nakupi za kužke smo se pač odločili za kompromis (in pogledali video...  ;)) ter upali, da bo pravo..

Lp
Božo

S telimi kostmi si zadel  :D Ni za Lino lepšega kot grizenje in žvečenje telih kosti. Še posebno je veselje ko jo kregamo ker pušča koščke po celi hiši in po celem vrtu ::) Sam pogled na njene očke kako se ji svetijo ko gloda pozabmo na vse njene nadloge  :D

PS: Lonček sem nesla v službo (da bom mela iz česa pit kavo in čaj) - pohvala še od mojih sodelavcev  8)

Papa,
Nika


Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #378 : 19 December 2008, 15:36:23
Evo našima obdarovankama je bilo darilo končno poslano, se pa ga. Božiček in njen palček Neon iskreno opravičujeta zaraadi slabih estetskih lastnosti darila  ;)

Neonki se pa pozna da ni bil prevveč priden in še čaka  >:D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #379 : 19 December 2008, 17:03:13
Tudi Lenny je bila dovolj pridna in je dobila svoje darilo.  8)

Katarina (Dina), hvala za prijetno presenečenje.  :) Lenny je ful navdušena, sploh nad igračko. Je ful hecna, ko prime namesto za žogico, za štrik in teče okoli pa binglja s tistim okoli.  :D Priboljški so pa itak super, bi pomoje pojedla vsake...hehe požrešnica >:D Z igračko si pa res zadela, ker je ne razveseli vsaka.  ::) Bom jutri dodala še slikce, ker sem danes prišla res pozno domov in je že tema. Hvala tudi za  čestitko.  :)

Lp,
Ema



maya

  • *
    • Prispevkov: 1.632
    • Točke: 5
Odgovori #380 : 19 December 2008, 17:16:00
Tudi Nari se vidi, da letos ni bila preveč pridna in še čaka  >:D ...
Grem pa jaz šele danes kupit, ker zdaj med tednom pa res nisem imela nič časa. Tako, da bom jutri poslala, če bo vse po sreči.  :)



shawtyy*

  • *
    • Prispevkov: 593
    • Točke: 0
  • my sunshine :*
Odgovori #381 : 19 December 2008, 17:19:02
Majchy me veseLi da je bilo Phoebe in Živi darilo všeč :) ;D

Urska in Joy


My angel.. Ajka  2009-2014


A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #382 : 19 December 2008, 17:42:55
Danes nakup uspešno uspel, tako da jutri gre na pošto.  :D Vem da je kar pozno, tako da se opravičujema obdarovalki/cu (bolezen je bolezen  :-X)

Eno vprašanje. Z pošiljanjem nimam kaj veliko izkušenj zato me zanima tisti ki ste že poslali kako ste poslali. Priporočeno pošto, kot paket ali kaj?  :-[ Hvala za odgovor.

Lp



pimu

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #383 : 19 December 2008, 17:47:22
wiiiiii hvala hvala hvala hvala:D
Tini in Taju:D:D:D
moj mali je čist ponorel, ko je videl paketka in je skakal okoli mene, daj mi ga, mojjj je:D in potem sem bila zraven in si ga je odnesel h sebi, češ: saj ti pravim, da je moj:D haha
moj peso je čist vesel, se igra in ga noben ne premakne stran, še jest je pozabil:) še bonije pa česetitko je hotel vzeti zase, pa sem mu povedala, da je moja:P hihi
ful sta lepo tole naredila, res hvala:)

dubu paketek:)

tako sem si prisvojil kostko:)

Čist hepi:)

....Never Grow Up..


Scarlett

  • *
    • Prispevkov: 979
    • Točke: 0
Odgovori #384 : 19 December 2008, 17:50:37
Urša in Terra hvaaaaalaaaaaa, popolno je! Ne morem vama povedat kako je naudušen. Je ni hotel spustiti in je šla z njim na travnik!  :D
me veseli, da je darilce vsaj malo uporabno ;) tudi jaz nisem bila kaj preveč izvirna :-[
sicer pa smo tudi mi danes dobili paket :o no, Terra ga je dobila. In je totalno navdušena, zdaj smo se nujno mogle igrat in to v dnevni sobi... ::) Jutri pa gre z nami na sprehod :D Hvala Metka!!!! Bi pa ful rada vedla kdo si na forumu :-[
Še fotka:



zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #385 : 19 December 2008, 17:58:56
Mi pa smo uspeli danes odposlati darilo.
Čaka pa ga tudi naš pesjan, saj verjetno ve kero je ušpičil... >:D



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #386 : 19 December 2008, 18:12:22
Evo naš dokazni material  :D






Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #387 : 19 December 2008, 18:13:13
Pri naši so tudi sami  >:D , in še čakajo  :D


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #388 : 19 December 2008, 18:27:03
wiiiiii hvala hvala hvala hvala:D
Tini in Taju:D:D:D
moj mali je čist ponorel, ko je videl paketka in je skakal okoli mene, daj mi ga, mojjj je:D in potem sem bila zraven in si ga je odnesel h sebi, češ: saj ti pravim, da je moj:D haha
moj peso je čist vesel, se igra in ga noben ne premakne stran, še jest je pozabil:) še bonije pa česetitko je hotel vzeti zase, pa sem mu povedala, da je moja:P hihi
ful sta lepo tole naredila, res hvala:)
http://i42.tinypic.com/6pru6o.jpg
dubu paketek:)
http://i39.tinypic.com/iwkls4.jpg
tako sem si prisvojil kostko:)
http://i41.tinypic.com/erwf90.jpg
Čist hepi:)


 :D :D :D :D

A sta že dobila! :o Super! 8)  S Tajem sva prav vesela, da so vama darilca všeč! :) :-* :-*
PS: Jari je pa tooook luškan! :o Cukerček! :-* :-*


Lp
Tina in Taj



Seerland

  • *
    • Prispevkov: 506
    • Točke: 0
  • Noora je najbolj nora :-)
Odgovori #389 : 19 December 2008, 18:33:33
Tudi mi smo danes dopoldan poslali...Upamo, da bo obdarovankama všeč ;D Našega pa še čakamo ;D