Pesjanarski božiček

irzi · 122493

*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #420 : 20 December 2008, 13:29:49
O super Ula. Me veseli da je oboje prišlo srečno, kajti za tisto s trgovine me je kar malo skrbelo, ker mi niso odgovorili na 2. mejl če je plačilo  prišlo  :-[ ...no važno da se je ok izteklo in vam je darilo ušečno ;)


A darilo je danes dobila tudi moja zverinica....ne bom preveč opisovala..naj več povedo slikce ;)

 

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #421 : 20 December 2008, 14:04:02
O glej no..dobili smo paket :D


Am...čakat do božiča  :-\ Neeeee, bom kar odprla :D


Uau..kej smo dobile :D


Čaki no, dejmo zdej provat če se da s temi stvarmi tudi igrat!  8)



Pa, seveda se da ;)






Najlepša hvala našim božičkom: Rebecci (Seerland) , Dinu in Noori za čudovito božično darilo  :-*

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #422 : 20 December 2008, 14:29:29
no jaz se mojim obdarovancem oproščam, darilo bo poslano takoj v ponedeljek :)
ta teden je bil zame nor, žal nisem našla časa...

bo pa prišlo darilo na božič, če ne drugega :P


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #423 : 20 December 2008, 14:42:45
Tudi mi2 sva že včeraj prejele paketek, vendar sem bila prepozna za na pošto, tako, da sem ga šla iskat danes :) Nad darilom sem bila navdušena tako jaz kot tudi Dinček :) Z eno besedo super je :)

Mene je firbec premagal in sem mogla najprej sama malo pokukat :)


Krasno voščilo, ki me je res ganilo...  :-*


Odprt paketek


Kaj imaš?


Pokaži, bom čisto pridna :)


Moja firbčna šnofa - če bi takoj postavila na tla nebi imela časa poslikat


Kaj je prinesel božiček?


Darila ;D


Škatla s piškotki




Dina pravi, da so odlični


Tudi nad igračko je bila navdušena :)








Tudi jaz nisem ostala brez darila :) Kužek me bo od zdaj naprej spremljal na poti - ga bom obesila v avto, bombončke smo pa pojedle skupaj s tamalo :)
Manca in Bode, res najlepša hvala za vajino božično darilo :-* :-* :-* Res sta se potrudila, ne morem povedat kako sem bila navdušena :)

lp

...sledi svojim sanjam


INES

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 944
    • Točke: 0
  • Tora
Odgovori #424 : 20 December 2008, 15:26:26
Luštno vas je brat.

Jaz bom poslala darilo v ponedeljek, ker smo dobili mladičke in ni bilo časa :)

..:::nemške doge By Dejan and Ines:::.


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #425 : 20 December 2008, 16:50:41
no kaj sem jaz rekla, preveč firbcev je v hiši, da bi me darilo dočakalo zaprto  ::) no je, delno  :D


grem hitro odpret...


poglej kaj sem dobila  ;D

 
še tole je, boš prebrala...

hvala Lea iz Kranja, Nelly je zelo navdušena, še zmeraj gor piska  :D



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #426 : 20 December 2008, 17:00:07
Dina, super da sta dobile vse ;D Mi je blo že čudno včeraj da nisi javila :D pa sm zdej prebrala da si bla prepozna za na pošto :D No me veseli da sta zadovolni  ;D

lp



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #427 : 20 December 2008, 17:08:10
še naše slikice, video mi pa ne dela :'(

Jack si poskuša zapomnit kaj piše na čestitki ;D


Farol je dobil rumeno kost


Jack pa briše sledi za zeleno kostko


no glej kak nama obema sijejo oči :D


Hvala božičkom :)

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #428 : 20 December 2008, 17:13:14
mika-nelly...sem vesela, da je Nelly všeč darilo. Ker se kostka ponoči sveti, se bosta lahko igrali tudi zvečer  :P.


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #429 : 20 December 2008, 17:36:31
Oprostite mi ampak ne morem, da sem tiho...

Čar obdarovanja je v dobrem namenu in lepi misli! Saj je čisto vseeno al je tista baseball žogica rabljena, al je nova in samo zgleda rabljena, al je z kakšne tekme,... Nima veze al jo nekdo pošlje ker nima denarja al pa recimo ker se je mu je zdelo, da bo kužku pač všeč. Jaz sem vesela vsakega darila, ki ga dobim in se mi zdi full nesramno da se nekdo JAVNO pritožuje nad darilom. Če ti ni všeč bodi vsaj tolko prijazen da si tiho. Sicer pa nimam dvoma, da kužka niti malo ne briga če je žogica rabljena al nova - važno da ima nekoga, ki mu jo bo okoli metal in se igral z njim.


"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #430 : 20 December 2008, 17:43:13
Oprostite mi ampak ne morem, da sem tiho...

Čar obdarovanja je v dobrem namenu in lepi misli! Saj je čisto vseeno al je tista baseball žogica rabljena, al je nova in samo zgleda rabljena, al je z kakšne tekme,... Nima veze al jo nekdo pošlje ker nima denarja al pa recimo ker se je mu je zdelo, da bo kužku pač všeč. Jaz sem vesela vsakega darila, ki ga dobim in se mi zdi full nesramno da se nekdo JAVNO pritožuje nad darilom. Če ti ni všeč bodi vsaj tolko prijazen da si tiho. Sicer pa nimam dvoma, da kužka niti malo ne briga če je žogica rabljena al nova - važno da ima nekoga, ki mu jo bo okoli metal in se igral z njim.



sicer so tudi mene učili,da se rabljenih stvari ne daje za darilo,ampakse strinjam z napisanim


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #431 : 20 December 2008, 18:08:23
Dina, super da sta dobile vse ;D Mi je blo že čudno včeraj da nisi javila :D pa sm zdej prebrala da si bla prepozna za na pošto :D No me veseli da sta zadovolni  ;D

lp

Ja, včeraj smo imeli tudi človeške predpraznične nakupe in me malce dlje ni bilo domov :-[ Full smo bile vesele obe :) Piškote sem ji mogla pa vzet, ker drugače bi vse naenkrat pojedla, morajo bit res full dobri ;D Zaupaš recept? ;D ;D ;D Najbolj se me je pa dotaknilo voščilo :-*

...sledi svojim sanjam


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #432 : 20 December 2008, 19:22:48
Felina ni za kaj. ;) Sem vesela da ste vsi zadovoljni z darilom. ;D
Nikoli še nisem kupovala za mačke in sem potem vzela malo različnih stvari ker vem da eni bolj padajo na žogice, drugi na miške, tretji na kaj drugega. Tisto paličko je pa že moja psička nekam poželjivo gledala... ::)

Wi je tudi danes dobila svoje darilo. Zvezdicazaspanka, hvala! :-* Wi je čisto navdušena nad račko (čokolada je pa tudi ravno taprava ;)).

Slikice pa ju3.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


MR.G

  • *
    • Prispevkov: 51
    • Točke: 0
Odgovori #433 : 20 December 2008, 19:34:36
Tudi nas je danes obiskal božiček  :o. Gucci je bil celo leto res priden, tako smo dobili super darilo. IRZI se iskreno zahvaljujemo za vse priboljške in igračko. Naša guba tako že cel dan veselo piska in jo prenaša sem ter tja.


Upam, da bo tudi naš obdarovanec zadovoljen z našim darilom.


Še ena slikica  ;)

Lep večer, Teja



nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #434 : 20 December 2008, 19:57:16
Mah, sej, boljse da bi bila tiho, pa hinavsko rekla hvala, kok je super, ohinsplohvse, ane?  ::)
Ja.



mia+zar

  • *
    • Prispevkov: 213
    • Točke: 7
Odgovori #435 : 20 December 2008, 21:17:21
Upam, da bo tudi naš obdarovanec zadovoljen z našim darilom.

Lep večer, Teja

Brez skrbi, seveda je!

No, ko sem v petek prišla iz šole sem na mizi zagledala listek o prispeli pošiljki. Vzamem listek, vzamem Zara in gremo!
Na pošti sva se odločila, da bo šel gospodič z mano noter in ne bo imel pevskih vaj zunaj, zato sva skupaj vstopila (iz preprostega razloga: na vratih niso imeli nalepke, da psi ne smejo noter). Na srečo ni bilo gneče in sva bila takoj na vrsti. Zar pa je (seveda) takoj skočil s sprednjimi tačkami na polico in si z zanimanjem ogledal uslužbenko na drugi strani okenca... ::) Na srečo so na naši pošti vsi v stanju malo-bi-še-spal in je bila Zarova bedarija ne-videna s strani uslužbenke (vsi ostali so se nama smejali). Ampak da bi popravil vtis je pa ostanek čakanja na pošiljko tako pridno sedel pri mojih nogah, naslanjal glavo name in me gledal v stilu a-ne-da-sem-angelček.  ::)
Na poti domov sem mu ves čas vneto razlagala, da je darilo sicer zanj ampak da ga bo dobil šele za božič... Haha.
Prišla sva domov, vzela fotoaparat in sva se odpravila odpirat darila. Odprla sem ga jaz, ker če bi ga Zar ne bi nikoli izvedela od koga je darilo (Zar je mnenja: raztrgaj vse ali pa nič )...
Mr. G HVALA; DARILO JE SUUUPER! Je prva igrača ki jo je Zar 'šmirglal' tudi na sprehodu!  :o

No, da pokaže kako ima rad svojo Wubbo, ji je dal poljubček: KLIK  8)

Lp, Mia in Zarkus

P.s.: Slika je malo slabša, ker je bilo že mračno in je trajalo malo dlje, da se slika 'posname'-Zarč pa tako dolgo niti podrazno ne zdrži pri miru, zato sem morala uporabiti fleš...
P.p.s: Tudi jaz upam, da je najin obdarovanec zadovoljen.

If there ever comes a day when we can't be together keep me in your heart, I'll stay there forever.
(Winnie the Pooh)


masyka

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 2
Odgovori #436 : 21 December 2008, 00:00:50
masyka, ne veš kok sva oba z maiem vesela, da vam je blo všeč... aja pozabila sem ti napisat katere stvari so bile vse v tistih paketkih z oreščki, če te zanima ti lahko pošljem na zs, če je slučajno kaj kar ne bi smela jest...ampak men niso nč rekl da bi blo kj tazga...

super res super, da jima je blo všeč pa res sta luštni!!! doma so vsi navdušeni nad njima po slikcah... :) :)

lepo praznovanje! 

pozdravček!!


Hvala za skrb Tea, tamaladva mi ponavadi študentsko hrano kradeta skoraj dobesedno iz ust in v njej preverjeno ni nič prepovedanega, brusnice so jima pa sploh tahud priboljšek  :). Kim je že vse pospravil (jeseni in pozimi se s svetlobno hitrostjo poskrije in shrani vse kar je užitno), Tami ima pa vrečko odprto na polički (ni tak maniak) in vsakič ko gre mimo malo pomalica in...v nekam sumljivo majhnih krogih se mi sprehaja :D. Ker je darilo njuno in so prazniki pustim, da se bašeta po mili volji (ju je ful veselje gledati), potem gresta pa bombici mali počasi na dieto  >:D.

Jeeeeeeeeeeeeeeej tudi mi smo dobili danes božičkovo darilo.
Zelo lepo zavito, z mojimi najljubšimi bonboni, in s super pasjimi zadevicami.
[...]
Takšnega navdušenja nad igračko pa že zelo dolgo ni pokazal!!!

NAJLEPŠA HVALA BOŽIČKU IN MASYK -i!!! :-* :-* :-*

Me veseli, da vama je darilo všeč, nisem pa vedela, kdo sta in posledično tega, da ima pesjanko težave z alergijami  :-\ (pa sem še hotela pripomnit, da naj alergiki ob prijavi to označijo), sem razmišljala o ribjih priboljških, pa ne teknejo vsem... Se bo lahko kaj posladkal? Če ne naj "nazdravi" s pasjimi prijatelji, Božiček se bo pa malo odkupil, ker ni nataknil očal med branjem pisma  8).

"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #437 : 21 December 2008, 09:15:37
mika-nelly...sem vesela, da je Nelly všeč darilo. Ker se kostka ponoči sveti, se bosta lahko igrali tudi zvečer  :P.

ja, zelo ji je všeč, je že imela takšno, ko je bila manjša, in jo je čist zgrizla tako da si zadela z darilom  :o

da se pa sveti  :o  nisva še ugotovili, dova danes  ;)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #438 : 21 December 2008, 16:24:28
Včeraj pa je tudi Lum božiček prinesel darilo  :o  Naš pa bo šel jutri na pot.  :)

M_tejch hvala lepa, Lum je bil navdušen, seveda je zmagala igračka  ::)


Najprej sem pokukala jst ...


... potem Lum ...


... potem smo brskali ...


... in potem smo našli ...


Pa še poziranje z žogico


Ko se je začel igrat, ga nisem več ujela v fotoaparat  :D 

Hvala M_tejch tudi za lepe želje, ki jih seveda vračamo nazaj, pa tudi za sladko presenečenje zame  :)



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #439 : 21 December 2008, 17:25:39

Me veseli, da vama je darilo všeč, nisem pa vedela, kdo sta in posledično tega, da ima pesjanko težave z alergijami  :-\ (pa sem še hotela pripomnit, da naj alergiki ob prijavi to označijo), sem razmišljala o ribjih priboljških, pa ne teknejo vsem... Se bo lahko kaj posladkal? Če ne naj "nazdravi" s pasjimi prijatelji, Božiček se bo pa malo odkupil, ker ni nataknil očal med branjem pisma  8).

Ni blo panike ;), ubistvu še sami ne vemo na kaj je alergičen ::), tako da se bo oz. se je že veselo posladkal. Najbolj mu pa teknejo priboljški z račko in piščančkom - super so!
Še enkrat hvala  :-*



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #440 : 21 December 2008, 18:33:40
odposlano vceraj!! ;)

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


friga

  • *
    • Prispevkov: 1.395
    • Točke: 0
  • Mix Luna & BC Vicky.
Odgovori #441 : 21 December 2008, 19:06:47
Naše darilce gre jutri na pot ;D



A-Tsa-Rja

  • *
    • Prispevkov: 523
    • Točke: 0
Odgovori #442 : 21 December 2008, 19:14:12
Tudi naše gre jutri na pot. Je bila v soboto taka gužva na pošti, jaz pa nisem imela časa čakati.  :-\



Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #443 : 22 December 2008, 12:26:29
Tudi naše gre jutri na pot. Je bila v soboto taka gužva na pošti, jaz pa nisem imela časa čakati.  :-\

Naše je šlo tudi danes na pošto, ker je bila v soboto gužva do vhodnih vrat. No, danes je bila tudi, ampak darilo mora prispeti do božiča :)
Chica in Gomi pa letos nista bila pridna in še nista dobila darila  ;)


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #444 : 22 December 2008, 13:02:45
Danes je tudi naš Spajki dobil darilce, ki se ga je neizmerno razveselil..Slikovno gradivo :







Zdaj pa že celo uro gor pa dol po stanovanju teka in piska z žogico  :D :D

Hvala Katja in Lay  :-*



NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #445 : 22 December 2008, 14:12:10
Oprostite mi ampak ne morem, da sem tiho...

Čar obdarovanja je v dobrem namenu in lepi misli! Saj je čisto vseeno al je tista baseball žogica rabljena, al je nova in samo zgleda rabljena, al je z kakšne tekme,... Nima veze al jo nekdo pošlje ker nima denarja al pa recimo ker se je mu je zdelo, da bo kužku pač všeč. Jaz sem vesela vsakega darila, ki ga dobim in se mi zdi full nesramno da se nekdo JAVNO pritožuje nad darilom. Če ti ni všeč bodi vsaj tolko prijazen da si tiho. Sicer pa nimam dvoma, da kužka niti malo ne briga če je žogica rabljena al nova - važno da ima nekoga, ki mu jo bo okoli metal in se igral z njim.



Se strinjam! Važen je namen!
Sploh pa...nekaterim kužkom je pa mogoče všeč če žoga (oz kakšna druga igrača) diši po kužku!

Papa,
Nika


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #446 : 22 December 2008, 14:19:34
Naš božiček pa je šel na pošto v soboto.  ;)



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #447 : 22 December 2008, 14:20:57
Tudi Xsarčika je bila letos pridna in ji je Božiček prinesel lepo darilo. V žogico smo dali priboljšek, ki ga lahko je, in je z njo skakala naokoli, dokler ni bila tako zmatrana, da je šla spančkat. Pridna je bila tudi njena Barbara, zato je za njo priložil Bountyje. Zraven pa sva dobili še zelo lepo čestitko. Najlepša hvala Neyka in Neon!





Sliko s Xsaro in Bountyji pa je nemogoče naredit ;)



Tiya

  • *
    • Prispevkov: 253
    • Točke: 1
  • Tobias
Odgovori #448 : 22 December 2008, 14:25:10
Tudi najino darilo je šlo danes na pošto :P

If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat!

llove [luv] n (plural loves) 1. very strong affection: an intense feeling of tenderness, devotion, and compassion 2. see also, GOLDEN RETRIEVER


NikitaMena

  • *
    • Prispevkov: 83
    • Točke: 0
Odgovori #449 : 22 December 2008, 14:28:23
Uf...pozabla napisat... Najino darilo je šlo pa v soboto na pošto  :D

Papa,
Nika