Chappi

T.M.T · 8082

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
: 29 Junij 2005, 11:50:25
Mene pa zanima,če ima kdo kakšne izkušnje s to hrano.Jaz imam pozitivne izkušnje.Znebili smo se prhljaja in še dlaka je svetlejša  :).Ima še kdo kaj za povedat?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 29 Junij 2005, 15:39:34
Tudi mi smo jo že kupili za Smarta. In se je full praskal in grizel do krvi, dlaka se je obarvala rdeče, blato ni bilo tako kot bi moralo biti, ... malo denarja malo muzike. Vseeno dam raje kakšnega jurja več in je res kvalitetno hrano.

Nasploh hrane ne kupujemo v Mercatorju ali Sparu, kakšno konzervico sem in tja, kaj več pa ne.

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #2 : 29 Junij 2005, 22:12:48
Jaz sem tudi rekla,da bomo takoj menjali,če kaj ne bo štimalo.Pa je Ron čisto zadovoljen.In tudi zdravstvenih težav nima.Ko pa kaj bo gremo takoj na drugo...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #3 : 21 Julij 2005, 11:59:02
Kaže da vsak pes po svoje reagira na določeno hrano.

Mislim da z rumbo Chappijevih briketov še nisva imela, vendar pa vsake toliko časa kupiva kakšno konzervico in do sedaj še ni bilo nič narobe. Se pa strinjam da ponavadi boljše dati kakšen tolar več za hrano naših "malčkov" :)

No, Medo, kuža ki ga imajo pri nas doma, pa z samim Chappijem nima problemov, vendar ga ni preveč maral zato mu sedaj raje kupujejo drugo hrano.

LP, Črt



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 24 Avgust 2005, 09:40:22
Naš Indi pa je na začetku jedel Royal ... sam te hrane so res zlo drage ... potem smo mu kupili Pedigre ... zgleda, da mu je vseeno kakšno hrano je ker je vse ... sedaj ima Chappiya ..  :) Smo razmišljali o Puppy choice al kak se že imenuje tista hrana :D sam tista je res zlo draga ... nwm ... ker ma baje neke vitamine notr pa vse mogoče ... sam naš Indi poleg briketov poje še veliko zelenjave in sadja.  ;D



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #5 : 24 Avgust 2005, 09:55:09
lej, za mladiča more biti rez kvalitetna hrana! ker se lahko mladič napačno razvija!! >:( tako da res moraš pazit kakšno hrano daješ! bolje malo več denarja sedaj kot pa da ga uničiš.  :-\


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #6 : 24 Avgust 2005, 09:55:58
SPLOH PA ZA VELIKE PASME!


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #7 : 24 Avgust 2005, 10:20:50
Saj Ron je bil do 1,5 leta na Eukubanu potem pa smo (ne vem zakaj) prešli na Chappya,vmes na Hill's (pa je staknil prhljaj),pa nazaj na Chappya.Samo Ron ima zlo lepo dlako...no Chappya dobr prenese...če bo pa kaj narobe (dlaka,prebava ipd.) pa itak,da takoj šaltam na drugo...verjetno na Eukuban :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #8 : 24 Avgust 2005, 10:22:08
no saj tako, samo za mladičke pa res ne priporočamnekvalitetne hrane raj daj malo več cekinčkov pa da se bo pravilno razvijal pa daj potem ko bo odrasel chappija nastya. no ja samo moje mnenje.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #9 : 24 Avgust 2005, 12:56:23
ja sy swa z mami razmišljale da bi spr vzele royal canin al pa eukanubo sam pol je pršla pa na chappyja pa ga je vzela ... zy ga bo pojedu do konca ... pol pa bomo vidl ... ej M|my a mi lohk poweš sestavine ud puppy choice pa še nekdo k ma eukanubo če bi mi lahko powedu da primerjam sestavine pa tko mal ...  :) hwala!!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #10 : 24 Avgust 2005, 13:10:35
Samo Ron ima zlo lepo dlako...no Chappya dobr prenese...če bo pa kaj narobe (dlaka,prebava ipd.)


T.M.T mogoče je zdaj res vse ok in z chappiyem nima problemov, ga rad je, dlaka je ok, kakec tudi in oh in sploh. Samo kot sem že v eni drugi temi rekla hrane kot so chappi, pedigre, Otto, ... vsebujejo preveč soli, kar se mu bo pa mogoče čez leta poznalo na ledvicah, pa mogoče še kje :-\ Zaradi prekomerne soli jo tudi pesjani radi jedo, ampak zdrav in uravnotežen obrok pa to sigurno ni. Že če gledamo sestavo je notri polno enih stvari, ki pri psu nimajo niti najmanjše koristi.

Lp ina

p.s. to je samo moje mnenje o takih cheap hranah, da ne bo do narobe razumel, zaradi mene jih hranite z čimer vam paše ;)




*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #11 : 24 Avgust 2005, 13:17:11
sicr pa naš je to hrano samo enkrat na dan ... poleg briketov pa ma še riž, zelenjavo, sadje ... in še in še stvari ki jih obožuje!



M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #12 : 24 Avgust 2005, 13:37:03
joj, ej nastya daj pojdi v trgovino vzemi žaklje pa primerjaj, teh sestavin je toliko da se ti meša ;)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #13 : 24 Avgust 2005, 14:57:45
Ninci čisto razumem.Ampak verjemi,da bi šla jaz z največjim veseljem nazaj na Eukanubo...pa starši pravijo,da je pri Chappy-u čisto vse ok...pa da bo spet tako kot pri Hill's (prhljaj)...in sem vesela,da je imel vsaj v mladosti kakovostno hrano,da se je pravilno razvil.

In upam,da potem,ko bom na srednji šolo in bom lahko med počitnicami v službi,da bom sama Ronu kupovala...do takrat pa...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #14 : 24 Avgust 2005, 15:49:39
T.M.T tudi jaz tebe popolnoma razumem ;), ker si le odvisna od staršev, .. ampak sem ti navedla argument, ki bi jih morda lahko prepričal ;)

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #15 : 24 Avgust 2005, 16:05:53
Ninci kar sanjari...sem poskušala že najmanj 100x...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


M|my

  • *
    • Prispevkov: 304
    • Točke: 0
  • Mali medvedek
Odgovori #16 : 24 Avgust 2005, 16:06:38
hehe, ma važno je da se je pravilno razvila.  ;)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #17 : 24 Avgust 2005, 17:02:26
ja sy jst sm tut sam udvisna ud staršou k pč nočjo kupt ... sam jst bom pusiLiLa za eukanubo ... da se bo prou razviju ...  :)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #18 : 24 Avgust 2005, 18:03:16
Hehhehe, nastya.... brez zamere ampak v zadnjem prispevku si res tako "po domače" napisala da sem komaj dešifriral kaj si hotela povedat :)

Zato bi te zelo lepo prosil (v lastnem imenu in mogoče še čigavim) da se potrudiš malo bolj čitljivo pisati :)

Tako te bomo razumeli gorenci, ljubljančani upajmo tudi štajerci, dolenjci in nenazadnje tudi prekmurci ... ;)

Čau, Črt



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #19 : 05 September 2005, 14:10:19
Pri nas je bil že eden prvih pogojev " če bomo imeli psa , kaj bo moral imeti"
Do 1 . leta je Kana jedla eukanubo , potem pa smo malo probavali ala pedigre , čapi - brikete in se je ful začela grist , dlako trgat iz telesa , dobila je drisko in imela probleme z očmi , smo šli spet na eukanubo in spet vse ok , pa na Hillsa - vse ok , zdaj imamo pro plan in je prav tako vse v redu , kokr en teden je čapije in "merkator hrano " to ma kraste po celem telesu , revček mamin  :'(



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #20 : 05 September 2005, 14:18:47
ja sy jst sm tut sam udvisna ud staršou k pč nočjo kupt ... sam jst bom pusiLiLa za eukanubo ... da se bo prou razviju ...  :)
prevod(vsaj tako si jaz prestravljam... ;))

" ja saj jaz sem tut odvisna od staršev ki pač nočejo kupit...samo jaz bom puslila(prossila??) za evkanubo...da se bo prav razvijal"

LP,
Nina

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #21 : 05 September 2005, 14:29:46
Rinchy hvala za prevod!  ;) ;) Ker tole je pa res malo težko brat. Še posebej nam štajercem. Še sreča, da ni Nastya po prleško napisal! Haha  :D :D


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #22 : 05 September 2005, 14:44:28
štajerka seeeeem ...  ;D


sam sm se navadla tko pisat (msn nardi svoje) ... oprostiteee ..  :) že pišem bolj slovnično ..  :)