Kitajski Goli Pes [Chinese Crested Dog]

**Jackie** · 594130

botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #660 : 24 Februar 2008, 19:13:49
No smo že doma iz Celja, razstava je bila super, še tukaj moram čestitati Cosmotu, ki je odlično opravil in dobil res super opis in oceno zelo perspektivno, ter prišel v ožji izbor v BIS mladičev ! Tako da čestitke Lea in Cosmo in še veliko uspehov in užitkov v razstavljanju!



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #661 : 24 Februar 2008, 20:09:48
Heh, danes sem pa prvič videla, kako se majo eni vaši kitajčki lepo. Dva sta se namreč po hali v Celju prevažala kar v vozičku. Pa še takšne lepe zelene barve je bil. :D
Še dve slikici, če se ne motim Binček in njegova mamica.



lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #662 : 24 Februar 2008, 20:11:22
Pa še ena moja sličica



 8)

Čestitke Cosmotu in Lei tudi od nas. Tisa se je čisto zaljubila v Cosmota in njegov rdeč puloverček, tako da bo pomoje Črtov projekt čez nekaj let nakup kitajčka 8) :D

Lp nina



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #663 : 24 Februar 2008, 20:47:41
ninci...super slikica :) Ovratnica je zakon, res je ful dobra, tako da še enkrat hvala! :)

Na zgornji slikici pa ni binček ampak Milo in mamica Loti  ;) (ampak si bila blizu ;))
Sicer pa ja, kitajčki so ene razvajene gole riti, ki imajo radi mehke blazinice in se obožujejo nositi po naročju. In običajno ko prinesemo stol z sabo na razstave, je to zato, da ima gola rit kje sedet... v najboljšem primeru se lastnik vsede na box, ki je namenjen shranjevanju ruzaka in pasje opreme, nikakor pa ne služi svojemu prvotnemu namenu :):):)


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #664 : 24 Februar 2008, 22:09:47
Slike mi je končno uspelo kolikor toliko urediti. :-[ Nina, jaz bi vajin fotoaparat! :D

Tisa se je čisto zaljubila v Cosmota in njegov rdeč puloverček, tako da bo pomoje Črtov projekt čez nekaj let nakup kitajčka 8) :D
No, super! ;D

Lea, še enkrat čestitke! Redko se zgodi, da pride kitajček v ožji izbor, upam, da je to dobra spodbuda za naprej. ;) Cosmo je itak pravi šarmer. ;D

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #665 : 25 Februar 2008, 09:14:55
Lejči in Cosmo......to je to, sta že v soboto paradirala po Tivoliju in logčino, da sta tut Celje očarala.


Lin, (joj, še enkrat sorry, ker sem skoz mislila, da si samček :-[), še kdaj se nama pridružite na sprehodu, ker sta bila z Cosmotom tak lep par.

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


!!! binčica !!!

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 0
Odgovori #666 : 25 Februar 2008, 11:17:53
Bravo COSMO in LEJA! :-* :-* :-* :-* :-*

Zdaj mi je pa res žal, da nas ni bilo tam!!!!  :( :'(

Upam, da drugič pridemo!

LP Suzana



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #667 : 25 Februar 2008, 12:40:40
No upam da vseeno uspemo kmalu binčka videti, Milo je pa pravi cuker, ista mama :)

Sicer pa glede nove ovratnice od LIn, zadeva je ful mehka, idealna za golo kožo. Mi smo naročili ta najmanjšo, 20-30cm, moram priznati, da gre malo težje z glave dol, ampak če bi naročili večjo, bi bila pa po mojem prevelika, saj je polzatezna in bi ji zdrsela preveč dol...tako da mislim da bo zadeva super :)


amisa

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 1
Odgovori #668 : 25 Februar 2008, 13:51:17
Cestitke Cosmo in Lejca ;)
Tudi mi smo bili ful veseli, da je Dawson ful užival na razstavi, očaral sodnico in dobil zelo perspektivno, v BISu nama je pa malo ponagajala hoja, pa ne vem ali sem šla jaz prehitro ali pa sem zafrknila, ker sem imela priboljsek v roki in je Dawson skakal po meni  8)
Botticelli, sem samo na dalec videla to novo fancy ovratnico, mislim da takrat, ko sem božala lin, je imela srebrno gor?
Lahko vprašam iz kje ste naročili to tamehko?



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #669 : 25 Februar 2008, 14:01:15
botticelli, res super izgleda. hvala za poročilo  ;)

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,5523.0.html


Amisa malo pomoči  ;D



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #670 : 25 Februar 2008, 14:02:07
In pa seveda čestitke obema-tebi in malčku



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #671 : 25 Februar 2008, 15:25:24
Ovratnica je od Hurrta, naročena v prednaročilu na pasji.net ;)
Ne vem pa ali imajo v planu naročiti to linijo ovratnic, ampak glede na to da so res ful dobre in da je kar nekaj interesentov...:) Sigurno pa jo lahko naročiš pri njihovi naslednji dobavi.

Če boš za Amisa naročala, pa bo verjetno ta malo večja prišla v poštev...Lin ima obseg vratu 27 cm če je ohlapno merjeno, ta ovratnica pa ima max širino 30 cm, tako da moram malo povlečti ko jo jemljem dol, ampak mislim da nič hujšega, dokler gre dol :)


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #672 : 25 Februar 2008, 18:02:14
 :-[ nekoga sem po nesreči izpustila-vse čestitke tudi Lei in njenumu Cosmu  :)



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #673 : 27 Februar 2008, 16:25:17
S Cosmotom se vsem zahvaljujeva za čestitke. Čestitke tudi Dowsonu in Mishki.
Na razstavi sem končno spoznala Milota in Loty. Škoda, da ni bilo še Beana.
Midva sva včeraj prišla iz zelo kratkih počitnic. Imeli smo super vreme, in temperature ravno prav za Cosmota.

V apartmaju smo se malo afnali:


Pa na sedežnici tudi:




botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #674 : 27 Februar 2008, 17:31:23
Joooj kak se mate eni fajn :)Uživate na zasluženih počitnicah :)

No komaj čakamo naslednje laufanje :)


Ninca10

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 4
Odgovori #675 : 27 Februar 2008, 19:12:05
Se z najine strani iskrene cestitke za uspehe...malo z zamudo sicer, vendar bolje pozno kot nikoli...

Kako laufanje...uf midva sva takoj za, samo prosim, zbrcajte naju izza knjig :)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #676 : 27 Februar 2008, 22:29:14
Nina.... verjetno bolj tebe kot Gančija ;) Ob prvem sončku gremo na en ˝terapevtski, sprostilni˝ sprehod, da se boš pol lažje učila :)


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #677 : 28 Februar 2008, 11:45:47
Upam, da bo kmalu sonček, da gremo na laufanje  ;D.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #678 : 28 Februar 2008, 13:49:25
Uau, na sedežnici sta bla? :o A smučal je tudi? :P ;)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #679 : 28 Februar 2008, 13:59:20
Ninci kaka dobra fotkaa!!!  :o :o

Waaaa kako  ste užival Lea!  :o Tamal je ful faca  :D :-*

čestitke vsem!!!  :o

Sammy luštne fotke  ;D


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #680 : 28 Februar 2008, 14:33:46
Na posnetku se sedežnica ni premikala  ;D, verjetno mi ne bi pustili s čevlji gor  :). Drugače pa smo res uživali, Cosmo predvsem po prvem delu smučanja, ko smo šli po sončku na dolg sprehod, kjer je lahko norel kot zmešan.
Moram pa povedat, da se je končno naučil hoditi po stopnicah dol. Ko smo pakirali stvari v avto, je ves čas navdušeno gledal in stal na vhodnih stopnicah, potem pa mu je enkrat vklopilo in prišel je dol  :o.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #681 : 28 Februar 2008, 17:32:21
lejca...saj že v Celju je lepo hodil po stopnicah dol, ko je imel Lin pred sabo :):):) Samo mislim da tebe glih ni bilo zraven...


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #682 : 28 Februar 2008, 19:12:24
Sammy luštne fotke  ;D
Lahko bi bile boljše ... ampak vseeno hvala! :)

Na posnetku se sedežnica ni premikala  ;D, verjetno mi ne bi pustili s čevlji gor  :).
Aja :-[ :D. Saj pa poleti tudi delajo sedežnice, pa takrat nima nobeden smuči ... ;) Pa videla sem že nekajkrat, ko so šli s čevlji gor (pa dol tudi ::)).
Drugače pa - te ni bilo strah, da bi začela delat? :P (predvidevam, da proga zraven ni bila zasnežena).

lejca...saj že v Celju je lepo hodil po stopnicah dol, ko je imel Lin pred sabo :):):) Samo mislim da tebe glih ni bilo zraven...
Mislim, da je šla not pogledat, katera FCI skupina je v BIS-u bila na vrsti.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #683 : 28 Februar 2008, 19:20:08
lejca...saj že v Celju je lepo hodil po stopnicah dol, ko je imel Lin pred sabo :):):) Samo mislim da tebe glih ni bilo zraven...
Se je naučil preden smo šli od doma, se pravi v soboto pred razstavo  :). Verjetno misliš tiste stopnice za na travo? Take so bile še sprejemljive, problem so bile višje stopnice. Sedaj zna po vseh, po nekaterih še vedno noče, npr. iz dnevne dol, noče iti, ker je dnevna njegov najljubši prostor :P.
Za žičnico sem pa vedela ob kateri uri se začne nočna smuka in me ni bilo nič strah, ker je bilo še prezgodaj :).
Drugače pa tudi jaz nisem vedela, da je s čevlji pozimi kao prepovedano. Moja sestra borda in ker je z nami smučal še en otrok, in je bil star ravno toliko, da je lahko brezplačno smučal. To pomeni, da ga je morala odrasla oseba vzeti na svojo karto. Kar je pa z bordom težko in se je sestra sezula, da sta šla lahko skupaj skozi. Pa so ji zatežili, da je prepovedano s čevlji na sedežnico in je morala dat bord spet gor  ::). Drugače pa na drugih smučiščih ne komplicirajo, ker morajo turisti nekako priti do hotela, ki je ponavadi na vrhu.


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #684 : 28 Februar 2008, 19:33:07
Očitno so samo na Pohorju tako zateženi. ::) Meni so pa rekli, da ne smem z bordom na sidro.

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #685 : 28 Februar 2008, 19:39:23
Verjetno res, ker nikjer še nisem doživela tega  ::).


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #686 : 01 Marec 2008, 17:31:20
Malo nostalgije... Linči kot mladiček...


Ninca10

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 4
Odgovori #687 : 01 Marec 2008, 17:40:25
Evo, se z najine strani ena otroska fotka :o

Khm...kake male afne so bili vcasih :)


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #688 : 01 Marec 2008, 17:44:19
Joj Gany je bil en pravi mali gangsterček :):):)


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #689 : 01 Marec 2008, 23:40:46
Face male  ;D. Lin izgleda precej pridno, Gany pa ima tisti nagajiv pogled, kot Cosmo  :P. Cosmo se ponavadi takole spravi na tigra, ki mu ga je kupila botticelli. Revež nima več brkov, oči, dlak okoli gobčka ima samo za vzorec  :-\.
Danes je imel pa posebno nalogo. Iz zimskega spanja se je zbudila moja želva in jo je bilo treba spraviti v red.