Kitajski Goli Pes [Chinese Crested Dog]

**Jackie** · 594263

botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1020 : 12 November 2008, 12:27:37
katja.... hvala za info glede vrtojbe! :) Se vidimo v zagrebu, komaj čakam da vidim malega črnuhca kako se razvija  ;D ;D Pa upam da bo Lin malo bolj prijazna do njega  :P Saj veš, babe tečne  :P :P


AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Odgovori #1021 : 12 November 2008, 12:37:29
Slavi,
lušne slikice. Tudi meni je Binetova barva všeč :).

Botticelli ooo boste razstavljali v Zagrebu. Super. Bo že Fir omehčal Lin. To obvlada :P.

Se vidimo.
lp

Katja

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1022 : 12 November 2008, 13:06:47
Ne bomo razstavljali, samo pridemo firbcati :)

Kateri dan pa boste tam, da vem kdaj priti  :)


AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Odgovori #1023 : 12 November 2008, 13:21:18
Jaz bom tam soboto in nedeljo ;D

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


maxi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1024 : 14 November 2008, 14:11:04
Evo Ajka,
Spačko prijavljen soboto 2x in v nedeljo ;D tako da revanž velja  :P pa banditki, kakšna tortica in še kakšna druga nemunost, ki mi bo po pomoti padla v glavo.
Ostale punce pa nas poizkusite najti. Kar mislim da ne bo težko - sledite trem babnicam, ki se ful režijo, držijo pod pajsko goloriteže, v drugi roki banditke in druga drugo Katja kličejo  :P
p.s. družbo nam bo delal tudi moj Lemko - en ogromen kraševec, ki pa je blazno skuliran in socializiran pejsjanar



AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Odgovori #1025 : 14 November 2008, 14:55:02
Maxi,
a to ste že Lj prijavili??? Ste pa pridni ;)
Ostale punce pa nas poizkusite najti. Kar mislim da ne bo težko - sledite trem babnicam, ki se ful režijo, držijo pod pajsko goloriteže, v drugi roki banditke in druga drugo Katja kličejo  :P
p.s. družbo nam bo delal tudi moj Lemko - en ogromen kraševec, ki pa je blazno skuliran in socializiran pejsjanar
Temu stavku sem se pa tako nasmejala... Ampak res izgledamo točno tako :P

lp

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


maxi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1026 : 17 November 2008, 00:14:21
KOmaj čakam..... samo da zbežim stran od usranih gat, mačkov za vratmi in zažganih kastrol   ::) ;D :P
Ta teden je bil prvi rok za prijavo in nižje plačilo, tako da sem to izkoristila.



AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Odgovori #1027 : 18 November 2008, 16:54:29
Živ,

Včeraj smo imeli bližnje srečanje s »pobesnelim« huskijem >:( in še sreča moji hitri reakciji in volnenemu puloverčku (nikoli ko se giblje ni oblečen, ne vem kako to da sem ga včeraj oblekla – še sreča) da je Fir še živ.

Brez kakršnegakoli opozorila, laježa, renčanja je odvezan pes zagrabil Fira (tudi povohal ga ni). Na srečo je »falil« in zagrabil večino pulover ter ga dvignil v zrak. Nekako sem uspela prijet Fira in ga dvignit v naročje a mrcina ni odnehala. Skakal je v višino moje glave (sreča tudi da meni ni nič) in hlastal proti Firu. Ko je še bolj šokirana lastnica nehala tulit da ne ve kaj mu je in da še nikoli ni bil tak (med tem je pes skakal in poskušal zagrabit Fira) sem ji uspela zatulit da naj prime in odstrani psa. Nato je pritekla punčka (po moje je imela okoli 13 let) in na daljavo obvladala psa (pes je pritekel na njen ukaz ???). No in potem je seveda gospa še tulila da Firu itak nič ni (oblečen je bil v rdeč volnen plašček in nisi tudi približno videl kaj je spodaj oz. kok mu manjka riti).
No na srečo jo je odnesel »samo« z dvema luknjicama na hrbtu in otečeno desno stranjo hrbta nad rito.

Sem se pa usrala kot že dolgo ne saj sem že videla kako ga je pregriznil na pol…
Skrbi me kako bom naslednjič odreagirala, ko bom videla spuščenega psa. Do sedaj nisem Fira nikoli dvigovala, saj se psov ni bal, ni ne lajal ne renčal. Še všeč mu je bilo da smo koga srečali.

Hvala bogu pa še za eno stvar in to je Firov karakter. Dogodek ga sploh ni pretresel (vsaj ne tako kot mene :)). Med napadom ni ne zajokal ne zalajal ne nič. Sploh ne vem če je dojel kaj se dogaja. Nato smo srečali še Švicarja in velikega šnavcerja (znana psa) in se je obnašal čisto normalno. So se igrali :o.

Tok o mirnih popodlanskih sprehodi...

Lp od še zmeraj šokirane Katje

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1028 : 18 November 2008, 17:24:16
Joooooj res sama sreča da je vse vredu  :-X  :-X :-X  Upajmo da res nebo imel nobenih psihičnih posledic kar se tiče tujih psov.

Sicer pa nama z Lin se je zgodilo podobno, ok sicer pes ni napadel na koncu, ampak ko sredi ničesa iz daljave vidiš da laufa proti tebi ogromen doberman, nikjer lastnika na vidiku, in prvič vidiš psa,... jaz sem takrat Lin dvignila, stara je bila okoli 6-7 mesecev, doberman je pritekel do nas z šusom, skočil na mene, valda hotel povohati psa ali karkoli, mene skoraj podrl, in nato skakal na mene ko blesavi in nato se iz daljave ene 300-400 m sliši en glas starejšega človeka, da saj nič nebo naredil, saj je prijazen  >:( >:( >:( da ne omenjam da sem skoraj živčnega fasala, pes v naročju pa tudi. Oprosti pes nima kaj okoli laufat sam in skakati na tujce in vse to sredi ljubljane, na travniku pod gradom. In seveda sem jaz kriva zakaj sem psa sploh dvigovala, če ne vem da je to naslabše kar lahko naredim...ej folk nima poštimano v glavi res ne...se pravi da če imaš psa na vrvici (takrat je imela Lin okoli 3 kilce) in če laufa proti tebi in tvojemu psu en 20x večji pes brez nadzora brez lastnika, ki ga še nikoli v življenju nisi videl... da tukaj ne dvigneš psa, pa moraš biti blesavi ali ti je pa vseeno za psa.
Druga situacija je bila pa bližnje srečanje z belgijskim ovčarjem, ki je sicer bil na flexiju ampak itak čisto divji, moja kot vedno pa na vrvici zraven mene, kot običajno na pločniku je. In nas pes zagleda, lastnik pa mu valda pusti, pes pride do nas, se mi zamota z flexijem okoli nog in Lin valda totalno prestrašena meni med nogami ko on pes šavsne proti njej in jo jaz v zadnji sekundi potegnem stran da je ni uspel zagrabiti. Jaz itak spet skoraj živčnega fasala, lastnik se pa dere na mene kaj je blo. To je bilo eno leto nazaj.

Tako da Lin sedaj sploh ne mara sumljivih velikih psov, tako da moramo običajno prav velik krog okoli psa narediti da gre sploh mimo. Enkrat se mi je celo ustavila ene 20 m pred enim psom in ni hotela sploh okoli iti in sem jo morala dvigniti (pes je bil kar sumljivi, od nekejga pijančka, seveda brez vrvice).

Tako da ljudem ni za zaupati. Jaz če srečam odvezanega psa ali imam Lin na poleg ali pa jo dvignem , če pes nori okoli in je po možnosti brez lastnika.

Firčku čim hitrejše okrevanje in da ostane isti kot je, veselko :)


AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Odgovori #1029 : 18 November 2008, 17:40:26
Jaz sem bila do sedaj lastnik samo velikih psov in nikoli nisem videla stvari iz te prespektive. Me je še sedaj groza ko pomislim kaj vse bi lahko bilo. In šele sedaj vidim da meni moj prijazen pes nekomu lahko izgleda strašljiv.

Jaz sem Fira dvignila tako da je visel na štriku, pes  je pa od spodaj šavsal... Šele čez nekaj časa sem ga dobila v naročje...

Tudi jaz nikoli nisem bila pristaš dvigovanja manjših psov ampak očitno se drugače ne da :(. Me je včeraj izučilo...

Sicer se mi je gospa opravičila, pes jim je dejansko ušel iz dvorišča ko so odpirali ograjo. Sicer to ni nobena tolažba ampak...

No na srečo se je vse dobro izteklo. Firu se zaenkrat psihično nič ne pozna (še sreča da živi z velikimi psmi) in tudi hrbet je že boljši. Je oteklina že skoraj izginila ;D. Si pa raje ne zamislim kaj vse bi lahko bilo in kaj vse me še čaka glede na to da se Fir ničesar ne boji. Očitno ne bova šla več sama nikamor (bo en od švicarjev vedno zraven bodygard). hahahahahahahahaha

Pozdravček vsem in pazite svoje male in velike mrcine.

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1030 : 18 November 2008, 20:36:43
Jaz ko sem imela samo Taro na začetku (1,2 kg težka yorkica), je nikoli nisem dvigovala, ona je res šla do vsakega psa ga pozdraviti, ne glede na velikost. In dostikrat so me ljudje spraševali še se nič ne bojim da se kaj zgodi in itak nadzoruješ skoz situacijo...samo pol ko se mi je to zgodilo z Lin, pa me sploh več ne briga kaj si ljudje mislijo. Naj najprej svojega cucka vzgojijo...
sicer pa itak nimaš kaj, samo klinc ko ap vedno pol nastrada ta mali pes, ki gre slučajno mimo...

Me veseli da je malček že bolje :)


crna_sanja

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #1031 : 18 November 2008, 21:04:44
živjo,da se se jaz prikljucim debati.sem tudi na novo lastnica kitajcka,res so super psi...vecji dojencki od tapravih,skos se crkla,edino kar me ne pusca "iz oka"hehe,uglavem ne morem v noben prostor v hisi brez njega,se ko gre jest prihaja gledat kje sm pa spet nazaj k hrani,smesno res.
rada bi kak nasvetek glede lajeza,ker neprestano laje ko kdo pride,se na starega ata,ko pride po stopnicah,mogoce zato ker pocasi hodi? ???
ampak gre pa rad k  njemu,tko da........ >:D hudic je ja,pa danes je tko elergicen postal na majhno puncko(5 let tam nekje)sploh ni mogl pridet  mimo,cela slasticarna je zjala hehe,pa se smehljala pa cudila ko je bil oblecem,pa nasploh pr nas ni nobenga tazga kuzita,nekateri pa sploh ne pozanjo te pasme pa prvic vidijo.       
fsm!baybay

papa*sanci*


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1032 : 19 November 2008, 12:10:18
Pozdravljena! Če prav vidim po sliklici imaš enega izmed Piinih mladičkov :) Mogoče lahko poveš ime?

Sicer pa je tako, kitajčki so zelo navezani na lastnika in postanejo tvoja senca. Če grem jaz iz sobe v drug prostor gre Lin vedno za mano :)
Glede lajanja, osebno bi zadevo čim prej odpravila, če je lajanja preveč. Mene ne moti če pes signalizira da kdo prihaja, vsaj Lin je zelo dobra pri tem, ali pa če smo zvečer na sprehodu in zasliši kakšen šum ali vidi kaj nenavadnega, zalaja. Ok to ni nič takega. Da pa bi pes preveč lajal, in na vsako malenkost, pa tudi ni vredu. Tako da osebno priporočam kakšno dobro knjigo o pasji vzgoji (jah kitajčki so med trmastimi psi :)) drugače pa ko laja in ne želiš da laja, probaj obrniti pozornost na kaj drugega, recimo igračko, in ko neha lajati ful pohvališ, daš priboljšek. Skratka nauči ga da ko rečeš dovolj ali ne, ali karkoli, pač neha pes lajati.

Aja drugače pa če je možnost tudi kakšna pasja šola, je ful priporočljiva, pa seveda čim več v tuje okolje, čim več neznanih stvari in čudnih glasov, da se pes navadi.

Aja pa kakšno sliko pripopaj ;)


crna_sanja

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
Odgovori #1033 : 19 November 2008, 20:37:51
zivjo,loudy mu je ime.slik ne znam dat gor,prosim navodila hehehe
ja sej zdaj ga odvajam s tem da pozornost odvracam,tko da...bomo videli kako bo.kok pa ves da je od pie?hehe ;D ;D ;D
ja zdaj se je malo odvadil,oziroma danes ker imam taksen urnik glede vseh v hisi:
mojga fanta cez noc itak ni ker dela nocne,
jaz se ob 5 zjutraj ustanem ker sem zacela delat,tko da gre tut moj sincek (4m)z mano k mami moji,
do 7 spi v drugi sobi ker se "prištuli" k drugima dvema otrokoma(od mojga iz 1,zakona)
ob 7.30 ostane sam z starim atom(od fanta)
do 10-11 pride fant.
ob 13-14 otroci pol pa se jst,tko da se je moral kr malo navaditi,ampak sej se se bo,zdej pa nori po sobi pa hiti za zogico  ::) ::) ;D ;D ;D :D :D

papa*sanci*


maxi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1034 : 19 November 2008, 22:02:50
Loudy je bil Pijin najbolj "scrkljan" pes. Ko smo mi prišli na obisk, so drugi skakali okrog nas, Loudy pa direkt v naročje Pijine mame. Skratka sckrljanc na kubik.
Edinole malce bolj plašen je bil, a se je skuliral po nekaj časa.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1035 : 20 November 2008, 11:27:33
Ja sem prepoznala na slikici da je od Pie, samo nisem vedela kateri :) So si pa bili vsaj kot mladički na slikicah zelo podobni vsi, me pa zanima kako so se razvili.

Glede slikic - najenostavneje če si kar narediš račun recimo na www.moj-album.com in potem tja gor daješ slikice pa samo link nam poveš kje lahko vidimo slikice :)

Edino kar se meni zdi pomembno pri kitajčku, glede na to da so res zelo navezani na lastnika, ga je res fajn navajati da ostane sam doma, ker nikoli ne veš kdaj bo moral ostati recimo doma sam. Pri meni je blo tako da sem imela Lin na začetku v službi s sabo, potem sem jo pa začela puščati doma da se navadi, samo je baje tulila tudi po 2-3 ure skupaj, kar je pa kriza, takrat sem bila še v bloku... tako da se je potem navadila biti sama tisti čas ko sem bila jaz v službi. No sedaj pa je itak skoz zraven mene, če jo pustim v drugem prostoru sobe ko grem kaj iskati v drugo sobo že cvili :) Ali pa če rečem da grem delati, potem je ok in se užaljena vleže na posteljo  ::) in pridem domo in da moram iti še kaj v avto iskati in jo ne vzamem s sabo, že zavija kot volk :) Tako da res so taka pasma da so zelo navezani. Recimo Lin v 2,5 letih nikoli ponoči ni bila bila brez mene, ona ni preživela še dneva brez mene. Ponoči če mene do recimo 2 zjutraj ni domov kdaj, bo ona hodila gor in dol po hiši in čakala kdaj pridem...sicer ne pravim da je to ok, ampak tako pač je in itak vem da ne grem brez nje nikamor, če ne morem nje vzeti s sabo potem raje ne grem. Ampak če pa kdo nima te možnosti da bi skoz imel psa zraven, recimo ko se gre kam za vikend ali na počitnice, pa je fajn da je pes navajen biti tudi pri drugih ljudeh. Pri yorkici nikoli nisem imela teh težav, je res popolnoma drug karakter psa, kitajčki pa so res posebneži in če ne maraš da te pes skoz zasleduje, potem niso prava pasma za izbrati :)

Kako dolgo ga pa imate sedaj?


AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Odgovori #1036 : 20 November 2008, 12:39:24
Sanja pozdravljena ;D.
Tudi Fir je moja senca. Še ko grem na WC ponavadi vsaj glavo pomoli v kopalnico :o. Nazačetku je jokal ko sem šla pod tuš. Cvilit pa začne če ve da sem doma in je zaprt. Navajen pa je da dopoldneve sam prespi (oz. ne vem kaj počne) ko sem jaz v službi.

Glede lajanja pa jaz nisem imela problemov. Ko Fir zalaja res nekaj je... Nikoli ne laja brez veze. Tako da ti jaz tudi predlagam, da ga čimprej odvadiš.
Jst sem Fira od malega navajala na vse možne situacije, z mano je povsod (no skoraj povsod), navajen je ljudi (domačih, tujih, otrok, starih...), vseh možnih psov, bila sva v živalskem vrtu... Le tako ti bo pes normalno odreagiral. Še posebej če je bolj plahe sorte je fino da ga navajaš na vse.

se ko gre jest prihaja gledat kje sm pa spet nazaj k hrani,smesno res.
Haha, Fir ne gre jest če nisem v isti sobi. Nima časa... Je preveč zaposlen z zasledovanjem...

Tudi jaz čakam slikice:)

Lp

Katja

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1037 : 20 November 2008, 18:39:47
se strinjam  z dekleti-psa poskušaj čimprej odvadit lajanja (jaz vidim pri svoji čivavi da bisem bila dovolj stroga, čeprav ok, čivave so pomoje druga zgodba-ali ne? ;)) z ostalimadvema psicama nimam problema (trkam). eno je če zalajo ko nekja zazna ali koga sliši, drugo pa je če zelo veliko laja da dobi pozornost. pri meni ena psička malo pojoka ko me ni, ker je sicer stalno za menoj in z menoj ampak ok, to da bi pa veliko lajala pa vsekakor ne... 
sicer pa.... imam malo presenečenje zate crna_sanja in maxi :)

Laudy kot mladiček (never published picture-so iz mojega arhiva)
 in


space kot mladiček 


pa še tale kup rožic. ooooo....  :P

space je v sredini 





Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1038 : 20 November 2008, 18:43:01
pa še tale-ta glavn space in zaspanček loudy  :D



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #1039 : 20 November 2008, 19:28:23
Katja...mi bi radi videli tvojo Nooni. :P


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1040 : 20 November 2008, 20:09:58
hahahahaha   ;D ok... da ne bo izgledalo kot, da jo skrivam  ;)
mnogi v kitajski temi že veste, da sem dolgo iskala pravega kitajčka zase. najprej sem bila sveto prepričana, da bo to goliček ampak so me tekom iskanja povsem zasvojili puffki :) najprej sem želela fantka vendar... Me je očarala najbolj srčkana in puhasta deklica, ki sliši na ime Nooni. ima super karakter, je nežna in ljubeča, ob kitajčkih in ostalih kužkih pa iskriva in igriva  :P pravi zakladek. zelo dobro se razume tudi s sestricama čivavico Misho in istrsko goničko Piko-skupaj so prave tri mušketirke. K meni je prišla z Dunaja, do sedaj pa se je pokazala na dveh razstavah kjer je dobila zelo perspektivno.

http://www.chinesecrested.no/en/registry/76448/Shanghai+Noon+de+GabriTho.html








botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1041 : 21 November 2008, 12:38:05
Nooni zgleda res luškano, upam da jo vidim čim prej kdaj v živo :)


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #1042 : 21 November 2008, 14:15:09
Res je fletna, pa ful simpatično izgleda s tisto palčko  :).


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #1043 : 21 November 2008, 14:34:05
Katja, lušne slikice! Sicer so mi bolj všeč psi s pokončnimi ušesi, ampak Nooni je prav simpatična! :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


AIKA B

  • *
    • Prispevkov: 211
    • Točke: 0
  • Aika, Fear, Envy
Odgovori #1044 : 21 November 2008, 15:12:27
Lepa princeska.
Če ne prej se jo bo dalo vidt v Ljubljani, a ne Katja  ;)...

Fevy's kennel - chinese crested dog
http://fevys-kitajski-goli-pes.weebly.com/


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1045 : 21 November 2008, 16:10:52
Punce, najlepša hvala  :) ja, bomo se pokazali v Ljubljani  ;D Lejca-palčke pa povsod najde-šmorn mali  ;D pa se trudim da ne bi grizla ker se lahko kakšn trn zapiči a glej ga zlomka-ona vedno nekaj privleče  :D nobena igrača (ok razen cuz in ena plastika od alerja) ne zdrži njenih zobkov. dobro da copat in pohištva ne grize  ::) pa mene in drugih ljudi  ;)



Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #1046 : 21 November 2008, 16:32:29
Aja, kje ste bili to na morju? Lepa plaža! :o So psi drugače dovoljeni?

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #1047 : 21 November 2008, 16:38:36
Zanimivo, da je mala tak grizli  :P, Cosmo zaenkrat ni še nobene igračke (razen plišastih) uničil. Plišaste igračke pa strga, da pol sesam za njim  :).


Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1048 : 21 November 2008, 16:54:19
 :D grizli bo pravi izraz ja. jaz ji ponavadi destroyer pravim  ;D prav zanimivo ker je taka nežna punčka samo igrače pa res uniči. tako kot Cosmo jih strga da potem moram s sesalcem za njo hodit. en čas sem kupovala neke igrače v mr. petu ki so bile kot spužva (al dejansko res je spužva) samo je bila potem povsod in celo v njeni dlaki zmežljana... tako da zdaj ne vem kaj naj še kupim... jo pa zelo rada s čim motiviram ali pa se igram skupaj z njo da je aktivna. res pa je, da se zelo zaposli tudi z Misho pa mata cele ure igralnih uric  :)
Sammy, tale fotka s peščene plaže pa je bila posneta na otočku Biševo (poznan po Modri špilji) oziroma se nahaja poleg otoka Vis. tudi meni je plaža zelo všeč, najbolj pa je bila tamalimdvema ker sta skoz tekali gor in dol in smetili pesek po brisačah drugih kopalcev :) na srečo se niso jezili pač pa so se jima od srca nasmejali  :)



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #1049 : 21 November 2008, 16:56:04
Aja, pozabila odgovorit-psi so dovoljeni, je šlo pa to za enodneven izlet z ladijco pa tudi na njej ni bilo problema-sta bili kvečjemu atrakcija  :)