naša družina

roy2 · 834

roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
: 04 Februar 2009, 23:25:14
Pozdravljeni,

jaz sem se končno opogumila in se odločila,da napišem kratko predstavitev naše družine.

V stanovanju poleg mene in fanta živijo še pes Roy in 4 mačke, občasno se nam pridruži še kakšna muca začasnica, ki jo potem s težkim srcem oddamo.

Evo fotke

moje sončece-Rocco, ki prihaja iz Zavetišča Horjul





Filip



Zelda (bivša dudarka)



Byron (še en Horjulčan)



Roy




Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #1 : 05 Februar 2009, 08:29:24
Luštna predstavitev  :) Pesjanko je krasen  :-*  :-|~ Muce pa prav tako  ;)

Kaj je pa z Byronovimi učkami?

Daj nam še kakšno slikco Roya  :)

Lp

Barbara

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 05 Februar 2009, 13:45:14
Naš Roy bo marca dopolnil 2 leti, prihaja iz Milana in je tipičen razvajen stanovanjski pes.
Zadnje leto smo se intenzivno pripravljali na vse lovske preizkušnje, ki so potrebne za vzrejno dovoljenje in moram priznati,da sem si pošteno oddahnila, ko je bilo vsega konec.
Zdaj nestrpno čakamo pomlad, da se začnejo novi tečaji, ker moramo nekam usmeriti vso to energijo našega pesjana.

Roy na "domači" plaži v Sistiani


Roy čaka priboljšek



Mali Roy v družbi bratranca Dreamerja



Naša "miška" Byron, ki ga je ena forumašica opisala kot "rošo, opran na 90 stopinj", prav zaradi smešne barve kožuščka



roy2

  • *
    • Prispevkov: 426
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 05 Februar 2009, 13:52:05
Byron ima "fuč" oči. Je bivši prostoživečko,ki mu je herpes razjedel očke in ga tudi drugače grdo zdelal.
V času bivanja na Horjulu je bil operiran pri dr.Zemljiču, ki mu je eno oko zašil, drugo na malenkost popravil,tako da nekaj malega vseeno vidi (na blizu lahko tudi žogico vidi).
Je pa na delujočem učku videt kakšno krasno barvo oči je nekoč imel-nebeško modre.
Byrona zelo pazim, ker ga lahko minimalni stres zdravstveno "sesuje", drugače pa ni nič narobe z njim, predvsem pa ni bogi, kot si večina ljudi misli-po duši je namreč vandal!!!  ;)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #4 : 05 Februar 2009, 13:58:43
Ah Roy  :-* Mogoče bo tudi meni uspelo nekoč weimaranerja imeti  :-\

Byron je res zelo zanimive barve...tak nežno bež  ;D Božec, vsaj zdaj mu je lepo in uživa mačje življenje  :)

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)