LG KS360 Etna

polonči · 2132

polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
: 11 Marec 2009, 13:40:35
Mene pa zanima če ima kdo tale telefon?? Kako se obnese?? Mi ga priporočate?

:)


rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1 : 11 Marec 2009, 14:41:47
jaz ga imam. :P

Meni je ful dober, sms lahko super pišeš. Pa če si zraven še kupiš kartico imaš lahko tudi mpr3 gor. ;)

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #2 : 13 Marec 2009, 19:16:04
če greš na đabe je fajn zaradi smsov...drugače mi je sony precej bolj všeč.
Meni je na njem všeč edino tipkovnica,mi pa po 1 tednu ok nekaj šteka pa baterija mi zdrži samo 2 dni (ampka ok to zato ker skoz tipkam ali pa sem na internetu)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #3 : 13 Marec 2009, 19:20:26
Sicer nimam izkušenj s tem telefonom, imam pa nov LG Secret...in res baterija že od samega začetka drži slabe dva dni. Kar mi je zaenkrat edina slabost tega telefona.  ;)



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #4 : 13 Marec 2009, 19:27:15
Moja mami ima tudi LG secreta in je bil že po drugem dnevu na garanciji ::) baterija drži max. 2dni, nima opomnilnika (or what ever).... Torej za prezaposlene ljudi je ta zadeva s$%nje! ::) ampak LGji imajo nasplošno slabo baterijo! jaz imam  LG chocolate(smrk še leto dni moram počakat da dobim novega ker je to min. omejitev zradi naročnine...) in se mi tudi kar izklopi, mene nemoti ker ga pač vsak dan priključim! Ampak res pa je da jaz ful muskem preposlušam in je poraba večja... Tako da pri LGjih je to že nekako normalno....

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 13 Marec 2009, 19:33:03
Smrček, če greš na koledar in dodaš nov dogodek brez problema naštimaš opomnik za sestanek, obletnico, rojstni dan... Prav tako komot naštimaš alarem oz. budilko, tako da ne vem kaj si mislila s tem, da nima opomnika.  ???



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #6 : 13 Marec 2009, 19:39:16
ja ampak ne zvoni... no sej sem ga imela samo parkrat v rokah tko da nisem vsega preučila.....

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #7 : 13 Marec 2009, 19:43:55
Budilka vsekakor zvoni, če še mene zbudi.  :D
Prav tako zvonijo dogodki, če seveda ne izbereš "brez alarma". Lahko ti zvoni ob uri, 15min prej, 30min prej, 1 uro prej, 1 dan prej, 3 dni prej, 1 teden prej... ::)



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #8 : 14 Marec 2009, 12:21:28
Budilka ja ;)  ampak dogodki pa niso... no ampak itak je bil že zanič ko ga je kupila.... ::)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #9 : 14 Marec 2009, 12:23:35
Seveda zvonijo tudi dogodki, samo moraš naštimat kdaj te opozorijo, ker je sicer v originalu izbrana možnost "brez alarma" ;)