Akcija v MOL

cacy · 2040

cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy

Daysha

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 04 April 2009, 20:11:27
S tem se delno strinjam, islim pa da je to dobro na javnem mestu.
Mi je večinoma nimamo na povodcu, je pa res da nismo veliko v mestu in podobno z njo, več na travniku.
Me pa zanima kako se bo tole obneslo...

Naša speltna stran:
http://berni-daysha.slovenianforum.com/
Imamo leglo!


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #2 : 04 April 2009, 22:12:15
Obneslo se bo tako, da bomo spet nasrkali tisti, ki imamo čist primerno vzgojene pse in se držimo načela "prvo pometi pred svojim pragom" in "tvoja svoboda sega do tja, od koder ne kratiš svobode drugega", ampak dam roko v ogenj, da bom vsaj enkrat fasala kazen, ker pač moj pes se ne more dovolj razgibat samo na vrvici z vsemi miselnimi vajami, ki jih premorem, ker je pač hiperaktiven, na delo in divjanje utrgan pes in zato mi je všeč in to želim v njem obdržati. Čeprav ju imam vedno v mestu, parku, naselju, ob cestah itd. skozi na povodcu,  sprehajalnih poti ob največji gneči se izogibamo ali priljubljenih šetkajočih se poti, prav tako izbiramo sprehode, kjer načeloma ni ljudi, ampak grem stavit, da bom kazen enkrat sredi ničesar fasala, psi bodo oddaljeni od mene max 10 m, pa čeprav se ustavita na prvo besedo, ne glede na to kaj se dogaja.  ::)

A kazni še vedno ni dobila soseda, katere pes preganja avtomobile, se prosto klati in terorizira mimoidoče (ni ravno najbolj prijazen) in sem jo osebno prijavila na policijo že trikrat.  >:(

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3 : 04 April 2009, 22:14:27
Mogoče ne bi bilo slabo, če bi ta denar raje porabili za kaj drugega. Mogoče sterilizacijo in kastracijo prostoživečih mačk, vseh psov v zavetiščih...

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #4 : 04 April 2009, 22:20:12
Mogoče ne bi bilo slabo, če bi ta denar raje porabili za kaj drugega. Mogoče sterilizacijo in kastracijo prostoživečih mačk, vseh psov v zavetiščih...

Ja, res ne, potem bi brez slabega priokusa plačala takšno kazen  ;) Ampak po mojem so to samo pobožne želje....

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #5 : 04 April 2009, 22:35:24
Imela sem sicer v mislih denar, ki ga bojo zdaj porabili za nadzor. Tako bi bili mi na boljšem ;D

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #6 : 04 April 2009, 22:48:16
Pa sej je prav, da bi bili kakšni redarji, ki bi resnično delali in kaznovali vse lastnike psov, ki ne pobirajo za svojimi štirinožci kupčkov.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #7 : 13 April 2009, 14:49:39