Sims help!

Mikica · 1863

Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
: 19 April 2009, 11:51:30
Živjo,rabm vašo pomoč,in to do jutr! :(
Jutr dobim Sims2 in nevem kere nej zberm.Sims 2 pets,Sims 2 deluxe,Sims 2 bussines...
Prosm svetujte mi keri Simsi so vm najbolj všeč in kaj se dogaja v kerih.Zlo bi cenila pomoč še posebej od tistih,ki imajo doma več verzij naprimer,pets pa seasons.
Hvala že vnaprej :-*

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 19 April 2009, 12:08:30
Ja, a imaš osnovno verzijo? Delux je npr. osnovna, potem dodajaš pets ipd. Če nimaš osnovne, ti ostale nič ne koristijo. V tem primeru si kupi delux2 in se uči, vzame kar precej časa. Lahko pa malo počakaš, pride kmalu ven nova verzija.


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #2 : 19 April 2009, 13:32:53
Drugače že obstaja tema The Sims 2 Pets pa lahko tam vprašaš ne.

Kot je že Yo napisala.Prvo rabiš osnovno verzijo.Če je nimaš ne moram igrati nobenih Sims dodatkov.Osnova je pa čisto navadna The Sims 2,ki ima notri 4 CD-je.Lahko pa si kupiš tudi Deluxe.Ko imaš osnovno verzija pa si kupuješ dotake kot so npr.Pets,Bussines in tako dalje.

Se spomnim mene, sem na začetku kupila en dodatek pa nisem imela še navadne potem pa pa sem po trgovinah gor pa dol letala. ::) ;D

Jaz imam zdaj ene 11 delov Simsov 2.  ;)
Zdaj pride pa tudi verzija 3.

Lp,Nika

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #3 : 19 April 2009, 14:04:32
ja 2 se ti sploh ne splača kupovat ::) počaki na 3...en moj frend ma promo od igrce in prav da je ful dobr... sam rabš visto. ;) jz bom svoje vrjetn kr prodala k pride 3....

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 19 April 2009, 14:14:08
No, če boš prodala, mi povej. Ker zdaj si igrico deliva s hčerko, pa je včasih kar malo ognja v strehi  ;D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #5 : 19 April 2009, 14:16:43
ok.. ;) sam morm prvo mami prepričat da je vista bolša (nevem kaj je narobe ker itak sam jz pa tamau ta comp uporablava) ::) sam jz nimam deluxa...jz mam samo nadgradnje, ker sm si delux sposodla pr prjatlci..(sva mal menale..)ker pol ga itak nerabiš, ko maš nadgradnje...

PS:Drgače se vm pa res vsem splača počakat 3 ker se lahko kr tko okrog sprehajaš... :o ful dobr more bit...upam da bodo kšne bolše frizure...

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 19 April 2009, 14:25:56
upam da bodo kšne bolše frizure...

Aja, ne, jaz rabim osnovno, nadgradnje imam.
Jaj pa upam, da bojo kakšni boljši čevlji  ;D


Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #7 : 19 April 2009, 14:28:52
ja čevli :D :D ::) samo če maš nadgradnje itak ne rabiš osnove, ni tko? mislm jz nimam osnove doma pa se da čist lepo igrati.. (ok razn da mi bo zdej,zdej crknu procesor)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #8 : 19 April 2009, 14:38:40
Osnovo bi rada, da bi z neta dol vlekla določene zadeve.


Mikica

  • *
    • Prispevkov: 126
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 19 April 2009, 17:47:50
tenks :D
sm poiskala na internetu in izide čez 46 dni,5. junija nova verzija,Sims 3.tenks za informacije še enkrat :)

So far, so great, get with it. At least that's how I see it. Having a dream is just the begining.
So far, so great, believe it. Can't take away this feeling. Taking a ride with chance by my side.. Yeah, I can't wait. So far, so great.

(Demi Lovato - So far, so great
 Sonny with a chance theme s


Kateeq

  • Gost
Odgovori #10 : 19 April 2009, 18:12:32
Jaz sem tudi živela v prepričanju, da rabiš najprej osnovne, zadnič me je pa mami prosla, da jih bratu naložim na njegov računalnik, pa sem čisto za foro dala noter Bon vojage in je šlo in dela normalno.  ;D



Smrček

  • *
    • Prispevkov: 2.016
    • Točke: 0
  • Little star :*
Odgovori #11 : 19 April 2009, 19:14:07
ja ampak če maš pa teen stuf (npr) pa ni tko... to je sam pr tistih ''tadražjih''...uni ta pocen za 16 eurov pa nedelajo... ;)

I´m the sweetest trouble maker ;) :D


Kateeq

  • Gost
Odgovori #12 : 20 April 2009, 15:29:47
Ne, stuff packi pa res ne delajo. Ker to so pač samo dodatni predmeti in to. Je razlika med expanation pa suff packi. :)