Athena

Sinica · 1046

Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
: 28 April 2009, 14:20:41
Živjo,
Athena je pa moj kuža. Je črna labradorka stara dve leti in pol. Je en poseben pes, ker je pes vodič. Sej ne vem kaj povedat. Pridna je, rada jo mam, kot imamo vsi pasji lastniki radi svoje pse. Je zvesta kot vsak drugi pes, kadar je treba je mirna in pridna, se pa tudi rada igra in zna bit zelo zelo živahna. :D Čeprav mi na faksu kadar po več ur pridno spi tega nobeden ne verjame. ;) Rada je kot vsi labradorci ??? ... Hja, res ne vem kaj je še za povedat. Slikic trenutno ne bo, ker jih nimam, tko da če jo hoče kdo videt, naju bo moral pridet obe pogledat v živo. >:D ::)
P.S.: Ravno zdaj je zaačela mahat s tačkami in lajat ... kdove o čem sanja?! :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Niky*Nika*Pika

  • *
    • Prispevkov: 3.979
    • Točke: 0
  • *
Odgovori #1 : 28 April 2009, 14:26:15
Lepo ime.

Pa ima psička rodovnik?

...:::life is not about waiting for the storm to pass, its about learning to dance in the rain:::...


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 28 April 2009, 14:29:19
Ja ja, seveda ga ima. Taki so tudi predpisi. Je pa sterilizirana, ker baje gonitve vplivajo na njeno koncentracijo, kar pa bi lahko posredno ogrožalo tudi mene. No, konec koncev pa niti ne nameravamimeti mladičev, kar je sicer škoda, ker je res lepa in ima same lepe ocene iz razstav kamor je hodila v prvem letu življenja. ;)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 28 April 2009, 14:32:06
Aja, joj, hvala za pohvalo glede imena! Res je lepo! Prvi lastnik jo je baje klical Cookie, sem to zvedela šele pre dnekaj dnevi ... in ko sem jo tako poklicala, je obrnila glavo. Spomnila se je! ::) ::) ::) ::) ::)

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!


dog_lover*

  • *
    • Prispevkov: 261
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 29 April 2009, 11:20:50
lep opis  :) veliko veselja z njo še naprej



Sinica

  • *
    • Prispevkov: 139
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 29 April 2009, 11:37:45
Hvala! :D

Mr. Pino Ortega Royal Glade - my crazy guide dog!