Dermatolog

malimiha · 48916

minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #120 : 28 December 2009, 14:31:34

Tudi homeopati kot je npr. Nabrergoj so bolj tko...


Zanima me, če si bila pri njemu na terapiji in kolikokrat?


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #121 : 28 December 2009, 14:52:55
Bom jaz odgovorila na zadnji post... ne nismo bili osebno z tem psom tam, ker je rekel da naj se pošljejo vzorci sline, kar smo tudi naredili. Na vsa naša nadaljna vprašanja pa ni bilo odgovorov, poslana tekočina za pucanje ušes in dodajanje hrani,... no ja vprašanje ali je ali ni pomagalo.

Vsekakor pa moraš psa peljati tja, ampak bi prej izbrala koga drugega kot nabergoja. Moti me pa, da niti enkrat ni bilo rečeno da naj psa pripeljemo.


shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #122 : 30 December 2009, 17:16:29
Ker kot kaže bove morale tudi z mojo psičko v kratkem obiskati dermatologa me zanima kakšno je vaše mnenje oz. ali ima kdo izkušnje z dermatologom na kliniki  VETERINARSTVO TRSTENJAK-ZAJC. Bila bi zelo hvaležna za odgovor.
LP

jaz in sicer ne ravno dobre

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.


rudageba

  • *
    • Prispevkov: 74
    • Točke: 0
  • Eboneys midnight star
Odgovori #123 : 30 December 2009, 17:39:52
Kaj pa je bilo narobe?
Kaj se ti zdravnik ni zdel zadosti usposobljen ali kaj drugega?
LP



minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #124 : 30 December 2009, 21:42:37
Bom jaz odgovorila na zadnji post... ne nismo bili osebno z tem psom tam, ker je rekel da naj se pošljejo vzorci sline, kar smo tudi naredili. Na vsa naša nadaljna vprašanja pa ni bilo odgovorov, poslana tekočina za pucanje ušes in dodajanje hrani,... no ja vprašanje ali je ali ni pomagalo.

Vsekakor pa moraš psa peljati tja, ampak bi prej izbrala koga drugega kot nabergoja. Moti me pa, da niti enkrat ni bilo rečeno da naj psa pripeljemo.

Če nisi dobila odgovora so ga verjetno prezrli. Ker dela imajo ogrooomno. So povedali, da vsak dan dobijo vsaj tri vzorce in veliko vprašanj.

Tudi meni ni on predlagal, da naj k njemu pridem. Sem se sama odločila, je pa sam povedal, da so ljudje, ki se jim ne da pridet k njemu, bi pa radi tekočino. Tudi pove, da najbolj in najhitreje pomaga  terapija pri njemu. Zdravljenje pa lahko traja daljše obdobje. Tekočino je treba velikokrat dajat daljše obdobje.

Ker vozim psa tja redno in sem ga imela možnost dobro spoznati, ga lahko samo pohvalim. Trije veterinarji so ji postavili diagnozo odpoved ledvic( po erlihiji), doma je samo še spala in počivala. Sedaj pa je spet normalno živahen pes.



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #125 : 31 December 2009, 11:09:58
No saj pravim, super da ste zadovoljni in da je pes ok. Osebno ga nikoli nebom nikomur priporočila, poznam preveč primerov njihove malomarnosti kjer so nastradali psi v končni fazi.

In to, da ˝zdravi˝ preko nasveta na daleč, brez tega da vidi psa in ti niti ne omeni da pripelji psa, je še en dokaz da je njemu vseeno, samo da se plača ;) No to je moje mnenje, ki ga žal nebo nobena druga pozitivna izkušnja spremenila... je preveč preveč slabih stvari - od različnih ljudi ki so tja vozili dolgo časa svoje pse in pustili kupe denarja pri njih... no sja je vseeno, nočem več smetiti teme :)


Skratka, mi sedaj z basetom spet testiramo, je sedaj ene 3 tedne spet nazaj na briketirani hrani, Healthy paws zajček, po več kot pol leta surove hrane. Pa bomo videli kako bo.


shinegirl

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 1
  • Poodles bring happines :)
Odgovori #126 : 01 Januar 2010, 18:21:23
Kaj pa je bilo narobe?
Kaj se ti zdravnik ni zdel zadosti usposobljen ali kaj drugega?
LP

zdeli so se mi, kot da se jim zdijo take težave odveč, nekoliko arogantni
psa samo pogledali in krepko zaračunalni in nič rešli

Dan se nasmehne tistemu, ki se mu zna nasmehniti.