KKG - konjeniški klub Gibanje

Maia.Love · 4653

Maia.Love

  • *
    • Prispevkov: 73
    • Točke: 0
: 11 Maj 2009, 16:32:12
Klub ima najete prostore na posestvu Agroemone d.o.o. v Depali vasi 49. Pot do kluba je enostavna: iz Ljubljane se na Tomačevskem rondoju usmerite proti Črnučam, od tam nadaljujete proti Trzinu ter se na zadnjem semaforskem križišču v Trzinu (levo Mengeš, naravnost Domžale) usmerite desno proti Depali vasi.
Nadaljujete cca. 400 m vzporedno z glavno cesto v smeri Domžal, ko pa ne morete več naravnost zavijete desno v Depalo vas ter preko železniških tirov nadaljujete skozi Depalo vas (600 m) in nato še 1,3 km naravnost do posestva Agroemone, kjer se klub nahaja (na levi strani).
Druga pot do kluba vodi po cesti od Šentjakoba do Domžal. Po tabli, ki označuje konec naselja Dragomelj, nadaljujete še cca. 600 m in nato zavijete levo na makadamsko pot, ki vas preko polj po 1,3 km pripelje naravnost pred vrata kluba.



Imam zelo dobre izkušnje,bila sem že na jahanju,vse ti pokažejo,lahko si zapišeš ,narišeš.So zelo prijazni, imajo odlično dresirane konje,jahala sem pa enega njihovih največjih.Kakovostna oprema,na začetku lahko konja očistiš(najprej ti pokažejo), mu nadeneš sedlo , uzdo, ga pelješ ven, samostojno zajahaš ( ali pa s pomočjo) itd.itd.itd. Zelo mi je všeč, ker je tam veliko punc mojih let, seveda pa je program namenjen tudi mlajšim od sedem let( mislim da od petega leta naprej) Je lepo urejeno posestvo, veliko prostora, konji so lepo negovani... Uglaunm fuuul je lepo priporočam obisk če imate seveda željo

spletna stran : http://www.kk-gibanje.si/index.html



*alfa*

  • *
    • Prispevkov: 170
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 12 Maj 2009, 21:04:43
ja, tudi jaz sem slišala večinoma same dobre stvari o klubu od moje trenerke, ki ima tam konja,...

lp urška


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 21 November 2009, 14:01:31
Ve tem klubu sem se jaz učila jahat ( jahač 1 ). Fuul so prijazni in prelepe konje imajo  ;D



suzy

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 15 Marec 2010, 19:46:34
jst tut hodm v KK Gibanje.majo zdele že ful novih konjev pa tut 2 žrebička so mel ful lustna!!!



Inanna

  • *
    • Prispevkov: 1.960
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 08 Julij 2010, 11:37:18
Kakšne so pa kej cene? Se tudi plačuje ure v naprej? Domnevam, da ja...


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 08 Julij 2010, 21:00:20
Kakšne so pa kej cene? Se tudi plačuje ure v naprej? Domnevam, da ja...
Kot se jaz spomnim sem plačala 90€ na mesec ( 3x - 4x v mesecu po 45 minut ) Sem pa delala Jahača 1