Če poznate Lanycino psičko poznate mojega psička!

Ewe · 3282

Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
No, naj najprej povem(in se pohvalim), da je moj Oli bratec od Lanycine psičke. sta si zelo podobna in oba sta bila zelo "štorasta", kolikor se spomnim najbolj pogumna od vseh ostalih. no Oli je nerodovniški zlati prinašalec, je temnejše barve in ima na glavi belo liso, je velik močan in LEP. glede dlake nimam pripomb, saj se mu sveti in je zmeraj gladka. najraje ima sosedovega psa in mojga mucka Dinota, v katerega se je zajlubil na prvi pogled. morem povedati, da je zelo velik stepinec, posebno sedaj, ko je malce bolj mrzlo odzunaj, drugače nimam pripomb čez njega, ja edina pripomba je, da me zmeraj "na fehta" za hrano-pri tem popustim ker me pogleda z tistimi njegovimi lepimi temnimi okami! ;)
zdajle je pa na vrsti moj mucek Dino. tudi on je tak šikani da ga lahko poješ če ga predolgo gledaš je črno bele barve in ima zelo dolgo dlako.
pol pa so to tudi vse moje živali!
 :D

LP ewe


KamI

  • *
    • Prispevkov: 739
    • Točke: 7
  • ..it's nice to come home to a warm cat.
Odgovori #1 : 31 December 2005, 21:04:19
A imaš še kakšne slikice  ;D :D

"In order to keep a true perspective of one's importance, everyone should have a dog that will worship him and a cat that will ignore him."  - Dereke Bruce

Val in Pasha


Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 31 December 2005, 21:06:19
mam pa ne znam naložit :-[
idi pod mi imamo črno belo zlato neki takega vglavnem je lanyca je naredila opis tam morejo biti slikice malih zlatih prinašalčkov eden izmed njih je moj oli
! ;)


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #3 : 01 Januar 2006, 17:47:35
mam pa ne znam naložit :-[

Preberi si tole temo: Vstavljanje slik. Če pa še ne bo šlo, lahko pa če želiš na moj mail (je v profilu) pošlješ slikice pa jih jaz naložim v to temo. ;)

Sicer pa lep opis. Koš :-* :-* :-* Oliju in Dinotu.

Lp, Maša



Lanyca

  • Gost
Odgovori #4 : 01 Januar 2006, 17:51:36
mam pa ne znam naložit :-[
idi pod mi imamo črno belo zlato neki takega vglavnem je lanyca je naredila opis tam morejo biti slikice malih zlatih prinašalčkov eden izmed njih je moj oli
! ;)

Ka pa slikc nimaš od zdaj njegovih? sicer pa pričakuj enkrat po pošti mojo slikco, med prazniki poštar na hodi in zato dobiš po praznikih. ;)
Aja glede moje teme klik



Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #5 : 01 Januar 2006, 22:24:24
Ewe....samo toliko...imaš napačen naslov teme (tipkarski škrat :) )
Prosi nino ali črta naj pisička popravi v psička.
Lp



Mushi

  • *
    • Prispevkov: 55
    • Točke: 0
  • Trmasti paćek
Odgovori #6 : 27 Januar 2006, 17:04:59
, drugače nimam pripomb čez njega, ja edina pripomba je, da me zmeraj "na fehta" za hrano-pri tem popustim ker me pogleda z tistimi njegovimi lepimi temnimi okami! ;)
Js mam pripombo  :D :D Skače po meni  >:( ;D :D Sam drgač je pa taki cotkani kuža  :-* :-*



Ewe

  • *
    • Prispevkov: 1.223
    • Točke: 1
Odgovori #7 : 23 April 2006, 09:07:46
ja moj oli tud skače po meni in po vseh, zdaj se je že malo odvadil, skače pa zmeraj takrat ko nas no doma po celi dan in potem je tako srečen da sega za 3 ure ne znebim okoli svojih nog ;)