Pritlikavi pinci - leglo "H" psarna "Mali Zmaj"

Zorica-malizmaj · 4558

Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Leglo "H" patuljastog pinca ostenjeno je 14.04.2009. i to jedan muzjak i tri zenke, svi crni sa palezom. Otac stenaca je Humblepup Zeron, pas uvezen iz Finske (a njegov otac iz USA). Majka je Lahna vom Lexow, kujica uvezena iz Nemacke. Dakle stenad nosi novu krv za nase podrucje. Nadam se da ce se pokazati kao kvalitetni psi.

Otac Humblepup Zeron:




Majka Lahna vom Lexow:





Evo slika stenaca, slikanih 23.05.2009. Sama sam ih slikala, nisam mogla nikoga da "ulovim" za pomoc, pa se nadam da ce ipak valjati.  :) Takodje sam hranila stenad pre slikanja pa su im mozda malo veci stomaci, ali su barem bili relativno mirni.  :mrgreen: 


Hermes Mali Zmaj:




Jedini muzjak... Hermes ce biti maleni pas, po mojoj proceni oko 28 cm (naravno to je samo procena).


Hator Mali Zmaj:





Hera Mali Zmaj:





Hermiona Mali Zmaj:



Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 01 Junij 2009, 21:22:34
Izredno lepi mladicki, se posebej mi je vsec samcek.... bo kateri ostal doma?

lp

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 03 Junij 2009, 10:08:43
Hvala Chrissy, drago mi je da ti se svidjaju. Iz ovog legla ne planiram nikoga da ostavim u odgajivacnici jer imam novo stene iz Nemacke i jos dve moje kuje uparene sa psom koji je bio kod mene i vratio se u Nemacku. Otac ovog legla Humblepup Zeron je u Srbiji i dostupan mi je za ponovno parenje, jer svakako bih htela i ove krvi u buducnosti da ostavim... Mali Hermas je janmanje stene u leglu, mislim da ce biti maleni pas, po mojoj proceni ne bi trebalo da bude visi od 28 cm.

Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 11 Junij 2009, 16:10:33
Hator je rezervisana, ici ce u BIH u Sarajevo.  :)

Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 17 Junij 2009, 13:38:30
Evo novih slika stenaca. Slikani su 13.06.2009. Neki od njih su vec rezervisani.

Jedini muzjak u leglu, Hermes Mali Zmaj (rezervisan):






Zenke:

Hator Mali Zmaj (rezervisana):






Hera Mali Zmaj:






Hermiona Mali Zmaj (verovatno rezervisana):



Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 02 September 2009, 17:15:24
Imamo nove slike stenaca,  :) slikale smo ih 30.08.2009. Malo su trbusasti  :-[ jer smo ih slikale neposredno posle jela, ali nismo mogle drugacije da se organizujemo.  ::) Moja sestra je naisla posle hranjenja a meni je potrebna pomoc prilikom slikanja....


Hator Mali Zmaj (rezervisana):




Hera Mali Zmaj (prodaje se):





Hermiona Mali Zmaj (prodaje se):




Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 12 September 2009, 08:39:20
Merili smo visinu zenkica. Sa skoro 5 meseci, Hator je visoka 23 cm, Hermiona 23,5 - 24 cm i Hera 26 cm. To  znaci da ce Hator i Hermiona biti bas malene, ocekujem oko 26cm a da ce Hera biti srednje velicine kao njena majka, ocekujem oko 28 cm.

Hator ce mozda ipak biti slobodna, Hermiona ce verovatno ici u USA a Hera je slobodna jos uvek.

Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs


Zorica-malizmaj

  • *
    • Prispevkov: 108
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 03 November 2009, 19:13:36
Hermes ide u Norvesku, Hermiona u USA, Hator je vec u BIH i jos kod nas je Hera, koja se prodaje. Evo nesto njenih novih slika. Hera je jako dobra u kuci, cista i ne pravi nikakav nered. Najvise voli da drema na krevetu  :mrgreen:  Ovde su njeni roditelji i pedigre: http://www.malizmaj.co.rs/MALIZMAJ/MinPin_H-litter.htm








Obozavam moje Male Zmajeve.
www.malizmaj.co.rs