Nika pogrešam te!!!!

Samoyed lover · 6253

Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
: 28 Avgust 2009, 16:12:43
Ko sem prišla iz šole, me je vedno pri vratih pričakala sivo-belo tigrasta muca Nika. Skupaj sva se igrali, imela je rada samo nas-ampak, res samo nas.

Nekega dne so prišli prijatelji in je enega od njih krepko vgriznila v palec, saj nas je hotela zaščititi.

Že pred leti jo je moj oče hotel pobožati pa ga je z šapo šavsnila po očesu, ker jo je izival. Imel je strašno plavo oko.

Vsak dan si se vlegla na postelji, ter spala na moji mami na hrbtu. Moja mama ti je rekla samo " Nika, greva ajat." Ti si že bila na postelji.

Nekega dne smo se odpravili v azil kupiti črno mucko, ki je postala tvoja najboljša prijateljica, čeprav si jo sprva skušala zadušiti, ker si se počutila zapostavljeno. Toda že čez čas si se navadila in postali sta neločljivi prijateljici.

Nekega dne pa si zbolela, nisi več hotela jesti. Strašno me je skrbelo zate. Ko sem se peljala v avtomobilu domov, sem zrla v luno, ter molila, da boš ozdravela.

Toda preden smo te peljali k veterinarju, sem nekako čutila, da boš umrla, ter zavedno odšla.

Veterinar je rekel, da je zastrupitev. Dajal ti je po 30 injekcij. Vse je bilo vredu dokler ti jih ni dal še več, še več in še več. To je bilo zate preveč. Nisi več mogla hoditi.

Položili smo te v kopalnico, kjer je bilo toplo. Jaz sem sedela na hodniku, se jokala, ter moledovala, da boš vredu. Celo tvoja najboljša mačja prijateljica te je gledala, ter ti skušala pomagati. Ob desetih smo poklicali veterinarja, ki je zahteval, da te odpeljemo k njemu.

Med potjo sem te gledala, ter upala, da še dihaš. Videla sem, kako so dihi ihteli iz tvojega noska.

Ko smo te pripeljali do veterinarja, ti je dal še več injekcij. Dobila si napade, kar premetavalo te je. Z mamo sva se ves čas samo jokali, toda nisi imel toliko usmiljenja, da bi jo pustil živeti.

Pogledala sem veterinarja, ter te objela. Nato sem mu proseče rekla " Dajte jo uspavat, preveč trpi."

Delal se je, kot, da ti skuša pomagati, ter ti še naprej dajal injekcije. Z mamo sva vedno bolj čutilo bolečino v najinem srcu.

Toda veterinar se te ni usmilil. Zahteval je, da te čez noč pustiva pri njemu in sva te. Bog ve, kaj je storil s teboj.

Zjutraj sem se polna upanja, da si vredu prebudila, ko mi je ati povedal, da te več ni. Pričela sem jokati in nisem mogla prenehati.

Celo v šoli sem jokala in vsi so me tolažili. Ko sem prišla domov sva se z mamo ves dan in še druge dni samo jokali. Risala sem tvoje slike, ter jih objemala. Zelo sem te pogrešala. Nekaj časa je bilo vredu, ker sem dobila nove živali, toda sedaj Nika moja čutim praznino-praznino, ki bo živela za vedno.

Rada te imam vedno boš v mojem srcu, najboljša si bila. Pogrešam te.

Konec
Po resničnem dogodku
*************************************************************

Ko sem tole pisala so solze, kar tekle in tekle. Najraje jo imam in vedno bo skrita ne kje globoko v meni.


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #1 : 28 Avgust 2009, 16:16:29
Sožalje...


Kako si to lepo napisala, kr solzne oči sm dobila... :'(



Remi

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 0
  • Rembrandt "of Sedna"- Remi
Odgovori #2 : 28 Avgust 2009, 17:05:19
Sožalje...


Kako si to lepo napisala, kr solzne oči sm dobila... :'(
Se strinjam...jaz sem jih tudi :'( :'(

Razlog zakaj ima pes toliko prijateljev je v tem, da pes maha z repom ne z jezikom!


i love dogs

  • *
    • Prispevkov: 176
    • Točke: 0
  • Dog is your best friend.*
Odgovori #3 : 28 Avgust 2009, 23:00:24
Sožalje :'( :'( :'(
se strinjam z vama remi in simona_dina :'(



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 29 Avgust 2009, 23:05:29
Najlepša hvala vsem:( Ko sem to napisala sem šla ven z Nalo, vsi ljudje zunaj so buljili vame, ker sem se, kar po poti cmerla...


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #5 : 29 Avgust 2009, 23:38:07
Ne obremenjuj se. Oni bi tud jokali če bi zgubili enga mucka k bi ga mel res radi tko k pa nimajo nobenga pa ne rabjo... Še hujše je pa kaj eni naredijo z ubogim muckom ki umre.
Upam da si ga vsaj lepo pokopala. :'(



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #6 : 30 Avgust 2009, 10:31:46
Ne obremenjuj se. Oni bi tud jokali če bi zgubili enga mucka k bi ga mel res radi tko k pa nimajo nobenga pa ne rabjo... Še hujše je pa kaj eni naredijo z ubogim muckom ki umre.
Upam da si ga vsaj lepo pokopala. :'(

Hvala za vzpodbudo :'(


Višauska_terierka

  • *
    • Prispevkov: 749
    • Točke: 0
  • Miki
Odgovori #7 : 06 September 2009, 15:58:25
Sožalje :'( :'(.

My best friend is a westie


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #8 : 06 September 2009, 16:34:34
Sožalje :'(


silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #9 : 06 September 2009, 17:03:09
Sožalje!  :'(



dog_lover*

  • *
    • Prispevkov: 261
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 11 September 2009, 21:44:17
Sožalje :'( :'(



Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0

*Lanchy*

  • *
    • Prispevkov: 235
    • Točke: 0
Odgovori #12 : 12 December 2010, 13:06:05
Sožalje



Talija

  • *
    • Prispevkov: 312
    • Točke: 3
Odgovori #13 : 12 December 2010, 13:41:25
Sožalje!


Galaxy

  • *
    • Prispevkov: 11
    • Točke: 0
  • Dogs are my life, labs are my heart.
Odgovori #14 : 22 Marec 2011, 16:40:31
Moje sožalje  :'(

If It isn't a labrador retriever It's just a dog!
I adore labs!
I adore dogs!
I adore animals!
That's rulez!